Skocz do zawartości


Zdjęcie

Inwokacja i ścieżkowanie

magia okultyzm inwokacja

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#31

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Och, jakie to wygodne :D jestem sceptykiem, więc jestem odcięty. God damn it! Czyli nie udowodnicie niczego, bo to my jesteśmy zablokowani, a nie dlatego, że tego nie ma? :( cóż...my, psychiczne adblocki...jesteśmy skazani na życie drętwego jednowymiarowca.

 

A wierzysz też w przepowiednie z Polsatu po północy? Te takie, co dzwonią ludzie, a tam im jakiś gostek przyszłość z kart czy innych fusów opowiada?


  • 0



#32

Opowiesci_z_krypty.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Och macie racje, jacy jesteście mądrzy, kłaniam się w pas za pokazanie mi tak złego kierunku poszukiwań. 

 

Chciałam porozmawiać z kimś kto się czymś takim zajmował, zleciała się grupa sępów. Co, wy jesteście jak księża co duszę biedną chcą ochronić? Spokojnie. post ewidentnie nie był skierowany do Was, nie brzmiał udowodnijcie, że inwokacja daje oczekiwany skutek. 

 

Nie Wasz interes też czy ktoś tego chce próbować, tak samo jak czarnej magii, telekinezy czy czegokolwiek takiego. Jeśli jednak boicie się o biedną duszę i przyszłe wydarzenia które dotkną te osobę to może powołaniem Waszym jest kapłaństwo właśnie?

 

Mnie nie interesuje ile macie lat, co robicie i jakie macie doświadczenie, że rozmawiacie z ludźmi, że macie rodzinę. Post prosty - kto się tym zajmował a chcialam wiedzieć żeby taką osobę zagadać w prywatnej wiadomości nie przy Was bo cyrk zrobicie ze wszystkiego.

 

Jak macie ból dołu pleców kiedy czytacie ten wątek, odpuście, ja szukam czegoś konkretnego a budujecie tu bagno. Nie dotyczy Was post to dajcie spokój. Program trollingu się Wam wgrał chyba


Och, jakie to wygodne :D jestem sceptykiem, więc jestem odcięty. God damn it! Czyli nie udowodnicie niczego, bo to my jesteśmy zablokowani, a nie dlatego, że tego nie ma? :( cóż...my, psychiczne adblocki...jesteśmy skazani na życie drętwego jednowymiarowca.

 

A wierzysz też w przepowiednie z Polsatu po północy. Te takie, co dzwonią ludzie a tam im jakiś gostek przyszłość z kart czy innych fusów opowiada?

 

Twoja wiedza mnie poraża. Jak będę miała pytanie o zmierzch bądź wróżki z Polsatu wiem chociaż do kogo uderzać. Dziękuję za okreslenie pola działań


  • 0

#33

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzisz dziecko, forum ma to do siebie, że każdy może się wypowiadać na każdy temat - takie jest założenie. Jak Ci się ono nie podoba, po co zakładasz konto? Nie myślisz chyba, że połowa użytkowników, która ma coś do powiedzenia, nie wypowie się, żeby nie urazić przypadkiem królewny założycielki? Mamy coś do powiedzenia, to się wypowiadamy, a że nie trafiamy w Twój tok rozumowania czy fantazji, to Twój problem, nie nasz.

 

Jak to ktoś mądry ( :D) kiedyś napisał: "jak ci dziesięć osób mówi, że jesteś pijana, to idź się połóż i nie dyskutuj". Sama nie masz pojęcia o temacie, szukasz kogoś z doświadczeniem, a może my właśnie takowe posiadamy? Zrobiliśmy badania, doszliśmy do wniosków i właśnie się z Tobą nimi dzielimy? Czemu usilnie zakładasz, że nie mamy racji, skoro nie masz wiedzy o temacie?

 

Bo chcesz żyć w fantazji, co jest domeną ludzi młodych i naiwnych. W prawdziwym życiu są tylko chwile magiczne, które sami sobie stwarzamy lub tak je zapamiętujemy. Nie ma sił, magii chaosu, telepatycznych rozmów z muchami - NIE MA. Im szybciej się z tym pogodzicie, tym lepiej dla Was :)

 

Cieszę się, że mogę się z Tobą podzielić wiedzą, trzeba ją mieć szeroką, z różnych dziedzin, także tych głupiutkich, jak polsatowskie nocne naciąganie, średniej klasy filmy dla młodzieży czy magia chaosu.


  • 0



#34

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Chciałam porozmawiać z kimś kto się czymś takim zajmował, zleciała się grupa sępów. Co, wy jesteście jak księża co duszę biedną chcą ochronić? Spokojnie. post ewidentnie nie był skierowany do Was, nie brzmiał udowodnijcie, że inwokacja daje oczekiwany skutek.

Zajmowałem się tym mając naście lat. Z tego samego powodu, co ty i Cienki Aniołek - szukałem czegoś wyjątkowego, czegoś więcej. I z moich poszukiwań wyszło jedno: to są zmyślone bzdury. Serio. To dlatego radzę ci zająć się czymś prawdziwym zamiast marnować czas na te bzdury...

Nie Wasz interes też czy ktoś tego chce próbować, tak samo jak czarnej magii, telekinezy czy czegokolwiek takiego. Jeśli jednak boicie się o biedną duszę i przyszłe wydarzenia które dotkną te osobę to może powołaniem Waszym jest kapłaństwo właśnie?

Ja tam się nie martwię o twoją duszę, bo dusze nie istnieją, podobnie jak magia i inne paranormalności. Dostałaś dobrą poradę, ale skoro nie chcesz jej usłuchać, to idź i marnuj czas. Twoja sprawa. Tylko jak sama odkryjesz, że to była strata czasu na głupoty, to bądź tak miła, wróć tu i się przyznaj do błędu...

Mnie nie interesuje ile macie lat, co robicie i jakie macie doświadczenie, że rozmawiacie z ludźmi, że macie rodzinę. Post prosty - kto się tym zajmował a chcialam wiedzieć żeby taką osobę zagadać w prywatnej wiadomości nie przy Was bo cyrk zrobicie ze wszystkiego.

Ja się tym zajmowałem. I udzieliłem ci wyczerpującej odpowiedzi. Przykro mi, że wolisz wierzyć w magię, zamiast uwierzyć w prawdę...

Jak macie ból dołu pleców kiedy czytacie ten wątek, odpuście, ja szukam czegoś konkretnego a budujecie tu bagno. Nie dotyczy Was post to dajcie spokój. Program trollingu się Wam wgrał chyba

Jak na razie to ty masz ból anusa, bo ci nie przyklaskujemy. Jeśli szczera prawda ci nie pasuje, to nie czytaj.
A co do przytyków do twojego wieku, to są to tylko wnioski na bazie tego, co i jak piszesz. Zachowujesz się jak dziecko, to cię tak oceniamy. Zmień zachowanie, to i ocena się zmieni...

Użytkownik Urgon edytował ten post 12.08.2016 - 23:30

  • 1



#35

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapisy świadków czy co takiego? filmy na yt? Jeśli chcesz, sam inwokuj, przeprowadź to dobrze i z sensem i będziesz miał dowód. Nie jestem tu po to żeby cokolwiek dokumentować i puszczać w świat a po to żeby znaleźć kogoś kto sam już to robił.



No to skoro jest tyle dowodów wszędzie na działanie( jakie?) tych inwokacji w realnym świecie, to dla Ciebie pewnie kilka sekund znaleźć to dla mnie i wkleić tutaj?
  • 2

#36

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poczytałem sobie ostatnią dyskusję i widzę że jest mowa o ewentualnym banie za twierdzenia shadow na temat jej paranormalnych zdolności. Również w to nie wierzę bo na jakiej zasadzie ma to działać? Jest argument że jesteśmy złączeni z wszechświatem ale on sie pojawia zawsze kiedy nie ma innych konkretnych dowodów. Ale nie banujmy takich osób bo na forum zrobi się wtedy wyjątkowo nudno. Poza tym ilu było takich którzy dawali filmiki a potem okazywało się że i tak oszukiwali.
Jeszcze taka refleksja odnośnie much. Nie trzeba być jasnowidzem żeby przewidzieć gdzie mucha będzie siadała. Pewnie wielu z was doświadczyło takiego wkurzającego zjawiska, kiedy leżycie sobie wcześnie rano w łóżku i chcecie sobie pospać jeszcze, ale nie możecie, bo co kilka minut mucha siada wam na gębie.
A ty opowieści z krypty, dostałaś pytanie co chcesz inwokować, to odpisałaś że temat nie ma sensu. Śmieszne.
Odpowiedziałem ci też na pw. Twoje przekonania wynikają ze zwykłej niewiedzy. Ja też kiedyś wierzyłem w takie rzeczy, ale po przeczytaniu wyjaśnień, przestałem.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 13.08.2016 - 07:46

  • 1



#37

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dyskusja to już dawno jest o czymś innym a nie o banie, a jeśli do tego wracasz to wyjaśnię że twierdzenie że ktoś potrafi sterować zachowaniem muchy jest odbierane jako prowokacja.

Jak dla mnie to może nie celowa prowokacja w stronę użytkowników, ale pisanie aby napisać cokolwiek w temacie i zwrócić uwagę na swoje niezwykłe umiejętności, których jak sam zauważyłeś jest coraz więcej.

 

cytat:

"Ilość paranormalnych zdolności jakie sobie przypisujesz jest coraz większa."


  • 0



#38

Opowiesci_z_krypty.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bawcie się dobrze brodząc w bełkocie :) Pozdrawiam Was najserdeczniej o! Najmądrzejsi którzy wskazujecie zagubionym ścieżkę w prawdziwym realnym życiu dzięki internetowym dorogowskazom i cudownie przepełnionym mądrością postom. 

 

Ps. Wyrzućcie też wątek parapsychologia bo nic takiego nie istnieje istnieje tylko nauka, wszystko co dotyczy zjawisk uznawanych za paranormalne też nie powinno się tu pojawiać. i oj, całe forum jest zbiorem hejtu i nienawiści. 

 

 

A ty opowieści z krypty, dostałaś pytanie co chcesz inwokować, to odpisałaś że temat nie ma sensu. Śmieszne.
Odpowiedziałem ci też na pw. Twoje przekonania wynikają ze zwykłej niewiedzy. Ja też kiedyś wierzyłem w takie rzeczy, ale po przeczytaniu wyjaśnień, przestałem.

 

 

Ps1. Nie będę pisała co chcę inwokować skoro dostaję w odpowiedzi - to nie istnieje. Nie istnieje więc niech dla Was tak pozostanie. O wiedzy dyskutować nie będę bo to nie ma sensu, nie będę wyliczać przeczytanych książek i obejrzanych filmów. chcecie oceniać słowa, oceniajcie. Mogę mieć dla Was 17 lat i ogladać zmierzch, wisi mi to. Nie mam zamiaru pozowac na brodatego dziada który zjadł encyklopedie tylko dlatego żeby Wam było dobrze. Nawet bawi mnie to jak slepo wyciaganie wnioski co do mojej osoby. 

 

Nie napiszę nic o szacunku do osoby która pisze posta i szacunku ogólnie bo z tym się większość z Was mija.

- albo sugerujecie, że mam naście

- albo, że jestem mentalnym dzieckiem

- obrażacie uderzając się ze śmiechem w kolano, dziewczynę która dość aktywnie się wypowiada na tym forum

- większość z Was pisze posty pełne politowania

 

 

 

dajcie spokój i bawcie się dobrze. w tym temacie nie mam zamiaru się więcej wypowiadać i na tym forum również nie. Wybaczcie, że nie nastąpiło to przez siłę Waszych argumentów a jedynie przez znudzenie multiplikacją tekstu "nie masz racji, zal mi Ciebie". Przypominam tylko, ze ja niczego nie chciałam udowadniać a chciałam porozmawiać z ludźmi którzy mają cokolwiek do powiedzenia. do powiedzenia w temacie.

Bawi mnie też pudrowanie osób które popierają swoje zdanie - och ta reputacja internetowa, taka ważna

Szkoda, że moderator nie pilnuje trzymania się tematu i nie kasuje postów z nim nie związanych - większości moich które musiały być odpowiedzią na wielkie żale i "no pokaż pokaż jak to działa".

miłego dnia mimo wszystko :)


Nie wiem na jakiej zasadzie są kasowane tematy na forum, ale proszę moderatora o usunięcie bo nie ma to większego sensu. z góry dziękuję


  • 0

#39

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Urgon

A możesz opisać swoje błądzenia bardziej szczegółowo.


  • 0



#40

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

bawcie się dobrze brodząc w bełkocie :) Pozdrawiam Was najserdeczniej o! Najmądrzejsi którzy wskazujecie zagubionym ścieżkę w prawdziwym realnym życiu dzięki internetowym dorogowskazom i cudownie przepełnionym mądrością postom. 

 

Ps. Wyrzućcie też wątek parapsychologia bo nic takiego nie istnieje istnieje tylko nauka, wszystko co dotyczy zjawisk uznawanych za paranormalne też nie powinno się tu pojawiać. i oj, całe forum jest zbiorem hejtu i nienawiści. 

 

 

A ty opowieści z krypty, dostałaś pytanie co chcesz inwokować, to odpisałaś że temat nie ma sensu. Śmieszne.
Odpowiedziałem ci też na pw. Twoje przekonania wynikają ze zwykłej niewiedzy. Ja też kiedyś wierzyłem w takie rzeczy, ale po przeczytaniu wyjaśnień, przestałem.

 

 

Ps1. Nie będę pisała co chcę inwokować skoro dostaję w odpowiedzi - to nie istnieje. Nie istnieje więc niech dla Was tak pozostanie. O wiedzy dyskutować nie będę bo to nie ma sensu, nie będę wyliczać przeczytanych książek i obejrzanych filmów. chcecie oceniać słowa, oceniajcie. Mogę mieć dla Was 17 lat i ogladać zmierzch, wisi mi to. Nie mam zamiaru pozowac na brodatego dziada który zjadł encyklopedie tylko dlatego żeby Wam było dobrze. Nawet bawi mnie to jak slepo wyciaganie wnioski co do mojej osoby. 

 

Nie napiszę nic o szacunku do osoby która pisze posta i szacunku ogólnie bo z tym się większość z Was mija.

- albo sugerujecie, że mam naście

- albo, że jestem mentalnym dzieckiem

- obrażacie uderzając się ze śmiechem w kolano, dziewczynę która dość aktywnie się wypowiada na tym forum

- większość z Was pisze posty pełne politowania

 

 

 

dajcie spokój i bawcie się dobrze. w tym temacie nie mam zamiaru się więcej wypowiadać i na tym forum również nie. Wybaczcie, że nie nastąpiło to przez siłę Waszych argumentów a jedynie przez znudzenie multiplikacją tekstu "nie masz racji, zal mi Ciebie". Przypominam tylko, ze ja niczego nie chciałam udowadniać a chciałam porozmawiać z ludźmi którzy mają cokolwiek do powiedzenia. do powiedzenia w temacie.

Bawi mnie też pudrowanie osób które popierają swoje zdanie - och ta reputacja internetowa, taka ważna

Szkoda, że moderator nie pilnuje trzymania się tematu i nie kasuje postów z nim nie związanych - większości moich które musiały być odpowiedzią na wielkie żale i "no pokaż pokaż jak to działa".

miłego dnia mimo wszystko :)


Nie wiem na jakiej zasadzie są kasowane tematy na forum, ale proszę moderatora o usunięcie bo nie ma to większego sensu. z góry dziękuję

 

Czyli podsumujmy całość:

 

- Nie masz pojęcia o inwokowaniu, nie wiesz z czym to się je, generalnie niewiele wiesz, nie wiesz co chcesz inwokować - ale jak ktoś Ci mówi, że to bez sensu, bo próbował, to odrzucasz to, bo to przecież nie może być prawda!!

- Nie można napisać niczego co godzi w Twoje podejście do świata i zasad nim rządzących, bo to be i tylko Ty masz rację.

- Nie potrafisz udowodnić niczego paranormalnego, ale chcesz żebyśmy to MY, sceptycy, Ci udowadniali, że owe paranormalności nie istnieją.

- Generalnie o niczym nie będziesz dyskutować, bo to bez sensu, bo my wszystko negujemy.

 

Czyli nie masz o niczym pojęcia, jesteś naiwną nastolatką zafascynowaną fantazjami, nie umiesz przyjmować krytyki, nie masz żadnego kontrargumentu na cokolwiek, oprócz łapania za słówka i wykręcania się sianem. Dorośnij, nabądź troszkę wiedzy i doświadczenia, a potem zabieraj się za poważne rozmowy, bo zwyczajnie jesteś niepoważna i dziecinna i tak zostałaś potraktowana. 


  • 0



#41

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę, że temat się wyczerpał. Zamykam.


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: magia, okultyzm, inwokacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych