Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lewitacja w praktyce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#61

Camillo.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na poczatek przywiaz sie sznurkiem do czegos zebys nie odlecial:P ...żart
hmm moim zdaniem to zanim oderwiesz sie od ziemi to jeszcze duuuuuuuuuuuuuuzo czasu. bardziej pocwiczysz medytacje, spokoj ducha czy cos ale latał raczej nie bedziesz:) na tym sie nieznam i jest to tylko moje zdanie.
zycze powodzenia w treningach
  • 0

#62

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wybaczcie, ale przypomina mi to podejście jak do "super zabójczych sztuk walk", w którym zabija się jednym uderzeniem z półobrotu, skacząc i uderzając małym palcem i energią ki w duży palec lewej stopy...

Po pierwsze to energia Chi a nie Ki [too much Dragon Ball, hyhy]
No tutaj muszę Cię rozczarować ale istnieje taka sztuka walki, jest ona oparta na akupunkturze. "Dotyk Śmierci". Na Ziemi istnieje jeden człowiek znający wszystkie tajniki tej sztuki. Nie chodzi tu o uderzanie energią Chi, tylko hamowanie jej przepływu. Wiem, że brzmi dziwnie i sam w to dobrze nie wierzyłem ale widziałem na własne oczy... Mistrz uderza w specjalne punkty na ciele i bez użycia dużej siły sprawia, że druga osoba przykładowo traci świadomość i mdleje. Po prostu znakomita znajomość budowy ludzkiego ciała, a nie super siła Batmana :P .

Co do lewitacji to jak na razie nie jestem w stanie dużo na ten temat powiedzieć bo nie za wiele przypadków jest dokładnie udokumentowanych. Na dzień dzisiejszy jest to dla mnie sztuka iluzji i nic ponadto. I tak jak to bywa w większości przypadków tego typu "tutoriale" i poradniki nic nikomu nie pomogą.
  • 0



#63

Camillo.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak Ty o Dragon Ball'u piszesz [Ki, Chi czy co tam jeszcze bylo] to ja dam przyklad z Naruto :P . byl tak gosc ktory uderzal we wszystkie punkty na ciele przez ktore plynie czakra i w ten sposob przeciwnikoi bylo ciezko wykonac jakikolwiek ruch. no ale to tylko bajki i niewiadomo jak to jest naprawde
  • 0

#64 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Mam zajefajnego wychowawce w szkole, tylko, że on jest jakiś dziwny. Wydaje sie, że wie wszystko jakby wszystkie książki znał na pamięć albo wszystkie rozumy pozjadał. Nie dziwie sie bo chodził przez 15 lat na joge... opowiadał kiedyś na godzinie wych. że miał takiego nauczyciela mistrza który potrafił lewitować. Wychowawca mówił, że siedzieli sobie skupieni aż wreszcie gość sie normalnie uniósł w powietrzu. Ja mu wierze, że można nauczyć sie lewitować tylko do tego trzeba silnej woli i "oświeconego" umysłu.
Na pewno z książek się tego nie nauczycie. Poza tym człowiek współczesny - nazwał bym to "skomputeryzowany" żyje nieświadomie w ciągłym jakimś strachu, cały czas myślami jest gdzieś indziej i to mu nie pozwala na takie mistrzowskie skupienie prowadzące do lewitacji.

Pozdrawiam ;)
  • 0

#65

Moon101.
  • Postów: 80
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIE będę tłumaczył tego dokładnie

ale z tego co zrozumiałem tam pisze tak.

Najpierw musisz się odprężyć i skupić

naładować się energią otworzyć czakry i wizualizować jak się unosisz w szczególności musić otworzyć czakrę podtawy

odpocząć 1minutkę i znowu spróbować

powodzenia!!!

PS Ech szkoda żę za to sie nie dostaje punktu reputacji
  • 0

#66

archmage.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mówiliscie że nie ma udokumentowanych dowodów na lewitacje ja znalazłem w miare wiarygodny film tym bardziej że leci to na niemieckim mtv

http://pl.youtube.co...feature=related
  • 0

#67

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Criss Angel to zadymiarz i sztukmistrz oszust. Nie ma co się zbytnio napalać na jego sztuczki które nawet w obecności gapiów są ustawione i opłacone. Zapomnij o jakiej kolwiek lewitacji ze strony tego pana.
  • 0

#68

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

To nie jest o lewitacji tylko część jakiegos kursu wizualizacji
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych