Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

¦wiat po roku 2012


  • Zaloguj siê, aby dodaæ odpowied¼
53 odpowiedzi w tym temacie

#46

Chasm.
  • Postów: 73
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

Oczywi¶cie, ¿e darokrol ironizowa³. Ja natomiast daleki by³bym od wrzucania wszystkich "wró¿ek" do jednego wora.

By³em kiedy¶ u jednej takiej z dziewczyn± jako osoba towarzysz±ca, ale dla ¿artu te¿ kaza³em sobie powró¿yæ, a co :) Te¿ wziê³a 50 PLN (to pewnie jaka¶ "magiczna" kwota :) ), pali³a jak smok i mia³a zwyk³e, stare karty, którymi zapewne po godzinach pracy pogrywa³a w tysi±ca.

Có¿, kiedy zaczê³a mówiæ, ju¿ tak bardzo nie by³o mi do ¶miechu. Najpierw krótko scharakteryzowa³a przesz³o¶æ, okre¶li³a jaki mam problem w tera¼niejszo¶ci (mia³em) i zaczê³a o mo¿liwej przysz³o¶ci. I teraz widzê, ¿e mia³a racjê.
Gwoli ¶cis³o¶ci - by³em nastawiony sceptycznie, wiêc doszukiwa³em siê jakiejkolwiek dziury, ona mnie nie zna³a i nawet nie wiedzia³a, ¿e bêdzie mi wró¿yæ, nie mówi±c ju¿ o jakimkolwiek problemie, który mia³aby rozwi±zaæ.
Zgodno¶æ jej wró¿by oceniam na jakie¶ 95%. I powiem wam jeszcze co¶ - by³em w takim ciê¿kim szoku, ¿e ju¿ na pewno nigdy do ¿adnej "wieszczki" nie pójdê :)

Pozdrawiam
  • 0

#47

lukiszlak.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cz³owiek wejdzie w nowy okres kontaktów z mieszkañcami innych obszarów wszech¶wiata. Ludzko¶æ od³o¿y na bok dziecinne walki o terytoria i bêdzie dumna z tego, ¿e jako gatunek rozwinê³a siê i nauczy³a jedno¶ci ze wszech¶wiatem. Bêdzie to naprawdê ¿ycie w chwale.

Wraz ze zmian± gatunku ludzkiego ewolucji ulegnie muzyka, formy sztuki i wierzenia. Miniony wiek pamiêtany bêdzie w pie¶ni i sztuce. Opowiadaæ siê bêdzie o nim historie. Stanie siê legend±.

W nowej erze wykorzystywane bêd± ró¿ne rodzaje energii, takie jak mi³o¶æ, ¶wiat³o i wiele innych.

¶wiat sie taki niestanie dopóki bêd± tacy jak ja którzy nienawidz± doskona³o¶ci poniewa¿ doskona³o¶æ jest nudna a je¿eli jakim¶ cudem siê tak stanie to ja odrazu pope³niam harakiri xD
  • 0

#48

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Luudzie, ¿e te¿ kto¶ siê przejmuje tym 2012... Wtedy bêdzietylko Euro, ¿aden Koniec (³aaa).

Nostradamus wcale nie powiedzia³ ¿e ¶wiat siê skoñczy w 2000 roku lecz powiedzia³ ¿e zajd± ogromne zmiany typu ataki terrorystyczne itp.

Nic takiego nie przepowiedzia³. Tamtejsza afera by³a spowodowana b³êdem w t³umaczeniu, tak naprawdê mówi³ o "nadej¶ciu dobrego króla", a nie koñcu ¶wiata.
A co do ataku terrorystycznego... Te¿ nic takiego nie przepowiedzia³, napisa³ tylko co¶ w stylu: "i run± dwie wie¿e w wielkim ¶wiatowym mie¶cie".
  • 0



#49

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tylko ¿e to nie by³y wie¿e... jego wró¿by s± tego typu, ¿e nic nam nie daj± bo interpretuje siê je, a raczej nadinterpretuje dopiero po jakim¶ zdarzeniu

co do mojej wró¿ki to na prawdê sk±d w was tyle sceptycyzmu ? przecie¿ wszyscy im wierz± a tu nagle nie :/

by³em u niej drugi raz...
kto¶ pisa³ ¿e liczbê ludno¶ci trzeba zmniejszyæ do 500 mln , to tylko spowolni proces a obcy i tak siê na to nie zgodz±, je¶li nie zmniejszymy liczby ludzi do <254 000 000 nast±pi wyczerpanie energii, nastêpnie zniknie czarna materia, która w rzeczywisto¶ci istnieje w 4 gêsto¶ci, dlatego nie mo¿na jej zaobserwowaæ, a jak wiadomo to ona utrzymuje wszystko na miejscu dziêki w³a¶ciwo¶ci± antygrawitacyjnym, dobrze my¶licie, to czarna materia napêdza statki kosmiczne :) no wiêc kiedy ju¿ zniknie galaktyki w promieniu 3 mld. lat ¶wietlnych zaczn± siê zapadaæ, i to szybko bo czarnej materii jest dziesi±tki razy wiêcej ni¿ obecnie siê s±dzi, najpierw zapadn± siê same galaktyki tworz±c czarne dziury o masach setek miliardów s³oñc, potem bêd± siê ³±czyæ a¿ utworz± jedn± potê¿n± czarn± dziurê która podczas ostatniego ³±czenia dwóch mniejszych zostanie "wystrzelona", bêdzie tak masywna ¿e wokó³ niej powstanie nieskoñczona ilo¶æ tuneli czasoprzestrzennych co w efekcie doprowadzi do wch³oniêcia przez ni± ca³ej materii wszech¶wiata w czasie Plancka, ale na pocieszenie powiem ¿e ta czarna dziura przekroczy pewn± krytyczn± masê która spowoduje wybuch czarnej dziury, oznacza to ¿e ca³a materia zostanie na nowo wyrzucona we wszech¶wiat i wszystko bêdzie mog³o zacz±æ siê od nowa...
  • 0

#50

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

darokrol, gratulujê wiedzy astrofizycznej ;) . To co napisa³e¶ brzmi jak jaka¶ historyjka Sci-Fi.

kto¶ pisa³

No w³a¶nie, zawsze jest, ¿e "kto¶ pisa³" :D
  • 0



#51

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • P³eæ:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po¿yjemy, zobaczymy. niczego nie mo¿na byæ pewnym.
chocia¿ nie za bardzo przekonuje mnie na wersja :| opisuj±c ¿ycie w 4 gêsto¶ci..a gdzie apokalipsa? ta wizja to ju¿ po ? ;)
  • 0

#52

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to co nikt nie wierzy mojej wró¿ce ? ;(
  • 0

#53

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Darokrol, jakby Ci to powiedzieæ... Wiesz... Wró¿ki to g³ównie stare babki próbuj±ce wyci±gn±æ parê z³otych za pomoc± kolorowych kulek ze ¶wiate³kami :)

A to co napisa³e¶ parê postów wcze¶niej to zwyk³y be³kot, ale nie¼le siê u¶mia³em przy nim :P
  • 0



#54

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Darokrol, daj ju¿ spokój i napisz, ¿e wró¿ka przyzna³a, ¿e ¿artowa³a, bo jeszcze znajd± siê osoby, które zaczn± w to wierzyæ. :P
  • 0


 

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci oraz 0 u¿ytkowników anonimowych