Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koronawirus z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5951 odpowiedzi w tym temacie

#3361

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wystarczy negatywny test, nie trzeba się szczepić.
https://www.google.c...owe/25hc4wx.amp
  • 0



#3362

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

@Ryśko

 

 Po pierwsze. Nie "juzek" tylko @Panjuzek. Taki mam nick a nie imię.

Po drugie:

 

Jak przyloze ci rewolwer do glowy i powiem masz wybor, albo mi odasz swoje pieniadze, albo nie, to wszystko bedzie cayc jak cie zastrzele, bo dalem ci wybor?

 To porównanie jest tak beznadziejnie, głupie że aż nie wiem jak je skomentować. Porównujesz szczepienie do strzału w głowę, czy tak? Brawo. Pewnie dostaniesz za to medal naczelnego foliarza Polski. Ale z drugiej strony. Czego się spodziewać po kolesiu, któremu nie chce się wcisnąć prawego altu, aby użyć polskich znaków. Tylko nie pisz że nie masz, bo to nie jest żaden problem aby mieć.   

Drogi Juzku, jakbym wiedzial, ze mam doczynienia z mistrzem magii plaskoekranowej, to zalozylbym szybciej foliowy czepiec zebys nie mogl dokonac tak wnikliwej analizy mojego foliarskiego ja. Poza tym, krolu zloty, oswiecony juzku swiatlem niebieskim plynacym z ekranu telewizora, 

 

 

 Krasomówstwo rodem z podstawówki, brawo. Szkoda tylko że niewiele wnosi do tematu.

 W ramach sprostowania.

 O Nicku nie będę więcej pisał. To dość prosty temat. Powinieneś załapać za pierwszym razem A jak nie... to trudno. to Twój problem nie mój. Co do telewizora "królu złoty". To tak się składa że nie oglądam telewizji od jakichś 15 lat. Na początku ponieważ emigrowałem. A później, bo się odzwyczaiłem.  Także... kulą w płot. panie mądry.  

 

 

chcialbym nadmienic, ze dyskusja tyczyla sie iluzorycznej formy wyboru?

 

 Ten wybór to nie iluzja. Możesz się nie szczepić. Ale nie miej pretensji że inni ludzie nie podzielają twojej opinii i związanej z nią decyzji. W przypadku szczepień na prawie każdą chorobę, jednym z najważniejszych czynników jest odsetek osób zaszczepionych. Ładnie to widać na przykładzie "odry" która powróciła na skutek działań antyszczepionkowców.  

 

 

Gdzie porownanlem strzal z pistoletu do szczepienia?

 

 Tutaj.

 

Jak przyloze ci rewolwer do glowy i powiem masz wybor, albo mi odasz swoje pieniadze, albo nie, to wszystko bedzie cayc jak cie zastrzele, bo dalem ci wybor? Widze, ze Mengele i pan chaplin - jak go nazwales - ciesza sie, ze ich ideologia przetrwala w takich glowkach jak twoja. Ciesze sie, ze takich "lebkow" jak ty i juzek jest tylko "polowa", bo jest jeszcze gdzies szansa na normalnosc, a jak juz tak bardzo chcecie sie bawic w segregowanie i mowienie, ze "to przeciez wybor", to polecam kupic sobie klockli lego i segregowac.. wg koloru, ksztaltu, rasy, plci etc. Bedziesz na pewno zachwycony wywalajac im wywody, ze to, ze klocek mial wybor, ale w przypadku 1 opcji czeka go ostracyzm klockowy, jest w pelni sprawiedliwy.. takze zyj dalej w soim mysleniu o wolnosci rodem z okresu miedzywojennego i II WS.

 

Rozmawiamy o wyborze dotyczącym szczepień. A ty wyjeżdżasz z takim przykładem? To oczywiste porównanie. 

 

 

Bo na pewno jasniepan wie, ze sa np ludzie, ktorzy maja przeciwskazania do szczepienia?

 Tak. Wiem że są tacy ludzie. I dla  tego takie ważne jest , aby ci którzy takich przeciwskazań ne mają, po prostu się zaszczepili aby chronić właśnie takie osoby. I spokojnie. Jestem pewien że osoby z przeciwskazaniami bez problemu dostaną odpowiednie kwity, i nikt ich na siłę nie będzie szczepił. 

 

 

Zakladam, ze pewnie znowu bedziesz mial problem z merytoryczna wypowiedzia, w koncu juz wyrzuciles na stol karte "wyzwij od foliarza" i "looo nie umie uzywac polskich znakow, to nie odpowiem, ło cho cho cho".

 

 Jeżeli chodzi o merytoryczne wypowiedzi, to niestety nie popisałeś się. Twój post jest raczej żenujący. 

 I to tyle.

 

Chciałbym wrócić jeszcze od maseczek.  dr. T. Rożek przygotował fajny materiał na ten temat. Polecam.

 


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 14.05.2021 - 06:59

  • 2



#3363

Ryśko.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Panjuzek

Drogi Panie, 

 

 

Tutaj.

Cytat

Jak przyloze ci rewolwer do glowy i powiem masz wybor, albo mi odasz swoje pieniadze, albo nie, to wszystko bedzie cayc jak cie zastrzele, bo dalem ci wybor? Widze, ze Mengele i pan chaplin - jak go nazwales - ciesza sie, ze ich ideologia przetrwala w takich glowkach jak twoja. Ciesze sie, ze takich "lebkow" jak ty i juzek jest tylko "polowa", bo jest jeszcze gdzies szansa na normalnosc, a jak juz tak bardzo chcecie sie bawic w segregowanie i mowienie, ze "to przeciez wybor", to polecam kupic sobie klockli lego i segregowac.. wg koloru, ksztaltu, rasy, plci etc. Bedziesz na pewno zachwycony wywalajac im wywody, ze to, ze klocek mial wybor, ale w przypadku 1 opcji czeka go ostracyzm klockowy, jest w pelni sprawiedliwy.. takze zyj dalej w soim mysleniu o wolnosci rodem z okresu miedzywojennego i II WS.

wlasnie tutaj mi pokazales, ze nie umiesz nawet logicznie myslec, widziec analogii.. 

gdzie masz tam informacje, ze to szczepionka = strzal w glowe? Jakbys umial czytac ze zrozumieniem.. ehh.. A wiec wykluczenie spoleczne to efekt pewnego dzialania, tak jak strzal w glowe z rewolweru przy probie np rabunku. Oddanie portfela to ten warunek, tak jak przyjecie szczepionki.. wiidzisz? Nie przyjmiesz szczepionki(warunek) czeka cie ostrazycm spoleczny(skutek), nie oddasz mi portfela(warunek) czeka cie strzal z rewolweru(skutek)? Widzisz analogie? \

 

Ale ok, masz racje, szanowny panie, co pokazujesz wysoki poziom. Ten film z jutube to jeszcze bardziej mnie do tego przekonal, brakuje tam jeszcze tylko zoltych napisow.

 

Takze masz wszedzie racje, szkoda nawet dyskutowac.


  • -2

#3364

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

 

 

wlasnie tutaj mi pokazales, ze nie umiesz nawet logicznie myslec, widziec analogii..

gdzie masz tam informacje, ze to szczepionka = strzal w glowe? Jakbys umial czytac ze zrozumieniem.. ehh.. A wiec wykluczenie spoleczne to efekt pewnego dzialania, tak jak strzal w glowe z rewolweru przy probie np rabunku. Oddanie portfela to ten warunek, tak jak przyjecie szczepionki.. wiidzisz? Nie przyjmiesz szczepionki(warunek) czeka cie ostrazycm spoleczny(skutek), nie oddasz mi portfela(warunek) czeka cie strzal z rewolweru(skutek)? Widzisz analogie?

 

 Przyznaję. Wyraziłem się dość skrótowo i nieprecyzyjnie, ale nie zmienia to faktu że porównanie, czy też analogia jak wolisz,jest beznadziejnie głupia i zupełnie nieadekwatna do tego z czym mamy do czynienia. Jeżeli się nie zaszczepisz, to nikt ci krzywdy nie zrobi. najwyżej doświadczysz kilku niedogodności.  Lub zachorujesz na Cowid i być może umrzesz. Albo i nie. 

Gdy nie oddasz portfela, to kulka w łeb, i koniec. Sprawa zamknięta. W przypadku szczepienia, to o ile nie zabije cię wirus, zawsze możesz zmienić zdanie.

 

 

 

Ten film z jutube to jeszcze bardziej mnie do tego przekonal, brakuje tam jeszcze tylko zoltych napisow.

   

 Sprawdź może kim jest autor filmu, i źródła na które się powołał. Żeby cokolwiek oceniać, trzeba coś wiedzieć na dany temat. 

 

 

szkoda nawet dyskutowac.

 

 W tym punkcie, w pełni się z tobą zgadzam. Ta rozmowa to strata czasu. 

 

ps. 

 Alt Gr. znajduje się po prawej stronie przycisku spacji. Szanujmy się na wzajem. 


  • 2



#3365

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sytuacja w UK wygląda bardzo pozytywnie. Liczby dziennych wykryć od trzech tygodni są mniejsze od 3 tysięcy, ilość aktywnych przypadków poniżej 60 tysięcy, zgonów dziennie od 5 do 20.

 

Podobnie w Izraelu - notuje się od początku maja 20-30 wykryć dziennie, liczba aktywnych przypadków spadła poniżej 1000, od początku maja są tylko pojedyncze zgony.

 

Natomiast Indie nadal w górce zachorowań. Powyżej 350 tysięcy wykryć dziennie, powyżej 4 tysięcy zgonów dziennie i 3,7 mln aktywnych przypadków. Jest na szczęście jakaś stabilizacja, załamał się ekspotencjalny trend przyrostu.


  • 0



#3366

isrin22.
  • Postów: 104
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@UP 

Te gadanie w telewizji o tragedii jaka jest w Indiach to zwykły straszak, Indie mają ogromną populację i ta ilość zachorowań nie powinna nikogo dziwić. Z moich obliczeń wynika, że maksymalny dniowy przyrost u nich to tak jakby w Polsce było ok. 11 000 zachorowań. Więc my już mieliśmy ponad 3 razy gorsze Indie ;)

Póki co cieszmy się powrotem do "normalności" aby na jesieni najprawdopodobniej znowu dać się zamknąć  :szczerb:


Użytkownik isrin22 edytował ten post 14.05.2021 - 15:39

  • 0

#3367

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak sobie teraz myślę, mamy tą pandemię z którą nie możemy sobie poradzić. Jakieś 6 lat temu, internet cały huczał od wieści na temat Chemtrails. Spróbowaliście kiedyś połączyć te dwie kwestie ze sobą? Ja spróbowałam i... Wiadomo, iż jedną z substancji, jakie są rozpylane, jest ALUMINIUM , po polsku po prostu Glin. Zaczęło się to od jakiś 6 lat, jak nie wcześniej. Aluminium opada na ziemię i wnika w glebę, w której rosną warzywa, owoce etc. Glin ( aluminium) jest w pastach do mycia zębów, opakowaniach, puszkach do napojów i w wielu produktach żywnościowych. Z wiekiem w naszych organizmach jest go coraz więcej, bo się odkłada.  Za duże ilości mogą prowadzić do takich chorób jak choroba Parkinsona, Alzheimera, zapalenia płuc, astmy etc. Al jest toksyczny dla układu nerwowego również. Poniżej notka zaczerpnięta ze strony: https://www.poradnik...-qNhf-fFLt.html

 

Główne objawy zatrucia glinem obejmują:

 

osłabione funkcje intelektualne
zapominanie
problemy z koncentracją
zaburzenia mowy
zmiany osobowości
zmienny nastrój
depresję
demencję
omamy wzrokowe i słuchowe
osteomalację i częstsze złamania kości
zaburzenia motoryczne
osłabienie, zmęczenie
niedokrwistość
napady padaczki

 

Te podkreślone i pogrubione, to również objawy Covid 19.  Znalazłam też informacje odnośnie działania glinu na układ oddechowy, jakie mogą pojawić się konsekwencje. 

 

 

 

Działanie przewlekłe
Złożone narażenie na glin i jego związki może być przyczyną przewlekłych chorób układu
oddechowego, jak również zaburzeń neuropsychologicznych.

 

 

 

Obturacyjna choroba płuc
Pierwszy przypadek przewlekłej choroby płuc wynikłej z narażenia na glin zanotowano w
Japonii u 32-letniego mężczyzny przez 3,5 roku narażonego na pył glinu. Badania wykazały
obecność glinu w płucach (Ueda i in. 1958). Zwłóknienia w płucach stwierdzono u osób narażonych na proszek glinu typu pyro podczas produkcji środków wybuchowych. W tym procesie używano oleju i innych rozpuszczalników w celu zabezpieczenia glinu przed utlenieniem. Obecnie metoda ta nie jest stosowana. Badania wskazują jednak na bezpośredni udział
glinu w powstawaniu zwłóknień w płucach (Mitchell i in. 1961, Jordan 1961, Mc Laughlin
i in. 1962, Gross i in. 1973). Z

źródło

 

Teraz spójrzmy na naszego koronawirusa. Takich patogenów w Polsce mamy chyba około 3 i każdy z nich wywołuje lekkie przeziębienie. a SARS-CoV - 2 nagle zaczął zbierać takie żniwo? Jak to możliwe, że wirus,  u jednych doprowadza do śmierci, a u drugich nie powoduje żadnej choroby ( tak zwany bezobjawowy).

Zauważcie, że aluminium odkłada się w nas, tym samym najwięcej mają go osoby w sędziwym wieku, a najmniej dzieci. A kto najmniej choruje na Covid 19, a kto najwięcej? Kto jest w grupie ryzyka?

 

Sądzę, że w przypadku takiej globalnej pandemii, rządy by się zjednoczyły a tymczasem,  jedni robią tak, inni inaczej, a jeszcze inni mają gdzieś to wszystko. Chcemtrails rozpylane jest latem, a właśnie latem karzą nam ściągać maski i już wiedzą, że nastąpi kolejna fala.  :facepalm:


  • 0



#3368

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Wiadomo, iż jedną z substancji, jakie są rozpylane, jest ALUMINIUM , po polsku po prostu Glin.

 

 Zadam proste pytanie. Skąd ta wiedza pochodzi? Czy są jakieś dowody na rozpylanie czegokolwiek? A jeżeli tak to jakie?.

 

 Co do Glinu. Jest to trzeci najczęściej występujący pierwiastek na ziemi. Jego sole i tlenki są znane i wykorzystywane, od wieków.

 

 

Zauważcie, że aluminium odkłada się w nas, tym samym najwięcej mają go osoby w sędziwym wieku, a najmniej dzieci.

 

 To oczywiste. Aluminium jest wszędzie dookoła nas. Żeby daleko nie szukać. Poniżej Wikipedia i zastosowanie aluminium w naszym otoczeniu. Wyszczególniłem jedynie zastosowania dla pyłu glinowego. W linku jest tego więcej. I jest nawet słowo na temat Alzheimera.

 

 

 

Pył glinowy
Pył glinu używany jest w hutnictwie do otrzymywania metali z ich tlenków w procesie aluminotermii. Stosowana w tym procesie mieszanina glinu oraz tlenków metali jest znana pod nazwą termit. Termitu używa się do spawania rur i szyn kolejowych, a także do produkcji broni zapalającej. Jest także stosowany w materiałach wybuchowych np. amonal.

Jest też składnikiem farb metalicznych odpowiedzialnym za charakterystyczny połysk.

W syntezie chemicznej pył aluminium stosowany jest w reakcjach uwodorniania[11] i jako zamiennik cynku w reakcji Reformatskiego[12].

Stosowany jest również w przemyśle spożywczym, jako barwnik metaliczny. Używany jest przy srebrnych dekoracjach ciast i tortów. Parlament Europejski uznał, że dodawanie aluminium powinno być zakazane, ponieważ istnieją przesłanki, że ma związek z chorobą Alzheimera, choć do tej pory nie udało się tego jednoznacznie udowodnić.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Glin


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 14.05.2021 - 17:09

  • 2



#3369

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6639
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Endinajla@

W zasadzie powielasz stek bzdur, który każdy bez trudu obali. Cześć tego "obalenia" zrobił Panjuzek, część znajdziesz w temacie chemtrails i pochodnych.

Odpowiedzi na dalsze Twoje wątpliwości są w internecie. SARS Cov-2 zbiera takie żniwo m.in. dlatego, że jego atak na organizm trwa dość długo i objawy budzące czujność pojawiają się dość późno i to w zasadzie wtedy, kiedy organizm jest zarażony w stopniu znacznym.

Dlaczego jednych koronawirus zabija, a drugich tylko "pomizia" lub nawet nie pokaże swojej obecności w postaci symptomów? Organizm ludzki potrafi zwalczyć koronawirusa lub nie, bezobjawowość ma związek z ilością wirusów, które przedostały się do organizmu, ale ich ilość jest na tyle mała, że nie są w stanie wywołać Covid 19, ale na tyle dużo, że układ immunologiczny nie jest w stanie ich zwalczyć całkowicie. 

Powstaje zbalansowany układ, w którym wirusy i zwalczający je organizm znajdują się w śmiertelnym tańcu na cienkiej linie. Taki układ potrafi trwać bardzo długo, aż któryś z elementów okaże się słabszy i nastąpi przechylenie szali na jego korzyść.

W przeciwieństwie do koronawirusa, łatwiej jest zapanować nad grypą, ponieważ jej okres wylęgania to maksymalnie 72 godziny i po tym czasie są odczuwalne objawy. Covid 19 rozwija się nawet do 10 dni. Dzieci z natury znoszą takie choroby lżej od dorosłych, ponieważ ich organizmy są nastawione na uczenie się zagrożeń, oraz dają lepszą odpowiedź immunologiczną. Dlatego też, szczepienia dzieci dają lepsze efekty niż dorosłych.

Teraz następuje odwrócenie trendu, ponieważ wyszczepiono populację 50+ i coraz młodsi pozostali zagrożeni zarażeniem. 

 

Endi@, nie czytaj bzdur i daruj sobie teorie konspiracyjne z tym związane.





#3370

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"osłabione funkcje intelektualne
zapominanie
problemy z koncentracją
zaburzenia mowy
zmiany osobowości
zmienny nastrój
depresję
demencję
omamy wzrokowe i słuchowe
osteomalację i częstsze złamania kości
zaburzenia motoryczne
osłabienie, zmęczenie
niedokrwistość
napady padaczki



Te podkreślone i pogrubione, to również objawy Covid 19. Znalazłam też informacje odnośnie działania glinu na układ oddechowy, jakie mogą pojawić się konsekwencje. "

Te podkreślone objawy można znaleźć w 99% różnych chorób. Depresja nie jest głównym, a nawet nie marginalnym objawem covid.
Poza tym, bez przesady...
  • 0



#3371

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@isrin

Aż mi się przypominają głosy z czasu epidemii Eboli w Afryce, tłumaczące że to wcale a wcale nie jest groźna choroba, bo jak ilość chorujących podzielić przez... całą populację na świecie, to wyjdą znikome procenty....  W taki sposób można dowodzić, że rak jest niegroźny.


  • 0



#3372

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te gadanie w telewizji o tragedii jaka jest w Indiach to zwykły straszak

 

Mówi się wyłącz telewizje włącz myślenie a z tego samodzielnego myślenia wychodzi tyle że przegląda się szurowskie strony spiskowe. 


  • 0



#3373

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaszczepiłem się przedwczoraj Pfizerem, mięsień ramienia lekko obolały, w skali 1-10 poczucie dyskomfortu oceniłbym na 2. Dzisiejszej nocy pobudka kilka razy i uczucie gorąca, ale nie wiem czy to kojarzyć ze szczepieniem, nie chciało mi się iść po termometr. Dzisiaj wszystko ok i ręki praktycznie nie czuć, jestem dość postawnym facetem tuż przed 40-tką, bez chorób. Osobom zdecydowanym, polecam szczepienie, nie trzeba się obawiać. Jeśli wierzyć zapowiedziom miłościwie nam panujących to przez niezaszczepionych obywateli zafundują nam kolejne zamknięcie i dorzynanie gospodarki oraz ludzi, którzy przez koronę nie będą mogli położyć się do szpitala na swoje własne schorzenia...

 

Luźne przemyślenia: nie wiem kto wymyśla tak idiotyczne teorie jak czipowanie przez szczepienie, przecież w ampułce takiego Comirnaty jest 6 dawek szczepionki, która dzielona jest na oddzielne injekcje. Nie ma możliwości aby "czipy" zawarte w roztworze tak się ułożyły, żeby strzykawka z igłą zaciągnęła dokładnie jeden czip z buteleczki. Albo zaciągnęłaby kilka, albo zero - ludzie szerzący takie teorie muszą być nieprawdopodobnie naiwni albo złośliwi, rozpowszechniając takie niedorzeczności. Ktoś tam jeszcze twierdził, że czipy czekają w igłach, nie w fiolce szczepionki. O ile mi wiadomo, tak mikrych czipów jeszcze nie stworzono, igła jest tak cienka, że nie czuć jej przy wbijaniu w mięsień... :facepalm: :facepalm: :facepalm:


  • 2



#3374

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widziałem już viralowe filmy o tym, że miejsce po szczepieniu jest promieniotwórcze i przyczepiają się do niego magnesy... Naiwność ludzka jest ogromna a niektórzy na tym zarabiają.


  • 2



#3375

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 660
  • Tematów: 19
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O ile mi wiadomo, tak mikrych czipów jeszcze nie stworzono, igła jest tak cienka, że nie czuć jej przy wbijaniu w mięsień... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

 

A jednak :D

 

https://papaya.rocks...zna-wszczepic-w


Użytkownik Partuszew edytował ten post 24.05.2021 - 22:22

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych