Skocz do zawartości


Zdjęcie

50 dowodów że pandemia jest oszustwem!


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#16

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 6612
 • Tematów: 763
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ad.1

Błąd polega na rozumowaniu. Wirus sobie skacze jak chce i kiedy chce. Zabawa polega na tym, że musi posiadać zdolność łączenia swoich białek (uogólniam, bo musiałbym zrobić Ci wykład z budowy wirusa i zasad, na jakich następuje zainfekowanie organizmu, czyli wniknięcie) z białkami atakowanego organizmu. Wirusy mutują w sposób ciągły dostosowując się do sytuacji. Tyle, że mutacje nie są wspomagane, a następują w wyniku doświadczeń pokoleń wirusa. Znalezienie (przypadkowe) przez wirusa kombinacji białek umożliwiających infekcję następuje randomowo.

 

Jedynym celem wirusa jest przetrwanie. Cała grupa wirusów SARS ma pochodzenie odzwierzęce. Co w tym dziwnego? Jeżeli masz kota czy psa, możesz być pewien, że są nosicielami jakiegoś szczepu koronawirusa, który jeszcze nie uzyskał zdolności przeskoku międzygatunkowego. Czy to kiedyś nastąpi? Nie wiadomo tego, ale wiadomo, że wirusy ciągle nad tym pracują.

 

Ad.2

Wirus nie powstał w laboratorium. Istnieje podejrzenie, że został tam zmodyfikowany, ale przeczy temu właśnie jego budowa zewnętrzna, zawierająca białka umożliwiające atak na organizm ludzki. 

Modyfikacje łatwo odróżnić, bo wykorzystuje się otoczkę zewnętrznych białek, a modyfikuje wnętrze. "Wyhodowanie" takiego tworu od zera jest praktycznie niemożliwe, ze względu na nieprzewidywalność mutacji. Oczywiście wszystko uogólniam.

 

Ad.3 Ad.4

Przewidywano 65 mln ofiar, ale nie wiem, czy zgonów, czy ofiar w ogóle. Co do testów... sam napisałeś, nie ma usprawiedliwienia dla oszustw. Jakich, gdzie? Dowody na to są, czy to tylko w internetach wyczytane?

 

Ad.5

Uzasadnione jest wprowadzenie wszystkich form izolacji dla zabezpieczenia zdrowia obywateli. Jeżeli tego nie popierasz, oznacza to, żeś egoista, który myśli tylko o sobie.

Nie porównuj grypy do Covid'a. Inny czas wylęgania, dlatego grypę łatwiej opanować, bo od momentu infekcji do wystąpienia pierwszych objawów jest czas bardzo krótki, gdzie koronawirus potrzebuje minimalnie 5-6 dni, a odporniejszy organizm nawet 28. W przypadku grypy, wystarczy sześć godzin, aby nastąpiło pierwsze namnożenie się wirusów. Choroba rozwija się w ciągu 18 – 72 godzin od momentu wniknięcia wirusa do organizmu i trwa, o ile nie dojdzie do powikłań, około 7 dni.

Łatwo więc o izolowanie chorych w celu zapobieżenia zakażeniom.

 

Ad.6

Zdaje się, że nie rozumiesz, jak działa szczepionka i po co się szczepi. Wyszczepione społeczeństwo nie zapada na daną chorobę, przeciwko której się szczepi. Przykład grypy jest niefortunny, ponieważ grypa posiada dość specyficzną zdolność do mutacji i dlatego skuteczność szczepienia nie jest tak wysoka, jak by się spodziewano. Co roku jest zmiana szczepionki ze względu na nowe szczepy, które powstają w wyniku słabej świadomości potrzeby szczepień. Większe wyszczepienie spowodowałoby obniżenie ilości zachorowań, a co za tym idzie możliwych mutacji.

Generalnie, temat rzeka.

 

Ad.7

No... jak NWO, to nie ma co nawet dyskutować.

#17

Zaciekawiony.
 • Postów: 8137
 • Tematów: 85
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiedz mi Polak780 jak to się dzieje, że we wszystkich takich filmikach mówi się o nieufności do informacji, o weryfikowaniu wszystkiego samemu, bo mediom nie można wierzyć; a potem taki ktoś jak ty znajduje na medium internetowym jakiś sensacyjny filmik albo artykuł i nie poddaje jego twierdzeń żadnej ale to żadnej weryfikacji? Nawet taka głupia sprawa jak zobaczenie, czy zdjęcie z artykułu przypadkiem nie dotyczyło czegoś innego. Nie ufasz innym źródłom, ale w te opowiadające o spisku nie wątpisz ani na jotę i nie zaglądasz do źródeł, czy przypadkiem ktoś tu czegoś nie pomylił?

 

 

Zdjęcia i filmy przedstawiające manekiny, puste szpitale i fałszywe trumny można zobaczyć tutaj: https://globawake.org/epidemia-strachu

Popularne zdjęcie przedstawiające grupę osób zaglądających do trumien, z fałszywym opisem, że rzekomo otworzono trumny ofiar COVID i stwierdzono, że są puste, w rzeczywistości pochodzi z roku 2013, przedstawia identyfikację ciał ofiar pożaru klubu nocnego (200 ofiar).

https://sprawdzam.af...na-koronawirusa

 

Popularny film rzekomo dowodzący, że szpitale z chorymi są puste to wizyta brazylijskich radnych, którzy sprawdzali w maju czemu jeszcze nie ukończono izolatorium w ich mieście. Chodzili oni po niewykończonym budynku i szukali zarządcy aby wyjaśnić, czemu otwarcie jest przekładane kolejny raz.

https://sprawdzam.af...ostal-ukonczony

 

 

Według wersji rządowej koronawirus przeskoczył na człowieka, bo pewien Chińczyk zjadł zupkę z nietoperza.

Nie, to nie jest oficjalna wersja rządowa. To wersja którą sobie przejęła heheszkowa popkultura. Te wszystkie memy z nietoperzem w misce z ramen itp. Początkowa wersja była taka, że do zakażenia doszło wskutek kontaktu z dzikimi zwierzętami na targowisku. Przy czym bardziej prawdopodobny był kontakt z krwią i świeżymi tkankami, bo często takie targi ubijają na miejscu zwierzęta z klatek. 

 

 

Motyw zakażenia człowieka od zwierzęcia często pojawiał się w filmach katastroficznych, dlatego ludzie łatwo w to uwierzyli. Jednak to, co jest możliwe w filmach, niekoniecznie jest możliwe w przyrodzie.

Niby czemu? Zdarzało się to wielokrotnie. 10 ostatnich epidemii Eboli zaczęło się od kontaktu z padłym dzikim zwierzęciem. Borelioza to choroba odzwierzęca, kleszcz to tylko przenośnik bakterii żyjącej naturalnie w zwierzętach leśnych. W Azji znamy wiele chorób wirusowych, którymi mona się zarazić od zwierząt.

 

 

aby tak się stało, wirus musiałby najpierw przeskoczyć z nietoperza na człowieka. Następnie musiałby się rozmnożyć w komórkach ludzkich, co jest niemożliwe, ponieważ wirus pochodzący od nietoperza jest w pełni dostosowany do komórek nietoperza. Po trzecie, musiałby stać się zaraźliwy.

Jeśli wcześniej wirus już przeskakiwał na inne gatunki ssaków, to miał większą zmienność. Kolejna mutacja wystarczyła aby wirus zarażający szczury, pangoliny, łuskowce, wydry itp. mógł zarazić też człowieka. Co więcej - najprawdopodobniej ludzie wiele razy mieli do czynienia z dzikimi wersjami SARS, ale gdy wirus nie miał odpowiedniej mutacji to albo się nie zarażali, albo nie mogli zarażać innych. To była kwestia kombinatoryki, że któraś z tysięcy mutacji okaże się odpowiednia. Nie jest to takie zaskakujące, bo następowało już wiele razy z różnymi wirusami.

W USA mieli kiedyś epidemię małpiej ospy z Afryki. Wirus z małp przeszedł na kretoszczury. Te zostały złapane z dzikiego lasu i wysłane do hurtowni zoologicznej. Tam miały kontakt z wieloma różnymi zwierzętami umieszczanymi w pobliżu i okazało się, że na wirusa podatne są niespokrewnione pieski preriowe. Te trafiły do odbiorców w USA i zaraziły 50 osób. 

 

 

SARS-CoV-2 pojawił się nagle, znikąd.

Zdradzę ci wielką tajemnicę. Tylko nie mów o tym na grupach antymaseczkowców, bo cię zaraz wyrzucą. Koronawirus SARS jest znany od dwóch dekad. Wywołał międzynarodową epidemię w 2002 roku. Tylko nikt już o tym nie pamięta, ludzie myślą, że koronawirusy odkryto dopiero teraz. Wtedy wirus przeniósł się z nietoperzy na cywety chińskie, a te są tam jadane na wsiach.

Skoro raz już wirus dokonał przeskoku na ludzki gatunek, nie jest niczym zaskakującym, że udało mu się to drugi raz.

 

 

Profesor Luc Montagnier, francuski wirusolog, zdobywca nagrody Nobla za odkrycie wirusa HIV, powiedział że po przeprowadzeniu szczegółowych badań uzyskał całkowitą pewność, że wirus powstał w laboratorium.

Montagnier nie przeprowadził w tym temacie badań.

 

 

Obecnie CDC szacuje, że śmiertelność COVID-19 wynosi zaledwie 0,26%, czyli mniej więcej tyle, co grypa sezonowa.

Chm... A sprawdzałeś? Bo to nie jest takie oczywiste:

https://eu.usatoday....-26/5269331002/

Był to wynik wychodzący z założeń wczesnej symulacji możliwego przebiegu epidemii, nie wynik wynikający z badań. Ta sama CDC twierdzi, że śmiertelność sezonowej grypy to 0,09% w grupie objawowych zainfekowanych (infekcję wirusem grypy też można przechodzi bezobjawowo).

https://www.cdc.gov/.../2018-2019.html

 

 

Nigdy wcześniej nie liczono śmiertelności choroby zakaźnej w ten sposób

Robi się tak cały czas. Współczynnik CFR to jedna z najczęściej używanych liczb opisujących choroby. Dopóki epidemia trwa i dopóki nie przebadamy 100% populacji, jedyne dane jakimi dysponujemy to CFR. Wszystko inne to szacunki.

 

 

Jedynym rozwiązaniem na pandemię ma być szczepionka. Do tej pory, średni czas opracowania nowej szczepionki wynosił 29,5 lat.

Technologia się zmienia i metody opracowywania szczepionek przyspieszyły, Szczepionkę na Ebolę opracowano w kilka lat. Teraz mamy jeszcze lepiej, bo można skorzystać z wyników badań nad szczepionką na koronawirusa MERS. Dla porównania - dawniej sekwencjonowanie pełnego genomu jednego prostego organizmu, było pracą trwającą kilka-kilkanaście lat. Dziś sekwencjonuje się pełne genomy w ciągu dwóch-trzech tygodni dla zwierząt wyższych i kilku dni dla wirusów i bakterii.

 

 

Ale są też wirusy, na które mimo wielu prób, nigdy nie udało się znaleźć szczepionki. Tak jest w przypadku malarii

...która jest pierwotniakiem a nie wirusem.

 

 

nnym kłamstwem jest to, że szczepionka rozwiąże problem pandemii. Szczepionka na grypę znana jest już od 40 lat, a jej skuteczność w zapobieganiu grypie jest bardzo mizerna - według Cochrane Collaboration wynosi ona około 1%.

Szczepionka na Odrę jest znana od 40 lat i jej skuteczność wynosi nadal około 80%. Rożne wirusy różnie reagują na szczepienia. Grypa szybko zmienia antygeny powierzchniowe, inne wirusy nie.

 

Telewizja Niezależna to kiepskie źródło. Trudnią się straszeniem ludzi, reklamowaniem sprzedaży działek pod Ślężą i chwaleniem polityki Rosji.


 • 1#18

Canaris.

  God Emperor of Mankind

 • Postów: 641
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Korporacje są prawnie zobowiązane do robienia wszystkiego, co w ich mocy, aby zwiększyć swoje zyski. To właśnie robią i nie można się im dziwić.

 

Bzdura. Piszesz coś absolutnie nieprawdziwego, PRAWNE zobowiazanie do zwiększania zyskow to jakiś absurd z jakiejś kiepskiej karykatury.


 • 0#19

Simba.

  Simbarosa

 • Postów: 441
 • Tematów: 290
 • Płeć:Kobieta
 • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A przez te szczepionki w Bergamo tyle ludzi starszych umarło..

ŚWIAT BEZ CENZURY
WŁOCHY: CO ŁĄCZY PROGRAM SZCZEPIEŃ W BERGAMO Z WYBUCHEM EPIDEMII ”COVID-19” W EUROPIE?
26 marca 2020 / 0 Komentarzy

Zacznijmy od Wiadomości od naszej rodaczki, na stałe, od lat mieszkającej w Bergamo:

”Witam.
Chętnie napiszę coś o Bergamo, bo mnie to drażni, że nikt nie mówi prawdy… Zrobiono 35000 szczepionek na pneumococco e meningite czyli zapalenie opon mózgowych, ludziom w różnym wieku. To jest przyczyna śmierci. Nie da się zrobić badań wszystkim niby zarażonym i zmarlym. Każdy milczy, nie są wyszczególnione informacje na co, ile osób umarło, nie ma ile na raka, ile na problemy sercowe. Widzieć te wszystkie artykuliki i filmiki, które straszą ludzi, to naprawdę jest nie w porządku. To co podają już naprawdę ludzie co niektórzy, zaczynają szukać prawdy w tym wszystkim. Koło mnie nie ma żadnych zarażeń, nikt nie umarł. Jeżeli to by była tak ogromna epidemia i pandemia, ludzie by padali jak muchy. Przestańmy słuchać mediów, zacznijmy nawet zamknięci żyć normalnie, w miarę możliwości. Proszę naprawdę mówić ludziom, żeby dbali o siebie, byli spokojni, bo to jest najważniejsze.”

SZCZEPIENIA W BERGAMO.
„W ubiegłym roku zakupiono 154 000 dawek szczepionki przeciw grypie i podano około 141 000 dawek szczepionki, z czego około 129 000 osobom w wieku powyżej 65 roku życia, przy pokryciu szczepionką 56,2% – wyjaśnia dr Giancarlo Malchiodi , Dyrektor Medycyny Prewencyjnej z Bergamo – w tym roku zamówiono 185 000 dawek szczepionki”.

Szczepienia przeciw grypie oferowane są bezpłatnie następującym kategoriom ryzyka:

1.Osoby w wieku 65 lat lub starsze (ur. W 1954 r. i wcześniej)

2. Dzieci w wieku powyżej 6 miesięcy i dorośli, cierpiący na choroby przewlekłe, takie jak:
– choroby przewlekłe wpływające na układ oddechowy; choroby układu sercowo-naczyniowego; cukrzyca i inne choroby metaboliczne; nowotwory; przewlekłe choroby wątroby; choroba nerek z przewlekłą niewydolnością nerek;

– patologie, dla których planowane są ważne interwencje chirurgiczne; przewlekłe choroby zapalne i zespoły złego wchłaniania jelitowego; choroby narządów krwiotwórczych i hemoglobinopatie; wrodzone lub nabyte choroby obejmujące niedobór wytwarzania przeciwciał, immunosupresję indukowaną lekami lub HIV;

– choroby nerwowo-mięśniowe związane ze zwiększonym ryzykiem aspiracji wydzielin oddechowych;

Źródło: https://www.bergamon...vaccino/332164/

KOLEJNY TROP.
„Prawie 34 tysiące osób zaszczepiło się w ciągu kilku tygodni przeciwko Meningocco C (zapalenie opon mózgowych), co daje 70% zamierzonego celu.”

https://www.bergamon...vaccino/332164/

„W gminach prowincji Bergamo dotkniętych nadzwyczajnym planem – dodał Gallera – zaszczepiono 21 331 obywateli, w tym 1680 uczniów bezpośrednio w szkołach i 2414 pracowników w ich firmach. Aż 40 lekarzy ogólnych w tym regionie przyłączyło się do tej bezprecedensowej operacji poprzez proaktywne wezwanie swoich pacjentów. Natomiast w rejonie Brescii 9200 osób zostało zaszczepionych w specjalnych klinikach, a także 1700 osób przez lekarzy ogólnych i pediatrów, 1000 studentów i 300 pracowników w firmie, w sumie 12 200 obywateli ”.

Źródło: https://www.bsnews.i...amo/?refresh_ce

2.Co wiemy o szczepionkach na wirus grypy?
„Szczepionka na grype powoduje wzrost ryzyka zarazenia sie koronairusem o 36%” – swiadcza badania wojskowe.

Źródło:

https://www.disabled...ronavirus-risk/

Dla potwierdzenia powyższej informacji, link do strony rządowej Włoch, gdzie znajdziecie również tą informację

https://www.ncbi.nlm...cfq8ps_PJD90Tm8

3.Kilka slow od prof. Salvatore Raino (wiecej o tej osobie

https://salvatoreraino.com/biografia/)

”W pełni sił psychicznych"

https://www.bergamon...vaccino/332164/
A tak wymyśla się nowe choroby we Włoszech, żeby było strasznie i statystyki się zgadzały :D

Prezydent regionu Kampania Vincenzo De Luca wymyślił nową, niezwykłą chorobę...

„ZAPALENIE GRUCZOŁU KROKOWEGO PŁUC!” dobrze czytacie, tak powiedział, ale od początku...

Kilka dni temu, do szpitala w w Mediolanie trafił Flavio Briatore https://pl.wikipedia...ore?wprov=sfti1 z rozpoznaniem zapalenia gruczołu prostaty. Zrobiono mu test na Covid i oczywiście wyszedł pozytywny.
Media znalazły sobie kolejną ofiarę do straszenia „śmiertelnym wirusem”.

Wczoraj wystąpił prezydent regionu Kampania i ogłosił, że: Flavio Briatore leczy „ZAPALENIE GRUCZOŁU KROKOWEGO PŁUC!”

„Przeczytałem w wywiadzie, że nic mu nie jest, nie potrzebuje już nawet naszych najlepszych życzeń, ale przesyłam mu moje najlepsze życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, aby był ostrożny,rozmawiamy o poważnych sprawach ”.

https://www.facebook...C9oKZjF9KNd&d=n

https://video.corrie...ca-79a6b2bfb572

https://www.ilmessag...gi-5425369.html

Tam cyrki się dzieją...
 • 2#20

Ogarnięty.
 • Postów: 384
 • Tematów: 3
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Długo mnie tu nie było. Myślę sobie, a wejdę i zobaczę, czy nie piszą o tej całej mega ściemie z koronaświrusem. Myślę sobie jeszcze, że na milion % kłamstwa będą bronić nasi etatowi dezinformatorzy, trolle, wynajęci ogłupiacze i BUM! :D Idealnie przewidziałem. Chłopaki dalej lecą z utrzymywaniem kłamstw elit, dla nich nie ważne, czy to 11 wreśnia 2001, chemtrails, wymyślony wirus - oni zawsze tu będą i będą walić ściemę za ściemą ku chwale NWO i ich mocodawców. 


 • 0

#21

Simba.

  Simbarosa

 • Postów: 441
 • Tematów: 290
 • Płeć:Kobieta
 • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Minister Zaia na ostatniej konferencji wytłumaczył jak jest i „ jak ma być”

https://pl.wikipedia...aia?wprov=sfti1

To trzeba zgłosić do sądu! Za zdradę, niszczenie kraju, gospodarki, nadużywanie władzy!! To jest dowód na ich oszustwo!

Tłumaczenie filmu:

„Wszystko jasne, mamy pacjenta, jeśli jest pozytywny to jest pacjent Covid, tak idzie do statystyk... to normalne, ok.

Teraz zdecydujemy o pacjentach z innymi chorobami ( współistniejące ). Jeśli wynik jest negatywny... i tak będzie pacjentem Covid!

Jeśli umrze, i tak będzie zaliczany jako pacjent Covid! To bez sensu, ale tak to się dziś rozumie ....
To nie koniec... dalej:

Pacjent pozytywny bezobjawowy, odizolowany w domu, dostanie zawału, trafi do szpitala na intensywną terapię, będzie pacjentem Covid!

Numery to numery, bierzemy jak leci, nie dyskryminujemy nikogo. Jeśli raz wyjdzie wynik pozytywny... jesteś pacjentem Covid
To bez sensu, ale tak ma być.

Czyli: pacjent, który trafi do szpitala, ma test pozytywny, zachoruje na coś innego, potem test będzie negatywny, pozostanie Covid!

Jaki z tego wniosek?? Nie robić testów!! Omijać szpitale!! Im zależy tylko na statystykach, żeby dalej nas straszyć!

https://www.facebook...CojqLrcUEda&d=n

Taki groźny ten wirus, że innych chorób już nie ma


A tu konsekwencje braku leczenia ludzi i zamykania z powodu „ śmiertelnego” wirusa:Koronawirus. 2 tysiące zgonów z powodu raka piersi i okrężnicy z powodu opóźnień diagnostycznych podczas lockdown!!

AgenPress - „Można obliczyć, że we Włoszech mogło dojść do potencjalnego nadmiaru około 2000 zgonów z powodu raka piersi i jelita grubego z powodu opóźnienia diagnostycznego spowodowanego opóźnieniem badań radiologicznych, biopsji lub operacji podczas fazy blokady ”.

Stwierdził to onkolog Umberto Tirelli, dyrektor Tirelli Medical Group. „To samo zjawisko z pewnością wystąpiło również we Włoszech w przypadku raka płuc i prostaty, gdzie diagnozy i interwencje chirurgiczne zostały odroczone, również z powodu braku łóżek na OIOM-ach niezbędnych do przeprowadzenia tych operacji”.

Szacunki rozpoczynają się od liczb zarejestrowanych w USA: „Antony Fauci, wybitny amerykański konsultant immunolog prezydenta Trumpa, który kilka dni temu przemawiał na kongresie na temat interakcji między Covid-19 a rakiem, powiedział - zauważa Tirelli - że dzięki Covid -19 doszło do potencjalnego przekroczenia 10.000 zgonów z powodu raka piersi i raka jelita grubego z powodu opóźnienia lub braku badań przesiewowych w tych chorobach w ciągu miesięcy blokady w Stanach Zjednoczonych, co w konsekwencji spowodowało trudności dla szpitali dla Covid-19. Biorąc pod uwagę różnicę w liczbie ludności między Stanami Zjednoczonymi a Włochami, odpowiednio 330 milionów i 60 milionów, dochodzi do wskazanych liczb ”.

Ponadto „zawały serca i udary miały również wyższą śmiertelność ze względu na trudności w dostępie do intensywnej terapii w szpitalach”.

To się w głowie nie mieści!! Dla mnie to są mordercy!! Ludzie piszą petycje o dostęp do leczenia!

https://www-agenpres...st9nu-6cVRcyQiY
 • 2#22

StatystycznyPolak.
 • Postów: 2567
 • Tematów: 18
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

https://www.facebook...CojqLrcUEda&d=n

 

Nie od dziś wiadomo że pan z facbooka lub youtuba jest najlepszym źródłem informacji.

 

A tu konsekwencje braku leczenia ludzi i zamykania z powodu „ śmiertelnego” wirusa:

 

To było do przewidzenia już na początku pandemii że będą ofiary bezpośrednie i pośrednie wirusa. 


 • 0#23

Ogarnięty.
 • Postów: 384
 • Tematów: 3
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 

https://www.facebook...CojqLrcUEda&d=n

 

Nie od dziś wiadomo że pan z facbooka lub youtuba jest najlepszym źródłem informacji.

 

A tu konsekwencje braku leczenia ludzi i zamykania z powodu „ śmiertelnego” wirusa:

 

To było do przewidzenia już na początku pandemii że będą ofiary bezpośrednie i pośrednie wirusa. 

 

To jest planowe ludobójstwo. Koniec kropka. Był 11 września 2001, ludzie nie zareagowali odpowiednio. Syjoniści zrobili teatr dla gojów, zabili swoich 3k obywateli, oczywiście nie swojego pochodzenia, potem ok. 2 mln na bliskim wschodzie. Ludzie nadal siedzieli cicho, żarli, srali, spali, żyli. Potem zaczęli nas zatruwać chemią w jedzeniu, a przede wszystkim chemią zrzucaną z powietrza aka chemtrails. I ludzie, o zgrozo!, pomimo że było to cholernie widac na niebie, pomimo iż były dostępne informacje o tej zbrodni, nic z tym nie zrobili. To zbrodnicze elity pomyślały.. "jedziemy z koksem z głupimi frajerami". I oto mamy najbardziej debilny ale najbardziej skuteczny sposób by wyeliminować jak najwięcej gojów - wymyślona jakaś pandemia, której nie ma, wymyślony wirus, którego nie ma, ale są rzesze skorumpowanych, pozbawionych jakichkolwiek ludzkich odruchów i moralności pieski systemu, którzy idealnie odnaleźli się w dalszym ogłupianiu ludzi, w ich okłamywaniu, walnie przyczyniając się do śmierci bardzo wielu ludzi. Ja o tyle się cieszę, że oni nie mogą się już z tego wycofać i przyznać, że od początku było wiadomo, że to ściema i niepotrzebnie zginie wiele osób. To jawne morderstwo. Dalsze tkwienie w zniewalaniu ludzi musi doprowadzić do konfrontacji, która jest nieunikniona. Za to co zrobili, muszą wylądować w pierdlu do końca życia. Koniec kropka. 


 • -1

#24

Simba.

  Simbarosa

 • Postów: 441
 • Tematów: 290
 • Płeć:Kobieta
 • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przykładów jest całe mnóstwo, tylko dziwnym trafem wszystko się usuwa, jako „fałszywa informacja” ( ciekawe czemu). Wyżej masz strony rządowe i to też ściema? Dlaczego do szpitala Cię nie przyjmą, bo wirus? A prywatnie nie ma wirusa? Parę stówek go neutralizuje? Raptem nie ma zawałów, wylewów, raka, udarów i innych chorób... wszyscy się wyleczyli? Gdzie te trupy na ulicach? Tak straszyli... w Brazylii ( dzwoniłam do znajomej) to nazwała mnie głupią, że w tv wierzę. U nich nic takiego nie miało miejsca! Włochy: są dowody, że minister zakazał sekcji zwłok, a ciała od razu palić. Włoscy lekarze są już pozwani o nieprawidłowe leczenie i przepraszają, bo „takie były odgórne procedury”. Przestali podłączać do respiratorów - spadła śmiertelność ... przypadek?? Poszukajcie sobie strony Noi denunceremo, tam są opisane przypadki przez rodziny ofiar. W głowie się nie mieści, co lekarze wyprawiali, bo „takie mieli procedury”!

P.s. Od początku w to nie wierzyłam, nie wierzę i nie będę wierzyć. A Wy myślcie co chcecie, wasza sprawa.
 • 2#25

Zaciekawiony.
 • Postów: 8137
 • Tematów: 85
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja to widzę tak:

Antymaseczkowiec: Wrzucam wam tu artykuł z dowodami na spisek

Sceptyk: Te dowody można obalić, z powodów 1,2,3, poza tym masz tutaj źródła pokazujące, że te zdjęcia to fałszywki

Antymaseczkowiec: No to wrzucę drugi artykuł...

 

I tak w kółko. Ktoś się odniesie do tych fałszywek i używania zdjęć z innego czasu i miejsca?


 • 1#26

Simba.

  Simbarosa

 • Postów: 441
 • Tematów: 290
 • Płeć:Kobieta
 • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O maseczkach było już sporo. Z innej beczki : skoro to jest choroba bezobjawowa, to po co mierzą nam temperaturę? Po co? Gorączki tez nie powinno być. Kto mi to wytłumaczy?
 • 0#27

Zaciekawiony.
 • Postów: 8137
 • Tematów: 85
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wszyscy są bezobjawowi. To nie jest choroba w 100% nie dająca objawów. Dodajmy do tego osoby chodzące po mieście z gorączką, bo muszą coś zrobić a to przecież tylko przeziębienie.

 

Co ty na ten argument?


 • 0#28

Simba.

  Simbarosa

 • Postów: 441
 • Tematów: 290
 • Płeć:Kobieta
 • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wszyscy są bezobjawowi. To nie jest choroba w 100% nie dająca objawów. Dodajmy do tego osoby chodzące po mieście z gorączką, bo muszą coś zrobić a to przecież tylko przeziębienie.
 
Co ty na ten argument?

Ale skoro nie mam, to po co ją mierzyć?
Gdzie podziała się grypa?
Dlaczego patyk do badania wkłada się głęboko w nos? Można pobrać ślinę, z boku policzka, a wkłada się prawie do mózgu, po co?
 • 2#29

Ogarnięty.
 • Postów: 384
 • Tematów: 3
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja to widzę tak:

Antymaseczkowiec: Wrzucam wam tu artykuł z dowodami na spisek

Sceptyk: Te dowody można obalić, z powodów 1,2,3, poza tym masz tutaj źródła pokazujące, że te zdjęcia to fałszywki

Antymaseczkowiec: No to wrzucę drugi artykuł...

 

I tak w kółko. Ktoś się odniesie do tych fałszywek i używania zdjęć z innego czasu i miejsca?

Ja widzę to inaczej:

mądrzy ludzie: myślą, obserwują, łączą kropki, zadają prawidłowe pytania, wyciągają prawidłowe wnioski, informują o tym innych.

trolle, dezinformatycy, tzw. "sceptycy", wynajęte pieski systemu: zaprzeczają jak leci niewygodnej prawdzie, wymyślają debilne argumenty, udają, że nie widzą, nie słyszą, nie myślą, ale co muszę przyznać w końcu już chyba nie obrażają adwersarzy, co traktuję jako wielki postęp i nadzieję, że i Wy przejdziecie na naszą stronę. 


 

Nie wszyscy są bezobjawowi. To nie jest choroba w 100% nie dająca objawów. Dodajmy do tego osoby chodzące po mieście z gorączką, bo muszą coś zrobić a to przecież tylko przeziębienie.
 
Co ty na ten argument?

Ale skoro nie mam, to po co ją mierzyć?
Gdzie podziała się grypa?
Dlaczego patyk do badania wkłada się głęboko w nos? Można pobrać ślinę, z boku policzka, a wkłada się prawie do mózgu, po co?

 

Wszystkie osoby, które wchodzą do sądów w Gdańsku mają mierzoną temperaturę i muszą mieć maseczki, ja pokazuję legitkę adwokacką i wchodzę jak Maharadża bez strzelania pistolecikiem w czoło, bez maseczki i git :D

 

Te patyczki podobno zbierają dane o DNA, które te świrusy chcą wykorzystać do... klonowania, do innych celów, nie wiem. Fakt, że jest to totalnie nielogiczne, każe mi myśleć, że nie o żadne testy tu chodzi, a coś zupełnie innego. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 09.09.2020 - 13:43

 • 0

#30

Simba.

  Simbarosa

 • Postów: 441
 • Tematów: 290
 • Płeć:Kobieta
 • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

„Te patyczki podobno zbierają dane o DNA, które te świrusy chcą wykorzystać do... klonowania, do innych celów, nie wiem. Fakt, że jest to totalnie nielogiczne, każe mi myśleć, że nie o żadne testy tu chodzi, a coś zupełnie innego. „

Ja wiem, że to nielogiczne... wystarczy wyłączyć tv , przestać czytać te ich durne artykuliki i logicznie pomyśleć. Dla mnie to to wszystko się kupy nie trzyma..
 • 0
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych