Skocz do zawartości


Zdjęcie

breakfast challenge czyli zawody w żarciu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

equilibrium, rozbawiłeś mnie do łez tą opowieścią o biesiadującym koleżce. A przy darach dla powodzian prawie spadłem z kanapy :D Wytłoczka jaj - nieźle. Nie wiem czy to zauważyliście, ale ilość zjedzonych jajek zależy od postaci w jakiej je spożywamy. Może i nie jest to wielkie odkrycie, ale ja np. najwięcej ich zjem w postaci jaj sadzonych, trochę mniej w postaci jajecznicy, a najmniej ugotowanych na twardo (tu wymiękać zaczynam już przy 5 ale to chyba przez to że muszę z majonezem).

 

Co do klientki z filmiku to obstawiam, że bankowo po filmiku zrzyga się klasycznie po bretońsku haha!

 

PS. Do dzisiaj zawsze gdy ktoś mnie pyta gdzie kupiłem to a tamto, skąd mam itp, zawsze odpowiadam: 'a to z pomocy dla powodzian' ;)


  • 0



#17

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozumiem że grubsze kobiety albo faceci mogą zwyczajnie więcej zjeść bo są do tego przyzwyczajeni mają bardziej rozciągnięte żołądki. Ale ta dziewczyna?

Ja bym powiedział, że bardzo często jest odwrotnie. Jak byłem jeszcze chudy i zaczynałem przygodę z treningiem to potrafiłem jeść po 8 kanapek i za 2-3h znowu byłem głodny i wcale jakoś bardzo nie tyłem - właśnie metabolizm odgrywa bardzo ważną rolę. Teraz przy wadze prawie 100kg wystarczy mi woreczek ryżu i pierś, albo jak już jem ten chleb to maks 5 kanapek i jestem napchany - ale mój metabolizm przez lata ćwiczeń, diet, suplementów i też zmiany wieku zupełnie się zmienił.

Jak rozwalimy sobie metabolizm, czy gospodarkę hormonalną to nawet jedząc stosunkowo mało będziemy po prostu wciąż tyć, lub utrzymywać się przy wysokiej wadze. Naprawdę nie widziałeś nigdy jak patyczaki w jakichś makdonaldach czy coś potrafią zjadać po 3-4 zestawy czy po 2 całe pizze?

No i trzeba sobie jeszcze zdać sprawę, że najważniejsze jest to co jemy. Takie fastfoody to są puste kalorie, najeść się tym jest naprawdę ciężko, a czasami wystarczy dosłownie kilkanaście minut przerwy i można znowu zjeść hamburgera. Ciekawy jestem ile taka osoba potrafiłaby np zjeść piersi z kurczaka, czy grejpfrutów, które szybko nas zapychają. No i dodatkowo lata treningu i odpowiednie suplementy przed takimi zawodami, oraz przygotowania.


  • 0



#18

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zjeść dwie pizze czy jajecznice z 20 jajek jest dla mnie czynem abstrakcyjnym. Też jem jajecznicę z 10 jajek na pół , dzielę na dwie połowy i zawsze mi zostanie coś na talerzu.Jest tu jeszcze jedna zagadka na którą nikt nie zwrócił uwagi, mianowicie o długość jedzenia. Film jest w przyśpieszonym tempie więc nie widzimy czasu w którym pochłania tą masę jedzenia. A ponoć im człowiek wolniej je tym więcej zmieści. 





#19

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zjeść dwie pizze czy jajecznice z 20 jajek jest dla mnie czynem abstrakcyjnym

Jajka są dosyć sycące, tzn zjeść naraz możesz nawet sporo, ale potem naprawdę długo będziesz pojedzona. Natomiast jak najesz się jakimiś fastfoodami, to za 40min znowu będziesz mogła zjeść kolejne, po prostu przeleci przez Ciebie i już. :D


  • 0



#20

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogólnie Amerykanie mają dziwne zawody.

Jeszcze tak z 5-10 lat wstecz oglądałam na Discovery konkurs " Kto zje więcej hamburgerów ". Podstawiali misy z bułami wypełnione mięsem i serem i wielkie kubły wody do popicia. Startowało dwóch osiłków a grono ludzi im gorąco kibicowało. Bywało , że zamiast hamburgerów była misa z hot-dogami. Jak widać było im to za mało i następne wyzwania z biegiem czasu stawały się coraz bardziej absurdalne. Co jak co ale chyba nikogo tu nie ma co by zjadł połowę za jednym zamachem jak ta Pani z filmu.





#21

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Natomiast jak najesz się jakimiś fastfoodami, to za 40min znowu będziesz mogła zjeść kolejne, po prostu przeleci przez Ciebie i już.

Powiedziałbym, że nawet krócej. Dajmy na to, taki cheesburger z MC - kwestia 10, 15 minut i człowiek znowu jest głodny. Zjadłem kiedyś w pół godziny 11 takich cheesów. W sumie nie pamiętam dlaczego akurat tyle, ale był to pierwszy i ostatni raz taka ilość. Źle się po tym czułem, ale nie w sensie przejedzenia, bo najedzony jakoś wybitnie się nie czułem, bardziej jedynie ociężały i przymulony. Już te jajka są naprawdę po stokroć lepsze, 5-6 jajek na twardo i człowiek jest spokojnie pojedzony na dłuższy czas.


  • 0



#22

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ szczyglis

 

W pół godziny 11 cheesów ? Zrobiłeś  sobie challenge czy wariacja po alkoholu ? 

Musieliby mi dużo zapłacić abym wzięła udział w takim wyzwaniu. Niekoniecznie finansowo :D.

 

Kolega z pracy potrafi kilogramową Lasagne z biedy zjeść jednorazowo.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych