Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus Igrzyska Śmierci 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#61

FarmazonyTuGadacie.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.dziennik....anskie_psy.html
To zobaczcie to...
  • 0

#62 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

Niektórzy wymyślają bardzo ciekawe historie, niektóre są wręcz bzdurne, ale nie o tym będę tu prawić.
Nie wiem ja wy drodzy forumowicze, dla mnie po części proroctwo krwawych igrzysk się wypełniło lub jeszcze wypełnia.
Dowód?
Krwawo tłumione protesty o wolny Tybet, oraz zabójcze trzęsienie ziemi które się wydarzyło całkiem nie dawno na terenie Chin.
I jak by nie patrzeć, bardzo wiele ludzi zginęło i straciło dach nad głową
Wszyscy wiemy jak niezrozumiale napisane są proroctwa Nostradamusa, ja obstawiam, że tragedie mają się dziać w okolicach Igrzysk. Niektórzy obstawiają nawet cały rok ja jestem innego zdania.
Możliwe, że będą jeszcze większe tragedie, ale spowodowane przez naturę.
Dlaczego przez naturę? Ponieważ do otwartej wojny między Chinami a Tybetem nigdy nie dojdzie.
Tybetańczycy to bardzo spokojny i religijny naród, nie przepadający za przemocą (tak mi się wydaje, może się mylę)
Ale patrząc w tym momencie na poczciwego Dalaj Lamę utwierdzam się w swym przekonaniu.
  • 0

#63

Alkazam.
  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cos ci sie Miilosz chyba pomieszalo :) Tybetu niema na mapach swiata i oni by mieli jakąms wojne z chinami prowadzic? :P
  • 0

#64

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No skoro Palestyna z Izraelem może wojować, to czemu nie Tybet z żółtkami? :P

A może niedługo będą i ludzi zabijać? Przecież też jest ich dużo, też mogą zarazki roznosić...
  • 0



#65 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

Tybet jest, ale jest okupowany przez Chiny, i dlatego go niema na mapie, analogia do Rozbiorów Polski ;)
Dlaczego Tybetańczycy nie walczą? Bo są pokojowo nastawionym narodem, zdaje mi się, że religia im nie pozwala na używanie przemocy.
Przypomniał mi się jakiś protest mnichów buddyjskich (Prawdopodobnie władze chciały zniszczyć świątynię, ale nie jestem tego pewny) Faktem jednak jest, że pewien mnich oblał się benzyną i podpalił, spalił się żywcem.
I ponoć dlatego to uczynił bo wolał siebie zabić niż kogoś. Co do tego jestem pewny i między innymi dlatego uważam, że otwarty konflikt zbrojny jest niemożliwy z przyczyn czysto religijnych.

P.S. Co do zabijania bezpańskich psów i kotów w Chinach to uważam, że jest to barbarzyństwo.
  • 0

#66

haarec.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Krwawo tłumione protesty o wolny Tybet


Ani Tybet nie ma znaczenia, ani żadne inne lokalne zamieszki. Jeśli ktoś dostarczy oryginał tej przepowiedni, będzie można na prawdę się temu przyjrzeć.

Kontekst w tym czterowierszu pokazuje, że chodzi tu o wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenia. Nie można w taki płytki sposób patrzeć na proroctwa, że jak ktoś tupnie nogą to już jest koniec świata. Takie właśnie postawy powodują trywializację zagadnienia.

Inna sprawa, że ci co czytają i badają proroctwa często nie robią nic, żeby zmienić swoje życie i uchronić się przed nadchodzącym gniewem. Tak jest w przypadku Objawienia - nie można analizować Objawienia i jednocześnie nie szanować słów Jezusa, którego uczniem był Jan...
  • 0

#67

Alkazam.
  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No napewno w jakis spób im religia zakazuje ,No moze nie zakazuje ale są nastawieni pokojowo do zycia. Ale ja bym obtastawia raczej nato ze oni niemaja srodków aby obrnic swój kraj....Przed taką potęga jaką są Chiny w tym momecie...

P.S. Co do zabijania bezpańskich psów i kotów w Chinach to mam podzielone zdanie:) Wszedzie sie tak dzieje tylko oczywiscie w pekinie na wiekszą skale Bo w chinach jest wszysko najwieksze i najleprze!! wlasnie pisze na klawiaturze made in china i operuje myszką made in china! i pewnie slucham muzyki przez sluchawi made in china, niejestem pewien bo niewiem gdzie jest etyketka na sluchawkach:) Co chce przez to powiedziec? Chiny to potega pod kazym slowa tego znaczeniu :lol3:

P.S:2: mozemy juz wracac z euro do domu:P
  • 0

#68

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Terroryści planowali zamachy podczas IO - setki osób w areszcie




Władze Chin poinformowały, że w autonomicznym, głównie muzułmańskim regionie kraju, zlikwidowały pięć terrorystycznych ugrupowań, podejrzewanych o planowanie zamachów w czasie rozpoczynających się za niecały miesiąc igrzysk olimpijskich.
W Ujgurskim Regionie Autonomicznym Xinjiang w ciągu ostatnich sześciu miesięcy aresztowano ponad osiemdziesiąt osób podejrzanych o terroryzm - podały chińskie państwowe media powołując się na Chena Zhuangwei, szefa biura bezpieczeństwa w stolicy prowincji Xinjiang-Urumczi.

Policja wprowadziła także zakaz zgromadzeń w czterdziestu jeden miejscach, w których według doniesień agencji Xinhua, wygłaszane były wywrotowe kazania lub też przeprowadzano szkolenia rekrutów do "świętej wojny" przeciwko niewiernym.

Dodatkowo policja przeprowadziła też akcję przeciwko zwolennikom Falun Gong, aresztując dwadzieścia pięć osób. Jak poinformował Chen, aresztowania wieńczą pierwszy etap operacji bezpieczeństwa przeprowadzanej przed olimpiadą. - Zaczyna się drugi etap i od dziś, wszyscy funkcjonariusze policji muszą ponownie ruszyć do działań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa podczas olimpiady - dodał.

To nie pierwsze aresztowania osób podejrzanych przez chińskie władze o planowanie zamachów terrorystycznych podczas olimpiady. Na początku roku Chiny ujawniły, że w prowincji Xinjiang aresztowano dziesiątki osób, które uczestniczyły w spisku islamskich terrorystów mającym na celu przeprowadzenie ataków na chińskie miasta przed igrzyskami, w tym na Pekin i Szanghaj.

Według chińskich władz zatrzymani mieli powiązania z Islamskim Ruchem Wschodniego Turkiestanu. Pekin uważa Islamski Ruch Wschodniego Turkiestanu za organizację terrorystyczną i twierdzi, że ma ona powiązania z al Kaidą. Według władz w Pekinie Ruch już w zeszłym roku przysłał do Chin swego przywódcę Aji Mai Mai Ti, by "osobiście przyspieszył on przygotowania do zamachów terrorystycznych planowanych na czas igrzysk olimpijskich".

Według chińskiego ministerstwa bezpieczeństwa publicznego celami zamachów miały być hotele w których często zatrzymują się obcokrajowcy w Pekinie i Szanghaju, a także budynki rządowe i bazy wojskowe. Ministerstwo twierdzi, że komórki terrorystyczne w Chinach, kierowane przez Aji Mai Mai Ti przeprowadzały rozmaite testy – między innymi z zatrutym mięsem, trującym gazem i zdalnie odpalanymi ładunkami wybuchowymi.

Ugrupowanie zamierzało ponoć również uprowadzić zagranicznych dziennikarzy, turystów i sportowców biorących udział w igrzyskach, by "szantażować międzynarodową społeczność i zakłócić olimpiadę".

Autonomiczny region Xinjiang w Chinach zamieszkały jest przez około dziewiętnaście milionów ludzi. Większość z nich stanowią muzułmanie i inne mniejszości narodowe. Wiele z nich przeciwstawia się rządom Pekinu. Organizacje praw człowieka, w tym Amnesty International i Human Right Watch, wielokrotnie wyrażały zaniepokojenie brutalnymi operacjami przeprowadzanymi przez chińskie siły bezpieczeństwa przeciwko Muzułmanom w prowincji Xinjiang.

- Władze w Pekinie wykorzystują wojnę z terroryzmem do usprawiedliwiania swej polityki wobec mniejszości narodowych. Twierdzą, że walczą z trzema szatańskimi siłami – terroryzmem, separatyzmem i religijnym ekstremizmem, które ponoć są dominujące w społeczności Ujgurów - stwierdziła w wydanym w tym roku raporcie organizacja Human Rights Watch.

- Ujgurzy, którzy według władz wykazują "separatystyczne" tendencje, są automatycznie i błyskawicznie stawiani przed sądem. Procesy są tajne i zbiorowe. Powszechne są wyroki śmierci - informuje Human Rights Watch.


Źródło : www.onet.pl
  • 0



#69

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to co, teraz zaczynamy akcję "Uwolnić Ujgurzów" ? terrorystów trzeba zabić na wszelki wypadek, z Tybetańskimi terrorystami też powinni zrobić porządek żebym mógł spokojnie oglądać igrzyska :)
  • 0

#70

temies.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tak to widzę :

"Podczas rewolucji wielkiej liczby siedem "

Jak dla mnie ta rewolucja to zainteresowanie ludzi numerologią i w ogóle tajemnicami.

"Zdarzy się w czasie rzezi"

Teraz cały czas słyszy się o łamaniu praw człowieka, ale może chodzić też o coś na większą skalę. A może też chodzić o rzeź przekonań i światopoglądów.

"Niedaleko wielkiego wieku tysiąc"

Czyli niedaleko przełomu wieków, może być przed ale i po, a może to rozciągnięte jest w czasie, oznacza jakiś okres czasu, a nie konkretnie jedno wydarzenie.

"Że martwi wyjdą z grobów"

Ludzie śpią, nie żyją swoim życiem.Mało komu udaje się obudzić. Więcej ludzi zacznie otwierać swoje ciała, umysły i dusze do nowego życia. I to też może oznaczać tą rewolucję z pierwszego wersu.
  • 0

#71

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

przepraszam, że z takim opóźnieniem, ale byłem daleko...

Turkistan Islamic Party: "Our Blessed Jihad in Yunnan"

Dołączona grafika

Turkistan Islamic Party Commander Seyfullah: "Our damullah, Abdul Heq, made his final order to the [person] responsible for the military regarding the issue of severely attacking all central cities in inner China, particularly focusing on eight cities that are going to hold Olympic games. ... ask our merciful Allah to allow these brothers and sisters [suicide bombers] to deal a fatal blow in this jihad against Chinese & we ask our merciful Allah to completely stop Olympic Games. ... Bomb Chinese government buildings, military barracks, airplanes, airports, railways, hotels, entertainment venues, tourist spots and similar places...You're even permitted to use biological weapons this time."

Czyli w ogromnym skrócie po polsku: "Islamska Partia Turkistanu" zapowiada ataki na budynki rządowe, baraki armii chińskiej, samoloty, lotniska, apartamenty, sportowe i turystyczne ośrodki . Nie wykluczają użycia broni biologicznej. Chcą zaatakować obiekty olimpijskie w Chinach i zamierzają zablokować olimpiadę.

Oświadczenie pojawiło się w internecie 25-26. 07. 2008r.

źródło i inne linki i informacje:
http://www.clearingh...ead.php?t=15439
  • 0

#72

MarioMistrz.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to tylko już czekamy na globalny konflikt zapowiedziany przez nostradamusa aż ciarki po plecach przechodzą.ALE Będzie BUBA jakby to czesio powiedział
  • 0

#73

General.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Mortyr - tobie to juz chyba calkowicie od*** :D


Dołączona grafika
  • 0

#74

Harvey.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmieszy mnie niezmiernie to zamieszanie wokół Nostradamusa. On pisał tak, że te jego przepowiednie można do wszystkiego dopasować i w tym tkwi ich siła... Stanie się coś, a potem nagle się okazuje, że ktoś na siłę znalazł przepowiednię na ten temat u Nostradamusa. Bez jaj... Czytałem kiedyś sporo jego przepowiedni i jakoś wybitna większość z nich się nie sprawdziła, a już znacznie mniejszą część jedynie da się do czegoś podpiąć. Te jest 'przepowiednie' też zawsze oczywiście są źle przez niego datowane - lecz (oczywiście) jego zwolennicy i na to mają wytłumaczenie: "najwidoczniej nie potrafimy prawidłowo odczytać jego przepowiedni". Bla, bla, bla... Wierzyłem w te bajeczki jak chodziłem do podstawówki. A żeby wiedzieć, że na tegorocznych Igrzyskach się coś wydarzy to nie trzeba mieć zdolności jasnowidzenia - jak ktoś 'mądry' wpadł na pomysł organizacji Igrzysk w takim miejscu, to niech się liczy z atakami bombowymi i innymi rzeczami w tym stylu, bo to będzie jego wina.
  • 0

#75

Slawex.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i czekamy jeszcze tydzien.Ciekawe czy zaatakuja
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych