Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koronawirus z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5951 odpowiedzi w tym temacie

#4636

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jestem na tym forum od dziś i powinieneś dobrze wiedzieć(i pewnie wiesz), że akurat emocjonalność to jedna z ostatnich rzeczy jakie można mi zarzucić. Tak samo populizm.

 

Akurat to Ty w tym temacie jesteś największym rozemocjonowanym populistą, na co drugiej stronie w kółko tylko nazizm, nazizm, nazizm. Jakbyś jeszcze wiedział czym był ten ustrój.  


  • 3



#4637

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat to Ty w tym temacie jesteś największym rozemocjonowanym populistą, na co drugiej stronie w kółko tylko nazizm, nazizm, nazizm. Jakbyś jeszcze wiedział czym był ten ustrój.

Odwrotnie - gdybyście wy wiedzieli czym był nazizm i od czego to wszystko się wtedy zaczynało to dziś nie popieralibyście działań tych psychopatów u władzy, tylko stanęli ramię w ramię z ludźmi niezaszczepionymi. W UK zaszczepionych jest 80% czy nawet ponad 80%, a w sondażu czy popierasz przymusowe szczepienia i segregowanie ludzi, niemal 90% ankietowanych odpowiedziało, że nie. W Japonii zakazują segregowania ludzi i szykanowanie niezaszczepionych, mimo że tam również zaszczepiło się ok 80% ludzi. W tych krajach spokojnie mogliby uwalić niezaszczepionych, bo jest ich tylko około 20%, mimo to nie popierają odbierania im praw. Wy chcecie odebrać prawa prawie 20 milionom Polaków.

https://rairfoundati...formed-consent/


Użytkownik Daniel. edytował ten post 12.12.2021 - 15:31

  • 2



#4638

Kalafiorowa.
  • Postów: 362
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

@Daniel.

 

Segregacja to dzielenie na grupy, więc raczej oczywiste jest dla każdego rozgarniętego człowieka, że jeżeli istnieją zaszczepieni oraz niezaszczepieni to w sposób naturalny dokonuje się podział. 

Tobie raczej chodzi o dyskryminację, warto rozróżniać te dwie rzeczy.


  • -1

#4639

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

https://pbs.twimg.co...jpg&name=medium

Żadnych podobieństw, absolutnie żadnych...


  • -1



#4640

Kalafiorowa.
  • Postów: 362
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Czy Żydzi po zaszczepieniu (Izrael przoduje w "śmiercionkowaniu eliksirem") przestają być Żydami?


  • -1

#4641

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według mnie, to konserwatyści i tzw patrioci są najbardziej winni, że są teraz wprowadzane takie ograniczenia. To te grupy narodowe są sympatykami ustrojów autorytarnych. Do tej pory bili brawo, ale przestali kiedy odbieranie praw w związku z pandemią zaczęło ich obejmować.
  • 0



#4642

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Według mnie, to konserwatyści i tzw patrioci są najbardziej winni, że są teraz wprowadzane takie ograniczenia. To te grupy narodowe są sympatykami ustrojów autorytarnych. Do tej pory bili brawo, ale przestali kiedy odbieranie praw w związku z pandemią zaczęło ich obejmować.

Coś ci się pomyliło, to narodowcy od zawsze byli zwolennikami swobód i równości, dlatego od zawsze walczą z tym co dziieje się teraz.


  • 0

#4643

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 


Nazwanie kogoś ignorantem czy trollem to nie jest obraza. Bynajmniej nie większa niż nazywanie nas antyszczepami, foliarzami, itp które jakoś Ci nie przeszkadzają. Po drugie panie delikatny przypomnę Ci tylko, bo chyba masz lekkie problemy z pamięcią(efekt szczepionki?), że sam kilkanaście stron temu próbowałeś wmówić nam, że jesteśmy...o ironio! Płatnymi moskiewskimi trollami.

 

 Jak zwykle kłamiesz i manipulujesz. Nigdzie nie nazwałem żadnego z was płatnym moskiewskim trollem. Nie mam problemów z pamięcią, za to Ty, tak zanurzyłeś się w oparach absurdu że już nie kontrolujesz tego co zmyślasz. Twierdzisz że jest inaczej? proszę o cytat z mojej wypowiedzi w którym nazwałem kogoś z was trollem. Dla ułatwienia dodam że o trollach pisałem na stronie 291 tego tematu. Co do antyszczepów i foliarzy, to tak się dziwnie składa że od kilkunastu stron jedynymi którzy używają tych sformułowań  są twoi poplecznicy, którzy narzekają, jak to bardzo są obrażani.  :facepalm:  Łatwo to można sprawdzić.

 

 

Te zaczepki sobie odpuszczę, wszakże nie wstawiłeś tu nawet 1/100 danych/statystyk/informacji

 Z których większość jest prezentowana tak aby udowodnić twoje tezy lub po prostu są to fejki.

 

 Przykład tych zgonów w Niemczech dobitnie to obrazuje.

 

o jak już sobie tak ładnie nas porównałeś do Niemiec, to umknął Ci jeden mały, ale być może najważniejszy szczegół - niemiecka służba zdrowia jest jedną z najlepszych na świecie, Polska służba zdrowia jest jedną z najgorszych w Europie

 

 To by było dobre tłumaczenie gdyby różnica wynosiła kilka czy też kilkanaście procent. Niestety mowa tu o grubo ponad 100% większej umieralności w Polsce. Inną sprawą jest fakt że nie ma jakichś skutecznych procedur medycznych chroniących przed zgonem na skutek covida. Jak pacjent ma zniszczone płuca, to jedyną szansą jest przeszczep. Chyba nie muszę opisywać z czym to się wiąże. I w tym wypadku jakość opieki, nie ma większego znaczenia. Widzę że łapiesz się każdego argumentu aby obronić tezę, której obronić się nie da. 

 

 

 

Nie jestem na tym forum od dziś i powinieneś dobrze wiedzieć(i pewnie wiesz), że akurat emocjonalność to jedna z ostatnich rzeczy jakie można mi zarzucić. Tak samo populizm 

 

:szczerb:  :szczerb:  :szczerb:  A Ty czytasz co Ty piszesz?

 

 

Mnie tylko przeraża wasza krótkowzroczność. Dziś się cieszysz i popierasz takie rozwiązania, bo akurat jesteś w grupie zaszczepionych. Ale przyjdzie kiedyś taki dzień, że będziesz w tej drugiej, w tej którą będzie się wykluczać ze społeczeństwa. Nikt nie powinien zgodzić się na to, aby dać rządzącym tak daleko idącą władze, że wbrew konstytucji, wbrew prawu robią z ludźmi co chcą. I powinni protestować przeciwko temu jak i niezaszczepieni tak i zaszczepieni. Nic was widzę nie nauczyła sytuacja z zeszłego roku z Marszem Niepodległości i ze strajkiem kobiet. Jak policja urządziła sobie ścieżkę zdrowia i pałowała patriotów/konserwatystów to lewactwo piało z zachwytu i biło brawo. Ostrzegałem wtedy, że dziś się cieszycie, bo nie dotyczy to was, ale jak się zmieni front władzy to jutro wy będziecie płakać. Długo nie trzeba było czekać, przyszły strajki kobiet i dokładnie Ci sami policjanci po cywilu tym razem pałowali tych, którzy chwilę wcześniej cieszyli się z tych metod. Oj, jaki wtedy był płacz. Teraz robicie dokładnie to samo. Dziś się cieszysz, bo niezaszczepiony nie wejdzie do kina, czy restauracji, jutro to może dotknąć kogoś zaszczepionego, ale kogoś kto wziął za mało dawek, bo tak sobie uzna władza. Po jutrze nie będziesz mógł skorzystać z niczego jak nie zagłosujesz na jedyną słuszną partię, bo tak sobie ustanowią...bo kto im zabroni? Prawo? Jakie prawo? Konstytucja? Jaka konstytucja? Ta, której łamanie popieraliście chwilę wcześniej, bo wam to pasowało? Wtedy jak zwykle obudzicie się z ręką w nocniku mądrzy po szkodzie, jak to zwykle bywa u Polaków. Tylko wtedy będzie za późno. I proszę Cię, nie pisz mi, że to nierealny scenariusz, bo jeszcze 2 lata temu byś tak samo napisał o tym, że bez paszportu szczepionkowego nie będziesz mógł wejść do kina. Powiedziałbyś, że jestem płaskoziemcą co wymyśla teorie spiskowe.

 

 Jak inaczej niż "emocjonalnym" i "populistycznym", można nazwać ten tekst?

  Nie kompromituj się więcej.  To już się robi męczące. 


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 12.12.2021 - 11:15

  • -2



#4644

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

https://www.onet.pl/...e554807&utm_v=2

"W programie "Kawa na ławę" w TVN24 wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski wspomniał o sytuacji związanej z Januszem Sanockim - posłem Kukiz'15, który zmarł po zakażeniu koronawirusem. - Na 15 min przed podłączeniem pod respirator zadzwonił do mnie i powiedział, że trzeba się szczepić - mówił Zgorzelski.

- Janusz Sanocki był osobą, która prezentowała bardzo radykalne poglądy w stosunku do szczepień i pandemii. U mnie w gabinecie mówił, że najlepsza na COVID jest "lufka" - mówił wicemarszałek Sejmu."

Nie było by w tym może nic dziwnego, gdyby nie to, że zatwierdzenie pierwszych szczepionek na c19 w Europie miało miejsce 21.12.2020, a pierwsza podana szczepionka na świecie to 08.12.2020r. Sanocki, który miał radykalne zdanie co do szczepień na c19 zmarł...07.12.2020r. Ale co w tym dziwnego, skoro Fauci podpisywał szczepionkowe kontrakty 2 tygodnie przed wybuchem pandemii? Morawiecki wprost bezczelnie kłamie, że nikt po szczepionce nie miał gorszych skutków ubocznych niż ból ramienia, tak więc tak właśnie można wierzyć tym oszustom. Ogólnie to chyba rację mają Ci ludzie, którzy wyznają zasadę, aby robić odwrotnie niż mówi rząd.

W zasadzie wszystko to co tu napisałem, pan doktor Sławomir Mentzen zawarł tutaj:
https://twitter.com/...986445112885248

Zaorane, tak że nie ma co zbierać. Wyłączam się z dyskusji i przepychanek słownych, bo temat został wyczerpany. Od teraz tylko fakty, analizy i informacje.

Tak więc tu kolejne dane, których nie da się obalić:
https://pbs.twimg.co...=jpg&name=large

Sezonowść c19 - Rumunia właśnie ma już spokój u siebie z kolejną "falą", mimo że zaszczepili ok 40% społeczeństwa. Francja natomiast za chwilę przegoni Polskę, mimo że zaczynają podawać już trzecią dawkę. Rządzą nami idioci czy mordercy, jak myślicie?


Użytkownik Daniel. edytował ten post 12.12.2021 - 15:53

  • 0



#4645

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wśród 50,7 tysięcy Polaków, którzy w tym roku zmarli na COVID-19, wszystkie osoby w pełni zaszczepione stanowiły do 7 grudnia jedynie 7,5 procent. Ich średnia wieku wynosi 77,8 lat. Prawie 95 procent zaszczepionych, którzy zmarli na COVID-19, miało powyżej 60 lat. Prezentujemy pierwsze pełne dane, które opublikowało Ministerstwo Zdrowia.

https://konkret24.tv...ki,1087734.html
  • 0



#4646

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wśród 50,7 tysięcy Polaków, którzy w tym roku zmarli na COVID-19, wszystkie osoby w pełni zaszczepione stanowiły do 7 grudnia jedynie 7,5 procent. Ich średnia wieku wynosi 77,8 lat. Prawie 95 procent zaszczepionych, którzy zmarli na COVID-19, miało powyżej 60 lat. Prezentujemy pierwsze pełne dane, które opublikowało Ministerstwo Zdrowia.

https://konkret24.tv...ki,1087734.html

Byś obejrzał link, który wstawiłem 5min przed Tobą to byś nie powielał tych manipulacji rodem dla dzieci z gimnazjum. No i taka to jest właśnie rozmowa z wami, a potem jeszcze innym zarzucicie manipulacje, hahaha, :D Ja bym powiedział więcej, w 2020r wszyscy zmarli na c19 byli niezaszczepieni! :o

Jeszcze dodam, że według tych danych w grupie wiekowej 0-19 zmarło nie na covid, tylko Z COVID 25 osób. Średnio w Polsce w tym przedziale wiekowym rocznie umiera prawie 3000 osób, głównie z powodu wypadków(70%). Szkoda, że nie ma takich liczb dotyczących stricte 20sto latków. Ale procentowy rozkład będzie pewnie podobny. Czyli śmiertelność z powodu c19(nie z c19) wśród osób młodych jest niemal zerowa.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 12.12.2021 - 16:23

  • 1



#4647

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Zaorane, tak że nie ma co zbierać.

Faktycznie ten Mentzen to do orki jedynie się nadaje. Naprawdę niesamowity autorytetw dziedzinie wirusologii, epidomiologii i statystyki. No jak Ty na takich autorytetach naukowych polegasz to brawo. 

 

 

Rumunia właśnie ma już spokój u siebie z kolejną "falą", mimo że zaszczepili ok 40% społeczeństwa.

 Fajnie. Populacja 19 milionów a na covid zmarło ich tyle co w Polsce. No szacun. Nic tylko czerpać wzorce.

 

 

@Down.

@Wszystko wkleił linka z którego wynika że ten twój Mentzen Mija się z prawdą


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 12.12.2021 - 16:27

  • 1



#4648

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Zaorane, tak że nie ma co zbierać.

Faktycznie ten Mentzen to do orki jedynie się nadaje. Naprawdę niesamowity autorytetw dziedzinie wirusologii, epidomiologii i statystyki. No jak Ty na takich autorytetach naukowych polegasz to brawo. 

 

100x rzetelniejszy od wszystkich Horbanów, Simonów, Gutów razem wziętych. Poza tym zamiast go atakować to może zaprzeczysz temu co powiedział? Ah, no tak, przecież powiedział prawdę, więc jedyne co możesz zrobić to spróbować go zdyskredytować. :)
 


  • 1



#4649

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Antyszczepionkowcy nie pojawili się w roku 2020 zaś o tym, że na nową chorobę pewnie powstanie szczepionka była mowa już w styczniu zeszłego roku i Sanocki jak najbardziej mógł mieć radykalne opinie na temat szczepień. Bo w doniesieniu nie ma nic o tym przeciwko jakim konkretnie szczepieniom był.  Wczesniej protestowano przeciwko szczepieniom MMR lub na grypę. Zawsze coś się znalazło.


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 12.12.2021 - 16:28

  • 0



#4650

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

On tam mówi, że to są dane do 10 października. A faktycznie dane o zgonach są do 7 grudnia.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych