Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koronawirus z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5951 odpowiedzi w tym temacie

#5761

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiesz, nawet na swojej stronie ów Płaczek nie wkleił odnośnika do swojego kanału. Taka mała niedogodność.





#5762

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Carrik ale zdajesz sobie sprawę że trudno znaleźć coś co nie istnieje. Twierdzisz że masz kwity. Pokaż je nam. W innym wypadku mogę stwierdzić że jesteś kłamcą. I nie będzie to obraza, tylko stwierdzenie faktu. Swoją drogą to ten Płaczek to też niezły wygibus. Fundację założył, żeby trzepać kasiorę na pandemii. 🤣 Podobnie jak ci niby lekarze doktory. Niby tacy niezależni ale się zajestrowali, i teraz każdy foliarz może przekazać na ich 1% podatku. Śmiechu warte.
  • -1



#5763

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

https://wolnosc.tv/g...021-roku-wideo/

 

Stąd to wziąłem. Jest jego film i niby ten dokument. 


  • 0



#5764

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Carrik ale zdajesz sobie sprawę że trudno znaleźć coś co nie istnieje. Twierdzisz że masz kwity. Pokaż je nam. W innym wypadku mogę stwierdzić że jesteś kłamcą. I nie będzie to obraza, tylko stwierdzenie faktu. Swoją drogą to ten Płaczek to też niezły wygibus. Fundację założył, żeby trzepać kasiorę na pandemii. Podobnie jak ci niby lekarze doktory. Niby tacy niezależni ale się zajestrowali, i teraz każdy foliarz może przekazać na ich 1% podatku. Śmiechu warte.

Tak samo trudno jest znaleźć UFO, które nie istnieje, a jednak je znaleźliście. Napisałem wyraźnie, kto i co wrzucił. Masz autora materiału, więc wystarczy wrzucić sobie jego dane do wyszukiwarki, dostaniesz jego kanał, potem wejść w wideo i poszukać sobie tegoż filmiku. Gwarantuję, że poznasz po tytule.

A od kłamców nie wyzywaj, bo ty akurat jesteś dziado-pelikanem. Twój kolega wrzucił drugą tabelkę dotyczącą opłaconych tradycyjnych mediów. Popatrz sobie na właścicieli tychże wydawnictw, dopasuj do linków, które wrzucałeś przy okazji pandemii zbrodniczego koronawirusa i zastanów się, kto tu jest foliarzem. Porobili was jak małe dzieci, co jest tym zabawniejsze, że piszę teraz o ludziach w wieku moich rodziców, jeśli nawet nie starszych :D

A co do zarabiania na pandemii - do dziś robią to również na was wasze ulubione źródła wiedzy. Pelikany, taka prawda :D

 

 

Ale po co od razu takie epitety? Na początek delikatnie, później nie będzie miło.

 

obraza.gif

 

TheToxic.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 26.02.2023 - 09:11

  • -2

#5765

CGArtist.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Chciałbym tylko nadmienić, że tylko my trzeźwo myślący podtrzymujemy to marne forum przy życiu. Jeśli nadal będziecie uciszać, banować ludzi ponieważ mają inne poglądy to niedługo nie będziecie mieli komu odpisywać i co moderować tylko we własnym kręgu będziecie się smyrać. Kieruję się do juzka, statystycznego ich kumpli i pseudo moderatorów. W temacoe covida już jesteście od dawna pozamiatani, a od jakiegoś czasu cała ta ściema już przenika do ściekowych gazet i nawet one opisują to jako jedno wielkie oszustwo. 

 

Pisz na temat, a nie rozpędzaj się. Za poglądy nie dostawałeś warnów, tylko za naruszanie regulaminu.

Znowu rozpoczynasz niepotrzebną dyskusję. 

Staniq


  • -3

#5766

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Tak samo trudno jest znaleźć UFO, które nie istnieje, a jednak je znaleźliście. Napisałem wyraźnie, kto i co wrzucił. Masz autora materiału, więc wystarczy wrzucić sobie jego dane do wyszukiwarki, dostaniesz jego kanał, potem wejść w wideo i poszukać sobie tegoż filmiku. Gwarantuję, że poznasz po tytule.

 Skoro ty wysuwasz jakąś tezę, to na Tobie spoczywa ciężar dowodu. Stwierdziłeś że specjaliści mówiący w Radiu Naukowym o covidzie biorą pieniądze za kłamanie w tej sprawie , to to udowodnij. I tyle 

 

 

Ale skoro kontynuujesz personalne wycieczki i kolejne insynuacje w moją stronę,

 I pisze to osoba, która większość swoich postów opiera na wycieczkach personalnych właśnie. Hipokryzja LVL max

 

 

A od kłamców nie wyzywaj, bo ty akurat jesteś dziado-pelikanem.

 Nie nazwałem cię kłamcą. stwierdziłem że będę mógł to zrobić jeżeli nie przedstawisz swoich kwitów. czytanie ze zrozumieniem się kłania. A raporcik za obrazę poleciał. Widzę że regulaminu też nie ogarniasz. 

 

 

@CGArtist

 

 

Chciałbym tylko nadmienić, że tylko my trzeźwo myślący podtrzymujemy to marne forum przy życiu. 

 

 Hahaha, się uśmiałem aż mi gile z nosa poszły. "Trzeźwo myślący"   :szczerb:  :szczerb:  :szczerb:  :szczerb:

 

 

W temacoe covida już jesteście od dawna pozamiatani

 Ty tak na serio? Pozamiatani? Przecież nic o czym pisaliście się nie sprawdziło. Sam wielokrotnie wytykałem wam kłamstwa i manipulacje. Nawet dzisiaj @Carrik zmyślił sobie historię o opłacanych naukowcach i stwierdził że, sami sobie musimy znaleźć dowody na jej potwierdzenie. Wy czytacie to co piszecie? Czy naprawdę jesteście tak bardzo odklejeni?  :facepalm:


  • -1



#5767

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znajdź sobie drugi materiał Płaczka o sprzedajnych hienach, to sam się przekonasz. Nie pisałem o naukowcach. Pisałem o jutuberach. Skoro DOKTOR Tomasz Rożek publikuje swoje wynurzenia na jutubach, to taki właśnie z niego naukowiec, w dodatku współpracujący z Jarosławem, Vateuszkiem i resztą gromadki.


  • -1

#5768

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up Doprawdy? o jutuberach?

 

 

Zdziwisz się, ale czasami słucham sobie Radia Naukowego. Oczywiście nie w temacie covidka, bo po pierwsze autorzy są opłacani przez Rząd za te materiały,

 ok. można to zrozumieć w dwójnasób. Ale to była twoja riposta dotycząca Radia Naukowego. A formuła tego kanału polega na przeprowadzaniu wywiadów z naukowcami, specjalistami w danej dziedzinie. Więc założyłerm że naukowców właśnie masz na myśli.

 

 

Znajdź sobie drugi materiał Płaczka o sprzedajnych hienach, to sam się przekonasz.

 

 Nie to tak nie działa. Twierdzisz że masz dowody na to że

 

autorzy są opłacani przez Rząd za te materiały,

 Udowodnij to. Nic nie będę sobie szukał. Powtórzę to jeszcze raz. Jeżeli rzucasz jakąś tezę, to na tobie leży ciężar dowodów. 

 

 A co do Płaczka. Koleś założył fundację aby czerpać dochody z jego wątpliwej moralnie działalności. Kojażysz to? 

 

 Tak czy inaczej. Oba kanały funkcjonują w tej formule od lat. O samym covidzie zarówno Dr Rożek jak i Głowacka, zrobili kilka filmów, co biorąc pod uwagę ilość wszystkich filmów które opublikowali, jest kroplą w morzu. Twierdzenie że robią pieniądze na cowidzie, to jakiś absurd. Radio naukowe ma ponad 78000 subskrybentów, a Nauka to lubię 669000. To całkiem sporo jak na kanały o takiej tematyce. Dodatkowo obydwoje prowadzą działalność poza Youtube. I w obu wypadkach jest to działalność popularyzująca naukę. Te filmy o cowidzie, są tylko jednymi z wielu, traktujących o nauce filmów, opublikowanych przez tych ludzi.

 

   W przeciwieństwie do Treści publikowanych przez Płaczka, czy też  tych pseudo doktorów z PSNLiN, których działalność to jakaś konferencja i zarejestrowanie stowarzyszenia jako Organizację pożytku publicznego. https://spis.ngo.pl/...rzy-i-naukowcow  na którą możesz przekazać 1,5% swoich podatków. Chłopie. Ci ludzie żyją, z twojej naiwności. 


  • -1



#5769

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie żyją z mojej naiwności, bo ich nie wspieram. Ani nie dostają ode mnie hajsu z reklam, bo mam adblocka, ani nie dostają ze swoich fundacji, bo nie przelewam na nie datków i 1,5%, ani nie kupuję ich twórczości w formie zwartej. To jest dopiero absurd, że wiesz lepiej, co robię poza forumkami.


Niczego nie będę udowadniał. O sprzedajnych mediach i jutuberach pisałem już parę miesięcy temu. Skoro dopiero teraz się obudziłeś, gdy [wulg] został zastąpiony przez [wulg] i [wulg], to to twój problem. Możesz nawet sobie powertować ten temat, bo na bank udostępniałem obydwa filmiki, o których piszemy. Pytanie brzmi: kiedy?

 

Z takim słownictwem to proponuję zostać w domu i nie pisać w internetach.

 

wulgaryzmy2.gif

blokada10.gif

 

TheToxic


Użytkownik TheToxic edytował ten post 26.02.2023 - 09:20

  • 0

#5770

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie żyją z mojej naiwności, bo ich nie wspieram. Ani nie dostają ode mnie hajsu z reklam, bo mam adblocka, ani nie dostają ze swoich fundacji, bo nie przelewam na nie datków i 1,5%, ani nie kupuję ich twórczości w formie zwartej. To jest dopiero absurd, że wiesz lepiej, co robię poza forumkami.

 Tak czy inaczej twoje autorytety na które się powołujesz, żyją z naiwności ludzi którzy myślą podobnie do Ciebie. Nie wiem co robisz poza forum. I w sumie niewiele mnie to obchodzi. Ale na podstawie tego co piszesz, widzę że zaliczasz się do tej właśnie grupy naiwniaków,  którym wydaje się że mają otwarty umysł, a tak naprawdę zamykają się przed wszystkim co nie pasuje do ich postrzegania świata. Chociaż "naiwniak" to niewłaściwe słowo. przepraszam. Właściwym określeniem takiej przypadłości jest "dysonans poznawczy". Poszukaj sobie na wiki. 

 

Niczego nie będę udowadniał. O sprzedajnych mediach i jutuberach pisałem już parę miesięcy temu.

 

dzisiaj napisałeś:

autorzy są opłacani przez Rząd za te materiały,

 

 W głębokim poważaniu mam to, co pisałeś kilka miesięcy temu. Pokaż kwity, na uzasadnienie tych oskarżeń.

 

  Albo się zamknij i przestań siać fejki.  

 

Możesz nawet sobie powertować ten temat, bo na bank udostępniałem obydwa filmiki, o których piszemy. Pytanie brzmi: kiedy?

 Odpowiedź: NIGDY!

 

  I nie pytaj mnie o linka potwierdzającego to twierdzenie. Nie da się zalinkować czegoś co nie istnieje. 


  • -2



#5771

Kalafiorowa.
  • Postów: 362
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

https://www.pap.pl/a...prawdopodobniej

A co tam w temacie tajnych amerykańskich laboratoriów na Ukrainie, bo wydaje się, że nasi miłujący Moskali plandemianie nabrali wody w usta w tej kwestii.
  • -1

#5772

CGArtist.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

No i niestety kolejny popis cenzury Carrika. Najlepiej pozamykać wszystkim mordy i zostawić samych komuchów.

 

spam2.gif

Nie potrafisz pisać na temat, to nie pisz w ogóle.

Staniq


  • -2

#5773

CGArtist.
  • Postów: 86
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

kasacja.gif

 

offtop2.gif

blokada14.gif


Użytkownik TheToxic edytował ten post 28.02.2023 - 18:42

  • -1

#5774

Alex Hope.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

https://www.pap.pl/a...prawdopodobniej

A co tam w temacie tajnych amerykańskich laboratoriów na Ukrainie, bo wydaje się, że nasi miłujący Moskali plandemianie nabrali wody w usta w tej kwestii.

 

 

wtedy to był powód do rozpętania wojny, ale narracja się trochę zmieniła i według ruskich i ich pożytecznych idiotów to NATO rozpoczęło wojnę, a oni muszą się bronić 


  • 2

#5775

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^ To prawda. Coraz częściej po foliarskiej stronie widzę głupoty typu że to Ukraina napadła na Rosję a Rosja tylko się broni. Albo że to Ukraina jest odpowiedzialna za dewastację kraju.

Według mnie foliarstwo to nowa pandemia. Jest bardzo zaraźliwa i powoduje duży uszczerbek na zdrowiu psychicznym.
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych