Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwne numery


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wczoraj był 333 dzień roku, a ja się urodziłem 3 grudnia :o :o :o Czy to znaczy, że wczoraj był dla mnie szczególny dzień ?? Nie :) Z liczbami można wszystko.
//EDIT
Poczytajcie sobie to :
http://magia.onet.pl...63,0,forum.html

Użytkownik +..... edytował ten post 10.10.2008 - 22:31

  • 0

#17

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wg. mnie zwykły przypadek , ja tak mam z liczbą 69 (bez podtextów seksualnych :) ) i jakoś się tym nie przejmuję,poprostu przestań zwracać na to uwagę i tyle:D
  • 0

#18

Dobry Chlopaq.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh jest tez takie tlumaczenie ze jak spogladasz na zegrek i widzisz blizniacze liczyby po obu stronach to ktos cie kocha :)
bylo tez ze jak sa parzyste i ja nieparzyste ale tego juz neie pamietam :)

Tak, a mnie ciągle prześladują liczby 4, 8, 15, 16, 23, 42


Typowales te liczby w Duzym Lotku :) jak nie, sprobuj. jak wygrasz to odpal mi czesc za podsuniecie pomyslu :>
Zarcik :) Pozdro
  • 0

#19

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jesli chodzi o te godziny to podswiadomosc 'kaze' nam patzrec na zegarek.
Bo ma wbita ta czynnosc o danej porze. A ze nie jestemy tego swiadomi stad uczucie przesladowania ;)
  • 0



#20

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bujda. Jest tak, ze poprostu zwracacie bardziej uwage na te liczby niz na inne. W szatni masz numer 505 a w dzienniku 20 i co? Sam kiedys tak mialem (po przeprowadzce do nowego mieszkania nr 32 wszedzie natykalem sie na ta liczbe). Po jakims czasie stwierdzilem, ze to nic nadzwyczajnego i tyle. Przeszlo... Wam radze to samo.
  • 0

#21

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niemożliwe, żeby podświadomość kazała nam patrzeć na zegarek dokładnie o np 23.23 bo to by było bez sensu...a w naszym umyśle nic nie dzieje się bez powodu.
  • 0



#22

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niemożliwe, żeby podświadomość kazała nam patrzeć na zegarek dokładnie o np 23.23 bo to by było bez sensu...a w naszym umyśle nic nie dzieje się bez powodu.

Nie, nie, nie. Patrzysz na zegarek bardzo wiele razy w ciagu dnia (zegarek na reke, komorka, zegarek na kompie, czasem na tv etc. etc...). Zwracasz uwage tylko na te 'dziwniejsze' godziny i tyle. Nic wiecej.

edit:
Czyli zagadka tego tematu zostala rozwilkana ^^ :]
  • 0

#23

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mniej więcej to miałem na myśli.
  • 0



#24

poly23.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam Wszystkich! jestem tu całkowicie nowy i strasznie zainteresował mnie temat z tymi 23:23 itp.!!! ostatnie wpisy widze z bardzo dawna! czy odpuściliście sobie temat? kiedyś mój dobry przyjaciel opowiadał mi o takiej przypadłóści (ale go wyśmialiśmy- dziecinada)- a wcale nie wyglądało to na przypadkowe!!! no chyba ze bujał! - ale zapędów mitomańskich nigdy nie przejawiał a wyglądał na przejętego!
mam prośbę: jeśli Ktoś dowiedział sie coś więcej na ten temat tp proszę o info.: [email protected]
z góry dzękuje
  • 0

#25

goya.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, a mnie ciągle prześladują liczby 4, 8, 15, 16, 23, 42 :] Może dajcie tu linki do pozostałych tematów o tej tematyce, albo połączcie w jeden. Nie chce mi się szukać, a bym poczytał sobie o tym...


Zagraj w lotka :) moze sie uda
  • 0

#26

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eśli Ktoś dowiedział sie coś więcej na ten temat tp proszę o info.: [email protected]


ale chodzi o to, ze tu nie ma sie co wiecej dowiadywac. dziennie widzisz mase rozniastych liczb, w rozniastych formach. podswiadomie zwracasz wieksza uwage na wybrane. tyle. nie ma w tym nic paranormalnego.
  • 0

#27

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja urodziłem się 13 w 2013 skończę 23 lata i ? Jakoś nie zauważyłem żadnych specyficznych wpływów tych trzynastek. Wręcz przeciwnie.
  • 0

#28

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Miałem kilka takich przypadków, ale jak było powiedziane wyżej, to jest tylko zbieg okoliczności. Poprsotu nie które liczby, które kiedyś widzieliśmy, utkwiły nam w pamięci... To chyba cała tajemnica tego "zjawiska" :lol

Pozdrawiam!
  • 0



#29

Czort.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

swego czasu tez takie liczby mnie przesladowaly, ale gdy przestalem sie nimi przejmowac, "zjawisko" ustalo :) Mysle, ze po prostu widok takiej liczby podnosi ci cisnienie, zwracasz na niego uwage i w gruncie rzeczy zauwazasz. Co innego jakby to byly jedyne liczby, jakie widzisz, ale rozumiem, ze raz x przypadkow to masz. Gdy tez za mna chodzily takie liczby, zastanawialem sie, czy ich nie zapisywac a pozniej grac w totka, bo to moze jakis znak od duchow, ktorzy chca, bym byl bogaty :lol : przestan sie przejmowac tymi liczbami, to przjdzie ;)
  • 0

#30

Duch Aliena.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie od niedawna ,,prześladowała'' liczba 66. Można powiedziec, że ta liczba mi się kojarzy z 666 i mój mózg zwraca uwagę na tą liczbę. Ja w znaczenie liczb nie wierze (szczególnie jesli chodzi o 666 bo tak naprawdę to była liczba 616 :) ). Jak dla mnie ten fenomen da się łatwo wytłumaczyc.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych