Skocz do zawartości


Zdjęcie

Magiczne ksiegi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
106 odpowiedzi w tym temacie

#61

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a wiesz może co o tych księgach co pisałem w temacie?
  • 0

#62

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet jeśli wie to ci nie powie, nie pytaj czemu, bo się tylko pogrążysz. ;)

Wyjaśnione wyżej.
  • 0

#63

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chociaz mogł byś powiedzieć co wiesz na temat tych kasiąg?
  • 0

#64

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rabi - skoro jesteś kabalistą to zajrzyj tutaj http://www.paranorma...?showtopic=5688
  • 0

#65

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rabi - skoro jesteś kabalistą to zajrzyj tutaj http://www.paranorma...?showtopic=5688



Bez obrazy ale nierób z siebie niewiadomo czego bo takie obrażanie do niczego nieprowadzi ciekawe jak byś się ty czuła jak by ktoś ciebie obrażał
  • 0

#66

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ciekawe jak byś się ty czuła jak by ktoś ciebie obrażał


Hmm... dziwne, ale on jest facetem, zdecydowanie :) .
  • 0

#67

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na UW przeciez sa takie kierunki, a na powaznie mozna sie nauczyc ba uniwersytecie w Heroesach IV, jest jeszcze okultyzm, magia chaosu, magia ladu, magia zycia i wiele innych kierunkow.
  • 0

#68

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

1.Co oznacza iż pomyliłem forum?
2.Na wiedze nigdy nie jest się zamłodym a im wcześniej czegoś się dowiem o magi tym lepiej
3.Chyba jasne że taka magia jak w Harrym Potterze nieistnieje
4.Z kad wiesz o tej magi tyle?

A i z kąd wiesz tyle o tej magi?

Koleś mnie rozwala, po dwa razy te same pytania (ADHD?), jesteś za młody, bo nawet wstydzisz sie przyznać że interesujesz sie magią (gdzieś tam przepraszach za swój nick.
Możecie mnie wyśmiać, ale dla mnie 40 lat to już starośc, może w młodości nie ma sie rozwinietych ciał subtelnych, ale ma sie to coś, co poźniej zanika.

Na UW przeciez sa takie kierunki, a na powaznie mozna sie nauczyc ba uniwersytecie w Heroesach IV, jest jeszcze okultyzm, magia chaosu, magia ladu, magia zycia i wiele innych kierunkow.

A w goticku jest Xardas, a w Zeldzie kij wie co.
Chłopie, hmmm nie wydaje CI się dziwe dawanie przykładów z gier?
  • 0

#69

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chłopie, hmmm nie wydaje CI się dziwe dawanie przykładów z gier?


Nie. Bo tam jest i Twoja magia chaosu, jak i demonologia Rabiego, zatem to nie przypadek ze w grach jest to samo. Widac tworcy tych gier wzorowali sie na "rzeczywistosci" :P
  • 0

#70

Rabi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze 30 lat temu we wszystkich Seminariach Duchownych byl obowiazkowy przedmiot - Demonologia. To chyba daje do myslenia...

Skrzypu, powiedzialem ze 40 lat w tradycji Rabinackiej. Chodzi o to jak powaznie starozytni traktowali magie
  • 0

#71

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chodzi o to jak powaznie starozytni traktowali magie


Starozytni wszystko traktowali powaznie, wszystko czego nie rozumieli, a malo wtedy rozumieli wbrew temu co sie mowi. Gdybys sie teraz przeniosl w czasie do starozytnosci i pomachal im zapalniczka z laserkiem przed oczami, to mysleliby ze to magia i uciekli by w poplochu albo oddawali poklony myslac ze jestes Bogiem.
  • 0

#72

Rabi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi mi bardziej o Kabale, czy rozwoj duchowy czlowieka. Czyli magie dosc malo popularna w niezydowskich kregach. Ale trudno sie dziwic... ten rodzaj magii jest najtrudniejszy w nauce
  • 0

#73

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tiamat, jak mnie takie coś wqurwia, bez obrazy ale jakby teraz zielone ludziki spadły z nieba i pomachali Ci kondesatorem termoprzestrzennym to coś byś zrobił?

Ja nie podważam że musieli mieć 40 lat, ale chodzi o fakt że dla mnie 40 to już końcówka :)

Twoja magia chaosu

Przepraszam nie moja :) , już skończyłemz tym- nawet to kilka stron wcześniej napisałem :)
  • 0

#74

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie zapalniczka z laserkiem tylko z diodą LED :]

Anonim1
Bez obrazy ale nierób z siebie niewiadomo czego bo takie obrażanie do niczego nieprowadzi ciekawe jak byś się ty czuła jak by ktoś ciebie obrażał

W ogóle wiesz jakie są podwaliny kabalistyki ? Jak nie, to się tak nie spinaj, wystarczy że Rabi wie o co chodzi.
  • 0

#75

Rabi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytalem caly temat z Wizjami i tez nie znalazlem nic obrazliwego. tylko troche tekstow kabalistycznych i proby interpretacji ich. Wiec... A wogole co do tych Pism to zapoznajcie sie z gramatyka Starohebrajskiego. To naprawde duzo wyjasnia...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych