Skocz do zawartości


Zdjęcie

Harlequin Fetus - Płód Arlekina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
218 odpowiedzi w tym temacie

#166

QQQQ.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.youtube.com/watch?v=IhegyRJPxmY"][/url] tak dziecko wygląda film


A tu całość szukania

[url="http://www.youtube.com/results?search_quer...p;search=Search"]http://www.youtube.com/results?search_quer...p;search=Search[/url]
  • 0

#167

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czemu ludzie tak wścibsko wtykają nos nie dość że w nie swoje sprawy to jeszcze mają niewielką wiedzę i robią z igły widły...

Offtopic:



świetny filmik ;p
  • 0

#168

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czemu ludzie tak wścibsko wtykają nos nie dość że w nie swoje sprawy to jeszcze mają niewielką wiedzę i robią z igły widły...


bo ciekawość jest naturalną cechą człowieka ;) ja tych filmików nie oglądam. mam zdecydowanie za słabe nerwy na takie cuś :P sama choroba jest straszna :( współczuje tym dzieciom :( ciekawe, czy można by tej chorobie zapobiec, np. eliminując gen odpowiedzialny za chorobe. właśnie, ciekawe czy gdy w życiu płodowym wyeliminujemy wadliwy gen, to czy płód wróci do zdrowia :hmm:
  • 0

#169

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

STRASZNEEEEE....
  • 0

#170

Jose_Arcadio.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...Sadze ze te dzieci bolu nie czują...


dziabnij 3 tygodniowego bobaska nożem to zobaczysz czy poczuje ból...

Szkoda mi tych dzieci, cierpią napewno, no chyba że zmiany chorobowe są również w układzie nerwowym, mam nadzieje ze nic nie czują... ale skoro potrafią przeżyć do kilkunastu lat to... ech :(
najgorsze jest to ze niczym na to nie zasłużyły, ciekawe czy kosciół dopuszcza chrzest takich dzieci??
  • 0

#171

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skad wiesz że nie zasłużyły? Skad wiesz kim były w poprzednim wcieleniu? Na pewno czują ból.. taka pokuta, dla zbrodniarzy II wojny światowej- moja abstrakcyjna teoria
  • 0

#172

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skrzypu- nie każdy wierzy w reinkarnacje ;p
  • 0

#173

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ciekawe, czy można by tej chorobie zapobiec, np. eliminując gen odpowiedzialny za chorobe. właśnie, ciekawe czy gdy w życiu płodowym wyeliminujemy wadliwy gen, to czy płód wróci do zdrowia :hmm:


Nie da się wyeliminować wadliwego genu. Jeśli miałaś już genetyke w szkole i troche uważałaś to powinnaś o tym wiedzieć. Choroby genetyczne są nieuleczalne, przynajmniej w tych czasach.
Chorób genetycznych jest cała masa i jeśli każdy człowiek znałby wszystkie i częstotliwość zapadania na nie to połowa ludzi niemiałaby dzieci z obawy na którąkolwiek z nich.
  • 0



#174

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś... Powiedział że to my możemy nawet okazać się rodzicami takich dzieci... Aż mnie po prostu rozwaliło... Nie mogę sobie wyobrazić co by było gdyby moje dziecko było takie...

Słyszał ktoś może o polskich przypadkach... ? Bo ja nie...
Widziałem filmik z takim dzieckiem na YouTube...
link -> Płód Arlekina
Jeśli macie słabe nerwy to lepiej tego nie oglądajcie
Tam jest podane że to niby Alien Kid...
  • 0

#175

majsza.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jest po prostu straszne... az ciezko mi pomyslec jak musza sie czuc rodzice tych dzieci i same dzieci :/

Co do tego ze na youtube pisze ze to Alien Child, kiedys gdzies czytalem teorie, ze niby z tymi dziecmi maja zwiazek kosmici... Ze jakims sposobem wprowadzaja do czyjegos ciala z plodem swoje geny czy komrki po to by rodzic takie dzieci w ramavh testow :P dla mnie to bzdura jest...

A czy ta 18-latka moze chodzic, mowic?czy jezdzi na wozku i jest slepa, glucha, niema...?
  • 0

#176

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie da się wyeliminować wadliwego genu. Jeśli miałaś już genetyke w szkole i troche uważałaś to powinnaś o tym wiedzieć. Choroby genetyczne są nieuleczalne, przynajmniej w tych czasach.


nie miałam jeszcze genetyki, a że mnie to ciekawiło to się zapytałam. proste. :P
  • 0

#177

Princess.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To straszne ;(
  • 0

#178

SilverBlue.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ojejku, jakie to straszne... Mam nadzieję, że te dzieci nie cierpią za bardzo... Płakać mi się chce jak czytam o takich przypadkach ;( One są biedne i chore, i nie mogą żyć normalnie.

I ten pomysł że to kara za winy z poprzedniego wcielenia (jak ktoś napisał...) w ogóle do mnie nie przemawia. Zbrodniarz umarł, narodził się znowu, pożył 3 tygodnie i znowu umarł, w żaden sensowny sposób nie wynagradzając ludziom swojego zła. Nie, to na pewno nie tak ( ta teoria rzeczywiście jest dość abstrakcyjna...)

W każdym razie... mam nadzieję, że za parę lat medycyna pójdzie na przód, i będzie można jakoś pomóc tym dzieciakom ;(
  • 0

#179

Pandora_Tomorrow.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż leku na to nie będzie. Ratunkiem może być sztuczna skóra (hodowana lub po prostu sztuczna ale od tej drugiej pewnie sporo nas dzieli), operacja ust przywracająca im normalny kształt i sztuczne oczy. A co w tym wszystkim najciekawsze to wszystkie te 3 rzeczy są już teraz możliwe. A widziałem zdjęcie tej 18-to latki i albo tak się odmieniła albo miała hmm lżejszą? postać tej dysfunkcji, niewiem w każdym razie wygląda żeby nie napisać bez przesady lepiej niż niektórzy cierpiący w wyniku innych chorób.

A tak na marginesie, ten temat powinien byc w dziale medycyna a nie dziwne zjawiska.
  • 0

#180

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś mógłby to proszę o odnowienie zdjęć ponieważ wygasły.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych