Skocz do zawartości


Zdjęcie

[TEORIA] w jaki sposób tworzą sie Piktogramy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#76

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jesli ich sa malo finezyjne, to znaczy ze bardzo finezyjne nie istnieja :P bo te co uchodza za "prawdziwe" sa brzydsze niz ich :P
  • 0

#77

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że w filmie zobacze lepsze wzory niż te, które udało mi się teraz znaleść :

Plakat:
Dołączona grafika
Kilka okręgów i prostokącików...

Dołączona grafika
A tutaj wielka finezja z rzekomego kadru z filmu...

Czysta finezja... :mrgreen:
  • 0



#78

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Innych chyba nie bedzie :rotfl: ale nie wiem, nie ogladalem tego filmu.
  • 0

#79

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tiamat, no właśnie ja też nie ... i z chęcią go zobacze. Jeśli zobacze tam kręgi pokroju tych jakie udało mi się znaleźć ... to ... :lol : dla finezyjnych cyrklarzy :D
  • 0



#80

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakby ktoś nie wiedział są to znaki wykonane w kukurydzy ;-) stąd ta finezja.
  • 0

#81

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

`Pi3gi~`, co to ma do rzeczy... :mrgreen:

Kto jak kto ... ale CI ... CYRKLERZY (i inni ich pokroju) KTÓRZY ROBILI "Kalendarz Majów" , "Twarz Aliena + binar" i inne niesamowite wzory zrobili taki shit ? :papapa:

... aha ... zapomniałem dodać ... no chyba, że to nie oni :crazy:
  • 0



#82

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

+=[dj_cinex]= pewnie ze nie oni :P jak na moje oko alien Face nie jest moze niczym finezyjnym jesli chodzi o forme przekazu (nie wliczajac binarki) ale samo wykonanie to wielki wyczyn ... nawet nie wiem czy tak do konca mozliwy ... bo jest wykonany bez błednie , a to:
Dołączona grafika
To chyba przemilcze :lol :
  • 0

#83

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No co ? :D lepszy niz wylatowkie :D
  • 0

#84

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

`Pi3gi~`, co to ma do rzeczy...

Ma to do rzeczy, ze jedna kukurydza posadzona jest od drugiej w odległości ok. 0,5m
  • 0

#85

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

`Pi3gi~` to zalezy od rolnika i gatunku kukurydzy chyba bo u mnie niedaleko miasta kukyurydza rośnie od siebie jakies 20cm ale fakt ze nie sa to tak wielkie kukurydze jak Amerykanskie
  • 0

#86

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

=]Kto jak kto ... ale CI ... CYRKLERZY (i inni ich pokroju) KTÓRZY ROBILI "Kalendarz Majów" , "Twarz Aliena + binar" i inne niesamowite wzory zrobili taki shit ?


Ah, wiedzialem ze film zaraz ktos wykorzysta jako dowod przeciwko circlemakersom i dzialalnosci czlowieka :D , bo na filmie zrobili lipny, to juz napewno tylko takie potrafia. Tyle ze przydaloby sie troche perspektywicznego myslenia. Im wcale nie zalezy na tym, zeby ludzie wiedzieli ze robia to oni, im zalezy na tym zeby ludzie mysleli ze robi to Ufo :D bo kto przyjedzie do Anglii ogladac dziela, wiedzac ze sa ludzkie i bedzie nabijal kase ludziom wtajemniczonym ? ;) Tak samo w Wylatowie, gdyby ich tworcy sie przyznali, wiocha nie miala by zarobku tyakiego jaki miala, tu chodzi o pieniadze i rozglos i nic wiecej :D Myslicie ze dlaczego circlemakers.org bylo sponsorem filmu, ktory promuje teorie ze robi to UFO ? :D gdyby im zalezalo na tym, zeby wszyscy mysleli ze robia to ludzie, to by sponsorowali film, ktory promuje ludzka dzialalnosc, a nie kosmitow ;D Wystarczy sie troche zastanowic. Normalnie przeczuwalem ze jak powiem o tym filmie, to zaraz ktos sie uczepi kregu w filmie i bedzie gadal, ze skoro takie lipne sa w filmie trzeciej kategorii, to napewno na wiecej ich nie stac. Nie wspomne juz o tym ze ten krag z filmu jest na wielu stronach Ufo :rotfl:
  • 0

#87

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jamochłonik, No i negujesz na siłe jak logiczne jest że nie położysz twardej dwumetrowej kukurydzy jak zboże, plzz jamochłonik.
Nawet na filmie było jak się przedzierali przez ten gąszcz
  • 0

#88

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pała z ekonomii Tiamat... Pała z marketingu... Wylatowa nikt nie traktuje poważnie przez to, że tam się pojawiają cropsy i nikt na nich nie zarabia... Prowadziłem z wami rozmowę, że jedna baba co zbiera 1zł czy 2zł za wejście 30osób dziennie + 100osób w weekend przez tydzień nie utuła w ten sposób tak naprawdę nic! I wy jeszcze sugerujecie, że robi to dla kasy. Ona z mężem albo synem... LOL!!! Szok. Albo wynajęła tych z Anglii - opłaciła im podróż + hotel :) I jeszcze zarobiła...
A co powiesz mi o cropsach na polach gdzie rolnicy ganiali z widłami wszystkich którzy się zbliżyli, a jedyne zdjęcia udało się uzyskać z paralotni? Oni też zarobili? A byli i tacy u których jak coś powstało nic nie brali - wpuścili tylko ekipy badaczy, a reszcie nie pozwalali po prostu wchodzić. Chowali głowy jak się robiło zdjęcia, nie chcieli podawac imion, nazwisk, nic! Żeby się sąsiedzi w okolicy nie śmiali. Co powiesz o takich ludziach?
W ogóle jak czytam co po niektóre wypowiedzi ekstremalnych sceptyków, którzy mówią o "perspektywicznym myśleniu" to zbiera mi się na :rotfl:
Rozumiem, że nie mamy dowodów na to, że robi to 'coś z zewnątrz', ale od razu klasyfikowanie WSZYSTKIEGO co powstaje w ciągu roku na polach w całej Europie jako tworów ludzi jest też nie na miejscu. Jest zbyt wiele niewiadomych, brakuje odpowiedzi, również logiczne argumenty nie sklejają się w całość. Jak się chce i ma się otwarty umysł to można poczytać i o fałszywych piktogramach i historiach z nimi związanych jak i tych najbardziej zagadkowych, trudnych do określenia mianem 'ludzkich'.
Ekstremalnym sceptykom życzę miłego przebywania w świecie szkiełka i lupy, negowania wszystkiego co tajemnicze. Przecież miło i przyjemnie się żyje w znanym świecie logiki i racjonalizmu. Wszystko jest proste i łatwe...
  • 0

#89

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chcesz powiedziec ze sołectwo Wylatowo nie ma zadnych korzysci z kregow zbozowych ? :D przeciez o kregach jest nawet na glownej stronie miasta Wylatowa www.wylatowo.pl :D slyszales o czyms takim jak turystyka i zysk z turystow ? :D nie wpomne juz o slawie gminy i sołectwa w Polsce. O ilu takich wioskach mowi sie w telewizji i pisze w gazetach ?

W ogóle jak czytam co po niektóre wypowiedzi ekstremalnych sceptyków


Nie widze tu takich.

Przecież miło i przyjemnie się żyje w znanym świecie logiki i racjonalizmu. Wszystko jest proste i łatwe...


Tu nie chodzi zeby bylo milo, to przeciwnikom sceptykow chodzi wlasnie o to, zeby bylo milo i tajemniczo, a nie prawdziwie. Oczywiscie ze wiekszosc faktow jest prosta i latwa, bardziej niz nam sie wydaje, to czlowiek wszystko sobie komplikuje, szukajac podniety i mistycyzmu. Jesli cos da sie wyjasnic w racjonalny sposob to po co wymyslac niestworzone rzeczy ? "Bytów nie mnożyć, fikcyj nie tworzyć, tłumaczyć fakty jak najprościej, nie wymyślaj nowych czynników jeżeli nie istnieje taka potrzeba, a jeżeli już, to udowodnij najpierw ich istnienie." - brzytwa Ockhama. Przydaloby sie do niej stosowac kazdemu czlowiekowi, bo to nie jest zasada sceptycyzcmu, ale obiektywizmu. Dopoki nie bedzie dowodow na to, ze kregi sa robione przez cos bardziej nieprawdopodobnego niz ludzie, to nie bede fantazjowal i bede obstawal przy tym, ze robi je cos najbardziej prawdopodobnego, czyli ludzie. Jesli nie wiem kto robi wszystkie kregi, a wiem kto robi ich czesc, to bede obstawal przy ludziach i zdanie zmienie dopiero, jak beda dowody na to, ze robi je cos innego niz ludzie.
  • 0

#90

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A czy jakieś zyski są za pisanie czy mówienie o jakiejś miejscowości? HĘ? Dostają jakąś specjalną dotację od Unii albo państwa za to że o nich napisał Fakt albo SuperExpress?
Piszesz TURYSTYKA... A ja :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Szok! Byłem w Wylatowie już kilka razy, wieś cicha, spokojna, pusta!
Wchodzę do sklepiku i pytam czy dużo jest przyjezdnych, a kobieta, że jak jest sezon to kilka osób w dzień więcej do sklepu wejdzie...
Pała z ekonomii Tiamat!

A co do reszty nie będę się wypowiadał, nie ma sensu... Są ludzie którzy się temu poświęcą i będą badali - ja taką osobą byłem, jestem i będę. Czekam na rozwiązanie zagadki, na nowe dowody i fakty, na analizy. Nie wszystkie kręgi pasują mi do tworów ludzkich i tyle. Jakby mieli badacze przyjąć Twoje stanowisko to wszyscy powinni to rzucić i zająć się klepaniem żon po tyłkach. Ale na całe szczęście wiedzą, są świadomi mistycyzmu niektórych zdarzeń, doświadczeń.
Wiesz nawet po części Ciebie rozumiem - sam nie lubię kretyńskich wpisów na tym forum, bardzo często krew mnie zalewa jak dzieci neostrady (nie boję się tych słów) wypisują głupoty o przekazach, proroctwach, zdjęciach ufo, duchach czy innych pseudopara zjawiskach. Tworzą kułka wzajemnej adoracji i bluzgają na tych 'bardziej racjonalnych'. Sam dostałem po dupie i od sceptyków jak i entuzjastów. Sam myślę o stworzeniu grupy właśnie z Tobą, Aquilą, mariush'em oraz kilkoma innymi osobami, która zajmowała by się RACJONALNYM obalaniem DOWODAMI głupot wypisywanych na tym forum.
Przecież sam wiesz, jakie jest moje stanowisko w debacie o ORBACH czy roku 2012.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych