Skocz do zawartości


Zdjęcie

elektrokineza

Elektrokineza Błyskawice PsiBall Magia Pioruny Elektryczność Kineza

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#136

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odpisuję, po tak długim czasie, ale jakoś wcześniej nie miałem okazji się za to zabrać.

W przypadku Klimuszki są dokumenty milicji, oraz listy, póki co jeszcze sporo relacji żywych osób, chętnie bym Ci to wszystko dał na talerzu, ale pewnie tak jak Ty mam prace i rodzinę i jakoś nie mam wolnego pół roku i środków na to by chodzić i to wszystko zbierać


O Jackowskim się wypowiadasz że nie za bardzo wierzysz w jego umiejętności, a podajesz mi tutaj Klimuszkę jako kogoś lepszego twierdząc że on miał jakiś dar. Ale przecież Jackowski też się może pochwalić dokumentami z policji, podobnie jak Klimuszko tyle że za jego czasów była jeszcze milicja, tak samo może się pochwalić relacjami żywych osób itp. itd. To na jakiej podstawie uznajesz że Klimuszko ma lepsze papiery niż taki jackowski? bo ja tu różnicy nie widzę ( potwierdzenia jackowskiego są na jego stronie a o tych klimuszkowych na oczy nie widziałem, ale domyślam się że pewnie są podobnie sformułowane jak te od Jackowskiego). Można gdzieś zobaczyć te podziękowania wystawione Klimuszce? Sam je widziałeś czy tylko o nich czytałeś? Jakoś wątpię że milicja w tamtych czasach tak łatwo wystawiała zaświadczenia i to w dodatku osobie duchownej.

Bo argument, że coś takiego jak złe fluidy i niesprzyjające warunki istnienie sceptyków nie przekonuje, a mówią o tym wszyscy. Ba! Głupi sportowcy wiedzą co to znaczy i że może to pokrzyżować kompletnie ich wysiłki, ale kwestie tak delikatne jak telepatia, przecież w takich sprawach nie ma mowy o presji i niedogodnych warunkach.

Jacy wszyscy? Chodzi ci o strony o tematyce paranormalnej z powielanymi artykułami o telepatii, energiach? Jacy sportowcy o tym mówią, bo nie wiem o co ci właściwie chodzi? Chyba piszesz o takich wypowiedziach jak ,,atmosfera była niesprzyjająca" ,,doping był za słaby". Ja to interpretuję jako normalne narzekania na naturalne warunki, na zły dzień, zmęczenie, zły nastrój itp. a nie traktuję tego jako wypowiedzi o zjawiskach psi. To jest normalna nadinterpretacja.
Dlaczego ktoś ma brać poważnie argument o złych fluidach lub inne niepoważne wymówki? Nie widzę powodu żeby traktować wyjątkowo byle jakie tłumaczenia. Pewnie znasz powiedzenie "paluszek i główka, szkolna wymówka"

Szukałem w necie te ,,moje widzenie świata" ale znalazłem w wersji elektro jakąś inną wersję tego. Przejrzałem to i z tego co się zorientowałem gościu robił coldreadingowe odczyty ze zdjęć.

W odtajnionych materiałach CIA na temat remote view są np dwa wieżowce i wlatujące w nie samolot, och jakie to zabawne, tyle lat wcześniej :) Co za przypadek, czemu tylko rysowane przez kilka różnych osób.


Jasne, ktoś to stworzył po tych wydarzeniach. To jest dość powszechna praktyka. Jaką masz pewność że te rysunki powstały przed tymi wydarzeniami?

Mogłeś lepiej nie podawać tego ostatniego linku. Te eksperymenty przeprowadzane przez np. Targa i putoffa były tak robione żeby wychodziły dobre wyniki. To oni robili testy Gellerowi. Najpierw mu nic nie wychodziło, to potem rozluźnili warunki żeby mu lepiej poszło. Ponoć nagrano 100 godzin taśm, z czego pokazano tylko krótkie fragmenty. O tym wszystkim pisałem już w temacie ,,oszustwa spirytystów" . Poczytaj sobie to będziesz wiedział jaka sjest prawda.
  • 0



#137

polkiju44.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem niektóre kinezy są możliwe:

tele

lewitacja

elektro

piro

krio

magneto

gyro (gravito)

aero

hydro

A pozostałe nie.

Dlaczego elektrokineza jest możliwa?

Za pomocą potężnej telekinezy i lewitacji można ocierać o siebie cząsteczki w wyniku czego powstanie wyładowanie a to należy kontrolować już za pomocą czystej elektrokinezy.


  • 0

#138

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem niektóre kinezy są możliwe:

tele

lewitacja

elektro

piro

krio

magneto

gyro (gravito)

aero

hydro

A pozostałe nie.

Dlaczego elektrokineza jest możliwa?

Za pomocą potężnej telekinezy i lewitacji można ocierać o siebie cząsteczki w wyniku czego powstanie wyładowanie a to należy kontrolować już za pomocą czystej elektrokinezy.

 

To może wymień te które są niemożliwe. I wytłumacz czemu te powyżej są możliwe.

 

masz plusa bo mnie rozbawiłeś.


  • 0

#139

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na poprzednich stronach wyjaśniałem że elektrokineza jest bzdurą tak jak cała reszta. Poczytaj najpierw temat, a potem pisz.


  • 0



#140 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak w temacie chciałem Wam dzisiaj przedstawić podstawy elektrokinezy.

Zacznijmy od prostego ćwiczenia:
1. Elektryczny psiball.

Stworzenie takiego psiballa nie wymaga wielkich umiejętności, najłatwiej jest wyciągnąć ręce przed siebie i kazać energii zgromadzić się między rękoma. Powinniście czuć lekkie mrowienie. Jeżeli czujecie że między rękoma powstała kula energii, każcie jej przeobrazić się elektryczność. Można użyć wizualizacji i wyobrazić sobie że trzymacie kulę z błyskawicy. Tylko uwaga bo może kopnąć  ;)  ! Gdy macie takiego elektrycznego psiballa możecie go wyrzucić, albo spróbować wchłonąć.

2. Błyskawica

Wyciągnijcie wybraną rękę przed siebie i przybliżcie do siebie kciuk i małego palca. Każcie zgromadzić się energii w małym palcu. Następnie spróbujcie przekazać energię z jednego palca do drugiego pod postacią błyskawicy. Raczej za pierwszym razem się nie uda, ale jeżeli już to powinniście czuć takie jakby kopnięcie.
Można spróbować zamiast palców użyć rąk ale to jest dużo cięższe.

To tyle jeżeli chodzi o podstawy elektrokinezy  :>

 

Tematy zostały połączone

TheToxic


  • 0

#141

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są już takie tematy na forum
http://www.paranorma...-elektrokineza/
Już było obalone.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 25.05.2017 - 12:44

  • 0



#142 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Już było obalone.

 

Tak samo jak teoria, że potrafisz pomyśleć przed napisaniem posta. Ostatnio zorganizowałem badania na temat tego czy moje sposoby na naukę Elektrokinezy działają i 7 osób po kilku dniach dało radę zaświecić żarówkę z odległości 2m.


  • -1

#143

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Up

 

Masz jakiś dowód na to, czy to tylko piękne słowa?





#144 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

 

Masz jakiś dowód na to, czy to tylko piękne słowa?

 

Masz jakiś dowód na to, że to nie istnieje ?


  • -1

#145

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dowód na to, że nie istnieje? To ty mówisz, że zapalili żarówkę z odległości 2 metrów. Zrobili coś takiego i nawet filmiku nie nagrali? Gdybym ja potrafił odpalić żarówkę nawet z odległości centymetra, to na każdej imprezie byłbym gwiazdą wieczoru, a po miesiącu by o mnie było głośno w kraju. Tutaj nawet filmiku w 240p nie ma. Pytam się zwyczajnie, dlaczego?


  • 2



#146

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I po co zmyślasz? Fundacja randiego od ponad 50 lat oferuje nagrodę za wykazanie zdolności paranormalnych.
Czytałem już różne bzdury o przesuwaniu zapałki, kręceniu wiatrakiem, zapalaniu świeczki, ale chyba pierwszy raz ktoś wymyślił zapalanie żarówki na odległość.
  • 0



#147 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

Dowód na to, że nie istnieje? To ty mówisz, że zapalili żarówkę z odległości 2 metrów. Zrobili coś takiego i nawet filmiku nie nagrali? Gdybym ja potrafił odpalić żarówkę nawet z odległości centymetra, to na każdej imprezie byłbym gwiazdą wieczoru, a po miesiącu by o mnie było głośno w kraju. Tutaj nawet filmiku w 240p nie ma. Pytam się zwyczajnie, dlaczego?

 

Pomagałem im w tym, a ja nie mam ochoty niczego takiego nagrywać, bo skończyłoby się to fatalnie. Np. wysłano by mnie do laboratorium i podpięli pod jakieś kable, albo posadzili na krześle elektrycznym, żeby sprawdzić czy na pewno ze mną wszystko w porządku. Krótko mówiąc - trochę się boję.


  • 0

#148

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

najłatwiej jest wyciągnąć ręce przed siebie i kazać energii zgromadzić się między rękoma. Powinniście czuć lekkie mrowienie.

 

Ta jasne, te uczucie mrowienia to drętwienie rąk kiedy z nich krew odpływa a nie jakieś bioprądy.

Można użyć wizualizacji i wyobrazić sobie że trzymacie kulę z błyskawicy.

 

Wyobrazić to sobie można wszystko, jak ktoś chce to i garnek bigosu zobaczy między rękoma.


  • 0



#149 Gość_Asriel

Gość_Asriel.
  • Tematów: 0

Napisano

 

najłatwiej jest wyciągnąć ręce przed siebie i kazać energii zgromadzić się między rękoma. Powinniście czuć lekkie mrowienie.

 

Ta jasne, te uczucie mrowienia to drętwienie rąk kiedy z nich krew odpływa a nie jakieś bioprądy.

 

Rozumiem jak ktoś ma wtedy zimne ręce, a jak ma gorące to co wtedy ?

 

A ten żart z bigosem nie był śmieszny.


  • 0

#150

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak jak Wszystko pisał - fundacja Randiego oferuje milion dolarów nagrody każdemu, kto udowodni, że posiada zdolności paranormalne. Jeżeli nie ty, to żaden z twoich "uczniów" nie połasi się na taką kasę?

 

Poza tym nie trzeba się podpisywać imieniem i nazwiskiem pod filmem na YT.

 

No ale, wszyscy dobrze wiemy, że to zwykły trolling...


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Elektrokineza, Błyskawice, PsiBall, Magia, Pioruny, Elektryczność, Kineza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych