Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koronawirus z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5951 odpowiedzi w tym temacie

#2176

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miałem lepiej. Wchodziłem do marketu budowlanego. Przystanąłem w wiatrołapie aby nałożyć maseczkę. W tym momencie ze sklepu wyszedł klient, zdjął maseczkę i solidnie się rozkaszlał. Jak w tym kraju ma być zdrowo?


  • 1



#2177

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6639
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W UK wprowadzono obostrzenia również w karach za brak maseczki. Brak obowiązku występuje tylko w we własnym domu, ogródku i ulicy. Wszystkie miejsca takie jak sklepy, autobusy (komunikacja w ogóle, czyli TAXI też) itp. obowiązuje noszenie maseczki.

Kara za jej brak, to teraz za pierwszy raz 200 funtów. Każdy następny raz to wielokrotność aż do 1200 funtów. Potem sąd, a wtedy... to może być kosmos.





#2178

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2573
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U mnie w pracy wisi od marca informacja ze z objawami przeziębienie nie przychodzimy do pracy. Stosowano się do tego do początku lata, teraz to wygląda tak że szef mówi,, dobra nie pitol pan że chory, możesz z łóżka wstać to przyjdź pan do roboty bo nie ma komu robić a na Pana miejsce mam kilku innych chetnych'' i tak się żyje w dobie pandemi.

Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 05.10.2020 - 05:29

  • 1



#2179

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziś w mazowieckim zanotowano rekordową liczbę nowych przypadków-336
https://mobile.twitt...84489639943?p=v

Jak widać marsze antymaseczkowców dają wymierne efekty.Pewnie są z siebie dumni.
  • 0



#2180

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Plandemiści kontaktują się ze znanymi lekarzami i żądają aby dostarczyć im zdjęcia ciężko chorych na OIOMie, bo oni nie wierzą w to, że ktoś w ogóle u nich leży pod respiratorami:

https://www.dziennik...1000275588.html

 

Tymczasem zamieszanie w szpitalach nie służy chorym:

https://www.wykop.pl...a-mnie-na-bada/

https://www.wykop.pl...ki-zart- xD-mi/


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 05.10.2020 - 15:22

  • 0



#2181

MaxaM.
  • Postów: 183
  • Tematów: 0
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A Trump dalej swoje, że nie ma czego się bać koronowirusa.

I mówi to człowiek, który zanim kichnął już otrzymywał przeciwciała, cynk, witaminę D, famotydynę, melatoninę, deksametazon, aspirynę oraz terapię tlenową  :facepalm:

Mając taką opiekę to faktycznie nie ma czego się bać. 


Użytkownik MaxaM edytował ten post 06.10.2020 - 09:06

  • 0

#2182

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6639
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@

Teraz zacznie świecić...





#2183

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teraz się zastanawiają, czy przypadkiem nie wyszedł za wcześnie, bo gdy wyszedł przed Biały Dom to ponoć zaczął sapać. Może być, że wypuszczenie ze szpitala to taka pokazówa a na zapleczu gabinetu ma sprzęt medyczny.

 

Tymczasem zamieszanie w szpitalach trwa nadal:

https://wiadomosci.o...na-test/xv29er9

 

Nigdzie nic nie wiadomo, spychologia, odsyłanie od Annasza do Kajfasza.


  • 0



#2184

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wczoraj w Polsce rekordowe 58 zgonów, zobaczymy zaraz ile dziś*. Kolejna bardzo zła statystyka - tylko wczorajszej doby hospitalizacji wymagało ponad 500 nowych osób, a na OIOM trafiło +/- kolejne 50 osób. Na dzień dzisiejszy zajęte "łóżka Covid" to 4000 sztuk, według ministra zdrowia maksymalnie mamy ich ok 9000. Zajęte respiratory to 283, dostępnych niecały 1000. Jeśli wzrost tych liczb utrzyma taki poziom jak teraz, a nie daj boże wzrośnie to do końca miesiąca braknie nam łóżek i respiratorów, a przypomnę - to będzie dopiero koniec października. Gdzie styczeń?

Brawo antycovidowcy, dzięki wam i waszej ignorancji w takim tempie za miesiąc/półtora zaczniemy padać jak kaczki i to nie z powodu koronawirusa, a po prostu nie będzie miał nas kto i gdzie leczyć. Tyle się tłucze do tych pustych głów, że najważniejsze to żeby nie doprowadzić do zablokowania służby zdrowia, ale gdzie tam, przecież my jesteśmy najmądrzejsi, ja się grypki bać nie będę. Przy okazji może podacie jakieś dane ilu to ludzi wymaga podłączenia pod respirator z powodu grypy? Pewnie co sezon mamy taki problem jak teraz skoro to grypa 2.0.

*Dziś 75 zgonów, brawo. To tyle ile w w ciągu całego sezonu grypowego z powodu grypy. Możecie być z siebie dumni. Aż się człowiekowi ciśnie na usta parę słów, ale chciałbym tu jeszcze popisać.


https://pbs.twimg.co...jpg&name=medium


Użytkownik Daniel. edytował ten post 07.10.2020 - 09:49

  • 3



#2185

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Up@
Dziś na Mazowszu mamy 1/6 wszystkich zakażeń w Polsce czyli 527 osób.Powtórzę się i jeszcze raz "podziękuję" covidiotom za marsze antymaseczkowe i rajdy po komunikacji miejskiej.W/w coś się nie odzywają.Zrozumieli że się wygłupili czy zdrowie nie pozwala? Mam nadzieję że to pierwsze.

Użytkownik Magda72 edytował ten post 07.10.2020 - 10:34

  • 1



#2186

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

NOPWR7r.jpg

 

No i elo wszystko jasne. Skad wzrost zgonow? Nie dlatego, ze dzieki antycovidowcom pandemia ma sie swietnie i za moment bedzie zapchana sluzba zdrowia. Ludzie umieraja bo ich podlaczaja do respiratorow morderczych. x-DD


  • 1

#2187

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2573
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Antycovidiwcy piszą w internecie że dzisiaj nikt nie umarł na wirusa tylko na choroby współistniejące. Oni są jacyś ograniczeni. 

Smutne jest to jak wiele osób nie wierzy w szkodliwość wirusa, to są pierwsi spiskowcy z jakimi mam do czynienia na co dzień. Moja matka, moja dziewczyna w pracy co druga osoba jest antycovidowcem. Wcześniej spiskowców znałem tylko z internetu. Mój brat cioteczny który nigdy nie interesował się ani polityką ani teoriami spiskowymi przez nich stał się antycovidowcem a do tego jeszcze antyszczepionkowcem.


  • 0



#2188

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to witaj w klubie.Moja matka (osoba wykształcona-po politechnice)codziennie naraża mojego chorego na serce ojca bo chodzi bez maski twierdzi że to ogranicza jej wolność.Moja siostra na szczęście mieszkająca osobno twierdzi tak samo.Jest też antyszczepkiem.Żadnego ze swoich dzieci na nic nie zaszczepiła.Wypisuje na swoim blogu i fb takie bzdury że aż oczy szczypią gdy to czytam.No cóż.Tak jak pisałam już wcześniej nie tylko polityka nas dzieli.
Nie sposób ich przekonać.Już się poddałam w maju ale nadal,regularnie dostaję filmiki z yt na poparcie ich teorii.Na siłę chcą bym zaczęła myśleć jak one.
  • 0



#2189

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chociaż nienawidzę tych oświeconych, to nie sądzę, że ten wzrost zachorowań to ich wina. Nastał czas jesienny, kiedy wielu ludzi łapią jakieś choroby typu przeziębienie, angina, grypa. Z tym się zgłaszają do lekarzy, a ci kierują ich na testy. I wychodzi, że część z nich ma covida.
  • 0



#2190

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ekspert "mam swój model i on jest prawdziwy" vs. epidemiolog:

 

Klimczewski założył sobie, że w kwietniu cała populacja kraju miała kontakt z wirusem i się zaraziła i teraz tylko ujawniają się objawy u tych zarażonych w kwietniu, w związku z czym nie możliwa jest druga fala, bo nie ma nikogo, kto nie miał kontaktu z wirusem. Ciekawe co powie teraz.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych