Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Miss i Mistera VRP 2007


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
102 odpowiedzi w tym temacie

#46

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

KONKURENCJA III

Dla Pań

Zadanie
"Uśmiechnij się, jutro będzie gorzej"
Kategoria: Zdjęcie

Gdy człowiek widzi uśmiech na twarzy innego człowieka to od razu robi się milej, prawda ? Proszę więc uprzejmie o zdjęcia waszych wspaniałych uśmiechów :) .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla Panów

Zadanie
"Ja jestem Macho..."
Kategoria: Zdjęcie

No nie mogłem się powstrzymać, przez co trzeba wam misterom wstawić zdjęcie ... no zinterpretujcie sobie nazwę konkurencji :) .


Proszę również równie uprzejmie o niepowtarzanie zdjęć z poprzednich konkurencji :) .

#47

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

A to jestem ja na "akcji dres" ...jezus maria no to zem wyszedl strrasznie nie ma co jeszcze specjalnie wlosy krotko sciete:P dla nie rozumiejacych ja to ten bez pasków na oczach ;)
Dołączona grafika

#48

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
nie miałam serca odciąc siostry... jak by ktoś nie wiedział to ja jestem po lewej:) wiem wiem siostre mam śliczna ale możecie już sie smucic we wrześniu bierze ślub:)

#49

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Suspect0 vel. Kocoor - jezus maria ! Masz odemnie głos za interpretację zadania :) Zaliczone.
Szada - hmm, ładna siostra :) . Gratulacje dla narzeczonego, zaliczone ...

#50

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Zbyt widoczny usmiech, to, to nie jest :mrgreen:
Ale fajna by byla konkurencja nagrania swojego smiechu :mrgreen:
Podejrzewam, ze tak glupiego smiechu, jak moj nie slyszeliscie nigdy ;d



#51

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Maaaarrrrtaaaaa... <zagapił_się>

Widzisz jakie Twój uśmiech wywołuje reakcje u płci brzydszej :P

=====

To w zamyśle miał być uśmiech, ale wyszło coś takiego...

Dołączona grafika

A tutaj coś w stylu "Ja jestem maczo"...

Dołączona grafika



#52 Gość_Adjna

Gość_Adjna.
  • Tematów: 0

Napisano

W Kazimierzu :)

Dołączona grafika



#53

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Taki średni macho bo na lonży :D ale za to głowa dumnie uniesiona ;)
zdjęcie wykonane pare h po poprzednim
Dołączona grafika

#54

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Ivellios vel Longer1988 - zaliczone, ale trzeba było dać tylko to jedno 'ja jestem macho' :)
Adjna - łoł łoł łoł... chyba muszę wymyslić więcej konkurencji zdjęciowych :mrgreen: - zaliczam
_Silent_ - ykhym hm hm... mam dziwne myśli, ale zaliczam :lol
~Blood - zagapiłem się na innych, zaliczam :)

#55

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Troszkę spóźnione, ale jest...



#56

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiesio - po dłuższym namyśle jednak zaliczam. Uzasadnienie: dziwne, ale przypomina mi to paczkę przyjaciół w stylu Desperados, no może oprócz tego w lewym dolnym rogu :) . Powiem, iż te 3 osoby z długimi włosami wydają się dodatkowo wzmacniać fakt tego 'macho' każdego z osobna. Więc zaliczam :) .

Czekamy na Pylbasa

#57

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

----------------------------------------------------------------------------------
Do kolejnej konkurencji przechodzą:

+Ivellios vel Longer1988
Wiesio
Szada
Blood
Adjna
_Silent_
Suspect0 vel. Kocoor
----------------------------------------------------------------------------------


Kolejne zadanie już wkrótce :) .

#58

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

KONKURENCJE IV i V
dla pań i panów

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Oto zadania :
1. „Autoreklama”
kategoria: słowo pisane
Celem konkurencji jest napisanie tekstu reklamującego ... samego/samą siebie, dokładniej chodzi o odpowiedź na pytanie „dlaczego jestem najlepszym kandydatem/kandydatką do tytułu? Pomyślcie sobie, że od wygranej zależy wasza pszyszłość na forum hje hje :mrgreen:

2. „Pokaż to co najlepsze”
kategoria: zdjęcie
Nazwa mówi sama za siebie, zaprezentuj na zdjęciu to, co wg ciebie jest najlepsze w twej osobie (czy też charakterze) – i tutaj uwaga: interpretacja jest baaaardzo rozległa, dokładnie przemyślcie wstawienie danego zdjęcia :) . No i ciekawe, czy mówimy o zdjęciu, czy o zdjęciach ;)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Przyśpieszamy nieco konkurs, kolejnego zadania spodziewajcie się już wkrótce, a tymczasem miłego pisania/wstawiania fotek.

#59

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Celem reklamy jest przedstawienie pozytywnych stron produktu reklamującego. Osobiście nie przepadam za reklamami, bo te w telewizji wydają mi się dosyć naciąganą historią. Nie wiem czy łatwo będzie odpowiedzieć na pytanie „dlaczego jestem najlepszym kandydatem/kandydatką do tytułu?” jednak postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, by uczynić was usatysfakcjonowanych moją wypowiedzią.

Moje zadanie jest utrudnione, bo jestem pierwszą osobą która realizuje to zadanie:)
Każdy widział moje zdjęcia – jeśli nie widziałeś przeczytaj cały temat, znajdziesz tam mnie.

A kim jestem Ja?

Usłyszałam kiedyś, że na świecie nie ma brzydkich kobiet, i chociaż nie raz mam dni kiedy nie podoba mi się we mnie nic, przez większość czasu robię wszystko by być z siebie zadowoloną.
Jestem szalenie ambitna, kreatywna i robię wszystko by czuć się kobietą spełnioną.
W mojej szkole znają mnie z tego, że jestem w samorządzie i często organizuje różne przedsięwzięcia.

Uwielbiam kontakty z ludźmi zauważyła to pani psycholog i wciągnęła mnie w kręgi mediatorów szkolnych.
Lubię czuć się potrzebna, wiedzieć że gdzieś jest człowiek, który myśli o mnie i wie, że może na mnie liczyć.

Parapsychologia odgrywa w moim życiu ważna role, i nie tylko dlatego, że uzależniłam się od forum: -). Wszystko zaczęło się już kiedy byłam małym dzieckiem i wydawało mi się, że zobaczę diabła w lustrze:- ), potem była fascynacja duchami, UFO, potem zjawiskami para i znowu duchami:) lubię wiedzieć coś więcej niż inni i cieszę się, że mogę się rozwijać tutaj, na paranormalnych.

Brałam udział w „szkole liderów” w Wyższej szkole biznesu w Dąbrowie Górniczej, co może świadczyć o tym, iż nie jestem szarym człowiekiem, który jest bo musi – Ja jestem, bo chcę.

Za największą zaletę w moim charakterze uważam otwartość, bo przecież ludzie są istotami społecznymi i powinni robić wszystko by żyło się dobrze każdemu kto przebywa koło nas.
Lubię też moją empatyczność, która w większości przypadków działa na mnie trochę destrukcyjnie, ponieważ by pomóc innym umiem się bardzo wczuć w jego role.

Wygląd? Mam co do niego lekkie zastrzeżenia, ale gdyby ktoś chciał coś we mnie zmienić nie pozwoliłabym mu na to, bo jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma: - )
Lubię bardzo moje usta: - ) ładne są i to nie jest tylko moja opinia.
A oczy to mam jak ze szkła: - ) wiem, że nie jest to skromne, jednak trzymajmy się zasad zadania – ma być reklama:)

Jestem najlepszą kandydatką na miss, ponieważ powinien być nią kimś z charyzmą, wiedzący czego chce od życia, a taka jestem ja ; - )


the end dziękuje za uwagę. :mrgreen:

#60

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No teraz naprawdę nie wiem, na kogo oddam swój głos. W każdym razie gdybym miał oddać go na avatar to Szada wygrywasz :) .
Szada - zadanie 1 zaliczone, czekamy na zdjęcie do zadania drugiego bo jakoś nie widzę, więc albo nie ma albo mam zapchany transfer :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych