Skocz do zawartości


Zdjęcie

Harlequin Fetus - Płód Arlekina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
218 odpowiedzi w tym temacie

#181

Meliana.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla tego dziecka,lepiej by było, gdyby się nie narodziło. Po co ma cierpieć, żeby zakończyć szybko swój żywot?
  • 0

#182

Ess.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również prosiłbym o ponowne zalinkowanie zdjęć.
  • 0

#183

Leni.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja mam prosbe moglby ktos podac link do zdjec tej 18 letniej dziewczyny??
  • 0

#184

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu Bóg pozwala aby dziecko urodziło się w takim stanie? :(
  • 0

#185

Emkacf.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm...widze,że każdy ma odmienne zdanie...Według mnie takie dzieci strasznie się męczą i jeszcze rodzice też się przy nich męczą...jeszcze odczuwają pewien wstyd no bo jak teraz takie dziecko pokazać sąsiadce...a wyobraźcie sobie,że taka osoba tylko w nielicznych przypadkach gdyby dożyła wieku powiedzmy 14 lat miałaby przyjaciół

Według mnie jeżeli dziecko się urodzi z tą wadą no to trudno będziemy się o nie troszczyć itp. ale nie podtrzymywać na siłę życia jeżeli dożyje to ok ale jeżeli stan będzie krytyczny to nie przedłużajmy jego cierpień...w takich przypadkach eutanazja powinna być zezwolona

Pozdrawiam
  • 0

#186

Emoboy.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest straszne! Jedyne wyjście jakie widzę to eutanazja, jednak gdy już nie ma możliwości aby takie dziecko normalnie żyło. Przykładem może być 19 letni Ryan, który funkcjonuje w miarę normalnie, widzi, porusza sie o własnych siłach a nawet pływa. Ten przypadek bardzo mnie zadziwił, myślałem, że zamiast oczu wstawili mu jakieś protezy, a oni naprawili jego wzrok, Ryan wygląda w miarę normalnie, tyle że nie ma włosów i ma lekko niekształtną głowę, gdzieś nawet chyba były filmiki o nim. Pozdro!
  • 0

#187

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czemu Bóg pozwala aby dziecko urodziło się w takim stanie? :(


Są dwie odpowiedzi na to pytanie. Dla wierzących i dla niewierzących:

Dla wierzących:
Bóg pozwala aby dziecko urodziło się w takim stanie, by wystawić na próbę rodziców tego dziecka i otoczenie (Bóg doświadcza).

Dla niewierzących:
Bóg nie istnieje - a dziecko rodzi się po prostu z bardzo rzadką chorobą.

Użytkownik apo5 edytował ten post 02.01.2008 - 10:35

  • 0

#188

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Uwaga, poniższe zdjęcia są bardzo drastyczne,
jeśli nie chcesz oglądać takich treści opuść ten temat.
Administrator nie odpowiada za twoją decyzję


Kilka zdjęć.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
okropne... szkoda takich dzieci.
  • 0



#189

wrooblas.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda mi tych dzieci, jak patrzę na te zdjecia... A czytając niektóre wypowiedzi tutaj, jeszcze bardziej. Jak w ogóle możecie tak mówić, że najlepiej zabić? To jest człowiek, może i cierpi, ale chce żyć! Może i dobrze ukrócić cierpienia, ale robić to skracając komuś zycie? Gdybym ja został ojcem takiego dziecka, nie ucieszyłbym się z tej choroby, ale na pewno nie pomyślałbym by dziecko zabić. Byłoby mi bardzo cieżko, ale starałbym się dla niego jak najlepiej. Chociaz i tak to dziecko nie przeżyje długo... :(
  • 0

#190

Adek.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To, że najlepiej zabić powiedział EMO więc nie ma sie czemu dziwić. W końcu sami się tną i popełniają samobójstwa ;p . To normalka w ich subkulturze. Mam nadzieje, że ta moda niedługo minie... A co do tematu to zgadzam się z Wrooblasem.
I patrząc na przypadki takich ciężkich chorób naprawdę coraz bardziej jestem pewien, że nie ma czegoś takiego jak Bóg.
  • 0

#191

Lilith.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to tak... nie wiem czy ktoś może już dawał ten link ale nie chce mi się przeglądać tego wszystkiego... harlequin fetus ...no i jeszcze do wspomnianej na początku progerii: Ashley
  • 0

#192

Fanatyk.
  • Postów: 131
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla wierzących:
Bóg pozwala aby dziecko urodziło się w takim stanie, by wystawić na próbę rodziców tego dziecka i otoczenie (Bóg doświadcza).


Szkoda tylko, że kosztem dziecka. Mógłby inaczej tych rodziców wystawiać na taką bezsensowną próbę.

BTW. Wie ktoś czy przed narodzinami dziecka da się przewidzieć w jakim stanie się urodzi? Tzn. czy będzie to płód Arlekina?
  • 0

#193

Lilith.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pomyliłam linki w poprzednim poście:P Harlequin Fetus
  • 0

#194

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe.Na You Tube jest kilka filmików z takimi dziećmi. Wpiszczie "demon baby" to sobie zobaczycie.
  • 0

#195

Nocny Wilk.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po internecie krążą filmiki z dziećmi, które mają kilkanaście lat i były płodami Arlekina. Po prawie roku, już wyglądają niemal normalnie (w sensie, że bardziej ludzko). Umieralność jest duża, ale nie jest tak, że nie można tego wyleczyć.

Nie wiem, co sądzić o komentarzach niektórych osób, mówiących o zabijaniu takich dzieci. Są zapewne czymś pomiędzy niewiedzą, a znieczulicą... straszne
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych