Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koronawirus z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5951 odpowiedzi w tym temacie

#5551

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"1000 artykułów peer-reviewed dotyczących zdarzeń niepożądanych po szczepionce p-ko c19"
https://www.informed...-vaccine-safety

Lista zdarzeń niepożądanych po szczepionce firmy Pfizer na 9 (!) stronach odtajnionych dokumentów przesłanych do USA_FDA
https://phmpt.org/wp...-experience.pdf

https://twitter.com/...ICy7Z7Vzs4pAAAA

Liczba zgonów z powodu szczepionek przeciwko c-19 jest większa niż liczba zgonów z powodu wszystkich innych szczepionek razem wziętych.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 16.03.2022 - 17:58

  • 2



#5552

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy jest ktoś kto przyjął amantadynę? 

 

W mojej rodzinie wszyscy po 40stce. W tym 80letni ojciec, doszedł do siebie w kilka dni.


  • 2

#5553

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten pdf z drugiego linka mi nie działa, jest tekst, że uszkodzony, nie można otworzyć.
Ten link do twittera witczaka też nie działa. Przejrzałem jego wpisy na twitterze, ale nie wiem o który konkretnie chodzi.
  • 0



#5554

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten pdf z drugiego linka mi nie działa, jest tekst, że uszkodzony, nie można otworzyć.
Ten link do twittera witczaka też nie działa. Przejrzałem jego wpisy na twitterze, ale nie wiem o który konkretnie chodzi.

U mnie się otwiera normalnie, teraz sprawdzałem nawet. A link do twittera edytowałem, bo zjadło "h" na początku.

 

Mnie też wszystko działa ;)

 

Tox 


Użytkownik TheToxic edytował ten post 16.03.2022 - 17:11

  • 0



#5555

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Daniel

Lista na samym końcu to stany medyczne, na które powinno się zwracać szczególną uwagę oceniając potencjalne niepożądane reakcje. To suma wszystkich stanów medycznych jakie wystąpiły u szczepionych, niezależnie od tego czy szczepionka je wywołuje czy tylko zbiegły się w czasie lub już istniały u szczepionych. Musiano je wymienić w tekście, bo takie są przepisy. Jak łatwo zauważyć po sprawdzeniu kilkunastu nazw, na liście są na przykład wrodzone choroby genetyczne.

https://pl.wikipedia..._monosomii_1p36

https://en.wikipedia...utaric_aciduria

Oraz choroby zakaźne. Na przykład pod literą H mamy kilkadziesiąt jednostek związanych z zarażeniem opryszczką "Herpes dermatitis;Herpes gestationis;Herpes oesophagitis;Herpes ophthalmic;Herpes pharyngitis;Herpes sepsis;Herpes simplex;Herpes simplex
cervicitis;Herpes simplex colitis;Herpes simplex encephalitis;Herpes simplex gastritis;Herpes
simplex hepatitis;Herpes simplex meningitis;Herpes simplex meningoencephalitis;Herpes
simplex meningomyelitis;Herpes simplex necrotising retinopathy;Herpes simplex
oesophagitis;Herpes simplex otitis externa;Herpes simplex pharyngitis;Herpes simplex
pneumonia;Herpes simplex reactivation;Herpes simplex sepsis;Herpes simplex
viraemia;Herpes simplex virus conjunctivitis neonatal;Herpes simplex visceral;Herpes virus
infection;Herpes zoster;Herpes zoster cutaneous disseminated;Herpes zoster infection
neurological;Herpes zoster meningitis;Herpes zoster meningoencephalitis;Herpes zoster
meningomyelitis;Herpes zoster meningoradiculitis;Herpes zoster necrotising
retinopathy;Herpes zoster oticus;Herpes zoster pharyngitis;Herpes zoster
reactivation"

 

Część tych diagnoz to synonimy. Część z tych diagnoz to... brak choroby. Wśród tych stanów wymieniono na przykład "negatywny wynik testu na wirusa MERS". Inna podana jednostka to "test na SARS-Cov". Czyli powikłaniem szczepionki było to, że taką osobą przetestowano ;) Dalej idą negatywne wyniki testu na SaRS-COV-1 i negatywne wyniki na SARS-Cov-2. Wszystko to wymieniono w kartach medycznych jako stan zdrowia po szczepieniu i dlatego znalazły się na liście.


  • 0



#5556

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@

Dzięki. Nie musiałem tego wszystkiego pisać.

 

Czyli co? Jak zawsze, Daniel nie wie co wkleja, a później będzie twierdził, że jest inaczej. 

Drogi Danielu, pomyliłeś się, czy ktoś Cię podpuścił?





#5557

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zobaczył długą listę, nie sprawdził o co chodzi, nie sprawdził nazw. No ale przecież Długa Lista!

 

To coś jak ci ludzie przerażeni, że skład żywności wymienia bardzo wiele składników i już nie patrzą co to właściwie jest.


  • 0



#5558

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepszy jest E536 żelazocyjanek potasu bodajże. Są nawet bajki, że pod wpływem kwasów żołądkowych rozkłada się do cyjanowodoru. Zwykły antyzbrylacz, którego nie je się łyżkami przecież.





#5559

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale przecież to jest dokładnie to o czym pisałem, lista niepożądanych skutków ubocznych. Wszystko się zgadza, jest to w papierach Pfizera na 9 stronach, a to wciąż i tak promil udostępnionych dokumentów. Już dziś wiadomo, że żadna szczepionka w historii nie przyniosła tylu skutków ubocznych i tylu zgonów co właśnie ta, dodatkowo potwierdzono już szkodliwość białka kolca i to, że rozprzestrzenia się po całym organizmie - inaczej niż zakładano. Tak więc raczej kolejny raz szury miały rację, prawie jak ze wszystkim w tym temacie.


  • 0



#5560

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@

Człowieku, przeczytaj sobie jeszcze raz ten post:

-  http://www.paranorma...-chin/?p=736879

 

Czy rozumiesz zwrot - niepożądane skutki uboczne? Czy do skutków ubocznych zaliczysz czyjąś nadwrażliwość na składniki, skoro ta nadwrażliwość występowała wcześniej, zanim wynaleziono tą szczepionkę w ogóle?

:facepalm:





#5561

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Daniel

Czy ty w ogóle przeczytałeś mój post? Na liście wymieniono jako stan medyczny ujemny wynik testu na COVID! To ma być niepożądane powikłanie? Jejku, jak ty nie klikasz na linki z wyjaśnieniem i wrzucasz wyjaśnione bzdury drugi raz to rozumiem, że ci się nie chciało sprawdzić, ale żeby pisać pod wyjaśnieniem bzdurę drugi raz to trzeba oczu nie używać. 


  • 0



#5562

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I w taki właśnie sposób opisano wszystkie 1200 skutków ubocznych, tak? To, że się takie pojedyncze wpisy znalazły to niczego nie zmienia. Zbyt poważni ludzie i zbyt duża ilość osób to przeglądała i analizowała, żeby to było takie nic jak próbujecie to przedstawić. Nawet gdyby było 200 takich adnotacji to wciąż pozostaje jeszcze 1000 faktycznych działań niepożądanych.


  • 2



#5563

Muhomorniczy.
  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

 

Czy jest ktoś kto przyjął amantadynę? 

 

W mojej rodzinie wszyscy po 40stce. W tym 80letni ojciec, doszedł do siebie w kilka dni.

 

Generalnie to juz sie wszyscy pochorowali z mojej rodziny i to większość teraz .Jak były te pierwsze fale to przechodzili to ludzie których znam łagodnie lub bezobjawowo. Teraz już nie wygląda to tak sielankowo, większosc przechodzi źle lub ląduje w szpitalach ale narracja jest ze nic sie nie dzieje, lockdownów niema. Szczepionka pomaga :D. Teraz super bo przechorujemy. Czyli rozwalili gospodarkę a wyszło to co od początku było wiadomo,  i udają greka.


Użytkownik Muhomorniczy edytował ten post 17.03.2022 - 10:51

  • 0

#5564

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Daniel  Czy ty nie rozumiesz, że to nie są wykazane efekty działania szczepionki, tylko wszystkie stany medyczne stwierdzone po szczepieniu? W tym choroby, które te osoby miały pewnie wcześniej. Zachwycasz się ilością punktów w spisie, a to nie ma znaczenia. 


  • 0



#5565

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To słynne białko kolca jest takim straszakiem, już sama nazwa wywołuje niepokój u wielu ludzi. Liderzy ruchu antyszczepionkowego lubią nim straszyć. Nie udowodniono że to białko jest szkodliwe, tylko że krąży po organizmie i jest wykrywane w śladowych ilościach u niektórych ludzi.
Sam wirus ma na swojej powierzchni takie białko, a po zachorowaniu krąży ono we krwi, i jest go nawet więcej niż po szczepieniu.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych