Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koronawirus z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5951 odpowiedzi w tym temacie

#3946

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

"A szpitali covidowych niestety nie pozwalają mediom odwiedzać, a szkoda, bo chętnie bym pokazał ludziom, jak naprawdę wyglądają te mityczne przepełnione szpitale."

Dobrze by było, gdyby ktoś to sprawdził. Bo chodzą słuchy, że leżą tam statyści i manekiny.
manekin.jpg

Wczoraj bawiłem się na imprezce z jedna z koleżanek mojej siostry, która okazała się być pielęgniarka w naszym szpitalu. Uwaga!, w naszym szpitalnym oddziale zakaźnym (covidowym) lezy uwaga! 10 (słownie: dziesięć) osób. Ja mieszkam w prawie 60.000 mieście, gdzie wyszczepienie mieszkańców jest na poziomie 43%

4 fala :beer2:

 

Trzeba było ją jeszcze zapytać, w jakim wieku ci masowo okupujący szpitale. I czy dziabnięci, czy nie.


  • 0

#3947

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Przecież nie ma tu czego tłumaczyć - antycovidowcy to to samo co szury - ci, co nie chcą się szczepić na najgroźniejszą chorobę w historii ludzkości. Nie ma różnicy, czy się boją, czy myślą, czy nie są przekonani.

Daleki jestem od demonizowania COVID-a, ale uważam, że takie lekceważące podejście jak Twoje, to spora przesada w drugą stronę.

 

Jakie moje podejście? Kolega pytał o definicję antycovidowców, to mu ją podałem. Przecież taka prawda, że antycovidowcy to te wnerwiające was "szury".

 

Pisząc o Twoim podejściu chodziło mi o Twoje mocno ironiczne, wręcz sarkastyczne określenie COVID-19: "najgroźniejsza choroba w historii ludzkości". Sądziłem, że nie muszę tego precyzować.
 

Wczoraj bawiłem się na imprezce z jedna z koleżanek mojej siostry, która okazała się być pielęgniarka w naszym szpitalu. Uwaga!, w naszym szpitalnym oddziale zakaźnym (covidowym) lezy uwaga! 10 (słownie: dziesięć) osób. Ja mieszkam w prawie 60.000 mieście, gdzie wyszczepienie mieszkańców jest na poziomie 43%
4 fala :beer2:

A ile osób na oddziale covidowym by Cię "usatysfakcjonowało"? Podany przez Ciebie wynik: 10/60000*100% = 0.0167% to ok. 35% więcej niż aktualna średnia krajowa: 4700/37800000*100% = 0.0124%. Za tydzień będzie pewnie 2 razy tyle. A pytałeś tej pielęgniarki, ile z tych 10 osób było niezaszczepionych?


  • 0



#3948

krzlew.
  • Postów: 72
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

https://fakenews.pl/...mie-wyjasniamy/

 

zdjęcie pochodzi z centrum szkolenia medycznego, gdzie na codzień używa się manekinów do nauki.

 

 

"A szpitali covidowych niestety nie pozwalają mediom odwiedzać, a szkoda, bo chętnie bym pokazał ludziom, jak naprawdę wyglądają te mityczne przepełnione szpitale."

Dobrze by było, gdyby ktoś to sprawdził. Bo chodzą słuchy, że leżą tam statyści i manekiny.
manekin.jpg

Wczoraj bawiłem się na imprezce z jedna z koleżanek mojej siostry, która okazała się być pielęgniarka w naszym szpitalu. Uwaga!, w naszym szpitalnym oddziale zakaźnym (covidowym) lezy uwaga! 10 (słownie: dziesięć) osób. Ja mieszkam w prawie 60.000 mieście, gdzie wyszczepienie mieszkańców jest na poziomie 43%

4 fala :beer2:

 


  • 2

#3949

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ostatnio w dzień dobry tvn wystąpiła Bożena Dykiel(szur, wiadomo) i powiedziała na antenie, że pandemia to walka ludzi rządzących/bogatych z normalnymi obywatelami, że zamyka się nas w domach, straszy, grozi, szantażuje i że to jest straszne. Nie spodobało się to prowadzącej - Agnieszce Woźniak-Starak.

Kim jest pani Starak? Ano pani Woźniak-Starak jest synową pana Jerzego Staraka. A kim jest pan Jerzy Starak?

Otóż Pan Jerzy Starak wykupił w 2000r Polpharme, gdzie w 2015r kontrolował aż 65% udziałów, oraz wykupił też warszawską polfę - mówiąc krótko ma pod sobą przemysły farmaceutyczne. Przypadek? Nie sądzę.

Oczywiście jak to w WOLNYCH MEDIACH wywiad z Bożeną Dykiel został zablokowany i usunięty ze wszystkich oficjalnych kont i platform powiązanych z TVNem, znaleźć wypowiedź Pani Bożeny graniczy z cudem(jest gdzieś na yt z prywatnych kont ludzi co zdążyli to nagrać).

Tak wygląda wolność słowa w stacji, która walczy o wolność słowa, demokracje i wolne media. :) Szkoda, że nasza władza nie ma jaj i gdy miała niedawno okazje pozbyć się tego dziadostwa z Polski to oczywiście popuścili metr przed ubikacją.

Dziś rzeczywistość kreują politycy i media, które chodzą na sznurku. Cenzuruje się ludzi, którzy mają odmienne zdanie, blokuje się ekspertów, lekarzy, specjalistów, którzy nie mówią zgodnie z propagandą, cenzuruje się prawników, którzy mówią, że to wszystko co się dzieje jest niezgodne z prawem, etc. A najgorsze jest to, że ci gnoje nigdy nie zostaną rozliczeni. A większość z nich powinna skończyć tak jak powiedział Braun.

Mamy do czynienia z niesamowitym zamordyzmem wprowadzanym pod pretekstem pandemii(sam już nie wiem czy prawdziwej czy fałszywej), przy którym komunizm to była wolność i swoboda, a wszystko przy aprobacie niemal połowy społeczeństwa. Ta ludzkość nie ma przyszłości niestety.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 27.10.2021 - 05:55

  • 4



#3950

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mamy do czynienia z niesamowitym zamordyzmem wprowadzanym pod pretekstem pandemii(sam już nie wiem czy prawdziwej czy fałszywej), przy którym komunizm to była wolność i swoboda

 

Ale żeś gościu odpłynął, ja nie mogę xD W następnym poście dowiemy się że nazizm nie był taki zły bo Bożeny Dykiel wtedy nie banowano na TVNie xD Nie kompromitujcie się już bardziej xD

 

26sy3s.jpg?a453840


Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 27.10.2021 - 09:12

  • 3



#3951

Valfare.
  • Postów: 384
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No, ale jak opisać praktykę, w której każde, nawet najmniejsze odstępstwo od określonej narracji jest wyśmiewane i zaraz potem cenzurowane, jak to miało miejsce w przypadku tego wywiadu? I nie tylko tego, to jest jedynie kropla w morzu, bo akurat tam nie było nic takiego, co mogłoby odmienić czy nawet zachwiać czyjekolwiek podejście do tematu koronawirusa. Co i tak nie przeszkodziło w zaciekłej cenzurze, żeby broń Boże nikt więcej nie odważył się wystąpić w tych jakże zacnych mediach z podobnymi poglądami.

 

To już nie można mieć dzisiaj innej opinii, niż ta jedyna słuszna? Nie lepiej byłoby polemizować w wolny sposób, tak jak tutaj, gdzie nie mam obawy, że pisząc to, co piszę ryzykuję, że moje konto zostanie zbanowane, bo moje wypowiedzi nie odzwierciedlają poglądów moderacji?

 

A tak poza tym, to odpłynął jak już, a nie "odpłyną", chociaż moim zdaniem takie nawiązanie wcale nie jest bezzasadne.


  • 3



#3952

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Mamy do czynienia z niesamowitym zamordyzmem wprowadzanym pod pretekstem pandemii(sam już nie wiem czy prawdziwej czy fałszywej), przy którym komunizm to była wolność i swoboda

 

Ale żeś gościu odpłyną, ja nie mogę xD W następnym poście dowiemy się że nazizm nie był taki zły bo Bożeny Dykiel wtedy nie banowano na TVNie xD Nie kompromitujcie się już bardziej xD

 

26sy3s.jpg?a453840

 

Jak wyjdziesz kiedyś ze swojej bańki to może zrozumiesz, że to co napisałem to prawda. Nawet w komunie nie zabraniano ludziom chodzić do kin czy restauracji. W komunie nie zabraniano ludziom opuszczać domów na dalej niż 5km(Australia np między innymi), nie zabraniano ludziom kontaktów z rodziną, a nawet cenzura nie była na tak potężnym poziomie jak dzisiaj, gdzie za mówienie inaczej niż główna linia jesteś dosłownie kasowany ze społeczeństwa(choć to podobny poziom), wtedy też nie musiałeś pokazywać żadnych przepustek, żeby normalnie funkcjonować, nie zamykali Cię do więzienia za bieganie po parku, nie zabraniali ludziom pracować, etc.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 27.10.2021 - 06:03

  • 3



#3953

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właściwie to nie powinienem wdawać się w dyskusję bo chyba znamy zupełnie dwa różne komunizmy. No ale skoro tutaj jesteś tak uciskany przez reżim covidowy zawsze możesz poprosić o azyl w Korei Północnej, w kraju wolności i swobód obywatelskich gdzie oficjalnie covida nie ma xD  Będziesz pierwszym uchodźcą przed terrorem covidowym w kraju towarzysza Kima. xD 


  • 2



#3954

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Porównajmy sobie dwa cytaty.
Daniel kiedyś:,,Naprawdę ktoś na poważnie uważa, że komunizm czy marksizm są dobre?"

http://www.paranorma...lokobiet/page-6

Daniel teraz: "w komunie nie zabraniano ludziom chodzić do kin czy restauracji. W komunie nie zabraniano ludziom opuszczać domów na dalej niż 5km(Australia np między innymi), nie zabraniano ludziom kontaktów z rodziną, a nawet cenzura nie była na tak potężnym poziomie jak dzisiaj, gdzie za mówienie inaczej niż główna linia jesteś dosłownie kasowany ze społeczeństwa(choć to podobny poziom), wtedy też nie musiałeś pokazywać żadnych przepustek, żeby normalnie funkcjonować, nie zamykali Cię do więzienia za bieganie po parku, nie zabraniali ludziom pracować, etc."

Widać jakie są prawdziwe poglądy.Ograniczanie praw obywatelskich np zakaz aborcji jest w porządku,bo nie dotyczą go osobiście. Obostrzenia covidowe już nie są dobre, bo dotykają go osobiście.
  • 0



#3955

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, ale jak opisać praktykę, w której każde, nawet najmniejsze odstępstwo od określonej narracji jest wyśmiewane i zaraz potem cenzurowane, jak to miało miejsce w przypadku tego wywiadu?

Ładnie nazwałeś to pitolenie głupot przez Panią Dykiel - odstępstwo od określonej narracji. Taki eufemizm nie zmienia faktu, że owa Pani uleciała ku gwiazdom...





#3956

mr.fisz.

    In order to be able to think, you have to risk being offensive.

  • Postów: 143
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Mamy do czynienia z niesamowitym zamordyzmem wprowadzanym pod pretekstem pandemii(sam już nie wiem czy prawdziwej czy fałszywej), przy którym komunizm to była wolność i swoboda

 

Ale żeś gościu odpłynął, ja nie mogę xD W następnym poście dowiemy się że nazizm nie był taki zły bo Bożeny Dykiel wtedy nie banowano na TVNie xD Nie kompromitujcie się już bardziej xD

 

26sy3s.jpg?a453840

 

"Uderz w stół, a nożyce się odezwą."

Jesteście idealnym przykładem takiej właśnie narracji. Wychowani wręcz na takim ścieku informacji jak w wyborczej, tvn-ie, onecie.

Nawet w tym temacie to pokazujecie, ktoś ma inne zdanie to wyzywacie od szurow (ja do tej pory nie wiem co to znaczy), antyszczepionkowcow, foliarzy.

Rzucacie na lewo i prawo taki hasłami,a moderacja milczy..., a to ja dostałem upomnienie od Wszystko za "dzban", ale tak to jest oceniać, kiedy jest się stroną w sprawie....

 

W 2013r. Bożenie Dykiel "dostało się" za słowa wypowiedziane w tvn-ie w jednym z programów "TVN pożydził i nie wydał naszego kalendarza".

"Pożydzić" to ja w swoim życiu słyszałem tysiące razy od rożnych osób z rożnych zakątków Polski, kto miał do czynienia choć raz w życiu z Żydami to wie skąd takie określenie...


Użytkownik mr.fisz edytował ten post 27.10.2021 - 15:45

  • 1



#3957

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przejrzyj sobie posty z ostatnich 20 dni. Słowo szur pada najczęściej we wpisach daniela, carrika i twoich. Inni prawie tego nie używają, nie piszą konkretnie o was w ten sposób.
  • 0



#3958

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daniel plecie jakieś glupoty że w komunizmie była wolność i swoboda a teraz jest terror i zamordyzm a wy mu przytakujecie. Weźcie puknijcie się w głowę. Ok? A tak po za tym od kiedy wy prawaki bronicie komunizmu? Coś mnie ominęło?

Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 27.10.2021 - 16:49

  • 3



#3959

msocha.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Większość zmarłych z powodu COVID-19 w Szwecji i Wielkiej Brytanii to osoby w pełni zaszczepione.

 

https://dorzeczy.pl/...a-covid-19.html

 

https://vnexplorer.n...0211301516.html - można użyć tłumacza.

 

Ciekawe jak z tego wybrną covidianie? Idę po popcorn :-) :-) :-)


  • 0

#3960

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Większość zmarłych z powodu COVID-19 w Szwecji i Wielkiej Brytanii to osoby w pełni zaszczepione.

 

https://dorzeczy.pl/...a-covid-19.html

 

https://vnexplorer.n...0211301516.html - można użyć tłumacza.

 

Ciekawe jak z tego wybrną covidianie? Idę po popcorn :-) :-) :-)

Było.

Odpowiedź też była.

Smacznego.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych