Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Miss i Mistera VRP 2007


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
102 odpowiedzi w tym temacie

#61

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

(Fenix, do czego ty mnie zmuszasz! ... :-/ )

Punkt pierwszy: użyszkodnik pokrótce wyjaśnia, co chce napisać i po kiego grzyba

Celem tejże reklamówki jest przedstawienie atutów osoby się reklamującej, czyli mnie, skromnego mieszkańca Katowic :P Z powodu wrodzonej skromności trudno mi będzie pokazać, dlaczego to właśnie ja jestem tym naj naj, spróbuję jednak to zadanie wykonać.

Atut pierwszy: umuzykalnienie użytkownika

Zagram, co kto chce i kiedy chce, oczywiście w aranżacji fagotowej ;) Na fagocie gram od sześciu lat, zaś na instrumentach klawiszowych typu fortepian, keyboard, mikroskopowe pianino dla przedszkolaków i innych - od 13 lat. W wolnych chwilach przerabiam na wersje fagotowe utwory znanych zespołów rockowych (i nie tylko), takich jak Guns N' Roses czy Budka Suflera.

Atut drugi: webmastering

Potrzebujesz szablonu na bloga? Nie wiesz, jak usunąć tą pochrzanioną reklamę z Lycosa? Męczysz się żeby wsadzić w profilu na Epulsie muzyczkę w tle? Nie ma sprawy! Zawsze pomogę.

Atut trzeci: językoznawstwo nabyte

Jeśli potrzebujesz pomocy z języka angielskiego - śmiało możesz do mnie przyjść. Tłumaczę bardzo wiele artykułów z angielskiego na polski, obecnie mam na dysku zapisane ponad 210 artykułów/newsów/innych treści przetłumaczonych na język polski, wszystkie ukazały się bądź to w Paranormalium, bądź to w VRP, bądź to w KryptoZoo, lub też w NPN. Jeden z artykułów doczekał się w grudniu 2006 roku publikacji na łamach czasopisma "Nieznany Świat" ;)

Atut czwarty: charakter

Mało wygadany. Ale jak już walnę hasełko to cała sala ryje ze śmiechu.
Z uporem maniaka tworzę neologizmy w średnio do tego odpowiednich momentach. Jestem np niepełnozdrowy, zaś osobę wyjątkowo głupią określam mianem impotenta intelektualnego.
Staram się być miły, choć nie zawsze się to udaje :P

Atut (?) piąty: wygląd

Prawie dwumetrowy gigant. Wszędzie dosięgnę, aczkolwiek nie wszędzie się mieszczę...
Do dziewczyn: jeśliś zmęczona, niewiasto, chętnie ponoszę... :P nie tylko torebki z zakupami... ;)

Jako kandydat na Man Miss Terra ( :P ) chcę się przede wszystkim przekonać, co o mnie sądzą inni.

Dziękuję, że ze chcieliście przeczytać ten krótki wykład :P



#62

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Webmastering, heh? No pomyślmy, o co mógłbym cię zapytać...
Ivellios vel Longer1988 - zadanie 1 zaliczone, czekamy na zdjęcia.

#63

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

po pierwsze:D czy te oczy mogą kłamać?
Dołączona grafika
mmm... kogo nie kręci kobieta w mundurze? i to z Gitara:D :oops: ;)
mrau:D z występu jednego:) photo
i w końcu beze mnie zwierzęta w chorzowskim Zoo umarły by z głodu!
foto jest duże więc podaje tylko linka:)

#64

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No te oczy faktycznie świetne (ale nie to co u Rasputina)... i biedne zwierzątka :) .
Szada - zaliczam.

#65

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Live :P

Dołączona grafika
Pełna koncentracja...





#66

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że ta koncentracja to jest twoje "to co najlepsze" ? A co tam, zaliczam :)

#67

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KONKURENCJA BONUSOWA
I

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady konkurencji bonusowych są proste. Mianowicie, Miss i Mistera będą wybierali użytkownicy w ankiecie... ale jak ktoś chciałby sobie zwiększyć szanse na wygraną może wziąć udział w którejś z konkurencji bonusowych. Wygraną w tych zadaniach są punkty, które potem doda się do sumy zdobytych głosów. Kto wie, może jeden punkcik zadecyduje o zwycięstwie :) .

Zadanie Pierwszej Konkurencji
'Przedstaw swoją najlepszą cechę charakteru za pomocą jednego zdjęcia'
Jeśli zdecydujesz się podjąć tej konkurencji musisz wstawić jedno jedyne zdjęcie będące symbolicznym przedstawieniem twojej najlepszej cechy charakteru. Nie musi to być zdjęcie zrobione przez ciebie, może być nawet wyszukane w googlach, ważnym jest, aby pod zdjęciem pojawiło się uzasadnienie, dlaczego właśnie to zdjęcie najlepiej prezentuje wybraną cechę charakteru.
Punktacja:
-do 2 punktów za poczucie humoru.
-do 2 punktów za interpretację.

Pamiętajcie, w tych konkurencjach gracie o punkty, które JA przyznaję :devil: . Ale nie stresujcie się, życzę wam miłej zabawy - jak zawsze.

#68

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
wybrałam swoje zdjęcie bo w końcu to ma byc moja cecha charakteru:D
nie potrafię wybrać jeden cechy wiec tak ogólnie opisze dlaczego wybrałam to zdjęcie:)
widać na nim to że nie jestem szarą myszka:D tylko osobą która lubi zwracać na siebie uwagę :)
jest to zdjęcie zrobione podczas przemowy do ludu poddanych w szkole:D
i jedna z tych fajniejszych cech jest moje otwarcie do ludzi:)
nie chcę się kolejny raz rozpisywać wiec sami możecie interpretować to fotke:) ja swoje napisała:D
najfajniejsze jest to że jestem sobą :D

#69

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego jestem najlepszym kandydatem do tytułu?
A dlaczego nie? :)

Sądzę, iż pozycja miss/mistera daje pewną dość ważną ceche. Mianowicie głos takiej osoby staje się słyszalny.
Opowiadanie przez kandydatki na miss świata, że chciałyby się one zająć chorymi/biednymi/dziećmi/pokojem na świecie etc, mimo iż w tym wypadku mało altruistyczne, na papierze jest faktyczną możliwością jaką daje tytuł.
Ludzie niestety z reguły, jeżeli chodzi o słuchanie, nie spoglądają niżej niźli poniżej swój nos. Póki ktoś nie staje się autorytetem, kimś ważnym, znaczącym, dopóki jego posty nie zaczną się różnić od innych wyższymi rangami etc, dopóty jego słowa, mimo iż wyrażają myśli często istotne, bedą ignorowane...

A ja? Gdy ktoś jeszcze nie za dobrze mnie zna, pyta: ty kiedyś przestajesz się uśmiechać?
A ja? A ja jestem takim dziwolągiem, który na przekór nadąsanemu światu postanowił kiedyś, że będzie optymistą. I będzie się uśmiechać.

We wrześniu 2006 znalazłem sie po 3 długich latach, w 4 klasie technikum. I co? I stwierdziłem, że to nie tak. Co z tego, że lubiłem zawsze "pogrzebać" z kabelkami, jak zmierzam na studia historyczne :P
W ten sposób w połowie wspomnianego miesiąca znalazłem się w 3 klasie LO.
Reakcja otoczenia i moja odpowiedź na nią:
- Dlaczego tak?
- A dlaczego nie? :)
Warto miec różne cele - ja chce pisać książki, i wiedza z zakresu historii bardzo mi się do tego przyda. Nie myślę że w ciągu swojego życia bedę musiał 3 razy zmieniać zawód tak jak wszyscy o tym trąbią.
Cel -> osiągnięcie go, i to bez myślenia, że za chwilę może potrącic mnie samochód.


Jest tak wiele rzeczy, które są ważne, a których nie widać dopóki się ich nie poczuje...

Dlaczego jestem najlepszym kandydatem do tytułu?
Bo mam trochę do przekazania.

#70

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

_Silent_ - zaliczam, bardzo szczera odpowiedź IMO

Szada zdobywa 1 punkt za uzasadnienie do zdjęcia.

#71

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

a wiec teraz i moja kolej...;)zacznę wiec ;)
Do konkursu tegoż zgłosiłem sie z czystej ciekawosci jak to jest w takich zabawach...nigdy nie bralem udzialu...
W konkursach Miss/Mistera w rzeczywistosci chyba nikt nie zaprzeczy ze najwazniejszy jest wyglad zewnetrzny a nie wnetrze czlowieka...za kazdym razem od przyszlych tudzież niedoszłych miss slyszymy przereklamowane teksty w stylu wlasnie ze chca pokoju na swiecie, nie chca glodu..ale sa to rzeczy niestety nie mozliwe do wykonania bo tyle ile ludzi tyle zdan...a gdy zdania sa mocno sprzeczne zaczyna sie burda co prowadzi do wlasnie wojen etc etc...
W tych wyborach co wlasnie mi sie podoba to to ze mozemy wlasnie poznac tutaj kandydatow od strony wewnetrznej, glosujemy wlasnie bardziej na wnetrze czlowieka...
Jezeli chodzi o mnie to jestem:
- czlowiekiem naprawde wrazliwym/uczuciowym (ciezko sie przyznac ale nawet przy ostatniej czesci filmowego Wladcy Pierscieni pod koniec zawsze poleci lezka;)
- sentymentalnym (uwielbiam chodzic kiedys w miejsca gdzie rozpoczelo sie tyle dobrych rzeczy(pewne przejscie miedzy ulicami w moim miescie;), nawet mam sentyment do takich rzeczy jak smieszna czekolada:P )
- wesoły -heh tego to nikt z mojego otoczenia nie zaprzeczy gdzie sie nie pojawie zawsze wywolac bez problemu potrafie usmiech na twarzyczkach ;)
- uparty/zawziety - zawsze staram sie brnac do konca celow misji jakie sobie wyznaczylem chodzby nie wiem co by to mialo byc (chociazby spedzenie 5 godzinek nad zrobieniem ciekawego secika muzycznego ktory trwa ok 80 minut..)
- typowy ze mnie wodnik - czesto mnie ludzie nie rozumieja robie, mowie rzeczy o ktorych albo zbyt nie maja pojecia albo...sam juz nie wiem ;)
- wnikliwy - uwielbiam to co tajemnicze...zakazane dla zwyklych smiertelnikow... z tad tez siedze wlasnie na tym forum ;)

IMO tytulem Miss/Mistera tego forum powinna zostac osoba ktorym swym wnetrzem o wiele bardziej przerasta to "piękno" zewnetrzne....i wlasnie po to te konkurencje zeby ujawnic ludzia o najboogatrzym wnetrzu z nas wszystkich...czy ja moge zostac taka osóbką? Ciezko mi jest naprawde powiedziec...odpowiedz pozostawiam mam....ja i tak dziekuje za dobra zobawe :)

a wiec teraz pora na zdjecie/a do tej konkurencji ;)
Dołączona grafika
a wiec co do tych zdjec:
w lewym górnym rogu zdjecie oznacza przyjacielskość, bliskość okazywana w stosunku do innych osob itp
małpka oznacza sympatie jaka darze wszelkie zyjątka na tym świecie, świnka wszechobecny humor i uśmiech w moim zyciu ;) , laweta oznacza chec udzielania ludziom pomocy..(lubie sprawiac tak ludziom szczescie ), serduszko uczuciowość, w prawym dolnym rogu zdjecie z tymi panami ma sybmolizowac sentymentalnosc (o ile to jest pozytywna cecha:P ), no a ten pan za sterami(konsoleta) to hmm muzykalność...;)ok to narazie na tyle ufff dobranoc :P

#72

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Suspect0 vel. Kocoor - zaliczone oba zadania

#73 Gość_Adjna

Gość_Adjna.
  • Tematów: 0

Napisano

Konkurencja IV

1. Dlaczego jestem najlepszą kandydatką na miss VRP?

Po pierwsze jestem kreatywna i twórcza – mam dużo szalonych pomysłów oraz zmysł i duszę artystki co często przynosi ciekawe, oryginalne rezultaty. To co tworzę jest przeważnie niestandardowe i nowatorskie.

Po drugie mam specyficzny humor, który jest trochę groteskowy, trochę ironiczny. Jest bardzo bezpośredni dlatego jak już się nim posługuję to nie wszyscy się śmieją…

Po trzecie uroda – długo w to nie wierzyłam, ale dużo osób mi mówi, że mam w sobie coś co przyciąga i nie pozwala oderwać wzroku.

Po czwarte uśmiech.

Niech każdy sam oceni kandydatki i wybierze tą, która najbardziej mu się podoba - pod względem urody i tego co przedstawiła. Ja nie będę się zbytnio reklamowała, bo nie jest to moja mocna strona. Zachęcam jednak tych, którym się podobam do oddania głosu na mnie :)

2. Zdjęcie – pokaż to co najlepsze.

Dołączona grafika

Wybrałam to zdjęcie, bo najlepiej oddaje charakter mojej osoby:
Słodka i zawsze uśmiechnięta ;-)

#74

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Adjna - zaliczam oba zadania. No i znowu nie mam dylemat, na kogo oddać głos :) .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KONKURENCJA BONUSOWA
II

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zadanie Drugiej Konkurencji
'Jak wyobrażasz sobie siebie za 30 lat'
Jeśli zdecydujesz się podjąć tej konkurencji musisz stworzyć fotomontaż zdjęcia, na którym pokażesz jak wyborażasz sobie własną osobę za 30 lat. Ogólnie chodzi o postarzenie osóbki na zdjęciu :) . No i oczywiście mówimy o postarzeniu naszej osoby. Miłej zabawy :devil:
Punktacja:
-do 2 punktów za poczucie humoru.
-do 2 punktów za wykonanie.
Pamiętajcie o opisie do zdjątka :)

Dla zdobycia punktów możecie wybrać tą albo poprzednią, albo jeszcze kolejną konkurencje bonusową, albo nawet wszystkie trzy. Zaczyna się walka o punkty.

#75 Gość_Adjna

Gość_Adjna.
  • Tematów: 0

Napisano

KONKURENCJA BONUSOWA I

Najlepszą cechą mojego charakteru jest poczucie humoru:

Dołączona grafika


Dialog w górach z napotkanym humanoidem:

Teletubiś PO: Czy to już ten moment? Czy przylecieli zabrać nas na swoją planetę? Czy Ziemia przechodzi w czwartą gęstość i to my jesteśmy wybrani, by przetrwać kataklizm?

Adjna: Nie martw się kochanie, otwórz swoje serce i nie lękaj się. Otrzymałam w nocy przkaz od naszych oświeconych braci - uprzedzili mnie o swojej wizycie. Przybywają do nas, by tylko przekazać nam uniwersalną prawdę od Wielkiego Kosmicznego Rozumu i Mistrzów Wniebowstąpionych byśmy mogli uratować naszą ukochaną Gaię.

PO: Cóż to za prawda?

Adjna: Już wkrótce się tego dowiemy...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych