Skocz do zawartości


Zdjęcie

Magiczne ksiegi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
106 odpowiedzi w tym temacie

#91

Rabi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mialem wrazenie za masz 12 lat. Sprawdzilem i nie wiele sie pomylilem. Czytaj i mysl!! A nie tylko czytaj
  • 0

#92

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz, może niektórzy nie potrafią zrozumieć twojego myślenia... albo nie do końca wiedzą, czy to co chcesz przekazać to to, co akurat zrozumieli. Myślę, ale do mnie akurat nie dociera.

Wyjaśnij mi swoje myślenie, bo nawoływanie do wieku mnie po prostu obraża, to że masz 30 czy 40 lat nie znaczy, że możesz obrażać innych ze względu na wiek.
  • 0



#93

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

patrzę, że to jakaś reguła, że 'magowie' i tym podobni mają skłonności do megalomanii. Rabi, cały czas wszystkich pouczasz w stylu 'czytaj i myśl!!'. a nie możesz po prostu formułować zdań i wypowiedzi po ludzku, tak żeby nie trzeba było się pół dnia głowić nad tym, jakie tam symbole zawarłeś?
  • 0

#94

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do megalomanii ? Faktycznie, parę osób w Gildii to ma :) , lecz i tak stanowią malutki odsetek he he...
  • 0

#95

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mialem wrazenie za masz 12 lat. Sprawdzilem i nie wiele sie pomylilem. Czytaj i mysl!! A nie tylko czytaj



WooW mamy tu Rutkowskiego.Czy tak trudno prezczytać temat a raczej jego pierwsze zdanie by muc odgadnac moj wiek?
  • 0

#96

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co za dorośli...idzcie razem z nim pobiegać po polu w szpiczastym kapeluszu i różdżką w ręku....

ANONIM1 - nie słuchaj ich, oni Cię podbuntowują. To co czytasz to stek bzdur w powiązaniu z Harrym Potterem, przyjmij do wiadomości że magicznych ksiąg nie ma, jeżeli jakieś są ukrywane przed światem to jedynie pisma złorzeczące i niezgodne z etyką i nauką kościoła. Żadna magia. To tyle


Masz racje lecz jak byś przeczytał to bys wiedział o co mi chodzi ja wiem że to niejest prawda co tam pisza lecz jeśli byś to przeczytal to byś wiedział o co mi chodzi,bo ja niestety nieumiem ci tego wytlumaczyc.
Acha i zkad wiesz ze takei księgi nieistnieja?? Jak juz mowiłem wcześniej nic niewiadomo,bo ani Ty ani ja neimamy 100% pewności co do swoich pogladow.Ja zawsze staram sie dwie możliwości rozwazać i wybrać tą ktora mi najbardziej pasuje a potem starać się zdobyc na nią dowody
  • 0

#97

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naucz się paru czarów z Harrego Pottera i wyobraź, ze to magia. Jak to mówią moc wyobraźni jest nie ograniczona, może coś Ci wyjdzie ;p
  • 0

#98

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naucz się paru czarów z Harrego Pottera i wyobraź, ze to magia. Jak to mówią moc wyobraźni jest nie ograniczona, może coś Ci wyjdzie ;p


Naoglądałeś sie filmów :lol
  • 0

#99

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wlasnie chyba ktos inny sie tych filmow naogladal :)
  • 0

#100

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wlasnie chyba ktos inny sie tych filmow naogladal :)


O co ci chodzito co ja mam teraz wejść na forum o UFO i powiedzieć im ze coś takiego naoglądali się na filmach bo to raczej nieistnieje?Bo z twojej wypowiedzi wynika że takie czynniki paranormalne lub dziwne wynikaja tylko z filmów.....
  • 0

#101

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Noooo jeszcze są książki, komiksy, bajki animkowane (i czytane), opowieści dziadka, babci, znajomych przy ognisku... uff :) . Gwoli ścisłości - to nie miało mieć charakteru prześmiewczego.
  • 0

#102

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Anonim1

Masz racje lecz jak byś przeczytał to bys wiedział o co mi chodzi ja wiem że to niejest prawda co tam pisza lecz jeśli byś to przeczytal to byś wiedział o co mi chodzi,bo ja niestety nieumiem ci tego wytlumaczyc.Acha i zkad wiesz ze takei księgi nieistnieja?? Jak juz mowiłem wcześniej nic niewiadomo,bo ani Ty ani ja neimamy 100% pewności co do swoich pogladow.

O Obrotach Sfer Niebieskich to pewnie niesłyszałeś, a o Kronikach Norymberskich zapewno też nie.
  • 0

#103

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O Obrotach Sfer Niebieskich to pewnie niesłyszałeś, a o Kronikach Norymberskich zapewno też nie.



A zato ty jesteś taki mądr że wiesz wszystko o wszystkim i o wszystkich superrr
  • 0

#104

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nadrabiam za Ciebie.
  • 0

#105

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I jaki sens mają ostatnie posty? Dajcie sobie spokój i dyskutujcie, albo... urządźcie pojedynek :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych