Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt już wkrótce?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
175 odpowiedzi w tym temacie

#136 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeszcze miesiąc.....jeżeli nic nie przyleci to nie będą zdziwiona, ale pewnie trochę zawiedziona......od dzisiaj postanawiam wpatrywać się codziennie w niebo......może coś zaobserwuję :P może......

Edit:
Ziemi i tak nam nikt nie zabierze....kto by chciał takiego ochłapa, któremu grożą same globalne katastrofy :roll:
  • 0

#137

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Połączę to z przepowiednią mnicha. Czyżby ten słup światła który ma spaść na ziemię to ufo ?
  • 0

#138

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Do użytkownika ,,coś innego'' , moze chca miec nasze niektore zasoby co brakuje im na ich planetach woda? czy tak dalej :)
  • 0

#139 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Może, ale woda jest akurat nie tylko na Ziemi ;) Poza tym gdyby brakowało im takich w sumie niezbędnych surowców, nie mieliby ani specjalnych środków aby nas zaatakować, ani siły po wyczerpaniu podstawowych zapasów.......a tu jeż szczypta optymizmu :roll:
Poza tym u nas większość zasobów też jest na wyczerpaniu i skoro są tak "chłonni" to nie starczyłoby im to nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb połowy populacji........ ;)
  • 0

#140

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A moze chodzi im o nas?
  • 0

#141

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podchodze do tego goscia dosyc sceptycznie ale z zaciekawieniem :> Mamy juz kwiecien wiec deadline sie zbliza a gdyby do nas zblizala sie jakas gigantyczna flota kosmiczna mysle ze juz mielibysmy ich "jak na widelcu" :) Faktem jest jednak ze ja rowniez lapie sie na tym ze coraz czesciej lustruje niebo...
  • 0

#142

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nieba nie lustruję, za to wykosiłem już trawnik równiutko pod spodek, będę witał ich chlebem i solą :beer: :beer: xD
  • 0

#143

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Po staropolsku ? Czy to znaczy, że jak moja rodzina pochodzi z rosji, to mam wyciągnąć zapas vodki z piwnicy ?
  • 0

#144

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co kraj to obyczaj :beer:
  • 0

#145

Refusion.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do użytkownika ,,coś innego'' , moze chca miec nasze niektore zasoby co brakuje im na ich planetach woda? czy tak dalej :)


Mhm, gdyby nie mieli wody, raczej w ogóle by nie żyli... chociaż nigdy nie wiadomo. Jeszcze 3 tygodnie, czyli zbliżamy się do rozstrzygnięcia. Oby tylko (jeśli oczywiście w ogóle coś przyleci, nawet talerz do zupy xD ), nie skończyło się to kiepsko dla nas.

A tak na marginesie. Ciekawe w jakiej odległości od Ziemi mogą być w chwili obecnej...
  • 0

#146

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może stanęli gdzieś na siku? Dlatego się spóźniają? :)

Ja podchodzę do tego trochę sceptycznie, nie wydaje mi się żeby ludzie byli gotowi na kontakt z Obcą Cywilizacją i Oni to wiedzą. IMO jeszcze poczekamy.
  • 0

#147

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli by się nawet i coś stało to napewno nie tak jak w filmach czyli UFO ląduje przed białym domem krótka rozmowa z prezydentem i spowrotem do domku :) .Tylko pewnie po prostu nasiliły by się obserwacje UFO i tym podobne.
  • 0

#148 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeszcze 19 dni zostało... :kevin: trzeba już imprezę szykować...ciasta piec... :P
  • 0

#149

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja, zrobię jajecznicę.

5 zł, że nie przylecą. Kto wchodzi?
  • 0

#150

Refusion.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybaczcie za mały offtopic, ale nasunęły mi sie tu na myśl te przesłanki o roku 2012. Może w tym nie chodzi o zagładę ludzkości, lecz o koniec świata takiego, jakim go postrzegamy... może to być data oficjalnego kontaktu z obcymi. Może jestem trochę zbyt optymistyczny, ale według mnie to by się układało w logiczną całość.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych