Skocz do zawartości


Zdjęcie

Harlequin Fetus - Płód Arlekina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
218 odpowiedzi w tym temacie

#196

Jauatkales.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nazwa genu jest doskonale znana jest to mutacja drugiego chromosomu genu ABCA12.autor postu podal ze szczegolowe informacje sa bardzo znikome,co rowniez nie jest prawda:na swiecie zanotowano ponad 100 przypadkow,z czego kilka osob osiagnelo wiek 9 lat,5 i bodajrze 18....prawda ze smiertelnosc jest wysoka glownie na zakazenia.i nieprawda jest ze skora jest bardzo cienka-powloka tworzy skorupe ktora peka,stad te "arlekino-podobne wzory"
nastepnym razem proponuje nieco bardziej zagłębić się w temat który sie opisuje a nie puszczać na forum takie buble-ja znalazłam bez problemu
pozdrawiam
  • 0

#197

kocik.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcia >Filmiki< są Straszne :< ... Te dzieci muszą przeżywać koszmar... cierpienie na każdym kroku :cry:

Nie wiem, co sądzić o komentarzach niektórych osób, mówiących o zabijaniu takich dzieci. Są zapewne czymś pomiędzy niewiedzą, a znieczulicą... straszne



[powiało przesądami] Na pewno nie jest to z naszego punktu widzenia moralne, ale dla tych dzieci może być dobre... skracać ich cierpienia (które zapewne odczuwają)... ale nie wiem co te biedactwa czują więc nie popieram tego... to jest jeszcze bardziej odrażające niż (z pełnym szacunkiem) wygląd tych chorych noworodków.

PS coś Stwórca się nie postarał...(bez obrazy niczyich uczuć religijnych)
  • 0

#198

sqallpl.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zanim kolejny raz ktos napisze "trzeba zabijac takie niemowleta", niech sprawdzi co stalo sie z tymi ktore przezyly.

http://img156.images...ucybettsch4.jpg

http://img113.images...12014709mw1.jpg

Dziewczyny wyglądają na radosne osoby...
  • 0

#199

Tytan.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ciezka choroba genetyczna ale jak widac mozna z niej wyjść ,ciekawi mnie ze niemowlaki maja "zarosniete" oczy a dorosłe osoby wyraźnie zdrowe gaki oczne., czyżby to były napuchniete powieki...

wciskanie kitu że to Bóg doświadcza to po prostu żenada i/lub bezsensowny bełkot "głupio wierzacych"
ludzi którym brakuje racjonalnych argumentów ,a duża umieralność takich dzieci świadczy o tym że prawo doboru naturalnego to niestety prawda .
  • 0

#200

MaryJane.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Boże... ta choroba jest straszna :( ciekawi mnie, co powoduje, że właśnie takie dzieci się rodzą..
  • 0

#201

xenomorph_cat.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jest aż tak ohydne, bez przesady. Może trochę.
  • 0

#202

Szert.
  • Postów: 59
  • Tematów: 23
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eutanazja jest fuj? A przykucie kogoś na silę do łóżka, odcinanie po kawałku (odleżyny) i skazywanie na wielki ból bez prawa jakiegokolwiek wyboru jest super? To jest takie humanitarne? Utrzymywanie warzyw maszynami? Brawo ludzie…
  • 0

#203 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekawe.Na You Tube jest kilka filmików z takimi dziećmi. Wpiszczie "demon baby" to sobie zobaczycie.





Na You Tube cały czas piszą pod tym filmikiem w komentarzach że to dziecko szatana zresztą nazwanie takiego filmiku Demon Baby to zniewaga dla tych ludzi którzy cierpią na tę chorobę.No ale w końcu dzięki mej fantastycznej znajomości języka angielskiego :rotfl: udało mi się opanować sytuacje i objaśnić że jest to wada genetyczna zwana Harlequin embryo.

p.s wiem że embryo to zarodek po polsku ale myślę że zrozumieli.
  • 0

#204

nwconlyamodel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na pytanie o powieki znalazłem odpowiedź:
Objawy zespołu obecne są od urodzenia. Na jego obraz kliniczny składają się


obustronny ciężki ektropion, powieki górne i dolne są wywinięte, często ulegają urazom i wysuszeniu;
wywinięte wargi (wikipedia)

To straszne że ludzie drwią z tych chorych osób .
  • 0

#205

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Okropny linczek

No cóż takie rzeczy się zdarzają...
  • 0

#206

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda tylko, że tych trzech zdjęć nie widać...
  • 0

#207

bejca.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te dzieci są dowodem na to że Bóg nie istnieje :( jaki bóg dopuszcza do tego ze niczemu niewinny noworodek musi być skazany na takie męki, albo jakich zbrodni dokonała matka że urodziło sie jej takie dziecko??.
Ten świat to Piekło. :( (
  • 0

#208

lunatyk.
  • Postów: 214
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te dzieci są dowodem na to że Bóg nie istnieje jaki bóg dopuszcza do tego ze niczemu niewinny noworodek musi być skazany na takie męki, albo jakich zbrodni dokonała matka że urodziło sie jej takie dziecko??.
Ten świat to Piekło. (


Jesteś zwykłym prowokatorem. Szkoda że jeden z twoich 2 postów jest tak krytyczny i bezsensowny w stosunku do Boga. Idz na forum dla pokemonów i pisz takie bzdury
  • 0

#209

HalfKick.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na tych zdjęciach co podał kolega kilka postów wyzej jedna z dziewczynek ma okulary , a poco jej oklulary skoro jest ślepa?
  • 0

#210

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jest ślepa oczy im się wształtują, co jest bardzo dziwne, bo jak te dzieci się rodzą, to mają czerwone, wypukłe oczy, przez które zapewne nic nie widzą. Gdzies czytałam, że te oczy im się kształtują i mogą normalnie widzieć.

DDDDZZZZZIIIIWWWWWNNNNEEE!!!!No nie?????
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych