Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy awatar z forum dużo mówi o człowieku?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#61

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lubisz gangsterskie filmy. ;)





#62

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pora na mój awatar. Co z niego wyczytacie? :P

Że świntuch z ciebie i potrafisz być istnym wieprzem? :szczerb:

Człowiek w masce świni wydaje się być skryty i chcieć zniechęcić innych do kontaktu ze sobą. Wiadomo to tylko awatar, ale daje innym pewne odczucia na temat danej osoby ;)

Poza tym kojarzy mi się trochę z Piggsym z Manhunta.


Użytkownik Xotteva edytował ten post 26.09.2017 - 22:50


#63

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Kilroj, przychodzi mi na myśli Folwark Zwierzęcy. Przeciwnik/zwolennik totalitaryzmu? :D





#64

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A jak nie ma awatara?

Brak awatara na sto procent mówi mówi o człowieku tyle, że dany człowiek nie posiada awatara. Reszta jest domysłem. :))



#65

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mnie ten awatar, skojarzył się od razu z Mc Bushpigiem. :D

 



#66

Ameline.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może i ja się troszku wypowiem :)

Jako awatar mam swoje zdjęcie - z prostego powodu, lubię jak wszystko jest ujednolicone (zdjęcie mam na innych portalach fb, instagram ... urządzenia), poza tym chciałam być autentyczna kiedy zakładałam temat dot. pewnego zdarzenia (które jak się okazało miało proste wyjaśnienie :D)

Nie sądzę, by wybierany obrazek mógł określić osobowość, charakter, temperament itd. - gdybym nie wybrała swojego zdjęcia, najpewniej załadowała bym awatar na którym była postać z anime - to mówiłoby o mnie tylko tyle że lubię L z Death Note :/

Owszem wybieramy obrazek zgodnie z naszymi preferencjami, ale może się zdarzyć, że w danym momencie nie dysponowaliśmy odpowiednim obrazkiem.

Równie ważna jest tematyka forum - większość z nas pewnie chciała dopasować się klimatem do motywu zjawisk paranormalnych, wątpię że każdy tutaj jest na co dzień ponury.

Na zdjęciu jestem raczej poważna ale nie oznacza to że jestem taka zawsze, raczej uważam się za osobę pogodną :) Zdjęcie po prostu mi się podoba :D



#67

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pora na mój awatar. Co z niego wyczytacie? :P


"Do you like hurting other people?"

Musiałem. :P



#68

Wirowmaker.

    Go Beyond! Plus Ultra!

  • Postów: 85
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój awatar mówi o skrywającym się potworze ... czymś obcym nie z tego świata nie z tej planety ... fana SCI-FI, Horrorów, mroku, zaszczucia i czasem sytuacji w której musisz stawić czoła nieznanemu wszechobecnemu wrogowi... w środowisku które Cię zabije bez litości.

 

Poza tym coś dla mnie oznacza anonimowość im nas mniej w internetach tym lepiej...


Użytkownik Wirowmaker edytował ten post 19.01.2018 - 16:40


#69

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok, wchodzę w to. Coś o moim a właściwiej na podstawie niego o mnie?





#70

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1.Nie lubisz pokazywać siebie nieznajomym.
2.Możliwe że cierpisz ns kompleksy lub lenistwo.



#71

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież ty Aidil nie masz awatara. No to można jedynie oceniać na podstawie tego, że go nie ma.





#72

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

rozumiem, że właśnie ten brak awatara ma coś oznaczać... ale tak jak mój przedmówca twierdzę, że to bez sensu, ponieważ zabawa polega na ocenianiu awatarów właśnie.





#73

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież ty Aidil nie masz awatara. No to można jedynie oceniać na podstawie tego, że go nie ma.

 
 
I to też jest informacja, nieprawdaż?

@up
rozumiem, że właśnie ten brak awatara ma coś oznaczać... ale tak jak mój przedmówca twierdzę, że to bez sensu, ponieważ zabawa polega na ocenianiu awatarów właśnie.

 
 
W tym rzecz. Brak awatara jest także informacją.
 
Jak nie potrafisz korzystać poprawnie z cytowania to ponawiam swoją ofertę, iż Cię nauczę. Już drugi raz dziś poprawiam Twoje posty. Trzeciego nie będzie.
TheToxic



#74

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem, to pytanie:
,,Coś o moim a właściwiej na podstawie niego o mnie?"
Jest nielogiczne. Gdyby zamiast awatara było pytanie ,, co o mnie mówi moje auto?"
To osoba nie posiadająca auta nie może zapytać co jego auto mówi o nim, skoro nie ma auta.
A ciebie najłatwiej ocenić po tym co piszesz. Że jesteś po jakichś przejściach, ktoś był dla ciebie zły.



#75

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem brak awatara ocenia osobę, która nie lubi się zbytnio personalizować, w sensie, nie lubi mówić o sobie ( może o innych tak). Nie liczy  na to by nawiązywać jakieś bliższe kontakty, np. na PW. Nie zależy takiej osobie jak na nią patrzą, lub chce być anonimowa, bo boi się krytyki i osądów, albo  po prostu nie lubi krytyki lub osądów.

Uważam , że brak awatara charakteryzuje kogoś, komu nie zależy na kontakcie z innymi ludźmi, takim... bliższym kontakcie.

 

Uważam, że awatar mówi dużo o nas ale nie  tak jak się nam wydaje. To są podświadome mechanizmy.  @Wszystko nie koniecznie musi utożsamiać się z tym panem od kart, ale np. mogą go pociągać tricki karciane, taka magia kart i te wszystkie sztuczki karciane, magiczne, iluzyjne, że podświadomie wybrał akurat to zdjęcie.  :)






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych