Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przepowiednie Fatimskie (III)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#31

robson.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie, dawno się nie logowałem ale staram się być na bieżąco z informacjami. Do powyższego wątku polecam zapoznanie się z tą pozycją : http://www.czytelnia.za.pl/24400.html . Ciekawa teoria, myślę że coś w tym jest. pozdrawiam.
  • 0

#32

kwoks1.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W obecnych czasach karzdy scenariusz jest mozliwy, zyjemy w swiecie takim, w ktorym w tym tygodniu moze byc spokojnie a na drugi dzien moze byc woojna najmniej spodziewana. Kto z was sie spodziewal ataku na World Trade Centre i powiedzcie mi czy od tego czasem sie nie zaczelo, od tego ataku zaczela sie cala walka z terroryzemem z z biegiem czasu coraz wiecej osob ginie, a kataklizmy zdarzaja sie czesciej niz to bylo przedtem cos w tym prawdy jest. Miejmy nadzieje ze to sie nie spelni.
  • 0

#33

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę o zamknięcie tematu bo widzę że niektórzy wciąż nie widzą iż jest on bez sensu
  • 0

#34

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy może ktoś się zastanawiał, dlaczego rękopisy 1 i 2 tajemnicy są spisane zupełnie innym charakterem pisma niż 3 tajemnica? Proszę porównać>
http://www.opoka.org...y/fatima_1.html
http://www.opoka.org...y/fatima_2.html

Książka jest faktycznie ciekawa.
To, że dla Ciebie jest bez sensu wszystko, co jest sprzeczne z Twoją interpretacją to doskonale wiemy.



Zapewne jest to kolejny spisek przeciwko ludzkości. Chciałem podsumować. Wątek ten opiera się na NIEPRAWDZIWEJ treści trzeciej tajemnicy fatimskiej. Łucja jako małe dziecko z pierwszego dwudziestolecia XX wieku żyjąca w małej portugalskiej wsi NIE MOGŁA zapamiętać tylu szczegółów o państwach, które wtedy jeszcze nie istniały (np Polska), niemożliwe jest to, żeby tak małe dziecko mogło zapamiętać tyle zmian granic, historii, informacji o nieistniejącej wówczas bombie jądrowej (wtedy nawet nie istniało samo pojęcie "bomba jądrowa)- dlatego też cały ten wątek wydaje się być kpiną. Poza tym , treść trzeciej tajemnicy fatimskiej jest znana i wolna jest od tego typu rewelacji. DLATEGO TEŻ NIE ROZUMIEM DLACZEGO WĄTEK TEN JEST KONTYNUOWANY SKORO OPARTY JEST NA ZMYŚLONYM I ŻAŁOSNYM TEKŚCIE, a to , że administrator, pragnie utzrymać portal przy życiu (dotacje) i brnie w tę ewidnetną bzdurę, i nie potrafi przyznać , że kontynuacja tego wątku nie ma sensu woła o pomstę do nieba. POWTARZAM. TO NIE JEST TREŚĆ TZRECIEJ TAJEMNICY FATIMSKIEJ. Zastanówcie się jeszcze raz nad logiką tego tekstu....

Irak (KIEDY POWSTAŁ IRAK), NRD (KIEDY POWSTAŁO NRD?), Polska co za kpiny! Wtedy nawet nie istaniało takie pojęcie jak IRAK, NRD, bomba jądrową, . Czy mała Łucja zapamiętała by nazwę "Szczecin"!!!! ???Ludzie
  • 0

#35

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo twoje zarzuty są absurdalne, najpierw dowiedz się , dlaczego charaktery pisma są "różne" a potem snuj teorie spiskowe na siłę tylko po to aby odwrócić uwagę od fałszywego tekstu
  • 0

#36

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tworzysz na siłę kolejny spisek, bo skoro okazało się że autor tematu miał fałszywe źródła, to trzeba się przyczepić do charakteru pisma , aby zostawić furtkę do spekulacji,że jednak ten tekst mógł być prawdziwy, a Kościół nakarmił ludzi kłamstwem i przedstawił fałszywy tekst...
  • 0

#37 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Ktosiuf. Chodzi o to, że podejrzenia o mataczenia padające na KK nie są tak całkowicie bezzasadne. Wiele razy Kościół udowodnił, że ma na sumieniu mnóstwo nieczystych zagrywek z których teraz trudno mu się wytłumaczyć. Stąd sugestia fałszerstwa.
  • 0

#38

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

treść trzeciej tajemnicy fatimskiej jest znana


No faktycznie, cos nam tam podano na tacy ;) Co ciekawe pozornie nic waznego i troche dziwi fakt, ze przez tyle lat kolejne głowy kościoła uznawały treść trzeciej tajemnicy za zbyt "niesamowitą" aby przedstawić ją światu. Ja jakos nie dostrzegam tej niesamowitości - ale to juz miejsce na inny temat.
  • 0



#39

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No faktycznie, cos nam tam podano na tacy ;) Co ciekawe pozornie nic waznego i troche dziwi fakt, ze przez tyle lat kolejne głowy kościoła uznawały treść trzeciej tajemnicy za zbyt "niesamowitą" aby przedstawić ją światu. Ja jakos nie dostrzegam tej niesamowitości - ale to juz miejsce na inny temat.


Ale nie ważne co wam pokazano to i tak uważacie to za spisek. To o czym piszesz to czyste spekulacje wlaśnie dlatego ,że przez wiele lat 3 taejmnica nie została przez wiele lat ujawniona. Z drugiej strony to faktycznie...papież na stosie trupów- NIC NIEZWYKŁEGO. Siostra Łucja żyła kiedy ujawniano tajemnicę więc....czegoś tu nie rozumiem. Ten tematy nie jest wart dalszego kontynuowania. Jeśli tak dalej będziecie postępować,. to ja założe temat z wymyślonym tekstem i nikt mi nie udowodni, że nie jest prawdziwy....
  • 0

#40

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Problem w tym, że ważne co nam pokazano. Zgadzam sie z Eurym, dlaczego trzymali tak długo w tajemnicy, skoro to taka błachostka była ? I skąd wiesz, czy to, co przedstawiono jako fakt nie jest kłamstwem ze strony kościoła ?

Jeśli tak dalej będziecie postępować,. to ja założe temat z wymyślonym tekstem i nikt mi nie udowodni, że nie jest prawdziwy....


No właśnie udowodnimy :D .
  • 0

#41

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale to nie jest błachostka! Przecież wizja Papieża padającego od kól żołnierzy nie jest BŁAHOSTKĄ.
MAM PYTANIE DO INTELIGENTNYCH LUDZI(zakładam , że wszyscy nimi jesteście) . Jak małe dziecko z zabitej deskami portugalskiej wioski na początku XX wieku mogło z taka precyzją zapamiętać tyle szczegółów z historii i geografii państw Europy. Użyto nazwy Irak, Polska, BOMBA JĄDROWA, które wtedy nie istniały, a nawet jeśli Matka Boska by ich użyła to dziecko nie było by wstanie nawet domyślić się o czym mowa. Kurcze ja nie wiem, kolejne logiczne pytanie: czy jest jakakolwiek możliwość abyście przyjęli coś co podaje Kościół za prawdziwe? Bo jeśli waszym zdaniem nie ma, tzn że jesteście nieobiektywni. Przez wiele lat tajemnica nie była ujawniana właśnie ze względu na szokujący opis śmierci Papieża i zniszczenia ludzi Kościoła.......
A teraz z drugiej strony:
.......jeśli ten tekst jest prawdziwy oznacza Kościół go zataił... a więc Bóg istnieje, chciał ukarać ludzi a dzieciom ukazała się Matka Boska....inaczej wasze domniemania są bez sensu. (oczywiście zaraz odezwą się głosy , że to nie jest tak, że to tylko jakaś istota się objawiła itd.itp.....i tak w koło Macieju).
  • 0

#42

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czekaj, a ja myślałem, że matka boska mówiłą, a dziecko pisało słowo w słowo...
  • 0

#43

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to widzisz źle myślałeś
  • 0

#44

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chciałbym coś przypomnieć w kwestii objwienia. Przecież Matka Boska posida zapewne potężną moc daną od Boga i dzięki tej mocy mogła sprawić iż te dzieci mogły bezproblemu wszystko zrozumieć bo Bóg ma taką możliwość jak choćby 12 apostołów którzy zostali "namaszczeni" przez Ducha Świętego i każdy z nich mówił w innym języku choć zapewne ich wcześniej nie znali :)
  • 0

#45

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wątpię ty masz rację we wszystkim, co związane z KK...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych