Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ktoś miał styczność z aniołem stróżem??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
255 odpowiedzi w tym temacie

#241

Mikus.
  • Postów: 8
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś tata mi mówił że gdy byłem mały zaprowadziłem go do kuchni i powiedziałem, że przede mną stoi anioł a jak spytał mnie jak wyglądał to dokładnie mu go opisałem i patrzyłem się do góry tak jakbym patrzył w oczy dorosłemu.
  • 0

#242

Panna Lis.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakieś dwa lata temu przeżywałam trudne chwile, kiedy moi rodzice się rozwodzili. Chodziłam smutna, sama nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić. Pewnej nocy obudziłam się, leżąc na wznak i zobaczyłam, że ktoś nade mną stoi. Po prostu stoi i się patrzy. Najdziwniejsze było jednak to, że nie czułam żadnego strachu. Było to nienormalne zachowanie, bo z natury często sama straszę siebie i boję się rzeczy, których nie powinnam się bać. Wracając jednak do tematu, patrzyłam się tak w tą postać, która była piękna i młoda (ale też bardzo androgyniczna, nie potrafiłam rozróżnić czy to mężczyzna czy kobieta) aż w końcu uśmiechnęłam się, zamknęłam oczy i zasnęłam. Kilka nocy później, znów widziałam tą postać, tym razem siedziała na podłodze i też się na mnie patrzyła. Pamiętam, że była bardzo jasna i miała na sobie coś w rodzaju sukienki. Rano czułam się nie wiedzieć czemu szczęśliwsza. Rozmawiałam o tym potem z moją babcią (bardzo "paranormalna" kobieta, można rzec) i powiedziała mi, że to pewnie był mój anioł stróż, chciał pokazać mi, że ze mną jest. Sama nie wiem, co o tym myśleć. Żadna z tych sytuacji nie powtórzyła mi się już ponownie. Czytałam, że anioły stróże się nigdy nie ukazują, więc nie wiem co to było.

Wierzę w anioła stróża, bo czuję jakiś byt, który nade mną czuwa. Po prostu mam szczęście w życiu. Mój anioł stróż chyba nie próżnuje :)
  • 1

#243

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przytoczę stare dobre przysłowie - aż strach się bać.

Utarło się że anioł stróż to jest ten dobry. Każdy chce się załapać do jakiejś roboty - oni pewnie też.
I leci to tak - ten na prawo a ten na lewo, czyli na kogo wypadnie.
  • 0



#244

karolinakiki.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakiś czas temu, szłam bardzo ruchliwą ulicą w centrum Poznania, żeby przejść na drugą stronę musiałam się zatrzymać, aby przejechał tramwaj. Zielone światło mi się zapaliło i przeszłam przez jezdnię i szła bym dalej, mając słuchawki na uszach nagle czuję, że ktoś mnie ciągnie za 'szmaty' w tył. Moim aniołem stróżem okazał się facet, który szedł za mną... inaczej została bym spłaszczona przez tramwaj. 


  • 0

#245

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hej

 

Krótko i zwięźle. Miałem doła lub jak kto woli mocną depresję. Przeżywałem dotkliwie nawet najmniejszą porażkę. Kiedy poszedłem spać doznałem snu lub wizji. Byłem w bazylice św.Piotra przed takimi dużymi drzwiami (zapewne wiecie o jakie drzwi mi chodzi), w środku trwała msza. Ja czekałem na zewnątrz. Kiedy po skończonej mszy wszyscy wyszli, ostatnią osobą była młoda dziewczyna w fioletowej, błyszczącej sukni. Nogi miała bose. Odwróciła się do mnie, uśmiechnęła się miło i powiedziała "Nie przejmuj się". Nazajutrz ok 6 rano poszedłem do kuchni, wyjrzałem za okno i z wielkim uśmiechem spoglądałem na podwójną tęczę.


Użytkownik wiktor_44 edytował ten post 13.07.2014 - 02:28

  • 0



#246

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak normalnie że miałem! w pysk dostał i się skończyło ***********.. Forever Today!!!!!!!

 

"Ponadto zakazem objęte jest używanie zmodyfikowanych (np. zamianą litery) wersji wulgaryzmów oraz wszelkich nieobecnych w SJP neologizmów będących pochodną słów wulgarnych."

wulgaryzmy.gif

/Connor


  • 0



#247

Adara.saeth.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój przyjaciel często medytuje. Podczas takowych praktyk Podobnoż widział jasnobłękitną postać czuł że to jego "anioł stróż"
Wierzę mu.

Ja swojego też mam, czuję go, zbyt wiele razy uniknęłam nieszczęścia dosłownie "cudem".

Użytkownik Adara.saeth edytował ten post 16.07.2014 - 06:34

  • 0

#248

Jeyek.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej

 

Krótko i zwięźle. Miałem doła lub jak kto woli mocną depresję. Przeżywałem dotkliwie nawet najmniejszą porażkę. Kiedy poszedłem spać doznałem snu lub wizji. Byłem w bazylice św.Piotra przed takimi dużymi drzwiami (zapewne wiecie o jakie drzwi mi chodzi), w środku trwała msza. Ja czekałem na zewnątrz. Kiedy po skończonej mszy wszyscy wyszli, ostatnią osobą była młoda dziewczyna w fioletowej, błyszczącej sukni. Nogi miała bose. Odwróciła się do mnie, uśmiechnęła się miło i powiedziała "Nie przejmuj się". Nazajutrz ok 6 rano poszedłem do kuchni, wyjrzałem za okno i z wielkim uśmiechem spoglądałem na podwójną tęczę.

Mówisz, że to była dziewczyna?
Zastanawiam się dlaczego u wiekszości facetów, którzy w jakiś sposób mieli do czynienia z aniołami pojawia się on właśnie pod żeńską postacią? W moim przypadku też tak było. Koloru sukienki nie pamiętam :) wydaje mi, się że była raczej ciemna, ale miała piękne, rude kręcone włosy i boski uśmiech :D

Do każdego z was, pamiętajcie: Nie musisz wierzyć w swojego anioła stróża, ale wiedz że on wierzy w ciebie.


  • 0

#249

Danielx99.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak byłem mniejszy to prosiłem, o to bym się pogodził z kumplem. Na następny dzień pogodziła nas chwila. Nagle znaleźliśmy się w tym samym miejscu i pewien czarny kot wbiegł pod samochód, oboje zareagowaliśmy, bo się zaklinował i tak no pomagając mu się pogodziliśmy. :)


  • 0

#250

Venezia.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

każdy ma właśnego Anioła Sróża, który czówa nad nim w każdej chwili jego życia. Ale nie jest tylko tak, że to anioł co rusz podpowiada nam co powinniśmy robić i jak się zachować. Gdyby tak było, nikt nie popełniałby błędów a ludzie byliby istotami idealnymi. Myśle, że nasz anioł stróż ma nas też czegoś nauczyć, a jak wiadomo człowiek uczy się na własnych błęgach. Mimo to na pewno anioły są obecne w naszym życiu.

 

Czasami pojawiają się w najmniej odpowiednim momencie naszego życia. Ja mam kontakt ze swoim aniołem dość często. Czasem jednak enerwuje mnie jego zuchwałość i narcyzm - bo wiadomo, anioły też mają swoje własne osobowości.

 

Bardzo dużo informacji na temat kontaktu z aniołami można znaleźć tutaj https://www.youtube....cj1gMeBTaTwIfEg u p.Marii Bucardi :papapa:


  • 0

#251

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Myśle, że nasz anioł stróż ma nas też czegoś nauczyć, a jak wiadomo człowiek uczy się na własnych błęgach. Mimo to na pewno anioły są obecne w naszym życiu.

Skoro człowiek uczy się (sam) na własnych błędach, to do czego potrzebny mu jest anioł stróż przy tej nauce?


  • 0



#252

Krzys19911.
  • Postów: 345
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja nie wierzę w nikogo takiego jak Anioł Stróż. Gdyby rzeczywiście istniał, to byłby bardzo nieskuteczny, skoro tyle nieszczęść spotyka codziennie ludzi na świecie.


  • 0

#253

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja nie wierzę w nikogo takiego jak Anioł Stróż. Gdyby rzeczywiście istniał, to byłby bardzo nieskuteczny, skoro tyle nieszczęść spotyka codziennie ludzi na świecie.

Anioł stróż pomaga głównie osobom mocno wierzącym w Boga ,którzy mało grzeszą .Jeżeli ktoś popełnia grzechy i nadal się nie poprawia.

(aż 90 % ludzi tak ma ).Wtedy Anioł nie będzie niegodziwym ludziom pomagał.


Użytkownik Anioł_Stróż edytował ten post 31.08.2014 - 16:38

  • 0

#254

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ja nie wierzę w nikogo takiego jak Anioł Stróż. Gdyby rzeczywiście istniał, to byłby bardzo nieskuteczny, skoro tyle nieszczęść spotyka codziennie ludzi na świecie.

Anioł stróż pomaga głównie osobom mocno wierzącym w Boga ,którzy mało grzeszą .Jeżeli ktoś popełnia grzechy i nadal się nie poprawia.

(aż 90 % ludzi tak ma ).Wtedy Anioł nie będzie niegodziwym ludziom pomagał.

 

To musisz poprawić swoją wiare i zacząć mniej grzeszyć(np przestać nawoływać do strzelania do pasażerskich samolotów), a być może wtedy Twój anioł stróż wygra za Ciebie walkę z chemtrails.


  • 1



#255

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ja nie wierzę w nikogo takiego jak Anioł Stróż. Gdyby rzeczywiście istniał, to byłby bardzo nieskuteczny, skoro tyle nieszczęść spotyka codziennie ludzi na świecie.

Anioł stróż pomaga głównie osobom mocno wierzącym w Boga ,którzy mało grzeszą .Jeżeli ktoś popełnia grzechy i nadal się nie poprawia.

(aż 90 % ludzi tak ma ).Wtedy Anioł nie będzie niegodziwym ludziom pomagał.

 

Ale dowaliłeś jak łysy o kant kuli.

Według tego co napisałeś wszystko co złe spotyka tylko nie lub tych słabo wierzących, a tym super oddanym Bogu nic się nie dzieje. Żelazna logika approved.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych