Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wortal Jana Pawła II Wielkiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chciałbym, żebyście zwrócili uwagę na tę stronę i napisali przemyślenia na te kilka tematów które znajdują się pod adresem

http://www.jp2w.pl/i...8&site_id=34426

Ja kiedy to przeczytałem, jeszcze bardziej straciłem zaufanie do kościoła i zniechęciło mnie to już do niego do końca.
  • 0



#2

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

popraw tytuł z Wielskiego na Wielkiego
  • 0



#3

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeszcze nie czytałem ale tytuły mówią same za siebie...
Nasuneła mi się przy okazji taka myśl: Kościół mieniąc się terapeutą ludzkości najpierw niech siebie wyleczy...
  • 0

#4

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Temat o halloween:
Znalazłem tam kilka (każda błędna)sposobów zapisywania nazwy tego święta: Hellowen, Helloween itp. A tematy o telewizji i jodze N/C :rotfl:
  • 0



#5

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rozbraja mnie ta stronka :lol : :lol :
Joga- smiertlene zagrożenie :lol : :P
To chyba portal tylko dla zakonnikow.
  • 0

#6

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przeczytałem kilka artykułów z tej strony, teraz wcale nie jest mi do śmiechu, toż to jawna propaganda i pranie mózgu!
  • 0



#7

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czego można oczekiwać po KK?
Każda duszyczka, to kasa a więc im mniej duszyczek w KK tym kasy mniej. Normalka. Oczywiście są i debile, którzy poprostu nie mając pojęcia o czym piszą, piszą bo tak trzeba. Gdy słucha się niektórych wypowiedzi ludzi głęboko wierzących, to aż się chce ich nazwać głębokozahipnotyzowanymi. No ale jak już pisałem czego można się spodziewać po KK oni się uczą manipulować, począwszy od głosu, sposobu mówienia, postawy ciała oraz podpierania się tzw. autorytetem kościoła. Mdli mnie jak o tym piszę. A ludzie wciąż piszą "wielkiego". Kiedy masy wreszcie oprzytomnieją?
  • 0

#8

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż na tym Vortalu wszystko jest jasne: czarne jest złe białe jest dobre. Zadnych niejasności... ech...
  • 0

#9

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najwieksza choroba kosciola katolickiego jest swoista wolnosc slowa i interpretacji wsrod ksiezy. jesli zadam jakies problematyczne pytanie kilku duchownym to dadza oni kilka rozych odpowiedzi i nie ma w zasadzie oficjalnego stanowiska. qierny nie wie czy ma sluchac ksiedza konserwatywnego, liberalnego czy fanatycznego. to jest powod dla, ktorego kosciol, w takiej formie, moim zdaniem nie powinien istniec.
  • 0

#10

pierogi mroku.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spoko stronka :-D niewiedziałem że pierścień atlantów powoduje opętanie duszy<LOL> co za ciemnotę wciskaja i szarlataństwo echhh...
  • 0

#11

losiu99.
  • Postów: 155
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jest to aż takie złe :smile: :smile: :smile:
  • 0

#12

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obiektywne to poglądy tam zbytnio nie są. Podobnie zresztą formułowane jak na innych www o tematyce katolickiej, swoista forma. Pocieszne nieco :)
  • 0

#13

Isentor.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lol ? to jakaś kpina ?

Ta stronka potwierdza tylko jedno KK jak i jego wyznawcy sądzą iż mają monopol na wiarę a wszystko co odbiega od normy jest złe i trzeba to unicestwić...eh jak bym żył w średniowieczu.
  • 0

#14

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po przeczytaniu pierwszych zdań o jodze dostałem niekontroloewanego ataku śmiechu... takich głupot to ja dawno nie czytał. Od teraz jak będę miał zły humor to wejdę na tę stronkę i poczytam, uśmiech gwarantowany :)
  • 0



#15

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To jest lepsze niż joemonster :) Chociaż może nie, bo przy czytaniu artykułów na tym wortalu czsami mi się smutno robiło :] Najlepsze jest naginanie faktów, jakby komuś się nie chciało czytać(a polecam:P) to dam jeden przykład:
Cytat z jednego listu: "Myślę też, że nie ma ani Boga, ani diabła, którzy odpowiedzialni byliby za dobro i zło." I wniosek: Nie ma Boga, Nie ma diabła. Spooooko.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych