Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ram Banjan: Kim jest? Antychrystem czy wcieleniem Buddy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#16

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

oo cze cinex :D


Czy my sie znamy ? 8) :P

A może ten cały Rama to symbol dla nas odnosnie 2012 ... tam było coś mówione, że on ma medytowac do 2012 ... może on jest "The chosen one"(jakoś tak sie to pisze ...) 8)
  • 0



#17

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

cinex jesteś sławnym ufologiem :D zajmujesz się tym 8 lat to wiesz może skądś cię znają :D

Budda ja tam nie wtrącam się w sprawy ich religi :D
  • 0

#18

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

cinex jesteś sławnym ufologiem :D zajmujesz się tym 8 lat to wiesz może skądś cię znają :D


Heh ... jeśli dobrze kojarze to zapewne znany mi nick z innego forum ...

Bywałem swojego czasu na kilku takich forach i pozostałem tutaj ...
  • 0



#19 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

moim zdaniem ten chlopak wie cos czego my nie wiemy...moze dlatego stara sie dojsc wyzej w szczeblu duchowym? moze chce nas jakos ochronic? wspomoc?
  • 0

#20

Łukanio.
  • Postów: 52
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to czy jest czy bedzie antychrystem zalezy tylko od niego, ja nie twierdze ze on nim bedzie , nawet bym tego nie chcial ale na to nie mamy wplywu

ocenimy to po jego czynach......
  • 0

#21

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...a ja słyszałem kiedyś w RTL7 (w wypowiedzi kobiety rzekomo kontaktującej się z Nostradamusem), że "antychryst" działa w rejonie Syrii i jest już dobrze po trzydziestce... :o
  • 0



#22

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecie on mówił rodzinie, żeby nikt go nie porównywał do buddy etc. bo on nie bedzie mial zadnej mocy. Widac media lubia mecic w glowach.
  • 0

#23 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

media to w ogole lubia pchac sie wszedzie i motac wszystkich
  • 0

#24

Malin.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...a ja słyszałem kiedyś w RTL7 (w wypowiedzi kobiety rzekomo kontaktującej się z Nostradamusem), że "antychryst" działa w rejonie Syrii i jest już dobrze po trzydziestce


A w Niemczech swego czasu duzo ze Antychrystem jest Hussein, co mozna poznac po jego nazwisku. Podobno jak sie przeczyta jego nazwisko od konca to powstaje wyraz antychryst w jakims tam jezyku :roll:
  • 0

#25

Jaro.
  • Postów: 21
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ha! Przy kwestii Antychrysta trzeba brać pod uwagę punkt widzenia chrześcijaństwa i jego paniczny, choć dobrze maskowany, strach przed tym, że któraś z wielkich religii zagrozi jego pozycji. Antychrystem może przez chrześcijan być obwołany każdy, dosłownie każdy, kto będzie zagrażał żywotnym interesom tej wiary. Nie musi być to żaden potwór w ludzkiej skórze. Może być to dobry i wspaniały człowiek, którego jedynym grzechem jest to, że ośmielił się nie być chrześcijaninem. Dokładnie w taki sam sposób w Polsce Kościół dokopuje mniejszej, ale sprawniejszej konkurencji oferującej produkt pod nazwą zbawienie - etykietka sekty i pozamiatane. Taki jest mój punkt widzenia na tę całą panikę związaną z przyjściem Antychrysta.
  • 0

#26

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Też tak myśle.
  • 0

#27

Trafiony.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też sie z tym zgadzam, Hitler był tak naprawdę dobrym człowikiem, chiał stworzyć lepszy świat.....
  • 0

#28

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobry człowiek, jak ty to określiłeś, nie rozpętałby wojny, nie szerzyłby nienawiści na tle rasowym, wreszcie nie wymordowałby rękami swoich podwładnych kilku milionów ludzi...
  • 0



#29 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Też sie z tym zgadzam, Hitler był tak naprawdę dobrym człowikiem, chiał stworzyć lepszy świat.....


to byla ironia :)
  • 0

#30

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ha! Przy kwestii Antychrysta trzeba brać pod uwagę punkt widzenia chrześcijaństwa i jego paniczny, choć dobrze maskowany, strach przed tym, że któraś z wielkich religii zagrozi jego pozycji. Antychrystem może przez chrześcijan być obwołany każdy, dosłownie każdy, kto będzie zagrażał żywotnym interesom tej wiary. Nie musi być to żaden potwór w ludzkiej skórze. Może być to dobry i wspaniały człowiek, którego jedynym grzechem jest to, że ośmielił się nie być chrześcijaninem. Dokładnie w taki sam sposób w Polsce Kościół dokopuje mniejszej, ale sprawniejszej konkurencji oferującej produkt pod nazwą zbawienie - etykietka sekty i pozamiatane. Taki jest mój punkt widzenia na tę całą panikę związaną z przyjściem Antychrysta.


w pełni się z tym zgodze, bo od dawna widze jaki wypaczony wizerunek świata kreuje współczesny KK :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych