Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch? Demon? A może tylko cień?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A potwierdziła?

Chyba coś przeoczyłem.





#17

NishiroKoku.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten dźwięk mógł pochodzić od telefonu. Może szedł sobie jakiś koleś i pudzczał muzykę, może jeszcze przez głośnik bluetooth. Poza tym, ja bym nie uciekł.

Jesteśmy mobilni ale potrafimy się wyłączyć w takich miejscach. Dźwięk był ostro przesterowany z czego nas 2 słyszało to samo, a drugi kumpel zupełnie coś innego. Jakby załamanie fal radiowych to chyba najlepsze co mogę powiedzieć o tym. Jakaś rozmowa niezbyt zrozumiała i dźwięk szukania fal radiowych (zakłóceń) Idąc dalej z tematem, w miejscu w którym byliśmy nie ma kompletnie zasięgu. Totalne zero. Dźwięk powstał podczas naszej rozmowy nagle i zniknął. Nikt nie sięgał po urządzenie bo i po co w takim miejscu. Byliśmy jakieś 2km od wioski. W szczerym polu.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#18

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale mnie nie chodziło o to, że jeden z was miał telefon i z niego leciały te dźwięki. Chodziło mi o kogoś innego, kto nie był z wami.


  • 0



#19

NishiroKoku.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale mnie nie chodziło o to, że jeden z was miał telefon i z niego leciały te dźwięki. Chodziło mi o kogoś innego, kto nie był z wami.

W jaki sposób? Nikogo nie było prócz nas.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może był daleko ktoś, nie widzieliście go, a tylko słyszeliście odgłosy. Może to byli ludzie z wykrywaczem metalu i coś do siebie gadali. 

A co do duchów. Nauka od dawna poszukuje solidnych dowodów na ich istnienie. Jak do tej pory znaleziono dowody na to, że widzenia duchów mają przyczynę w psychice albo są oszustwami w przypadku zdjęć i filmów.


  • 0



#21

NishiroKoku.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może był daleko ktoś, nie widzieliście go, a tylko słyszeliście odgłosy. Może to byli ludzie z wykrywaczem metalu i coś do siebie gadali. 

Jest na to szansa. Choć było już ciemno. Ale to zawsze jakieś wytłumaczenie. Jednak cisza była totalnie martwa. Także gdyby ktoś się odezwał nawet bez unoszenia głosu byłby słyszany. Zastanawia mnie tylko dźwięk tego przesteru radiowego. Może jakiś grób żołnierzy etc. Jakieś sprzężenie czasowe. W nocy szukać metalu. Nie bardzo. W lesie to nic nie widzieliśmy z mocną latarką. Widoczność 5 metrów max.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#22

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może jakiś grób żołnierzy etc. Jakieś sprzężenie czasowe

 

Ale co mógłby mieć wspólnego z tym grób żołnierza? jakie sprzężenie czasowe?

No i piszesz, że to było nocy i było ciemno i jesteś też pewien, że nikogo w okolicy nie było. No panie, bez przesady.


  • 0



#23

NishiroKoku.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może jakiś grób żołnierzy etc. Jakieś sprzężenie czasowe
 

Ale co mógłby mieć wspólnego z tym grób żołnierza? jakie sprzężenie czasowe?
No i piszesz, że to było nocy i było ciemno i jesteś też pewien, że nikogo w okolicy nie było. No panie, bez przesady.
Na wiele rzeczy nie ma odpowiedzi. Lubię czasem pomyśleć "a co jeśli" . Plus. Jestem otwarty na różne opcje. I nie mówię że to właśnie grób i przeszłość się tu odtwarza. Przyjemnie pomyśleć że coś jest spooky. Nie mówię że tak jest. Dobrze się wkręcić czasem i trochę bać. Nawet jeśli rozwiązanie jest banalne, choć w tym przypadku nie mogę potwierdzić żadnej z tez. To dodaje smaku historii. Nie wszystko musi być rozwiązane.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#24

Macgajwer74.
  • Postów: 39
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wiedzę godzille sorry takie głupie skojarzenie :szczerb:


  • 0

#25

patrysk.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na pareidolię. Jakieś gałęzie i liście utworzyły twarz kobiety.
  • 0

#26

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

. Jakieś gałęzie i liście utworzyły twarz kobiety.

To mozemy od razu wykluczyć. Obiekt jest na zdjęciu a po chwili go niema.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych