Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przepowiednie na rok 2020.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z jej przepowiedniami jest podobnie jak z tymi od nostradamusa, czyli że większość to fejki wymyślane na bieżąco, a tylko niektóre są prawdziwe. I ustalenie które są autentyczne jest coraz trudniejsze.
Baba vanga nie napisała żadnej książki. Są wątpliwości czy przewidziała koniec świata i inne wydarzenia.
  • 0



#17

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To już może ja lepiej trafię?

- w Ameryce Południowej dojdzie do dużej katastrofy lotniczej, przyczyną będą anomalie temperatury

 - Duże erupcje wulkaniczne nastąpią: w Papui-Nowej Gwinei, na Kamczatce, na Karaibach, w archipelagu Sandwich i w Afarze

- Silne trzęsienia ziemi, wywołujące straty i ofiary nastąpią w: południowej części Indonezji, w Bhutanie, Iranie, środkowej części Chile, Grecji i nad Morzem Czerwonym, mniejsze postraszą ludzi w Los Angeles, Portugalii i Włoszech

- Pod koniec zimy w Europie Środkowej wystąpi anomalia pogodowa, będzie się mówiło, że nigdy czegoś takiego nie było

- Latem w całej Europie fala upałów, podobnie w Indiach

- Dojdzie do zamachów terrorystycznych w Berlinie, Genewie, Manchesterze, Kairze i Dubaju

- Zostanie odkryty lek na Alzheimera

- Umrze kilku miliarderów, w tym jeden w wyniku zamachu

- Polska piosenkarka zacznie robić karierę za granicą.

- Pobijemy rekord w ilości sprowadzanych z innych krajów śmieci

- Jesień będzie brzydka i deszczowa.


  • 1



#18

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wystarczy rocznik statystyczny z kilku lat i wiele rzeczy się powtórzy. Nie jest to takie trudne do przewidzenia. Prawdziwe wyzwanie to dokładne terminy tych zdarzeń...





#19

sancho.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto przewidział wirusa z Wuhan?

 

Może Sybilla - "żółta zaraza zaleje świat".

Może Jackowski - "ludzie będą bali się oddychać".

 

Może znacie jakieś inne przepowiednie?


  • 0

#20

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eee tam moga mi co najwyżej...

 

Już 24.03.2016 - 18:23 napisałem coś takiego 

jO0C9sJ.jpg

 

 

I co dowiedzieli się? Dowiedzieli się że czasem kogoś się nie ratuje!!!

 

 

 

CQIdEBu.jpg

 

 


  • 0



#21

Biedronka.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To czekamy tylko na info o Małyszu i oficjalnie nominujemy Cię do nagrody "Jasnowidza 2019 r". 


  • 0

#22

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zobaczcie mój post z 2018r.
http://www.paranorma...-snow/?p=707870

Na miejscu Adama miałbym miękkie kolana w tym momencie. ;)


  • 0



#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To był żart, posta edytowałem wczoraj.
  • 0



#24

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...

 

Jeśli chodzi o druga moją prognozę dotyczącą tym razem naszego ukochanego kraju, to: 

- Schorowanemu prezesowi "lejce" coraz częściej będą wypadać z rąk, i przybędzie "pustych dni".

 

-  Instrument "dudy" nadal będzie zakurzony, wręcz popadnie zapomniane.

 

A nowy namaszczony? hym ... cdn...

 

 

 

- Mamy już puste dni i  i lejce prezesowi też ...

- instrument nie stroi coraz bardziej ...

 

- wybory najprawdopodobniej odbędą się jesienią, 

 

 

cdn.


  • 0



#25

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żywotność wirusa moim zdaniem, wyciszy się do końca maja, w czerwcu przyjdzie czas na podsumowanie złowrogiego żniwa. Moim zdaniem zgonów będzie do 30% populacji na Ziemi.

 

cdn.


  • 0



#26

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kim będzie pierwszy sekretarz?
Morawiecki czy Kaczyński?
Ciekawe czy się sprawdzi:
https://m.youtube.co...e&v=6TRIJRze8Fk
  • 0



#27

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaczął się Bal Maskowy, Czas Piratów chociaż wielu miała już przećwiczone maskowanie swojej prawdziwej twarzy...  


  • 0



#28

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejny rozdział z cyklu ile są warte przepowiednie jackowskiego.

Do wyborów w Stanach Zjednoczonych postanowił się odnieść polski jasnowidz Krzysztof Jackowski. Nie ma on najmniejszych wątpliwości, kto wygra.

Twierdzi, że wybory prezydenckie 2020 w USA zakończą się triumfem Donalda Trumpa. Jest przekonany, że jego niesztampowe podejście do polityki zagranicznej i państwowej zapewniło mu wystarczającą liczbę zwolenników.
https://www.google.c...06970240a?amp=1
  • 0



#29

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czasami się tym wszystki wróżbitom udaje coś przepowiedzieć. Może przypadek, a może chwilowe przesilenie mocy, ale jednak.

Na początku tego 2020 roku zaczęłam słuchać podcastu Occulture na Spotify. Już nie słucham, bo prawdzącego płytkie przemyślenia zaczęły mnie irytować, ale dobrnęłam dość daleko w tym słuchaniu. 

Słuchałam od najstarszych odcinków. W odcinku nr 10 z 17 grudnia 2016, prowadzący zaprosił na rozmowę tarocistę Carmena di Luccio i dopytywał jaki będzie rok 2017. Po krótkiej dyskusji na temat 2017 Carmen powiedział, że co by się nie działo, to prawdziwa jazda i tak będzie w 2020 i do tego czasu to relatywny luz. Byłam w szoku oczywiście, jakoże słuchałam z roku 2020.

Aż polubiłam tarocistę na FB. Niestety innych ciekawych rzeczy na swoim FB nie przepowiedział, przynajmniej nie takich, które by do mnie docierały. 

 

Co do przesilenia mocy, to samemu też można mieć intuicyjne przebłyski. W poprzednie święta dostałam od rodziców kalendarz na prezent. Kalendarza papierowego za bardzo nie używam, dlatego postanowiłam używać go jako pamiętnika. Mój pierwszy wpis na początku stycznia był taki, że "Będzie ciekawie", a uczucie, że faktycznie będzie ciekawie, było naprawdę silne. Faktycznie 2020 był ciekawy. Na świecie i w moim prywatnym życiu zdarzyło się więcej niż w przeciągu ostatnich 5 lat. Dodatkowo, wracając do początku roku, strasznie chciało mi się płakać na lotnisku przy odlocie, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło. Tak jakbym nigdy miała nie wrócić. Na szczęście udało mi się wrócić do Polski w tym roku, ale było to po dużo dłuższym czasie niż zwykle (11msc).


  • 0



#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystkie te sprawdzone przepowiednie to tylko szczęśliwy traf. To wynika z tego, że przy takiej ilości przepowiedni, część z nich musi się zdarzyć.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych