Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chcę przybliżyć wam fundamentalną prawdę o was i waszym miejscu we wszechświecie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@stanikq   nie żadnym młotkiem tylko  defibrylatorem.  choc temat ciekawie się czytało to niestety zamienił się  w pole bitwy i przepychanki a szkoda bo  choć teoria ma słaby sens to jednak  byłaby teoretycznie możliwa  


  • 0

#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Różnica między shadow a nim jest taka że shadow jak pisze swoje teorie to o nich dyskutuje z innymi. Natomiast on podaje te swoje prawdy objawione jak dogmaty do wierzenia. A fora internetowe trakuje jak słupy reklamowe.
  • 0



#18

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czytaliście książki Pratchetta? Snuł  takie podobne teorie, tylko chyba troszkę mądrzej i dużo, dużo zabawniej. 


  • 0

#19

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@stanikq   nie żadnym młotkiem tylko  defibrylatorem.

Skoro już tak teoretyzujemy, to młotek uważam za bardziej sensowny. Defibrylatorem możesz zniszczyć zapisane dane i nie zresetować, a wyzerować.

Tak że ten tego... 





#20

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Raczej stawiałabym na urojenia po tym co wyszukał @wszystko pachnie zaburzeniami paranoidalnymi na kilometry.

To nie paranoja. To taka strategia dowartościowania się, poczucia się kimś ważnym. Kimś ponad innymi.

Może naprawdę wierzy w ideologię New Age i wewnętrznie czuje, że jest jednym z tych o których nawija Bisz z B.O.K

w tym teledysku  https://www.youtube....h?v=dG5zl6pPddA


  • 0



#21

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak ktoś ćwiczy szykie czytanie to takie formatowanie jest lepsze bo obejmuje wzrokiem całość. :)

 

 

@Shadow of Angel, nie traktuj tego jako atak, ale czy mogłabyś jednak normalnie formatować ścianę tekstu ? Post na forum to nie wiersz, tu stosuje się zwykłą prozę, ktoś zwracał Ci już na to uwagę w innym temacie.


  • 0

#22

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Jak ktoś ćwiczy szykie czytanie to takie formatowanie jest lepsze bo obejmuje wzrokiem całość. :)

He he. Po prostu jestem tak leniwa, że nie lubię wyginać gałów na boki. Dlatego pisałam tak co uchwyci oko bez zbędnych ruchów :D Nie będę tu przeprowadzać ankiety , kto jak woli, ale jeśli czasami się nie pomylę, to będę pisać prozą, tak jak teraz. O'k?


  • 0



#23

Zuzełka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlatego w czasie snu przeżywamy i oglądamy światy alternatywne za pomocą ich (bliźniaczych kopii) umysłów.
W rzeczywistości są to splątane kwantowo wcielenia duszy przeżywające życie na wszystkie możliwe sposoby.
Deja-Vu jest szczególnym snem, w którym przeżyte zdarzenie, doświadczymy w przyszłości w identycznej postaci na jawie.
Jeśli będziemy pamiętali, że mieliśmy ten sen - nazwiemy to relistycznym snem proroczym.

 

Ale przecież mamy czasami takie "pokręcone" zupełnie szalone sny... To, że śniło mi, że byłam różowowłosym elfem, który zaciągnął się do drużyny harcerskiej, ma świadczyć o tym, że jakaś tam któraś kolejne, równolegle żyjąca gdzieś tam w innym wymiarze Zuzełka, właśnie jest tym elfem? :o 


  • 0

#24

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Dlatego w czasie snu przeżywamy i oglądamy światy alternatywne za pomocą ich (bliźniaczych kopii) umysłów.
W rzeczywistości są to splątane kwantowo wcielenia duszy przeżywające życie na wszystkie możliwe sposoby.
Deja-Vu jest szczególnym snem, w którym przeżyte zdarzenie, doświadczymy w przyszłości w identycznej postaci na jawie.
Jeśli będziemy pamiętali, że mieliśmy ten sen - nazwiemy to relistycznym snem proroczym.

 

Ale przecież mamy czasami takie "pokręcone" zupełnie szalone sny... To, że śniło mi, że byłam różowowłosym elfem, który zaciągnął się do drużyny harcerskiej, ma świadczyć o tym, że jakaś tam któraś kolejne, równolegle żyjąca gdzieś tam w innym wymiarze Zuzełka, właśnie jest tym elfem? :o

 

 

Miałaś kiedyś takie sny? Mi jak długo żyję nigdy , ale to nigdy nie przyśniło sie, że mam cos z elfa czy jakiejs postaci z bajek. W moich snach jest zero fikcji , wszystko realne typu, że byłam na pogrzebie królowej Elżbiety, która zmarła w wieku 93 lat. Aktualnie ma 90, albo jakies zebranie polityków z całego świata na którym był nawet przywódca Korei Północnej. Śniła mi się mapa aktualna Europy ze strategicznymi punktami. Z reguły tak wyglądają moje sny

 

Z tych bardziej fikcyjnych to spotkanie z obcymi i towarzyszące silne niebieskie światło. Zdarzyło mi się, że śniły mi się zwierzęta , które mówiły do mnie ludzkim głosem , z reguły koty i psy, ale ja zawsze byłam sobą.

Raz we śnie przyglądałam się samej sobie. Swojego ciała z perspektywy którego  patrzyłam nie widziałam, ale w odległości około 20 metrów widziałam siebie z rodzicami i rodzeństwem jak szłam. Można powiedzieć, że byłam duchem. Nikt mnie nie widział. Jakie dziwne uczucie...

Śniło mi się , że unosiłam się w powietrzu i przechodziłam przez ścianyi podobnie jak z tymi obcymi tło snu , miejsce i czas akcji były bardzo realistyczne.

 

Muiałam też sen a w zasadzie dwa sny . w których byłam facetem :D

W pierwszym byłam policjantem i uczestniczyłam w strzelaninie. Ścigali mnie ludzie ubrani jak antyterroryści .Strzelałam do nich.

W drugim śnie tez byłam facetem i jacyś ludzie gonili mnie z kałachami po lesie, ja też miałam broń i strzelałam w  nich. Byłem mężem i ojcem i narażałem życie dla ratowania rodziny.

 

Birac pod wzgląd , że jestem 100% hetero, wierzę w to. Wierzę , że kot Schrodingera jest jednocześnie żywy i martwy w różnych wszechświatach. A ja gdzieś tam jestem facetem i ścigam bandytów, albo oni ścigają mnie. :D


  • 0



#25

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"kot Schrodingera jest jednocześnie żywy i martwy" tylko dlatego że jeszcze nie sprawdzilaś. Tak samo każdy jest milionerem bo wygrał w totka. Powstawanie tych światów alternatywnych jest nielogiczne, bo ile nowych by musiało powstawać w każdej chwili, skąd na to energia i z jakiego powodu człowiek miał by to powodować. Na wytłumaczenie snów jest mnóstwo lepszych teorii jak dla mnie, pierwsze z brzegu telepatia i odczytywanie myśli kogoś innego.


  • 0

#26

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

"kot Schrodingera jest jednocześnie żywy i martwy" tylko dlatego że jeszcze nie sprawdzilaś. Tak samo każdy jest milionerem bo wygrał w totka. Powstawanie tych światów alternatywnych jest nielogiczne, bo ile nowych by musiało powstawać w każdej chwili, skąd na to energia i z jakiego powodu człowiek miał by to powodować. Na wytłumaczenie snów jest mnóstwo lepszych teorii jak dla mnie, pierwsze z brzegu telepatia i odczytywanie myśli kogoś innego.

Kot Shrodingera tu może być martwy, ale w alternatywnym wszechświecie dalej żyje.  Ja na to patrze w ten sposób. Przedewszystkim nie wyobrażam sobie , że nagle powstaje cały ogromny wszechświat. Bardziej uważam , że wszystko co posiada masę i jest materią , to żyje w dwa sposoby , jest zarówno materią jak i falą w momencie wybicia z równowagi ciało np. zabijając kotka , jego fala ulega dekoherencji , fala się rozchodzi zmienia się jej drganie. drga w taki sposób by nie wpływać na tę drugą falę.A to oznacza, że ten alternatywny świat przenika nasz a my nawet o tym nie wiemy. Kotek myślał , że został zabity , ale otwiera oczy i okazuje się, że przeżył. Wychodzi , łasi się. Nic sie przecież nie stało.Nawet nie wie, że zginął przed rozdzieleniem się fali.

Może ktoś uważa , że wyszedł cudem z wypadku, ale tak naprawdę przed rozdzieleniem się fali umierał, a w tym pierwszym świecie zginął. Czasami dzieję sie takie sytuacje ludzie cudem wracaja do zdrowia. Nazywa ię to cudami.

Ja to tworzenie wszechświatów równoległych wyobrażam sobie jak tworzenie wielu masek w photoshopie. Tworzysz ją z obrazu , duplikujesz i zmieniasz. określasz jej przeźroczystość, nakładasz tworzysz animacje.  Podobnie jest z całym tym kwantowym światem :)


  • 0



#27

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W dalszym ciągu tworzysz miliardy wersji w każdym ułamku sekundy i ilośc wzrasta wykładniczo, bo z każdego swiata tworzą się kolejne. Jak dla mnie nierealne istnieje nieograniczonej liczby wszechświatów jednocześnie bez właściwie podstawy.


  • 0

#28

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak tworzą sie tylko w momencie śmierci? Wtedy to ma podstawę utrzymania materialnego życia we wszechświecie.


Użytkownik Shadow Of Angel edytował ten post 29.05.2016 - 16:20

  • 0



#29

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim robiło by to z ludzi kogoś wyjątkowego, co swoimi działaniami zmienia wszechświat. Tak daleko bym nie poszedł. Uważam że jesteśmy trybikiem a nie sprawcą.


  • 0

#30

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim robiło by to z ludzi kogoś wyjątkowego, co swoimi działaniami zmienia wszechświat. Tak daleko bym nie poszedł. Uważam że jesteśmy trybikiem a nie sprawcą.

 

Zwierzęta też miałam na myśli. Takie przenikanie się wszechświatów mogłoby tłumaczyć wiele zjawisk , które pewnie były by anomaliami np. widzenie duchów, ludzi cieni, śnienie o zmarłych ludziach czy zwierzętach itp. itd. przeczucia. bo te wszechświaty muszą  być splątane ze sobą kwantowo. Więc kiedy ja się śmieje, to moja kopia ma dziś dobry humor. Nie wie czemu , ale tak jest. Np. moja kopia jest smutna bo coś się nie udało, a Ja łapię doła i nie umiem określić przyczyny :)


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych