Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch? Demon? A może tylko cień?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1

NishiroKoku.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Byłem dziś z kumplem na cmentarzu a to jedno z dziwnych zdjęć.
Między zdjęciami była różnica 3 sekund.
Poedytowałem jasność w sumie to wszystko. I czasem filtr byle było więcej widać. 222446b9b46befb2b82a0819107963b9.jpg09b513b6f1ab1c329ba09ba3a44ee0c9.jpg0ac5dd79a223331f841261a7e24335cf.jpg60f3c920871d4e44ed49c87726565277.jpg3a77d106bbde52e00b763fa1095d0b5f.jpg

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka
18:35 jeśli kogoś interesuje godzina.

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka
  • 1

#2

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Człowiek . Zgadza sie kształt i wzrost. Schyla się czy raczej podnosi ,w każdym razie wykonuje dość intensywny ruch. Może coś upuścił i chce podnieść albo podpalił właśnie znicz.


  • 0



#3

NishiroKoku.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowiek . Zgadza sie kształt i wzrost. Schyla się czy raczej podnosi ,w każdym razie wykonuje dość intensywny ruch. Może coś upuścił i chce podnieść albo podpalił właśnie znicz.

Cała sytuacja wyglądała następująco.. Znajomy robił zdjęcie, ja obserwowałem kaplicę.. Nic na swoje oczy nie widziałem żadnego cienia żadnego ruchu. Udaliśmy się w jej pobliże. Znajomy zrobił kolejne zdjęcie drzwi wejściowych tejże kaplicy.
Następnie opuściliśmy teren cmentarza. Później okazało się że na zdjęciu widnieje owy artefakt.

Jeśli to nie diabeł z piekła
Z trudem zniose taką prawdę. Ale w życiu trochę duchów widziałem. Może nie tym razem.
W każdym razie każda opinia jest dobra i mam nadzieję że choć trochę będzie to dla was spooky . Może nawet dowód na istnienie drugiej strony. Których ja już więcej w życiu nie potrzebuje.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#4

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie co wy wymyślacie, przecież to jest ewidentnie kawałek zielonego czyli jodła lub świerk. Pewnie na tym zdjęciu co rzekomo nic nie widać wiał mocniej wiatr i gałązkę przechyliło ku ziemi. Przecież w tymże dniu nie zanosimy na grób tylko zniczy i chryzantem, ludzie noszą różne wiązanki czy wieńce, jedne luzem inne do wazonu, a mnie to wygląda właśnie na taką iglastą gałązkę zwłaszcza po rozjaśnieniu zdjęcia.

 

Jeśli to nie diabeł z piekła

Z trudem zniose taką prawdę.

Prawda zazwyczaj nie jest przychylna za to jest racjonalna czy się to komuś podoba czy nie.

 

Ale w życiu trochę duchów widziałem.

A to ciekawe.

 

 

Suma summarum obojętnie czy to szczyt małej choineczki czy gałązka iglaka diabeł z piekła to nie jest.





#5

NishiroKoku.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



 Suma summarum obojętnie czy to szczyt małej choineczki czy gałązka iglaka diabeł z piekła to nie jest.


O nieeeeeeeee

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka


  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Albo człowiek, albo choinka. Duchy odpadają, bo nie istnieją.
  • 0



#7

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na gałąź :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0



#8

Duszkanna.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To człowiek, schylił się po coś po prostu (jak ktoś zresztą już tutaj to zauważył).
  • 0

#9

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to jakaś osoba modlił się przed grobem, potem wstała i myknęła, a wy nie zauważyliście tego, bo była na czarno ubrana i zlewała się z otoczeniem.


  • 0



#10

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@NishiroKoku

 

 

Ale w życiu trochę duchów widziałem.

 

Mógłbyś opisać te sytuacje?

 

 

Może nawet dowód na istnienie drugiej strony. Których ja już więcej w życiu nie potrzebuje.

 

A ja potrzebuje, bo dotychczasowe sa slabe. Podziel sie, moze mnie przekonaja?


  • 0

#11

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Toxic . Żeby tak prygiąc małą jodełkę czy inny iglak by schował sie za grobowcem to musiało by wiać ze 180km/h . Przy takiej wichurze to  przewraca ludzi i gasi znicze w szklanych opakowaniach.Myślę, że możemy wykluczyć taka opcję. :)  No chyba że chodziło o wazon z gałązkami który się wywalił w momencie między fotkami.


  • 0



#12

NishiroKoku.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Toxic . Żeby tak prygiąc małą jodełkę czy inny iglak by schował sie za grobowcem to musiało by wiać ze 180km/h . Przy takiej wichurze to  przewraca ludzi i gasi znicze w szklanych opakowaniach.Myślę, że możemy wykluczyć taka opcję. :)  No chyba że chodziło o wazon z gałązkami który się wywalił w momencie między fotkami.

Odpowiedź to kobieta na lewo oczywiście. To nie znicz oswietlił a zapałki. Stąd tak intensywny cień. Bo same znicze niewiele światła dawały wtedy. Po prostu zdjęcie idealnie zgrało się z momentem w którym kobieta odpalała znicz.

A co do wyżej pisanych komentarzy o duchach. To widywalem je od dziecka. Oczywiście nie dzień w dzień ale na przestrzeni lat. Częstotliwość się zwiększyła z uwagi że interesuje się urbexem. Pół Polski już widziałem. I w kilku miejscach miały niewyjaśnione wydarzenia. Cienie, kroki, duchy też widziałem. Ale jest to ekstremalna rzadkość. Jeżeli ktoś chce coś spotkać niech uda się do miejsc gdzie umierali ludzie.. Szpitale etc. Tam jest niewielka szansa ale istnieje że coś się wydarzy. Oczywiście większość da się wytłumaczyć racjonalnie.. Ale może komuś się trafi coś ekstremalnie niewytłumaczalnego.

Ostatnia sytuacja która mnie spotkała.. To dziwny dźwięk radia w szczerym polu. Nie było krzaków nie było nic. A słyszalne były głosy. Ja i moich 2 znajomych to słyszeliśmy. Dwukrotnie to wystąpiło i zwialiśmy prędko stamtąd. A byliśmy na spacerze w lesie. Wracając to się stało. Także nie ma reguły co gdzie się stanie. Osobiście uważam że mam w sobie jakieś czujniki które to sprowadzają lub aktywują. A jestem człowiekiem wierzącym może to też ta kwestia. Nie mniej zawsze tłumacze sobie wszystko na logikę. Na 50 dziwnych wydarzeń może 3 były dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Życzę by i wam coś niewyjaśnionego się przydarzyło ale bez uszczerbku na zdrowiu. Pozdrawiam i dzięki za udział w wątku. Miło pogadać z podobnie "nawiedzonymi" bądź logicznymi umysłami

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
  • 1

#13

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To dziwny dźwięk radia w szczerym polu. Nie było krzaków nie było nic. A słyszalne były głosy. Ja i moich 2 znajomych to słyszeliśmy.

 

Problem w tym, że czasem tworzą się takie "akustyczne kanały" i dźwięk niesie praktycznie nie osłabiony na całkiem spore  dystanse.  Podejżewam odpowiednie ułozenie warst ciepłego i zimnego powietrza.

Ostatnio wchodze do ogrodu, lekka mgła, pochmurny dzień a tu  za płotem dźwięk przejeżdzającego pociagu, słychać jak stukają koła i nawet sygnał -klakson elektrowozu. No normalnie typowy skład Kolei Dolnoślaskich na polu zza płotem.. Tyle tylko że w linii prostej do najbliższych aktywnych szyn kolejowych to 7-8km. I to jeszcze po drodze góra i spory płaskowyż :).   OT taka anomalia. Ludzkie głosy rozmowy zdarza mi sie usłyszeć nawet z 1 km w sytuacji gdy w innym kierunku  słysze wrzaski na orliku  jakieś 100. tylko jako nieco głośniejsze.


  • 0



#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten dźwięk mógł pochodzić od telefonu. Może szedł sobie jakiś koleś i pudzczał muzykę, może jeszcze przez głośnik bluetooth. Poza tym, ja bym nie uciekł.
  • 0



#15

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Albo człowiek, albo choinka. Duchy odpadają, bo nie istnieją.

 

Nie wiedziałem że nauka wykluczyła istnienie duchów.  :facepalm:


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych