Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO istnieje? Marynarka wojenna USA przyznaje, że nagrania są prawdziwe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
115 odpowiedzi w tym temacie

#76

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Odbyło się tajne spotkanie w sprawie UFO. Nikt nie podał powodu

 

​NASA miała odprawę w sprawie UFO z grupą zadaniową Departamentu Obrony. Nikt nie wie, czemu miało to służyć, a podejmowane na spotkaniu tematy są tajne. Wszystko odbyło się niecały miesiąc po ujawnieniu oficjalnego raportu Pentagonu o latających obiektach.

 

(tylko zaznaczam fakt - nie będę spamować przeklejonym materiałem z interii - chętnych zachęcam do wejścia w link)

 

źródło: interia.pl


Użytkownik Blackhawk edytował ten post 26.07.2021 - 10:39

  • 0

#77

mpiwowski.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mała dodatkowa informacja do mojego poprzedniego wpisu. Jak już mówiłem śledzę te obiekty od wielu wielu lat, ale wciąż uważam że najbardziej wiarygodnym nagraniem tych obiektów jest ten film:

 

https://www.dailymot...m/video/x2jz9jo

 

Widziałem to na żywo w TV, bo miałem wtedy zabookowane loty i śledziłem sytuacje jak się ona rozwija. Nagranie wiarygodne, to poleciało w TV, widać nawet że operator kamery to dostrzegł. To są te same obiekty nagrane przez marynarkę USA.

 

Nawet to potwierdza, że to musi być nie z tej planety bo po 1 wisi sobie od tak w pyle gdzie żaden znany nam samolot nie mógłby się zbliżyć, a po 2 przestrzeń wtedy nad wulkanem były zamknięta dla lotów tak więc napewno żadne mocarstwo nie testowało by sobie wtedy swojej technologii. Dla mnie to nagranie z 99,99% potwierdza że mamy obcą cywilizację na planecie. Czekam aż w końcu skończą ten cyrk i to ogłoszą.


Użytkownik mpiwowski edytował ten post 24.09.2021 - 00:17

  • 0

#78

Szerakles.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Mała dodatkowa informacja do mojego poprzedniego wpisu. Jak już mówiłem śledzę te obiekty od wielu wielu lat, ale wciąż uważam że najbardziej wiarygodnym nagraniem tych obiektów jest ten film:

 

https://www.dailymot...m/video/x2jz9jo

 

Widziałem to na żywo w TV, bo miałem wtedy zabookowane loty i śledziłem sytuacje jak się ona rozwija. Nagranie wiarygodne, to poleciało w TV, widać nawet że operator kamery to dostrzegł. To są te same obiekty nagrane przez marynarkę USA.

 

Nawet to potwierdza, że to musi być nie z tej planety bo po 1 wisi sobie od tak w pyle gdzie żaden znany nam samolot nie mógłby się zbliżyć, a po 2 przestrzeń wtedy nad wulkanem były zamknięta dla lotów tak więc napewno żadne mocarstwo nie testowało by sobie wtedy swojej technologii. Dla mnie to nagranie z 99,99% potwierdza że mamy obcą cywilizację na planecie. 

 

 

 

A może po prostu wyleciało z wulkanu ? może rzeczywiście  gdzieś głęboko pod powierzchnią ziemi  zamieszkuje jakaś inna rasa jednak wątpię by była do końca  materialna  sonda statek .

 

Nim opisze swoją teorie to napisze że zawsze co do ufo byłem bardzo sceptyczny no  ale skoro pentagon to potwierdził  to coś jest na rzeczy .

Ja póki czegoś nie spotkam w twarzą w twarz to dla mnie to nie istnieje bym musiał sam spotkać tych kosmitów i przelecieć się takim statkiem by w to uwierzyć :D

Ale mniejsza o to .....

Ja sądzę  że to istoty z innego wymiaru  , tak zwane duchy   bądź demony albo anioły  według mnie nie są to materialne  istoty  są to projekcje ze świata spoza .

Jest taka przepowiednia - I pójdziesz tam gdzie żaden kolor nie będzie miał większego znaczenia . .

Poza tym większość  tych ufo  wyglądają jak orby czyli latające kule świadomości w magi , duchowości się je od czasu do czasu widuje .

Możliwe że na wskutek mocy otchłani coś się tu  przez krótki okres czasu potrafi materializować i wpływać na przestrzeń ?

 

Ale wątpię by to była jakaś  obca cywilizacja spoza naszego układu słonecznego  - sama prędkość światła  uniemożliwia takie podróże bez jakiś tuneli  czasoprzestrzennych  .

Wątpię by to były  statki kosmiczne  oraz MATERIALNA  RASA OBCYCH .

 

Ps Nie pękajcie obronie was mam wysoko rozwinięte zdolności para psychiczne  :diabel:

 

:D  :szczerb:  :szczerb:


Użytkownik Szerakles edytował ten post 02.02.2022 - 02:21

  • -2

#79

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wierzysz w obce cywilizacje, bo ich nie widziałeś, a jednocześnie wierzysz w duchy, demony, anioły, itp?


  • 0



#80

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@Szerakles

Jeśli istnieją istoty w innych wymiarach to Jezus może być przykładem materializacji takiej istoty. Stając się człowiekiem traci postać duchową i istnieje w ciele człowieka jednocześnie prowadząc zwyczajne życie przez wiele lat. Jedyny kontakt ze swoim wymiarem uzyskuje poprzez modlitwę.
W mojej opinii to jedyny dokładnie zbadany przykład historyczny takiej przemiany.
Przyjmując, że takie istoty mogą współistnieć w naszej rzeczywistości, to by poznać ich zachowanie, wygląd najlepiej przeanalizować życie Jezusa.


Użytkownik ppp edytował ten post 03.02.2022 - 13:07

  • 0

#81

Szerakles.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Jezusik umarł na krzyżu więc marny z niego bóg .

Daniel a jak twierdzić inaczej skoro sama prędkość światła ogranicza podróże międzygwiezdne .

Każdy układ to mini więzienie , nie da rady  zaprojektować statku który pare tysięcy lat działa bez zarzutu :P 

 

 

Prędzej uwiężę że demony zaklęte w psychosfeże  oddziałują  na świat realny niż że to działanie obcej cywilizacji :P

Prawa fizyki jakie znamy nie umożliwiają na takie podróże  nawet jak byś miał najlepszą technologie pod słońcem .


  • -1

#82

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet zakładając, że problemem jest odległość i prędkość poruszania się to jaki to ma wpływ na życie obcych cywilizacji? Co najwyżej może mieć wpływ na to, że nigdy się nie skontaktujemy. Skoro my tutaj powstaliśmy i żyjemy mimo tych wszystkich przeciwności to co wyklucza inne życie na innej planecie w innej galaktyce?


  • 0



#83

Szerakles.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się że w tym temacie dyskutujemy na temat obcych cywilizacji odwiedzających ziemie :P

 

Jak tacy obcy mieli by podróżować przez setki lat świetlnych ? 

 

Prawa fizyki to ograniczają

 

Dlatego nie wieże w żadne obce cywilizacje które już są na ziemi niby :P


Użytkownik Szerakles edytował ten post 08.02.2022 - 00:12

  • -2

#84

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawa fizyki nie ograniczają podróży międzygwiezdnych. Zatrzymałeś się na szkole podstawowej i powtarzasz te same regułki. Są różne rozwiązania - zakrzywianie czasoprzestrzeni, napędy warp, może nawet jakieś translacje międzywymiarowe. Teoria jest, w praktyce do części z tych rzeczy potrzeba bardzo dużej ilości energii. I nie mówię nawet o jakiejś pseudonauce, ale po części o już dawno zaakceptowanych teoriach, albo takich które mają dobre podstawy i są proponowane przez poważnych naukowców. Dlaczego mamy traktować obce cywilizacje swoją miarą?

 

Mało tego - hipoteza obcych cywilizacji z innych układów gwiezdnych to tylko czubek góry lodowej i niekoniecznie jedyne wyjaśnienie. Wiele wymiarów, multiwersum, podróże w czasie, holograficzny wszechświat to też część możliwości, gdzie myślenie o prędkości światła to nic.

 

Bardziej techniczne badania nad fenomenem UFO i potencjalnymi technologiami postępują, można naprawdę dowiedzieć się ciekawych rzeczy już teraz. Problem w tym, że wiele wskazuje na koncepcje, które są sensowne i mają uzasadnienie, ale zaczynają ocierać się już o tematy, które są nie do zaakceptowania przez zbyt materialistycznie patrzących ludzi, takich jak świadomość kreująca rzeczywistość.

 

Uważam, że ktoś o otwartym umyśle, po zapoznaniu się z historią fenomenu i różnymi teoriami, nie jest w stanie powiedzieć, że nic w tym nie ma i wszystko ma prozaiczne wyjaśnienia. Jeśli ktoś uważa się za osobę inteligentną i wyśmiewa to zjawisko, to albo jest ignorantem (obecnie są już naukowcy, którzy przyznają się do błędu), albo to reakcja obronna i nieświadome odrzucanie czegoś co obaliłoby spokojny światopogląd.

 

Polecam przyjrzeć się materiałom albo wywiadom takich osób jak na przykład Richard Dolan, Jacques Valee, Hal Puthoff, Lue Elizondo, Gary Nolan. Może bariera językowa blokuje w dostępie do części informacji, głównie z angielskich publikacji można się najwięcej dowiedzieć.

 

Tutaj dwa fajne kanały, z których możecie dużo wynieść:
ExoAcademian - podcast, który porusza wiele różnych teorii, daje świetne materiały do myślenia - https://www.youtube.com/c/ExoAcademian

Theories of Everything - wywiady z naukowcami na temat UFO, nauki i świadomości - https://www.youtube....GG6uhJk8eyIFl1w

 

Dla osób nie siedzących mocno w temacie i nie znających nawet tak ważnych spraw jak przykładowo las Rendlesham, polecam film The Phenomenon :)

 

Chodzi mi po głowie zrobienie kiedyś jakiegoś kompendium z najlepszymi materiałami o UFO i różnymi teoriami, też po polsku, żeby więcej osób mogło skorzystać. Jak się za to zabiorę to na pewno podrzucę paranormalne.pl ;)


  • 3



#85

Szerakles.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

To o czym piszesz to są twoje marzenia , bardzo fajne nie powiem że nie .

Jednak trochę pogrzebałem w sieci o tym co napisałeś więc po kolei .....

 

Prędkość warp lub prędkość warpowa – szybkość, z jaką porusza się statek kosmiczny używający fikcyjnego napędu warp, wymyślonego na potrzeby serialu Star Trek. Warp 1 to prędkość światła w próżni. Kolejne prędkości warp wzrastają w sposób nieliniowy.

 

Ogólna teoria względności zakłada, że każdy obiekt obdarzony masą zakrzywia przestrzeń wokół siebie; żeby napęd typu warp mógł istnieć konieczne jest otrzymanie ujemnego zakrzywienia czasoprzestrzeni, związanego z ujemną m

 

Jaki z tego wniosek ? To są jedynie SPEKULACJE

A z resztą co z dyletacją czasową ?

 

Może sie zatrzymałem w podstawówce , nie przeczę nie jestem człowiekiem zbytnio wykształconym ale przynajmniej nie pisze o silnikach  które NIE  Istnieją  oraz mają swoją genezę w wymyślonych serialach ....

W NASA, w latach 1996–2002 prowadzono badania koncepcyjne nad tego rodzaju napędem. Badania sprowadziły się do przeglądu istniejącej literatury naukowej i rozważań teoretycznych, przeprowadzonych przez zespół pod kierunkiem Marca G. Millisa z John H. Glenn Research Center at Lewis Field. Badania te zostały podsumowane w roku 2006  Finansowanie tych badań zostało ostatecznie zakończone 1 października 2008 r. Prace nigdy nie wyszły poza etap teoretyczno-koncepcyjny

 

To wszystko to są spekulacje , nie poparte żadnymi dowodami .

Nie ma żadnych telepatów stosujących zakrzywienia czaso przestrzenne , niczego takiego nie wynaleziono 

A napęd WARP nie istnieje to jedynie teoria  , niczego takiego nie  zbudowano .

 

Prędzej uwiężę  że ktoś przyzwał demona niż w taką fantastykę nie popartą niczym  .


  • -2

#86

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prędzej uwiężę  że ktoś przyzwał demona niż w taką fantastykę nie popartą niczym  .

A czym jest poparte przywoływanie demona, prócz zwykłej fantastyki?


  • 0



#87

Szerakles.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

 

Prędzej uwiężę  że ktoś przyzwał demona niż w taką fantastykę nie popartą niczym  .

A czym jest poparte przywoływanie demona, prócz zwykłej fantastyki?

 

Tym samym co waszymi spekulacjami co do ufo  wykryto tylko  widoczne na kamerze obiekty  . Nie zbadano ich . to są spekulacje  i tyle 


  • -1

#88

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tym samym co waszymi spekulacjami co do ufo  wykryto tylko  widoczne na kamerze obiekty  . Nie zbadano ich . to są spekulacje  i tyle

To dlaczego w jednym przypadku mówisz, że na pewno nie istnieją, a w drugim że na pewno istnieją?


  • 0



#89

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Prędzej uwiężę  że ktoś przyzwał demona niż w taką fantastykę nie popartą niczym  .

A czym jest poparte przywoływanie demona, prócz zwykłej fantastyki?

 

Tym samym co waszymi spekulacjami co do ufo  wykryto tylko  widoczne na kamerze obiekty  . Nie zbadano ich . to są spekulacje  i tyle 

Jak można zbadać coś, co odleciało w nieznanym kierunku, dodatkowo nie wiadomo, jaki miało charakter, czy materialny, czy tylko energetyczny.





#90

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prędkość warp lub prędkość warpowa – szybkość, z jaką porusza się statek kosmiczny używający fikcyjnego napędu warp, wymyślonego na potrzeby serialu Star Trek. Warp 1 to prędkość światła w próżni. Kolejne prędkości warp wzrastają w sposób nieliniowy.

 

Ogólna teoria względności zakłada, że każdy obiekt obdarzony masą zakrzywia przestrzeń wokół siebie; żeby napęd typu warp mógł istnieć konieczne jest otrzymanie ujemnego zakrzywienia czasoprzestrzeni, związanego z ujemną m

 

Jaki z tego wniosek ? To są jedynie SPEKULACJE

A z resztą co z dyletacją czasową ?

Mam na myśli napęd Alcubierre'a i do niego odwołują się naukowcy tacy jak Puthoff. 

 

https://spacenext.eu...ed-alcubierrea/

 

To rozwiązanie omija różne problemy z prawami fizyki (przynajmniej tak jak teraz je znamy), też na przykład przeciążenia.

 

 

Ale jak pisałem wcześniej, zjawisko UFO to mogą być na przykład po części takie rozwiązania. Inne to napęd o jakim mówił Bob Lazar, czyli coś na zasadzie że statek ustawia się w którą stronę chce "spadać", bo silnik działa na zasadzie wytwarzania pola grawitacyjnego pod statkiem:

 

To obracanie bardzo przypomina zachowanie obiektu zarejestrowanego przez marynarkę USA:

 

Jeszcze inne jakie mi przychodzą do głowy to na przykład poruszanie się w przestrzeni większej niż 3-4 wymiarowa, to z kolei mogłoby wyjaśniać sytuacje kiedy obiekty poruszają się niby skokowo, tak jak sławne tik-taki z ostatnich lat. Porównajcie sobie na przykład sytuację kiedy obiekt lata w przestrzeni trójwymiarowej i manwerując przebija kartkę papieru kilka razy. Z perspektywy dwuwymiarowej widzimy same kropki i nie jesteśmy w stanie zrozumieć jak działa taki pojazd. Teraz można pomyśleć sobie co się dzieje jeśli coś potrafi działać w większej ilości wymiarów - identyczna sytuacja :)


Użytkownik Cthulhu edytował ten post 14.02.2022 - 10:48

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych