Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zjawiska w nowym mieszkaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Zazulak.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siemanko, jestem tu nowy i mam nadzieję że pomożecie mi zrozumieć zjawiska, które zdarzają się w moim mieszkaniu. Dwa lata temu po rozwodzie rodziców przeprowadziliśmy się z mamą i bratem do nowego mieszkania. Od początku czuliśmy się tam niekomfortowo, ale zwalaliśmy to na sytuację rodzinną. Pierwszym zdarzeniem które nas zaniepokoiło była sytuacja z kwiatkiem w kuchni, który wisi na ścianie nad stołem. Rano kiedy wstałem do szkoły mama zapytała mnie po co go zdjalem z wieszaka. Ani ja ani brat tego nie zrobiliśmy. Doniczka stała na stole, nie była rozbita, tylko równo stała jakby ktoś ją tak postawił. Druga dotyczy pralki. Pralka stoi w kiblu, do którego drzwi są na przeciwko mojego i brata pokoju. Pewnej nocy obudziły mnie odgłosy prania. Wstałem zobaczyć i okazało się że jest włączona i pracuje z pustym bębnem. Sytuacja się jeszcze chyba z dwa razy powtórzyła o roznych porach dnia i nocy. Podobnie sprawa wyglądała z wodą. W kiblu kolo wanny mamy umywalkę. Raz zdarzyło się, że brat usłyszał cieknącą wodę. Myślał że ktoś zapomniał zakrecic kran, ale jak wszedł do kibla okazało się ze wszystko jest zakręcone. Trzecia sprawa to buty. Mój brat trenuje piłkę nożną. Sprzęt do treningów trzyma w dwuczęściowej torbie, u góry jest część na ubrania, dół jest odpinany utwardzony na buty. Ponieważ buty śmierdzą, brat trzyma je zamknięte na zamek w torbie. I tu kolejna dziwna sytuacja. Pewnego dnia rano, kiedy się zbudziłem, buty stały przy moim łóżku. Zrobiła się awantura bo myślałem że to zrobił złośliwie brat. On z kolei się wypierał i powiedzial, ze na pewno by tego nie zrobił bo to też jego pokój i nie chce go zasmradzać. Sytuacja się jeszcze raz powtórzyła z tym że buty stały pod biurkiem. Ogólnie sytuacja w domu jest nieprzyjemna co chwilę są awantury i sprzeczki. Napiszcie jak to rozumieć?
  • 0

#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wymyślać historii z palca wyssanej. Oto cała tajemnica wiary -  co wygrałam?

 

Język którym tu operujesz napawa mnie pewnością, iż jesteś osobą małoletnią skłonną do wyolbrzymiania przeróżnych rzeczy. Więc aby Twój post nie wylądował w koszu gdzie inne tego tupu śmieci, mam takowe pytanie. Czy oskarżony ma coś na swoją obronę? Posiadasz nagrania na poparcie swojej tezy? W dobie rozwijającej się w szalonym tempie technologii telefon komórkowy czy kamera nie jest wyczynem abstrakcyjnym. Poprosimy więc obraz w którym śmierdzące buty same się teleportują, a pralka sama się włącza i pierze. Rozumiem, że według Ciebie duch ją natchnął tak że włączył program -  co dziwne, że byt astralny był w stanie wciskać przyciski pralki ;).

 

Jaka jest Twoja wiedza na tematy pośmiertne, jaka jest wiedza na tematy demologiczne? Nie trafiłeś na forum o średniej wieku lat 15 także szykuj się na pytania z grubej rury. Reasumując.. po pierwsze nagranie, potem cała reszta o ile będzie. 





#3

Zazulak.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj, jak mam nagrać zjawiska o których dowiaduje się po fakcie i się ich nie spodziewam. Mógłbym owszem zrobić zdjęcie butów stojących przy łóżku albo piorącej pralki, ale co by to dało. Raczej nie rozwiązałoby to problemu jak te buty się znalazły przy łóżku. Podobnie z pralką. Pozdrawiam
  • 0

#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wymyślać historii z palca wyssanej. Oto cała tajemnica wiary -  co wygrałam?

Lutownicę Toksynko, bez cyny.

 

Co do tematu... jak dla mnie, ktoś u Was lunatykuje. Dlaczego tak sądzę? Na podstawie tego, co napisałeś.

Myślę, że to tyle, bo trochę za mało dowodów na cokolwiek innego.





#5

Zazulak.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe. A od czego to zależy że akurat brałby śmierdzące buty albo włączał pralkę w kiblu? xD Co z tym można zrobić ?
  • 0

#6

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe. A od czego to zależy że akurat brałby śmierdzące buty albo włączał pralkę w kiblu? xD Co z tym można zrobić ?

 

Zapytać się mamy, ona da Ci trochę obowiązków i głupi trolling zniknie zanim ja Ci w tym pomogę.

 

Że też Staniq chce Ci się odpowiadać dzieciakowi.

 

 

Witaj, jak mam nagrać zjawiska o których dowiaduje się po fakcie i się ich nie spodziewam. Mógłbym owszem zrobić zdjęcie butów stojących przy łóżku albo piorącej pralki, ale co by to dało. Raczej nie rozwiązałoby to problemu jak te buty się znalazły przy łóżku. Podobnie z pralką. Pozdrawiam

 

 

Boże, ale Ty nie masz pojęcia nawet o słabej prowokacji. 

Skoro w mieszkaniu występują zjawiska dziwne, a wręcz niewytłumaczalne bądź nawet paranormalne, to najpierw wyklucza się wszystkie inne. A żeby wykluczyć wszystkie inne to trzeba mieć jakiś dowód na nie, to takie trudne do przemyślenia? Ile Ty masz lat, że z takimi pierdołami tu przychodzisz? Więc jak już będzie jakaś taśma to wyklucza się małymi krokami to i owo. Nie będę się rozpisywać jakie to rzeczy bo mi się po prostu nie chce. 

 

 

Temat do zamknięcia, słaba prowokacja. Jeśli do jutra autor miernego postu nie postara się o coś więcej temat zamykam. Szkoda miejsca na serwerze na takie śmieci.





#7

Zazulak.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ja nie troluje tylko staram się dowiedzieć jakie mogą być przyczyny takich zjawisk. Jeżeli jest to lunatykowanie to chciałbym się coś więcej na ten temat dowiedzieć i wiedzieć co z tym zrobić.
  • 0

#8

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@

 

Masz, poczytaj sobie -> https://www.medonet....ul,1727877.html

 

Że też Staniq chce Ci się odpowiadać dzieciakowi.

Nic mnie to nie kosztuje, a dzieciakowi może coś w głowie zostanie.





#9

Zazulak.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki wielkie! O takom taką pomoc mi właśnie chodziło. Jak macie jeszcze jakieś propozycje napiszcie proszę. A takim dzieciakiem już nie jestem mam 16 lat a mój brat 14. Pozdrawiam!

 

Jednak sądzę, że jesteś. Gramatyka w tym wieku już nie powinna być dyskusyjna...

Słownik sobie włącz w przeglądarce, to wstydu nie będzie...

Na razie grożę paluszkiem, bo jest na to punkt w regulaminie.

Staniq


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych