Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego kobiety zakochują się w przestępcach?


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

Yenisey.
 • Postów: 62
 • Tematów: 32
 • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Dexter czy Frank Underwood to filmowi bezwzględni mordercy, ale kobiety „kochają ich bardziej niż rekiny krew”. Niektóre posuwają się dalej i zakochują się w prawdziwych przestępcach.

 

dd747536f358cfc53356fad1803246b6f54fd4d3

 

80-letni Charles Manson, skazany na dożywocie założyciel sekty Rodzina, miał wziąć ślub z 26-letnią Afton Elaine Burton. Dziewczyna utrzymuje z nim kontakt od dziesięciu lat. Uważa, że mężczyzna jest niewinny.

 

"Ciacho”, „najprzystojniejszy facet świata”, „zbyt piękny, żeby był zły” – tak piszą o nim fanki. Czy jest gwiazdorem rocka, bohaterem nowego sezonu popularnego serialu? Nie. Jest bandziorem. To 30-letni Jeremy Meeks. Rysopis: niebieskie oczy, mocna szczęka, zniewalające spojrzenie i piękny uśmiech. Sławę najprzystojniejszego więźnia świata zyskał pół roku temu, gdy jego podobizna trafiła na stronę lokalnego wydziału policji w Stockton. Upublicznienie wizerunku Meeksa miało być formą kary, tymczasem niechcący policja zrobiła przestępcy przysługę. Dziś jak grzyby po deszczu powstają na portalach społecznościowych jego fanpage’e (jeden z nich ma już ponad 230 tys. lajków). 

 

b66a5042a8545a7bd627da324dfd27cdb058a5c2

Jeremy Meeks stał się gwiazdą internetu zaraz po tym, jak został zatrzymany za udział w gangu i posiadanie broni.

 

 

Fanki kryminalnego celebryty prześcigają się w publikacji komplementów, zmontowanych „sweetfoci” z kryminalistą w roli kochanka, fotomontaży Meeksa ubranego w markowe garnitury od Hugo Bossa czy Dolce&Gabbana. Czule wyznają: „Jeśli twoje serce byłoby więzieniem, chciałabym dostać dożywocie”.

Niestety, Meeks nie został zatrzymany za bycie zbyt seksownym, ale za członkostwo w gangu i nielegalne posiadanie broni. Był już zresztą wcześniej karany, a miejscowa policja uważa go za jednego z najbardziej brutalnych przestępców, jacy działają w okolicy cieszącego się nie najlepszą opinią Stockton. Sędzia wyznaczył za niego kaucję wysokości 900 tys. dolarów.

 

Seryjny morderca i kanibal Jeffrey Dahmer dostawał w więzieniu listy miłosne od wielbicielek. O jego ciągłej popularności świadczy choć-by to, że kilka lat temu do sprzedaży trafiły przedstawiające go figurki.

 

 

 

Aaaa, seryjnego zapoznam od zaraz

Meeks nie jest jedynym przestępcą, który zdobył rzesze wielbicielek. W Stanach Zjednoczonych działają różne portale, gdzie więźniowie zamieszczają swoje ogłoszenia.

Przystojny czarnoskóry 31-letni Christopher A. Young, z teksańskiego San Antonio Texas, od 8,5 roku oczekuje na egzekucję w celi śmierci. „Uwielbiam czytać, pisać i grać w szachy (…) Jestem zamknięty w celi przez 23 godziny na dobę, więc mam mnóstwo czasu na myślenie i pisanie” – zachęca skazany za śmiertelne postrzelenie 55-latka podczas napadu. 49-letni Dale Falnnagan ma miły uśmiech, do twarzy mu w czerwonej koszuli. „Jaka byłaby wiadomość w butelce dla ciebie?” – zagaja poetycko. „Serdeczny, tajemniczy, pociągający. (…) Tęsknię za zabawami z moim psem, przechadzkami wśród różnokolorowych kwiatów, bryzą oceanu, wschodem słońca… I Tobą”. Niech was nie zwiedzie ten romantyczny ton – pan Dale z zimną krwią zastrzelił swoich dziadków, gdy odmówili oddania mu oszczędności emerytalnych. Twórcy stron takich jak writeaprisoner. com zachęcają, by wspierać więźniów dobrym słowem, modlitwą.

„Brak kontaktu ze światem zewnętrznym osłabia ich więzi ze społeczeństwem, sprawia, że czują się osamotnieni, zdesperowani, zmniejsza ich szansę na resocjalizację i powrót do świata normalnych ludzi” – przekonują, powołując się na ekspertów od więziennictwa. Praktyka pokazuje, że im cięższe i bardziej medialne przestępstwo, tym skazany może liczyć na większe zainteresowanie. Najbardziej przerażający i ohydni mordercy ostatnich lat, m.in. sprawca masakry na wyspie Utoya, który zabił 77 ludzi – Anders Breivik, dostają codziennie kilkadziesiąt listów od „fanek”. Ich autorki mają różne motywacje. Niektóre przedstawiają się jako osoby głęboko wierzące, które chciałyby nawrócić Breivika, u innych wywołuje on uczucia macierzyńskie.

Propozycje romansu dostaje też „potwór z Amstetten” Josef Fritzl, który przez wiele lat przetrzymywał w piwnicy i gwałcił swoją córkę. Ich autorki wierzą, że 73-letni elektryk chciał córkę chronić od złego świata, więc działał z dobroci serca. Historia zna wiele przypadków fascynacji przestępcami. Seryjny morderca Ted Bundy nie tylko się ożenił, ale też spłodził syna, zanim powędrował na krzesło elektryczne. Charles Tex Warson, członek niesławnej bandy Mansona, odpowiedzialnej m.in. za zabójstwo żony Romana Polańskiego Sharon Tate doczekał się trojga dzieci poczętych podczas więziennych wizyt. Susan Atkins, skazana za zamordowanie Tate, dwukrotnie wyszła za mąż za swoich oddanych wielbicieli.

Zgodę na ślub z 26-letnią Afton Elaine Burton dostał też niedawno 80-letni Charles Manson, założyciel sekty Rodzina, skazany na dożywotnie więzienie. Do ceremonii nie doszło, ponieważ w ostatniej chwili okazało się, że Burton miała sekretny plan dotyczący Mansona. Zależało jej na prawach do ciała małżonka i po jego śmierci chciała wystawiać je na widok publiczny... Listy miłosne od kobiet (a także mężczyzn) otrzymywał nawet homoseksualista i kanibal Jeffrey Dahmer, jeden z najgłośniejszych seryjnych morderców w Stanach Zjednoczonych.

 

Jeffrey-dahmer.jpg

Jeffrey Dahmer

 

 

„Bycie związanym z kimś złym sprawia, że czujesz się rewolucjonistą, buntownikiem przełamującym tabu” – wyjaśnia Mike Aamodt, psycholog z Radford University, zajmujący się badaniami tego fetyszu. „Jeśli prowadzisz nudne uporządkowane życie, to daje ci szansę na zmianę. Czy to nie ekscytujące móc na pytanie na przyjęciu, z kim się umawiasz, powiedzieć: nie z księgowym, ale z seryjnym mordercą?” – pyta retorycznie psycholog. Ale hybristofilia, czyli zaburzenie, w którym jedynym lub preferowanym obiektem pożądania seksualnego są przestępcy, może mieć różnorakie podłoże.

Według badaczki Sheili Isenberg, autorki książki „Kobiety, które kochają mężczyzn, którzy zabijają”, hybristofilia często występuje u kobiet mających za sobą trudne dzieciństwo – ofiar nadużyć seksualnych albo znęcania. Pisze o nich: „to małe zagubione dziewczynki, wychowane w nieprawidłowych rodzinach, w których były ofiarami surowych ojców o dyktatorskich zapędach, wspomaganych przez pasywne matki. Wyrastają z nich źle przystosowane do życia romantyczki, których wyidealizowana wizja miłości między kobietą a mężczyzną staje się tragiczną, nigdy niespełnioną pasją”. Ślub jakich mało Na tym weselu nie zabrakło wprawdzie białej sukienki dla panny młodej, ale już pan młody zamiast fraka nosił niebieski więzienny drelich. Nie stawili się też goście i rodzina, bo ta zerwała z panną młodą – Doreen Lioy – wszelkie kontakty po tym, gdy kobieta zdecydowała się poślubić 3 października 1996 r. Richarda Ramireza. Ramirez w połowie lat osiemdziesiątych XX wieku był postrachem południowej Kalifornii, znanym pod pseudonimem NightStalker. Na koncie miał trzynaście ofiar. Kościół zastąpiła sala widzeń kalifornijskiego więzienia San Quentin. Obyło się też bez nocy poślubnej, którą państwo młodzi spędzili osobno – ona wróciła do domu, on do swej celi. Lioy przysięgła, że popełni samobójstwo, gdy wyrok na jej mężu zostanie wykonany, ale Ramirez zmarł, oczekując na egzekucję w 2013 roku z powodu zapalenia wątroby.

Brak jest dokładnych statystyk, ale z szacunków wynika, że tylko w USA kilkudziesięciu morderców na tzw. heath row (w celi śmierci) wstępuje w związki małżeńskie. W roku 1989, kiedy w stanie Nowy Jork zniesiono przepis zabraniający zawierania małżeństw więźniom odbywającym kary dożywocia, około 800 z nich się ożeniło. Tylko na pierwszy rzut oka wychodzące za nich kobiety pozbawione są instynktu samozachowawczego. Czasem decydują się na wielkie poświęcenia, porzucają pracę i rodziny, by być blisko więźnia, czekać na kolejne widzenie. Bywa, że są to piękne wykształcone prawniczki, sędziny, psycholożki.

Jak Rosalie Martinez, specjalistka w dziedzinie migracji, żona prawnika, z którym miała cztery córki. W 1995 r. poznała skazanego na dożywocie Oscara Ray Bolina Jr. W jednym z wywiadów powiedziała, że gdy go pierwszy raz ujrzała, „zaparło jej dech w piersiach”. Poczuła jego samotność i wyizolowanie. „Wpłynęło to na mnie, ponieważ czułam się tak samo”. Zdecydowała się na ślub, by „szerzyć wiedzę” o błędach w jego procesie i niewinności. Bolin, kierowca ciężarówki, został skazany za zgwałcenie i zamordowanie trzech kobiet na Florydzie. O uniewinnienie Ramireza walczyła też Lioy.

 

Richard_Ramirez_1984_mug_shot.jpg

Richard Ramirez 

 

Seryjny morderca w więzieniu jest w pewnym sensie „perfekcyjnym partnerem”. Kobieta ma nad nim kontrolę, wie, gdzie przebywa i że jej nie zdradza. Może czuć się kochaną, ale nie musi wykonywać monotonnych codziennych czynności związanych z  życiem w  związku. Może podtrzymywać taką fantazję długi czas. Mike Aamodt ocenia: „Więzień potrzebuje ciebie bardziej niż ty jego. Możesz mieć nad nim władzę, strasząc, że nie napiszesz lub go nie odwiedzisz, a jeśli jest na dożywociu, ta kontrola trwa całe życie”.

Kobiety wiążące się z przestępcami często traktują swoje działanie jako misję – to reformatorki, które jak Lioy chcą odnaleźć w mordercy skrzywdzonego przez społeczeństwo małego chłopca. Brzmi znajomo? Czy nie na podobnym motywie opiera się koncept największego bestsellera ostatnich lat, czyli „50 twarzy Greya”? Tam młody błyskotliwy przedsiębiorca o nienagannych manierach, który poza odnoszeniem sukcesów znajduje czas na misje humanitarne mające na celu walkę z  głodem na świecie, i  grę na fortepianie, serwuje 23-letniej Anastasii Steele, absolwentce literatury, obok romantycznych kolacji przy świecach i rejsów jachtem bolesny seks BDSM… Grey ma zadatki na psychopatę, a jednak Steel oswaja go i odkrywa, że źródłem jego dewiacji i chęci zadawania bólu innym jest (sic!) między innymi nieszczęśliwe dzieciństwo spędzone u boku matki narkomanki. Piękna odmienia Bestię.

 

„Piękna i  bestia to stary schemat, który ostatnio, po fascynacji Kopciuszkiem, robi na nowo karierę. Może to też mieć związek ze zmianą modelu kobiecości, kobiety to już nie są bierne, czekające w wieży księżniczki, ale silne, odważne bohaterki, takie jak Claire Underwood z »House of Cards« czy Cersei Lannister z »Gry o tron«” – zauważa dr Aleksandra Drzał-Sierocka, kulturoznawczyni ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, która zajmuje się m.in. filmoznawstwem. Bestia fascynuje nas nie tylko swoją tajemnicą, ale też dzikością, zwierzęcością.

„Mówimy o odwiecznym podziale na naturę i kulturę, wzrastamy w kulturze, ale natura nieodmiennie nas pociąga. Już Freud mówił, kultura jest źródłem cierpień” – dodaje. Natura każe nam szukać silnego i agresywnego mężczyzny, bo przed wiekami robiły to nasze praprababcie. Agresywny i silny mężczyzna nie tylko mógł obronić kobietę przed drapieżnikami i członkami sąsiedniego plemienia, ale także, przekazując swe geny jej synom, zapewniał im dobry start życiowy. Dlatego agresywność mężczyzny szła często w parze z jego rozrodczym sukcesem.

Czasem jednak, słuchając głosu natury, wielbicielki przestępców wpadają w śmiertelną pułapkę. Katrina Montgomery była piękną 20-letnią studentką. Zakochała się w Justinie Merrimanie, który działał w nazistowskim gangu Skin Head Dogs. Książkę „Niebezpieczne zauroczenie” o tej parze napisał Robert Scott. Merriman, skazany za napaść z bronią w ręku, prosił, by pisano do niego listy. Odpowiedziała Katrina. Ich znajomość szybko rozkwitła. „On pije whiskey i pali papierosy bez filtra. Wygląda tak męsko. Ona go zauważa. (…) w głębi serca czuje, że to mężczyzna jej życia, dla którego warto żyć, dla którego warto nawet zabić (zakochują się w sobie, uprawiają dziki seks, rodzi im się piątka czystych rasowo, białych dzieci i żyją długo i szczęśliwie)” – fantazjował Merriman w jednym z listów.

Rzeczywistość nie wyglądała jednak jak baśń o Pięknej i Bestii. Mężczyzna wyszedł z więzienia i pewnego wieczoru w 1992 r. zgwałcił ukochaną na oczach kolegów z gangu, a potem poderżnął jej gardło. Dziś przebywa w celi śmierci.

 

 

źródło: http://www.focus.pl/...stepcach?page=1


Użytkownik Yenisey edytował ten post 07.09.2017 - 13:11

 • 7

#2

StatystycznyPolak.
 • Postów: 2567
 • Tematów: 18
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak to mówią "łobuz kocha najbardziej" a gdy zrobi dziecko i ucieknie w świat to wtedy jest szukanie miłego spokojnego i kochającego mężczyzny ;)


 • 1#3

Yenisey.
 • Postów: 62
 • Tematów: 32
 • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Trzeba dodać, że Jeremy Meeks po wyjściu z więzienia zrobił karierę modela i teraz jest "sławny i bogaty" :D 


 • 0

#4

TheToxic.

  Faber est quisque suae fortunae

 • Postów: 1625
 • Tematów: 59
 • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy te oczy mogą kłamać, chyba nie? A raczej na pewno tak! Cóż oczy Jeremy ma akurat piękne. Jak widać niektórzy mają urody aż nadto i nie chodzi tu o sławnych czy bogatych, np Zombie Boy jest pokryty od pasa w górę samymi tatuażami, występuje jako model choć jego życie nie było usłane różami. Może nie jest przestępcą ale jego uroda jest niesamowita a tatuaże, cóż po prostu arcydzieło!

 

algflw.jpg

 

Dlaczego tak jest, że kobiety szukają mężczyzn tych z zadziorem? Może dlatego, że lubią mieć wsparcie i schronienie pod silną ręką. Oczywiście osobiście uważam, że skrajną głupotą jest wiązanie się z przestępcą, lecz skazany skazanemu nie równy. Co innego odbywać wyrok za pedofilię czy zabójstwo, a co innego za podatki czy niezapłacony mandat, także tu też warto patrzeć na wagę przestępstwa. Osobiście nigdy bym się nie związała z pedofilem czy innym dewiantem, ale jak widać każda potwora znajdzie swego amatora. 

#5

Children of the Sun.
 • Postów: 101
 • Tematów: 38
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli, wychodzi na to, że jedyną słuszną drogą życiową prawdziwego mężczyzny, jest ścieżka przestępcy :szczerb:

Charles Manson wydaje się być fenomenem, akurat wczoraj na focus tv był o nim dokument, całe jego życie to seks i lsd, a pod koniec życia odwiedza go 26-latka, gdzie tu sprawiedliwość, zwykli szarzy obywatele tak nie mają.


 • 0#6

TheToxic.

  Faber est quisque suae fortunae

 • Postów: 1625
 • Tematów: 59
 • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Yen

 

Jeśli masz na myśli siebie to... musisz poprawić się w seksie i zażywać narkotyki :P

 

A tak na poważnie, to teraz dziewczyny są gorsze od chłopców. Chłopcy są wrażliwi i delikatni a dziewczyny to takie chachary w spódnicach. 

#7

Zaciekawiony.
 • Postów: 8137
 • Tematów: 85
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od kiedy usłyszałem że Trynkiewicz się ożenił, nic mnie nie zdziwi.

 

Myślę że działa tu mechanizm podobny jak u celebrytów - o przestępcach się słyszy i przez samo to zaczynają być interesujący, ponieważ zaś nie zna się ich blisko, można nakładać na ich sylwetki różne wewnętrzne projekcje.


 • 0#8

TheToxic.

  Faber est quisque suae fortunae

 • Postów: 1625
 • Tematów: 59
 • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat jeśli chodzi o Trynkiewicza to od rana trąbią o nim w wiadomościach, zastanawiają się jak to możliwe, że w zamkniętym ośrodku Mariusz miał aż 70 nośników z treścią pedofilską. Natomiast jego żona - jak podejrzewam wzięła z nim ślub dla sławy ponieważ udzieliła wywiadu który znalazł się w książce Justyny Kopińskiej „Polska odwraca oczy”

#9

D.B. Cooper.
 • Postów: 1179
 • Tematów: 108
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chłopcy są wrażliwi i delikatni a dziewczyny to takie chachary w spódnicach.

.. taka prawda, koniec świata bliski :/
 • 0#10

Atomowy_jogurt_zagłady.
 • Postów: 505
 • Tematów: 27
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To, że panowie mają tu takie powodzenie wynika z prostej aczkolwiek dla wielu facetów niewiadomej przyczyny, :) Tą przyczyną są emocje, kobiety postrzegają świat bardziej emocjonalnie niż faceci, którzy z kolei kierują się logiką - dwa różne światy. Dlatego kobiety zakochują się w "złych "bad boyach" bo taki z pewnością da jej więcej emocjonalnych przeżyć niż facet z chipsami i piwem przed telewizorem, odwalający swoją robote te 5-6 dni w tygodniu, przewidywalny zjadacz chleba.  Ale podejrzewam, że kobieta około trzydziestki, chcąca dziecko na męża prędzej wybierze pana kluskę niż bandziorą, który może ją kręcić seksualnie. 


 • 0

#11

StatystycznyPolak.
 • Postów: 2567
 • Tematów: 18
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A tak na poważnie, to teraz dziewczyny są gorsze od chłopców. Chłopcy są wrażliwi i delikatni a dziewczyny to takie chachary w spódnicach.

 

Coś w tym jest, nie zaprzeczam.

 

Część kobiet kręcą takie cwane, nieco agresywne i dominujące osobniki. To bardzo pierwotny instynkt który wynika z chęci przedłużenia gatunku z najzdrowszym i najsilniejszym osobnikiem. Biologi nie da się oszukać ;)


 • 0#12

Endinajla.

  Empatyczny Demon

 • Postów: 2169
 • Tematów: 162
 • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważam, że z jednej strony biologia, a z drugiej psychika odgrywa istotna rolę oraz to jakie relacje zachodziły w rodzinie, w szkole... To, że kobieta szuka przestępcy, może to świadczyć... " chroń mnie, przed tymi co... mi dokuczali, śmiali się etc." Ta myśl, że jak zwiąże się z kimś takim, to...będą czuli przed nią większy respekt, to takie szukanie bezpieczeństwa, jednocześnie igrając z ogniem, taka jazda na tykającej bombie.  istnieje jeszcze takie coś jak... masochizm. Wtedy taka masochistka szuka potencjalnego kandydata na zaspokojenie jej potrzeb... takiego agresywnego, dominanta... który, już przez samo bycie seryjnym mordercą, sprawia, że w niej pojawia się to uczucie, które ją koi. Takie dziewczyny to z reguły ofiary ojców pedofilów, albo przemocy w rodzinie... Takie dziewczyny mają wypaczoną psychikę, gdzie ból psychiczny staje sie elementem potrzebnym do życia... Smutne , ale prawdziwe...


 • 2#13

Daniel..
 • Postów: 4137
 • Tematów: 51
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie są dziewczyny dzisiaj. Największa patola i dresiarnia ma najfajniejsze laski u boku. A jeszcze jak ma dobre auto i trochę kaski to może mieć każdą. Nie ma znaczenia wiedza, inteligencja, czy kultura. Zresztą dziś miły i ułożony chłopak z perspektywami to w oczach dziewczyn po prostu ciota. Jak masz kasę to najlepiej nielegalnie, bo to jest wtedy takie ahhh, ewentualnie jakiś prezes firmy, bo to ustawiona szycha. Żenada, ale tak niestety w większości przypadków jest. Sam widzę jak największe patusy z lat nastoletnich mają teraz najfajniejsze dziewczyny, a Ci spoko znajomi z perspektywami, to albo samotni, albo z totalnymi paszczurami...nigdy tego nie zrozumiem. :)


 • 0#14

Atomowy_jogurt_zagłady.
 • Postów: 505
 • Tematów: 27
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Takie są dziewczyny dzisiaj. Największa patola i dresiarnia ma najfajniejsze laski u boku. A jeszcze jak ma dobre auto i trochę kaski to może mieć każdą. Nie ma znaczenia wiedza, inteligencja, czy kultura. Zresztą dziś miły i ułożony chłopak z perspektywami to w oczach dziewczyn po prostu ciota. Jak masz kasę to najlepiej nielegalnie, bo to jest wtedy takie ahhh, ewentualnie jakiś prezes firmy, bo to ustawiona szycha. Żenada, ale tak niestety w większości przypadków jest. Sam widzę jak największe patusy z lat nastoletnich mają teraz najfajniejsze dziewczyny, a Ci spoko znajomi z perspektywami, to albo samotni, albo z totalnymi paszczurami...nigdy tego nie zrozumiem. :)

Typowe... Bo postrzegasz to LOGICZNIE. Ja znam ludzi, którzy w mniemaniu kobiet wg tego co piszesz są "ciotami", Ale to są faceci, którzy są gotowi, na to, że mogą ją stracić nie obchodzą się z nimi jak z jajkiem jak większość facetów okazujących desperacje. To jaką kobietę facet zdobędzie zależy tylko i wyłącznie od faceta, to działa trochę jak odbicie w zwierciadle. Jeśli masz niską samoocenę, facet zachowuje się desperacko, nie jest elokwentny, nie robi nic ze swoim życiem to jakiej kobiety może się spodziewać... Ok, może poderwać kobietę na auto i portfel, ale pytanie brzmi "czy na takiej będzie mu zależeć i czy takiej na prawdę chce j lrzedewszystkim co ona sobą reprezentuje?" 

A wiedza ma znaczenie i to ogromne, wiedza na temat relacji międzyludzkich oraz wiedze na SWÓJ WŁASNY temat nie przesłonięta ego. Taka wiedza sprawia, że facet wywołuje w kobiecie to co ona w danej chwili chce poczuć. 

 

Swoją drogą, nie sądziłem, że paranormalne.pl stanie się tak bardzo nieparanormalne jak obecnie ma to miejsce. :) Ciekawe jakie tematy pojawią się jutro. :)


Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 07.09.2017 - 22:51

 • 0

#15

kokoszka.
 • Postów: 31
 • Tematów: 1
 • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie są dziewczyny dzisiaj. Największa patola i dresiarnia ma najfajniejsze laski u boku. A jeszcze jak ma dobre auto i trochę kaski to może mieć każdą. Nie ma znaczenia wiedza, inteligencja, czy kultura. Zresztą dziś miły i ułożony chłopak z perspektywami to w oczach dziewczyn po prostu ciota. Jak masz kasę to najlepiej nielegalnie, bo to jest wtedy takie ahhh, ewentualnie jakiś prezes firmy, bo to ustawiona szycha. Żenada, ale tak niestety w większości przypadków jest. Sam widzę jak największe patusy z lat nastoletnich mają teraz najfajniejsze dziewczyny, a Ci spoko znajomi z perspektywami, to albo samotni, albo z totalnymi paszczurami...nigdy tego nie zrozumiem. :)

Przestań nazywać kobiety totalnymi paszczurami to może się to zmieni :D

A tak swoją drogą poznałam w życiu nie jednego nawet fajnego chłopaka, w zupełności nie bad-boya, który miał ładną i fajną dziewczyne. A ci, którzy narzekali na to, że "fajne laski lecą tylko na dresów, a na fajnych chłopaków lecą samw paszczury" praktycznie zawsze byli w jakimś stopniu desperatami o jakich pisze Atomowy Jogurt, a do tego ich wadą nie było bycie "spokojnym, miłym chłopakiem" tylko o wiele więcej niefajnych cech. I nie piszę tego po to, żeby dogryźć Danielowi. Ile z moich fajnych i ładnych koleżanek ma spokojnych, dość inteligentnych chłopaków. Choć faktem jest, że nie kojarze takiej, która koniecznie chce być z bardzo nieśmiałym i nieatrakcyjnym fizycznie facetem. Ale czy naprawdę istnieją tylko podli bad-boye i koszmarnie nudne tzw. ciepłe kluchy? No proszę Was... Do tej pory większość facetów jakich poznałam była gdzieś po środku. Wybitne ciepłe kluchy i bandyci były charakterystycznymi wyjątkami.

A co do kobiet, które faktycznie lecą tylko na chuliganów to bardzo spodobał mi się post Endi.

Użytkownik kokoszka edytował ten post 07.09.2017 - 23:41

 • 3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych