Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koronawirus z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5951 odpowiedzi w tym temacie

#5851

Valfare.
  • Postów: 384
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

To nie jest tak że olano tego wirusa. To wirus zmutował do formy, zapewniającej mu bezpieczną replikację. Niby taki z Ciebie wykształcony człowiek, a nie ogarniasz takich fundamentalnych zasad.

Tak z ciekawości zapytam (na resztę mi się nie chce odpowiadać, bo to wałkowanie tego samego w kółko, jak już pisałem), piszesz o tej replikacji, bo rozumiesz mechanizmy, które za nią stoją, czy tak po prostu gdzieś zaczytałeś, że tak po prostu jest?


  • -1



#5852

Kalafiorowa.
  • Postów: 362
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Przecież na początku pandemii, w marcu i kwietniu 2020 r. wirusolodzy mówili, że pandemia potrwa 2 lata a wirus zmutuje do niegroźnej formy. 

I wszystko się sprawdziło, gorzej z przewidywaniami plandemian o obozach koncentracyjnych dla niezaszczepionych, chipach i tlenku grafenu  :>


  • 0

#5853

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

To nie jest tak że olano tego wirusa. To wirus zmutował do formy, zapewniającej mu bezpieczną replikację. Niby taki z Ciebie wykształcony człowiek, a nie ogarniasz takich fundamentalnych zasad.

Tak z ciekawości zapytam (na resztę mi się nie chce odpowiadać, bo to wałkowanie tego samego w kółko, jak już pisałem), piszesz o tej replikacji, bo rozumiesz mechanizmy, które za nią stoją, czy tak po prostu gdzieś zaczytałeś, że tak po prostu jest?

 

 Tak rozumiem te mechanizmy, I dlatego między innymi użyłem słowa "replikacja". A Ty jak zwykle jedziesz personalnie,  tym razem po @StatystycznyPolak bo po prostu nie możesz wykazać się jakąkolwiek wiedzą w tym zakresie. Zwracałem ci na to już wielokrotnie uwagę. Nie jesteś jakimkolwiek autorytetem. Szczerze mówiąc mam wątpliwości co do tego że skończyłeś jakiekolwiek studia, a jeżeli faktycznie tego dokonałeś, to jesteś żywym dowodem, upadku polskiego szkolnictwa wyższego. Serio. mam w głębokim poważaniu jaką szkołę skończyłeś. Ale piszesz bzdury, których nawet nie jesteś w stanie podeprzeć czymkolwiek. A te twoje pitolenie o wykształceniu, czy też wytykanie pierdół adwersarzom, są naprawdę poniżej akceptowalnego poziomu. Nikogo nie obchodzi jaką szkołę skończyłeś. Jak piszesz głupoty to one zostają głupotami, niezależnie od poziomu twojego niedokształcenia. 

 

 

obraza2.gif

blokada3.gif

 

Dziwi mnie fakt, że człowiek który tak często ma sam kłopoty z ortografią wypomina innym braki w edukacji, moim zdaniem zacznij od poprawiania postów samego siebie, a później wypominaj go innym. W czasie wolnym proponuję ochłonąć i wrócić z pozytywnym nastawieniem bez jadu i agresji. 

TheToxic

 

 

A to dla was spiskowcy. Żeby nie było. Dostałem czerwoną belkę za bliżej nieokreśloną obrazę. I za jedną belkę, dostałem blokadę. Wulgaryzm który nie był wulgaryzmem, oczywiście znikną dzięki interwencji Szefowej. I to mniej więcej tyle w temacie stronniczości administracji. :)  Zaznaczę że skorzystałem z oficjalnej drogi na priv, i zostałem olany. Oczywiście zachowam screenschota, Na wypadek, gdyby w jakiś toksyczny sposób, zniknęło to co teraz napisałem 

 

 Osobistą wycieczkę @TheToxic pominę milczeniem. Mimo że jest ona wybitnie deskryminująca i obraźliwa. Na temat moich problemów z pisaniem wypowiadałem się wiele razy.  To nie jest kwestia wykształcenie czy też wiedzy. Szkoda że nie wszyscy są w stanie to zrozumieć.  :facepalm:

 

 

7.11 Zabronione są jakiekolwiek zmiany w przypisach moderatorów zamieszczanych w Postach na Forum. Punkt ten nie obejmuje sygnatury.

 

 

ostrzezenie.gif

blokada7.gif


Użytkownik TheToxic edytował ten post 06.05.2023 - 08:37

  • 0



#5854

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Posty nic nie wnoszące do tematu zostały usunięte. Posty które będą naruszać którykolwiek punkt z regulaminu będą z automatu nagrodzone ostrzeżeniem plus odpoczynek od forum na czas zaczerpnięcia świeżego powietrza. 





#5855

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przecież na początku pandemii, w marcu i kwietniu 2020 r. wirusolodzy mówili, że pandemia potrwa 2 lata a wirus zmutuje do niegroźnej formy. 

I wszystko się sprawdziło, gorzej z przewidywaniami plandemian o obozach koncentracyjnych dla niezaszczepionych, chipach i tlenku grafenu  :>

Tak? Skoro zmutował do niegroźnej formy, to po kiego czorta Minister Zdrowia chciał wprowadzić od 1 marca 2022r obowiązek zaszczepienia dla medyków, nauczycieli i służb mundurowych?
Nie zdążył wprowadzić tego obowiązku nie z powodu "niegroźnej mutacji", tylko Putin zakończył pandemię Covid w Polsce.


Użytkownik Goosfraba edytował ten post 05.05.2023 - 12:29

  • -1

#5856

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest, a w zasadzie była, taka zasada postępowania w służbie zasadniczej w PRL'owskim wojsku:

- jak wojsko nie ma co robić, to się zajmuje myśleniem;

- jak wojsko myśli, to może zacząć odmawiać wykonywania rozkazów;

- aby wojsko nie myślało, to musi często sprzątać "rejony", albo ćwiczyć, albo biegać, albo kopać okopy.

Jak Polak zaczyna myśleć, to trzeba mu dać jakąś aferę do rozgryzania...





#5857

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Przecież na początku pandemii, w marcu i kwietniu 2020 r. wirusolodzy mówili, że pandemia potrwa 2 lata a wirus zmutuje do niegroźnej formy. 

I wszystko się sprawdziło, gorzej z przewidywaniami plandemian o obozach koncentracyjnych dla niezaszczepionych, chipach i tlenku grafenu  :>

Tak? Skoro zmutował do niegroźnej formy, to po kiego czorta Minister Zdrowia chciał wprowadzić od 1 marca 2022r obowiązek zaszczepienia dla medyków, nauczycieli i służb mundurowych?
Nie zdążył wprowadzić tego obowiązku nie z powodu "niegroźnej mutacji", tylko Putin zakończył pandemię Covid w Polsce.

 

 

  Może zamiast słuchać polityków, zacznij słuchać naukowców. To dwa odrębne światy. Poniżej, dwa świeże jeszcze filmy, podsumowywujące trzy lata pandemii, i odpowiadające na pytanie co dalej. Dr. Dawid Myśliwiec, od lat jest popularyzatorem nauki, i nie nie dorobił się na cowidzie w przeciwieństwie do tego waszego Płaczka. Pod filmami znajdziecie linki, do źródeł, na których bazował.   (i jeszcze jedno, to taki prawdziwy doktor. habilitowany nawet, a nie jak te wasze "doktory nauk medycznych" ogromna różnica jakościowa."

 

 


  • 0



#5858

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie zdążył wprowadzić tego obowiązku nie z powodu "niegroźnej mutacji", tylko Putin zakończył pandemię Covid w Polsce.

 

Żadnej pandemii nie zakończył tylko media zmieniły temat zainteresowania.

 

Juzek

Pan Dawid Myśliwiec zaorał antyszczepionkowców aż miło posłuchać. Wykresy, statystyki złota robota. 


  • 0



#5859

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

Nie zdążył wprowadzić tego obowiązku nie z powodu "niegroźnej mutacji", tylko Putin zakończył pandemię Covid w Polsce.

 

Żadnej pandemii nie zakończył tylko media zmieniły temat zainteresowania.

 

Juzek

Pan Dawid Myśliwiec zaorał antyszczepionkowców aż miło posłuchać. Wykresy, statystyki złota robota. 

 

Buahahahaaa... I dlatego MZ dał sobie spokój z przymusem szczepień. Genialne! :szczerb:


  • 0

#5860

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki waszej skutecznej propagandzie antyszczepionkowej(ta akurat wam się udała) dalszy przymus szczepień był bez sensu bo połowa społeczeństwa i tak by się nie zaszczepiła, na szczęście w tym czasie wirus ewoluował w mniej groźny wariant. Proste?


  • 0



#5861

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 dalszy przymus szczepień był bez sensu bo połowa społeczeństwa i tak by się nie zaszczepiła, na szczęście w tym czasie wirus ewoluował w mniej groźny wariant. Proste?

Nie kompromituj się. Przymus szczepień miał dotyczyć medyków, nauczycieli i służb mundurowych. Ten mniej groźny wariant, to kilka milionów uchodźców z Ukrainy. Proste?


  • 0

#5862

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No pech chciał że akurat wtedy wojna wybuchła i zrobiło się małe zamieszanie. Spisek za spiskiem. Po za tym omikron pojawił się przed wojną. 


  • 0



#5863

CGArtist.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Dzień dobry :)

 

361633273_842645340969823_72030616080756


  • 0

#5864

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O chemtrails też jeden pisał, że opracowania naukowe zostały usunięte, aby się nikt nie dowiedział...





#5865

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

CGArtist

Ty dalej o covidzie? Trzy lata po pandemi a jedyną grupą która tęskni za covidem są foliarze. 

Druga sprawa, teraz w środowisku foliarskim na czasie jest globalne ocieplenie i jedzenie robaków także powinieneś zmienić krąg zainteresowań. 


  • -2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych