Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt już wkrótce?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
175 odpowiedzi w tym temacie

#121

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To niech sie wypchają bo nie oddamy Ziemi w Obce łapy!
  • 0

#122

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale kto tu chce zabierać nam naszą planete?? ;) oni raczej nie lecą tutaj aby nas zniewolić... peace
  • 0

#123

Serafin.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam w kwietniu urodziny ;]
  • 0

#124

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tez mam w kwietniu ;) wiadomo coś nowego na temat zbliżającego się kontaku ?? .... peace

Edit: Legal
Jesli będzie takowa potrzeba to info zapewne się pojawi... Nastepnym razem prosze nie wypisywać zbędnych postów - tyczy się to postów z całej odsłony... Kolejne spamy bedą nagradzane warnem

  • 0

#125

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wątpię aby taki kontakt nastąpił już w 2007. Rasa ludzka wpierw musi do tego dojrzeć. Wystarczy spojrzeć co się dzieje na Ziemi. Którą wysoko rozwinięta rasa w chwili obecnej chciałaby nawiązać z prymitywnymi ludźmi kontakt?

Może właśnie w 2012 nastąpi jakiś przełom, ale na pewno nie w 2007.

Inne rasy obserwują nas od początku naszego powstania i to one zadecydują kiedy nastąpi kontakt a nie my. My tu nie mamy nic do gadania.

Póki co możemy zapomnieć o ich ujawnieniu się nam.
  • 0

#126

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W zgadzam się z DaVinci. Jeśli się kiedyś ujawnią to dopiero wtedy gdy ludzkość będzie na to gotowa.
  • 0

#127

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli się kiedyś ujawnią to dopiero wtedy gdy ludzkość będzie na to gotowa.

czyli nigdy...
  • 0

#128

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Taaa, prędzej się sami wykończymy...
  • 0

#129

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Anyway, ja mam doyć takich gierek albo 2012 albo nigdy
  • 0

#130

Krzysztof.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak wyobrażacie sobie taki kontakt, wylądują gdzie przed Białym Domem na Kremlu a może przed siedzibą ONZ wyobrażacie sobie jak by zaczeli kontaktować się z Amerykanami co by zrobili Rosjanie albo na odwrót. Dlatego uważam że oficjalny kontakt z cywilizacją pozaziemską w tej chwili jest niemożliwy.
  • 0

#131

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co byś powiedział gdyby doszło do kontaktu z polakami ?
  • 0

#132

Richardus.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak a do tego potrzebują surowców w postaci żywności z tkanki ludzkiej . Taka inna forma hodowli :lol
  • 0

#133

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak wyobrażacie sobie taki kontakt, wylądują gdzie przed Białym Domem na Kremlu a może przed siedzibą ONZ wyobrażacie sobie jak by zaczeli kontaktować się z Amerykanami co by zrobili Rosjanie albo na odwrót. Dlatego uważam że oficjalny kontakt z cywilizacją pozaziemską w tej chwili jest niemożliwy.



A co byś powiedział gdyby doszło do kontaktu z polakami ?


No właśnie? Amerykanie by zaraz wysadzili w powietrze nie tylko gości ale i całą planetę :D , co innego Polacy, nawet jakbyśmy chcieli to niemielibyśmy czym ich atakować (chyba ,ze o czymś nie wiem? :ojej: ). A nawet jakbyśmy mieli to z pewnością znalazłoby się paru takich (ze mną na czele :victory: ) którzy by najpierw próbowali dogadać sie z gośćmi a dopiero póżniej w miarę potrzeby zezwolili na wykopanie ich z naszej planety przy pomocy np. atomówek(bomb a nie tych laleczek :sux: ) :devil:
.
.
.
.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . :rotfl:
  • 0



#134

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czytając inne wątki związane z Ufologią... widze że już zaczynają pojawiać się wpisy typu "Poczekajmy do końca kwietnia..." etc. - zapewne ma to związek z owym tematem.

I tutaj taki mały apel z mojej strony... moje przeczucia odnośnie tego wydarzenia mówią mi, że...
a) nic się nie wydarzy...
b) wszyscy zaczną najeżdżać na reszte "Ufo-interesantów"

Proszę tylko aby "wyśmiewać" owe zagadnienie w tym temacie... a nie w każdym temacie w dziale UFO (przykład - temat o jakiejś fotce/filmie i ktoś "Buahahahha .... a miał być kontakt...HeHe ... naiwne owieczki etc."

Z góry dziękuje za współpracę... i licze na łagodne wyśmiewanie (bez warnów) tych co zapewne zostaną wyśmiani... :)
  • 0



#135

aga18.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to ci z księżyca, jak nie wierzycie to wejdźcie na link w którym babka co pracowała w NASA pokazuje prawdziwe i retuszowane zdjęcia baz na księżycu
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych