Skocz do zawartości


Zdjęcie

[TEORIA] w jaki sposób tworzą sie Piktogramy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#61

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dalej chyba nie wiesz o co mi biega. Na oko wyraznie widac, ze wzorki ktore sa u gory, na obrazku i na piktogranie sa przesuniete, sa nie te wzorki co byc powinny, to jest roznica kilku-kilkunastu metrow. To nie jest efekt kata, ani ulozenia zboza, jest poprostu inny wzor i tyle. Juz nie wiem jak to wytlumaczyc, chyba zaraz narysuje. Ale jak mowilem, predzej rysunek jest walniety, bo nie wierze zeby ktos taki blad popelnil, jesli tak, czy to ludzie czy kosmici, sa nieuwaznymi niemotami.
  • 0

#62

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Napisałem o tym wyznaczeniu "środka" i tych liń jako podstawy do której można przyrównać pozostałe elementy piktogramu. Ale wiem o co ci chodzi a kosmitów można wykluczyć bo chyba ktoś z rysunkiem wtopił. Bądź tez jest mozliwe że zdjęcie zostało o kilka stopni przesunięte coś w gust "zaleć piktogram i zrób zdjęcie o kilka metrów dalej niża ja stoje" No nie wiem, narysuj najlepiej i będe kminił.
  • 0

#63

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiamat
Nikt nie jest doskonały :P
-hmm ale tak patrząc to nie wiemy czy to był bład czy moze cos celowego , nie to zebym szukal czegoś w niczym ale moze znalazły sie jakies inne powiazania miedzy kształtami ...
a może przesadzam z ta filozofią , ale nikt , nic , nie jest doskonałe :P skoro kosmici powodowali jak roswell to moze czasem pogubia sie w rozrysowywaniu planów :P
  • 0

#64

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No tak, w koncu kosmici sa tylko ludzmi, kazdy moze sie pomylic :P
  • 0

#65

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
No i teraz powiedz jak to widzisz Tiamat
  • 0

#66

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak jak wczesniej, ze wzor sie nie zgadza z piktogramem :D przeciez ja nie mowilem teraz wogole o symetri wzgledem srodka, tylko o blednym przerysowaniu wzoru na zboze, badz na odwrot. I fajnie ze te cyferki dales, bo teraz wytlumacze lepiej. Chodzi o to, ze na rysunku, tam gdzie zaznaczyles nr. 1 miedzy liniami, powinien byc wzor, ktory na dolnym obrazku znajduje sie po lewej stronie od jedynki, gdzie zaznaczyles nr.2, czyli ten z dwoma okienkami i dziesiecioma kreskami pod spodem. Poprostu tarcza "zegara" jest przesunieta o jeden wzorek w prawo.
  • 0

#67

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Albo zamiast 1 nr.12 na jedno wychodzi
  • 0

#68

Akvus.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obrazek  
Jelsi udowodnicie Mi ze to jest Fake stworzony przez człowieka w słynna "jedna noc" to jestem w stanie od tego momentu patrzec sceptycznie na wszystkie kręgi :P
aha i jeszcze jedno zauważe ze zaczyna sie robic lekko zbyt ogólna gadanina niz Do tematu   :arrow: [TEORIA] w jaki sposób tworzą sie Piktogramy


Nie ma żadnej teorii, grupa ludzi bez problemu jest wstanie zrobić coś takiego w jedną noc...
  • 0

#69

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kolejny sceptyk :P sadzisz ze robiac piktogram w nocy po ciemku - jaka jest szansa na nie popełnienie błedu :) ? , Pole zboża zadnych latarni mozna liczyc jedynie na latarki
nie mowie tu o "kółkach" ale wielkich zrobionych z niemiecka precyzja kręgach
  • 0

#70

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tzn. on miał być zrobiony z niemiecką precyzją, ale się nie udało...
  • 0

#71

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poprostu to jest nowy Kalendarz Majów zaczyna sie od 2012 bo stary sie konczy :lol : a UFO chciało nam go podarowac :-D
  • 0

#72

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

MatoIto no tak w sumie logiczne ! ze tez o tym nie pomyslał zaden badacz :lol :
a ja dalej czekam na udowodnienie ze to ufo gniecie nam zboże ;(
  • 0

#73

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to czekaj sobie dalej...na tym forum. Jak chcesz coś wiedzieć to szukaj na własną ręke.
  • 0

#74

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj o 20.50 na Polsacie film fabularny "Znaki" o kregach zbozowych. Polecam :) swoja droga warto dodac, ze kregi do filmu robili chlopaki z circlemakers.org :)
  • 0

#75

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... kregi do filmu robili chlopaki z circlemakers.org :)


I zapewne dlatego wzory będą mało finezyjne ... :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych