Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Miss i Mistera VRP 2007


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
102 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Oto móh strój codzienny ;) (no może prócz bryli)



#17

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Ivellios vel Longer1988 - zaliczone (było by zaliczone już wczoraj, ale mi net padł w momencie pisania "zaliczone" :))

#18 Gość_Adjna

Gość_Adjna.
  • Tematów: 0

Napisano

Z moim ukochanym psem - Bubą na zaporze w Nidzicy. Wakacje 2006.

Dołączona grafika



#19

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Adjna - łoooł... znaczy się zaliczone :mrgreen:

#20

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Ten w zielonej koszuli to ja. Wiem fajna mina :P ... Chetnie dałbym lepszą fote ale i tak dobrze że się dzisaj na forum wbiłem...

#21

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

+Pylbas - zaliczone

#22

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

#23

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

_Silent_ - zaliczone

#24

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Zdjęcie z przed chwilki... mam nadzieję, że dobrze widać moją nową koszulę :P



#25

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

+Wiesio - zaliczone

#26

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do dalszej części konkursu przechodzą wszyscy userzy oprócz Kudłatego. Nie wiem jak inni, lecz ja już mam po pierwszej konkurencji faworytkę, która w mej opini przebiła nawet cleric :mrgreen: . Dobra, jedziemy dalej.

KONKURENCJA II
dla pań i panów


„Co zabierzesz na bezludną wyspę”
kategoria: słowo pisane

Przyznam, że konkurencja mało oryginalna, ale za to spełnia swoje zadanie. Co zabierzesz na bezludną wyspę (zakładając, że masz już nie wrócić), masz do wyboru 3 rzeczy. Proszę o uzasadnienie, jak najdokładniejsze :) .

Życzę miłego i owocnego uzasadniania...

#27

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dobra, zaczyna sie robic niemilo, wiec odpowiem na drugie zadanie.

Na bezludna wyspe zabralabym ze soba (faceta, ale nie wiem czy mozna to pod rzecz podciagnac ;d):

1. Książkę. Dobrą książkę. Ulubioną książkę, czyli "Mistrza i Małgorzatę" M. Bułhakowa. Książkę magiczną, przy której zapomina sie o calym swiecie, wiec na pewno nie cierpialabym za bardzo na wyspie, gdybym ja miala ;p

2. Discmana (co mam nadzieje, iz automatycznie wiaze sie z wzieciem plyt ;p ) - bo muzyka to jeden z waznieszych aspektow mojego zycia. Nawet chcialabym usypiac na piasku wraz z dziwekami ulubionej plyty/ piosenki. [:

3. Misia! xD Pluszowego. Bo spię z nim (z nimi raczej :mrgreen: ) od 10 lat. Pozatym sluza mi czesto za poduszki : P Plusem jest rowniez to, ze mialabym od czasu do czasu do kogo gebe otworzyc :mrgreen: Niczym Tom Hanks w Cast Away :mrgreen:



#28

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pytanie słabo sformułowane... No bo po co mi np. mp3 jeżeli nie naładuję nigdzie baterii bo nie będzie prądu ? :P (pomijam fakt konieczności zabrania ładowarki:P).
Koc, apteczka, szczoteczka do zębów :P Widelce? Czy mogę liczyć na stałe zaoptrzenie? :P

Z racji braku danych chyba trzeba odpuścić sobie wszystkie względy praktyczne ;)

1. Coś i nacoś do pisania, czyli pióro i grubaśny zeszyt, albo laptop i notatnik :P

2. Ksionszka (w ten sposób by nie powtarzać po poprzedniczce:P), a dokładniej Siewca Wiatru Kossakowskiej. Mimo paru niedociągnięć, mogę zagłębiać sie bez końca pomiędzy skrzydlatych ^^

3. Jeżeli nie mogę zakwalifikować dziewczyny jako rzeczy ( :P ) to przynajmniej jej zdjęcie ;)

#29

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Blood i _Silent_ - zaliczone :)

#30

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

No to teraz kolej na mnie ;)

1.Swoją Kochaną Misie(chodzi mi tu o moja dziewczyne :P taaak taak pytałem się Fenixa mozna też zabrać ze sobą osobe:) ) a dlatego ze najzwyczajniej w świece życ bez niej nie moge ;)
2. Jakis naprawde mocny sprzet grajacy nie wymagajacy zasilania typu np kontakt(takiego jakiego nie moglbym dostarczyc aby sprzet dzialal :P ) z oczywiscie wieeelka dawka muzyki(moze byc moje HD :D ) wiedomo bez muzyczki naprawde ciezko by bylo...po prostu muzyczka to podstawa!! :D
3.hmm i tu mi sie pomysly pokonczyly ...z checią wziąłbym jeszcze fajki no ale....ok niech bedzie maszynka do golenia (taka dla mnie i dla dziewczyny heheh :rotfl: )


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych