Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wobec czego jesteśmy nietolerancyjni-Ankieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
252 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wobec czego jesteś nietolerancyjny??? (435 użytkowników oddało głos)

  1. Inna wiara (15 głosów [3.45%])

    Procent z głosów: 3.45%

  2. Kolor skóry (13 głosów [2.99%])

    Procent z głosów: 2.99%

  3. Aborcja (69 głosów [15.86%])

    Procent z głosów: 15.86%

  4. Homoseksualizm (134 głosów [30.80%])

    Procent z głosów: 30.80%

  5. Różnica w ilorazie inteligencji (71 głosów [16.32%])

    Procent z głosów: 16.32%

  6. Wady wrodzone (16 głosów [3.68%])

    Procent z głosów: 3.68%

  7. Coś innego (117 głosów [26.90%])

    Procent z głosów: 26.90%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#226

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Link, idź sie powieś :3 Przez takich jak Ty ten świat jest do dupy.
Każdy ma prawo wyboru, każdy jest wolny. Jak facet woli faceta, to nie masz prawa mu zabronić. Możesz się rzucać ile chcesz, ale jak przejdziesz do czynów, to zastanów się kto tak na prawdę jest tym złym.


sam idź się powieś,to wszystko prze zemnie ten cały świat jest taki zły naprawdę tak sądzisz to jesteś w błędzie , świat jest zły bo ludzie na to pozwalają , ja nie pozwalam , masz klapki na oczach człowieku oczywiście jesteś za hasłem "rób ta co chce ta " jesteś głupi zawsze będziesz nigdy się nie zmienisz po zatem , znasz jakiegoś geja ? tak wo gule czy tylko jesteś taki dobry ? może sam jesteś .osoby której się z tym nie kryją to jest margines człowieczeństw i nie są tacy dobrzy jak się niektórym wydaje to są zepsuci ludzie którzy dla rozrywki zrobią wszystko o nic ich nie obchodzi tylko własne zaspokojenie wiem bo znam takich po zatem handlują pigułami

Chciałam delikatnie zauważyć, że temat nie dotyczy homoseksualizmu, a tego wobec czego jesteśmy nietolerancyjni.
Tak więc proponuje powrócić do tematu.



rozmowa przeszła na ten temat ;) chcesz kierowca nami na jaki temat mam pisać po zatem jest ona zawarty w temacie :mrgreen:


Edit: Przemo, 02.12.2007

Gorąco polecam leturę regulaminu, a zwłaszcza pkt.7.6
warn

  • 0

#227

MaD.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaznaczyłem homoseksualizm ale szkoda ,że niema opcji "niemców" bo naprawde gdybym miał możliwość to wybił bym ich co do jednego
  • -1

#228

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z opcji w ankiecie: Inna wiara, aborcja, homoseksualizm i po części kolor skóry. W swoim otoczeniu nie toleruję również poglądów innych niż skrajnie prawicowych. Nie toleruję Niemców, Ukraińców i muzułmanów ( Tatarzy są wyjątkiem ). Nie toleruję kultury którą przynoszą czarni, czyli kultury przestępstwa i gwałtu, nie toleruję pracoholizmu wśród Azjatów.

 

Nie toleruję również lenistwa, niedotrzymywania danego słowa, kradzieży ( choćby najmniejszej ), naruszania czyjejś prywatności ( choćby najmniejszej ) ... chociaż sam jestem dużym leniem, czyli hipokryzja trzyma się mnie nieźle.


Użytkownik owerfull edytował ten post 11.09.2014 - 23:31

  • -1

#229

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

* Coś innego.

 

Głównie chodzi o chamskie zachowania i brak tolerancji.


  • 2



#230

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

* Coś innego.

 

Głównie chodzi o chamskie zachowania i brak tolerancji.

A o jaki brak tolerancji chodzi? Bo my przecież w Europie nie tolerujemy pedofilii np. Złodziei też się u nas nie toleruje. Ta tolerancja mam wrażenie, że jest przereklamowana. Ja bym wolał coś nazywać dobrymi obyczajami, a nie głupią tolerancją. Tolerancję w Europie dla dziwnych zachowań ( a nie chodzi o różne wyznania ) wymyślono późno, dobre obyczaje są od dawna.

 

Czego nie tolerujemy, a co tolerujemy. Każdy z osobna może różne rzeczy tolerować, lub nie. Prawo karne i nie tylko też wytworzyło się w jakiś sposób z tego czego nie tolerujemy w społeczeństwie, a ogólniej z naszej obyczajowości :)


  • -1

#231

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Inna wiara - jestem tolerancyjna, kazdy ma prawo wierzyc w co chce - co innego jezeli w gre wchodza ludzie fanatycy ktorzy krzywdza innych, ktorzy namawiaja wrecz do zmiany swoich pogladow
Kolor skóry - tolerancyjna w 100%
Aborcja - zalezy, toleruje osoby ktore poddaly sie aborcji z powodow takich jak: genetyczna choroba nieuleczalna ( nie kazda - ale jednak ), gwalt - mysle ze nikt nie chcialby urodzic dziecka poczetego z gwaltu - w wypadku gdzie kobieta badz dziewczyna zachodzi w ciaze przez wlasna glupote - jestem totalnie nietolerancyjna - najchetniej bym jeszcze w leb przywalila - uwazam ze konsekwencje w tym przypadku podjac trzeba 
Homoseksualizm - sam homoseksualizm mi nie przeszkadza - takie jest zycie, kiedys sama moge miec dziecko ktore mi powie ze jest geyem i go przeciez nie znienawidze, ale nietoleruje ludzi homo ktorzy obnosza sie z tym az ponad to.. opowiadaja niestworzone historie o tym gdzie i z kim wspolzyli, tacy ktorzy mysla ze sa lepsi od innych
Różnica w ilorazie inteligencji - toleruje, inteligentym albo sie jest albo nie - to nie od nas zalezy, i tutaj wiele ludzi myli inteligencje z madroscia ktora da sie wyuczyc
Wady wrodzone - calkowicie tolerancyjna
Nietoleruje pedofilow, choc z drugiej strony szkoda mi ich, bo nikt sie zlym nie urodzil i widocznie cos sie musialo w ich zyciu stac ze sa jacy sa, nietoleruje ludzi ktorzy znecaja sie nad zwierzetami, nietoleruje tych ktorzy bija swoje zony i dzieci, nietoleruje terrorystow itd itd


  • 0

#232

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie toleruję Niemców, Ukraińców i muzułmanów ( Tatarzy są wyjątkiem ). Nie toleruję kultury którą przynoszą czarni, czyli kultury przestępstwa i gwałtu, nie toleruję pracoholizmu wśród Azjatów.

 

A Islamistów tolerujesz, ciekawe.

A ja nie toleruję zbyt dużej tolerancji. Nie toleruję transów panoszących się w mediach, nie toleruję homoseksualistów, którzy chcą adoptować dzieci, nie toleruję fanatyków religijnych, oraz zamkniętych głów, których sporo objawiło się w pewnym temacie na forum w ostatnim czasie.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 12.09.2014 - 07:39

  • 1



#233

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie toleruję znęcania się nad słabszym-nad kimś o kim agresor wie że się nie obroni.
Nie ważne czy jest to dziecko,osoba upośledzona,chora czy zwierzak-nie toleruję znęcania się nad nimi.
  • 0



#234

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Islamiści czy tam radykałowie islamscy to muzułmanie, którzy postępują według pewnych wersetów z Koranu, które każą być agresywnym i nie będę ich tolerował w swoim sąsiedztwie, nigdy. Lewicy nie toleruję dlatego, że mija się z rzeczywistością i sama stworzyła wiele problemów, a taki świeży jest ten problem z muzułmanami w Europie.


  • 0

#235

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wielu rzeczy nietoleruje ale napisze pierwszą rzecz jaka przychodzi mi do głowy i odniosę się do kilku punktów które były w ankiecie.

 

Przede wszystkim nietoleruje osób o poglądach lewicowych których nazywam niszczycielami cywilizacji.

 

Co do reszty:

 

Inna wiara- nietoleruje tylko islamu i judaizmu, do chrześcijaństwa nic nie mam chociaż sam nie wyznaje w tej chwili

 

Kolor skóry- częściowo ponieważ szanuje azjatów, do latynosów właściwie nic nie mam i mam mieszane uczucia co do czarnych bo na pewno nie chciałbym żeby było ich wielu w Polsce oraz nie jestem też zwolennikiem pomagania Afryce ale mimo wszystko kilka znanych osób o czarnym kolorze skóry lubię (np. Wesley Snipes, Mark Henry, Claude Makelele czy Jay-Jay Okocha). Arabów i cyganów nietoleruje.

 

Aborcja- w przypadku gwałtu czy wiadomego upośledzenia toleruje, w innych przypadkach nietoleruje.

 

Homoseksualizm- przede wszystkim nietoleruje ich aktywistów podważających tradycyjny model rodziny a co do zwyczajnych homoseksualistów to mógłbym się przełamać i ich tolerować, byle się do mnie nie przystawiali :D

 

Różnica w ilorazie inteligencji- zależy czym to się objawia, w większości przypadków nietoleruje ale czasem zdarzy się osoba tak głupia że aż fajna bo dzięki temu że czasem odważy się powiedzieć do kogoś kilka słów za dużo czy zrobić coś szalonego czego ja z rozsądku wolałbym nie zrobić nie jest nudno w jej towarzystwie.

 

Wady wrodzone- Nietoleruje, takie osoby tylko szkodzą społeczeństwu.


  • 0

#236

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najbliżej mi do osoby nietolerującej panoszących się i samopromujących homo. Wobec aborcji-tylko szczególne przypadki. Nie toleruje pedofilów, słodkich idiotek, plastików, bezmózgich ABS-ów, chamów, kłamców i bajkopisarzy...itp. 


  • 0

#237

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wady wrodzone- Nietoleruje, takie osoby tylko szkodzą społeczeństwu.

Nie rozumiem w jaki sposób według Ciebie szkodzą społeczeństwu. Bo urodzili się nie do końca sprawni? W jaki sposób przejawia się u Ciebie nietolerancja wobec takich osób?

 

Jeśli chodzi o mnie, to nie toleruję głównie chamstwa, zacofania i fanatyzmu religijnego.

Niestety, żadnej z tych rzeczy w ankiecie nie było, więc wybrałem opcję "coś innego".


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 12.09.2014 - 21:47

  • 0



#238

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie większość rzeczy będzie się powtarzać, ale co tam. No, to jedziemy z wyliczanką - oto rzeczy, których nie toleruję:

 

1. Chamstwo i prostactwo, ogólnie brak ogłady. I tu uwaga: nie chodzi mi o skomplikowane zasady kładzenia sztućców na talerzu, gdzie każda kombinacja oznacza coś innego, tylko o podstawową przyzwoitość.

2. Bijatyki w stylu jedna osoba vs cała grupa. Żeby stadnie atakować samotną osobę trzeba być fają bez honoru.

3. Chwalenie się homoseksualizmem, transseksualnością i tym podobnymi rzeczami, jakby były to ordery za zasługi.

4. Zakłamywanie historii.

5. Nieszanowanie języka ojczystego.

6. Znęcanie się nad zwierzętami.

7. Myślenie, że papierek świadczący o dysortografii zwalnia z próby (!) pisania poprawnie. Jeśli widzę tekst "sory za błendy, ale mam dys cośtam" to od razu wiem, że dana osoba nawet nie przeczytała swojego postu przed opublikowaniem, tylko wrzuciła wszystko na forum jak leci.

8. Agresja i sadyzm. IMHO prowadzi do prymitywizmu i uwstecznia pozycję człowieka na drabinie ewolucji.

9. Aborcja, bawienie się w Boga i decydowanie o tym, kto ma żyć a kto nie.

10. Uważanie się za fajnego, bo ma się drogi telefon itd. Domena dzieci i młodzieży. Co z tego, że masz ten telefon, skoro nie Ty go skonstruowałeś? Kupić potrafi każdy głupi, do tego potrzeba tylko pieniędzy.

11. NIECZYTANIE REGULAMINU I FAQ.

12. Zwalanie winy z przestępcy na ofiarę. "Bo na pewno prowokowała", "bo gdyby komuś powiedział, to by do tego nie doszło" i tym podobne kwiatki. Zdajecie sobie sprawę, że to utożsamianie się z mordercą\gwałcicielem\złodziejem?

13. Obgadywanie ludzi za ich plecami. Jeśli masz coś do kogoś to powiedz mu to w twarz.

14. Mądrowanie się zamiast komuś pomóc. Z autopsji: jeśli ktoś przed chwilą złamał nos i próbuje zatamować krwawienie, to teksty typu "poplamiłaś dywan!" albo "to tylko i wyłącznie twoja wina" są nie na miejscu. Jeśli nie pomagasz to chociaż się zamknij i nie dołuj.

15. Zawracanie głowy pierdołami, gdy dana osoba aktualnie zajęta jest czymś ważnym.

16. Używanie "mądrych słów", gdy nie zna się ich znaczenia i stosuje się je w błędnym kontekście.

17. Zbytnia pewność siebie, która nie ma żadnego odzwierciedlenia w umiejętnościach czy wiedzy. Pierwszy krok do bycia wiezionym na pogotowie w karetce na sygnale.


  • 0



#239

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem w jaki sposób według Ciebie szkodzą społeczeństwu. Bo urodzili się nie do końca sprawni? W jaki sposób przejawia się u Ciebie nietolerancja wobec takich osób?

 

Szkodzą tym że np. ostatnio matki takich dzieci domagały się wyższych świadczeń na ich "pociechy" a lepiej dać pieniądze na stypendia i sprzęt sportowy dla inteligentnych i wysportowanych dzieci mogących odnosić sukcesy a nie wyrzucać je w błoto na podtrzymanie egzystencji nawet nie na poziomie większości gatunków zwierząt bo one chociaż się rozmnożą. Tacy ludzie i tak tylko cierpią, ich rodziny się zadłużają i do tego tacy ludzie są wykorzystywani przez różnych piewców równości czy przywódców religijnych do osiągania swoich celów niszczących zdrową tkankę społeczną. Denerwuje mnie coś czym na pokaz jara się wielu ludzi a mnie to strasznie irytuje czyli zjawisko tzw. underdoga czyli o jak super bo koleś bez nogi tańczy, albo niewidomy gra na gitarze, ja wolę urodzonych zwycięzców. Do tego takie osoby prowokują tylko obłudę że oczywiście większość ludzi jak to czyta to myśli o kurde ale Tenhan to zły człowiek bo łatwo powiedzieć że o jaki jestem dobry bo toleruje niepełnosprawnych tylko że 99% powie że toleruje niepełnosprawnych i jednocześnie 99% nawet nie spojrzy na taką osobę jako potencjalnego partnera "tylko" ze względu na jego wady a przecież "nie ma różnicy i wszyscy jesteśmy tacy sami" (już nie mówię o całkowitej niepełnosprawności umysłowej, głównie fizycznej). Czym się objawia nietolerancja? Niczym szczególnym, po prostu nie lituje się nad nimi i nie podziwiam ludzi pokroju Meli czy Vujcica.


Użytkownik Tenhan edytował ten post 13.09.2014 - 10:09

  • 0

#240

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe co toleruję u siebie czego nie toleruję u innych.  Dla siebie jesteśmy nad wyraz tolerancyjni dla innych stajemy się najgorszą wersją inkwizytora.  

Samo życie &( 


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych