Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lewitacja w praktyce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#16

Milkaa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może nie tyle co niepopularna, ale żadka. :)
To nie to samo co widzenie aury, co zdarza się często i każdy może się tego nauczyc. a lewitacja? tylko niektórzy potrafią unosic się w powietrzu..

Nie chcę cię obrażac, ale fakt, że kiedyś będziesz lewitowac jest jak wygranie w totka 100 razy z rzędu. ^.-
  • 0

#17

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lewitacja... jakbym to potrafił to na pewno bym znalazł jakieś praktyczne zastosowanie. Lewitacja to chyba nie latanie, bo to drugie to by było dobre :D . Życzę powodzenia w nauce, może za 60 lat Ci się uda na chwilę zalewitować. Jeśli to w ogóle możliwe, jakoś nie słyszałem o udokumentowanych i zbadanych przypadkach lewitacji. No i nie wydaje mi się , że można się tego nauczyć z książki czy z innego tekstu. Najlepiej pojedź do klasztoru Shaolin czy innego, daleko od współczesnej cywilizacji aby poświęcić się najpierw nauce udoskonalania i harmonii swego wnętrza. Ale czy to w ogóle możliwe dla nas ludzi wychowanych w cywilizacji Zachodu? Pomarzyć zawsze można, spróbować też warto, byle tylko nie przysłoniło to normalnego życia.
Człowiek nawet nie może sobie chwilę w domu w ciszy posiedzieć, bo co chwila ktoś za ścianą hałasuje, a co dopiero takie ambitne rzeczy :) .
  • 0

#18

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może nie tyle co niepopularna, ale żadka. :)
To nie to samo co widzenie aury, co zdarza się często i każdy może się tego nauczyc. a lewitacja? tylko niektórzy potrafią unosic się w powietrzu..

Nie chcę cię obrażac, ale fakt, że kiedyś będziesz lewitowac jest jak wygranie w totka 100 razy z rzędu. ^.-

Mało wiesz o tym świecie, nie macie opiekunów? Pogadajcie z nimi oni Wam wytłumaczą.
Mi powiedział tak:
-Skupiasz całego siebie na mostku
-zaczynasz wibrowac
-i musisz odczuc lekkosc z bycia tu

Oczywiśćie to sprawa rzedu minimum 5 mięsciecy.
  • 0

#19

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skrzypu każdy ma opiekuna przecież !!! Tylko sprawa wygląda tak, że nie każdy potrafi się z nim porozumieć. Ja chyba właśnie należę do tej grupy, bo już sam nie wiem.

ps: Opowiedz mi jak ty rozmawiasz z opiekunem i jak on ci daje odpowiedzi jeśli mógłbyś na PW... z góry dziękuję.
  • 0



#20

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

na PW ? a niech wali tutaj, no chyba że to wbrew regulaminowi, to ja też poproszę poradę, jeżeli oczywiście można :) .
  • 0

#21

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Możesz napisać w tym temacie

http://www.paranorma...?showtopic=5208

Bo zazwyczaj uważa się, że anioły to nasi opiekunowie, więc temat pasuje do zagadnienia ;]

Jak to jest z tą lewitacją ?? Ma ona jakiś związek z chodzeniem po wodzie, czy tylko mi się wydaje ?
  • 0



#22

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tym że nie macie to żart był :)
  • 0

#23

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niepotrzebnie rozpoczynasz takie dyskusje...ile jeszcze Twoich tematów to żarty??
  • 0



#24

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja nie widze nic zlego w żarcie "Czy Wy opiekunów nie macie?"
Jeśli CIe to w jakiś sposób uraziło to przepraszam (mojemu się to spodobało).
  • 0

#25

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie chcę być niemiły, ale to może być schizofrenia... freMia ? :)
  • 0

#26

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Małe sporostowanie tam miało być "mi się spodobało", a nie "mojemu sie spodobało".
Fenix odpowiadając żartobliwie na Twojego posta:
Rozwieje Twoje wątpilowści:
Schozofrenia :)
  • 0

#27

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Młuhaha :) , świetne poczucie humoru :) . Ale jeżeli "tobie się spodobało" no to wycofuję moją kontrę o schizofreni :) .
  • 0

#28

Milkaa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skrzypu, racja, mało wiem o tym świecie.

Właściwie mi chodziło o to, że jeśli Set chce, cytuję, "A teraz gdybym umial, to bym wykorzystywal do szybkiego przemiszczania sie".. Mało prawdopodobne to jest. Uniesienie się na chwilę- nie wątpię, może mu się uda.. Ale żeby przemieszczac się, do tego szybko? Trudno mi uwierzyc, że takie coś osiągnie.

"Oczywiśćie to sprawa rzedu minimum 5 mięsciecy." W tym rzecz, wiele osób by nie wytrwało. Ludzie są tacy, że chcą miec wszystko 'od zaraz'.. A szkoda.
  • 0

#29

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Takie coś jest osiągalne, pytanie jakie należy postawić to : czy ludzki umysł na tym etapie rozwoju jest w stanie podołać ?
  • 0

#30

Dobry Chlopaq.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy lewitacja jest mozliwa tez nie slyszalem o przypadkach udokumentowanych. :) ale jesli tak to zamiast trenowac pare miesiecy, lat... to mozna polatac sobie podczas OOBE lub LD jak juz ktos powiedzial :)
choc jak ktos trenuje lewitacje to nawet jak nie wyjdzie uniesienie sie to bedzie potrafil sie np. skupic przy innych rzeczach. pozdro
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych