Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwne numery


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#61

NDRain.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie

Nie wiem już, co o tym myśleć, rozmawiałem juz o tym ze swoja dziewczyna jak również z rodzicami chodzi o to, że od kilku lat nęka mnie godzina 19:11. Nie wiem, o co chodzi w zeszłym roku szukałem trochę na ten temat w Internecie jednak nic nie znalazłem. Powiem wam, co czuje, gdy jest godzina 19:11 czuję, że musze spojrzeć na zegarek, gdy spojrzę wiadomo, co widzę, dziś, gdy wchodzę do toalety z PSP (to ostatecznie doprowadziło mnie do podzielenia się tym tematem z większym gronem osób) odpalam konsole patrzę na godzinę a tam oczywiście 19:11. Powoli zaczynam czuć sie przez to osaczony boje sie żeby to nie doprowadziło nie do jakiejś choroby psychicznej. Co może oznaczać ciągle widzenie tej samej godziny, czemu ona może mnie prześladować, czemu gdy ona jest mam nieodparte uczucie ze musze spojrzeć na godzinę ?
  • 0

#62

okusiek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mysle ze kazdy z nas ma zakodowana tam sobie jaks dziwna godzine... np jak zawsze zasypialem o 22:22 ewentualnie 23:23 i to mialem tak zawsze jak sypialem w dziecinstwie u babci... najlepszy sposob na to zeby nie patrzec ktora jest godzina to nie miec zegrka ;p I nie ma co sie lekac tej godziny poniewaz wiemy ze mysli czlowieka to najpoterzniejsze narzedzie jakie jest na ziemi i lepiej nie wywolywac wilka z lasu. Mozliwe ze we wczesniejszym wcieleniu cos sie wydazylo o tej godzinie bardzo waznego lub moze sie wydazyc... nikt tego nie wie i trudno jest cos wnioskowac, a i mam pomysl zrob taki test przestaw na psp godzine i w innych uzadzeniach tez czas zostaw sobie tylko jeden zegarek ktory bedziesz miec gdzie schowany aby na niego nie patrzec i zobaczymy wtedy czy jak bedziesz miec ochote spojzec na zegarek to na przestawionym Pe es Pe bedzie godzina 19:11 a jezeli nie to wtedy sprawdz na tym zegarku ktory byl nie przestawiony :) Pozdrawiam i nie ma sie czego obawiac!
  • 0

#63

Jach.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehh czytam sobie ten temat i co widzę??Na moim budziku jest 8:08 ...
  • 0

#64

pieróg z kapusta.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem kiedyś kolegę, który widywał cały czas godzinę 17:48 (tak mi się wydaje,mogła być inna to było trochę dawno), nie wiem czy naprawdę widział czy tylko tak gadał, ale po jakimś miesiącu niby przestał widzieć. Może tobie też w końcu minie?
  • 0

#65

Adamon.
  • Postów: 15
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie też często prześladują takie liczby xD ale się nad tym nie zastanawiam. Po prostu tak jak to już ktoś inny wspomniał człowiek patrzy co jakiś czas na zegarek i widzi różne godziny ale zapamiętuje tylko te niezwykłe typu: 11:11 15:15 22:22 itd.
  • 0

#66

kania.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurcze blade a czytałam gdzieś na internecie o znaczeniu cyfr powtarzających się w naszym życiu, ale niestety to było dawno i nie wiem zupełnie co to była za strona :( . Napisze tylko to co zapamiętałam, choć moja skromna pamięć ogranicza się do zakodowania ogólnego sensu, a nie szczegółów :( Pisali coś o pewnym mężczyźnie, który wyprowadził dość niewiarygodną teorię na podstawie prześledzenia dat i liczb związanych z ważnymi wydarzeniami historycznymi. Mianowicie uznał on, że cyferki mają swoje ukryte znaczenie. Jedną z tych magicznych liczb była dwudziestka trójka, jak i piątka: 2 + 3 = 5. Pamiętam jedną historyjkę, związaną z tym mężczyzną, ale jak przez mgłę, więc wybaczcie. Była z nim wtedy grupa ludzi (świadkowie tego zdarzenia), wszyscy oni wspólnie napotykali na tą samą jedną liczbę w ciągu dnia. Wtedy wspomniany mężczyzna powiedział, że to nie oznacza nic dobrego i po pewnym czasie rzeczywiście wydarzyło się coś złego... ale nie pamiętam co :< . I to niby nie pierwszy raz udało się mu przewidzieć takie zdarzenie.
Sama nie ustosunkowuję się do tego co napisałam, bo mi to trochę numerologią pachnie hi. A co do godzinek to wydaje mi się, że to jest prosta rzecz. Jak wieczorkiem przed zaśnięciem powiem sobie, że śpię do 4, to obudzę się mniej więcej o tej godzinie. Czytałam też o dziewczynce autystycznej, której mama dzwoniła na zegarynkę parę razy i pozwoliła dziecku posłuchać tych informacji. Skutkiem tego dziewczynka bezbłędnie trafia w czas, co sekundy! Myślę, że człowiek ma w sobie taki zegar wewnętrzny i jak mu się spodoba jakaś godzinka to wtedy podświadomość prawdopodobnie będzie go skłaniała żeby popatrzeć na zegarek właśnie w tym czasie.
  • 0

#67

.:p!nkola:..
  • Postów: 66
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie jest to liczba 113.
Mój numer domu to 113.
Często jak się budzę w nocy i patrzę na zegarek to jest godzina 1:13.
Autobus którym jeżdżę na trening to 113.

Ba, ostatnio w pracy dostałam w szatni szafkę z numerkiem zgadnijcie jakim? :P

Bawi mnie to, jednak nie przywiązuję do tego zbytniej uwagi.

:D
  • 0

#68

ramedlaw.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

u mnie jak u niektórych często trafiam na 22 - 22 ofiar w wiadomościach, godzina 22:22, rachunek 22.22, vat 22% itd.
  • 0

#69

Lubię ciastka.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taka pioseneczka - http://pl.youtube.co...h?v=Mr-N4AH_TIw

"(...)I got them shaky gums and a couple of loose tooths.
Now tell me what should I do?
My God, the clock's always stuck telling 11:11, or 3:32. (...)"

To chyba dosc popularny problem. Wedlug mnie niezby to paranormalne, a raczej powiazane z czyms takim jak podswiadomosc.
  • 0

#70

MaryJane.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja często jak patrzę na zegarek to widzę godziny np. 18:18, 22:22, 13:13 :P ale w tym chyba nie ma nic paranormalnego? Na razie nie mam hopla na punkcie jakiejś liczby, może kiedyś.. :D
  • 0

#71

Minerva Mouse.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mary Jane, ze mną jest podobnie (albo patrzę nagle na zegarek i widzę 21:37)
Dla mnie to dziwne, ale nie paranormalne...
  • 0

#72

Ixodides.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po dziwnym incydencie z belkotem opisanym przeze mnie w temacie Belkot budzilem sie przez okolo miesiac zawsze o 02:09, mysle ze byla to godzina kiedy doznalem tego zjawiska tego dnia. Najwidoczniej strach namieszal mi niezle w czesci kopuly odpowiedzialnej za podswiadomosc przez co zbudzal mnie o tej godzinie.

Warto tez dodac, ze po prostu 02:09 otwieralem oczy, czesto bezposrednio skierowane na zegarek wiszacy na scianie.
  • 0

#73

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

liczby maja ogromne znaczenie :P a zerkanie na nie powoduje ze chyba wywieraja na nas jakis wplyw - :P moze nas programuja wlasnie liczby? :P system 12nastkowy :P
  • 0

#74

schizophrenic.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem dokładnie to samo, tylko z liczbą 37. Widziałem ją dosłownie wszędzie, na zegarku, biletach, paragonach sklepowych itp.
Wyjaśnienie jest jednak, jak dla mnie banalnie proste. W życiu mamy do czynienia z tak wielką ilością cyfr, że nie jest niczym niezwykłym widzieć liczbę 37. Problem polega jednak na tym, iż zaczynamy zwracać na nią uwagę. Normalnie przez całe życie miliony razy widzieliśmy liczbę 37, tylko po prostu nie odnotowywaliśmy tego nawet w pamięci. Gdy ktoś wkręci sobie, że otacza go liczba 26, gwarantuje że również zacznie widzieć ją dosłownie wszędzie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych