Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wobec czego jesteśmy nietolerancyjni-Ankieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
252 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wobec czego jesteś nietolerancyjny??? (435 użytkowników oddało głos)

  1. Inna wiara (15 głosów [3.45%])

    Procent z głosów: 3.45%

  2. Kolor skóry (13 głosów [2.99%])

    Procent z głosów: 2.99%

  3. Aborcja (69 głosów [15.86%])

    Procent z głosów: 15.86%

  4. Homoseksualizm (134 głosów [30.80%])

    Procent z głosów: 30.80%

  5. Różnica w ilorazie inteligencji (71 głosów [16.32%])

    Procent z głosów: 16.32%

  6. Wady wrodzone (16 głosów [3.68%])

    Procent z głosów: 3.68%

  7. Coś innego (117 głosów [26.90%])

    Procent z głosów: 26.90%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#211

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No dobra patrząc z męskiego punktu widzenia to jestem w stanie zrozumieć, że was to odrzuca ;) . Facet musi być wg. stereotypów męski, a dwaj faceci trzymający sie za rękę a tym bardziej całujący sie burzą to. Patrząc przez wasz pryzmat zrozumiałam :)

P.S. Marchewki jako owocu nie będę tolerować choćby nie wiem co :D
  • 0

#212

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oczywiście homo ale zaznaczyłem iloraz inteligencji bo kto jest tak głupi żeby być peda...

No dobra patrząc z męskiego punktu widzenia to jestem w stanie zrozumieć, że was to odrzuca ;) . Facet musi być wg. stereotypów męski, a dwaj faceci trzymający sie za rękę a tym bardziej całujący sie burzą to. Patrząc przez wasz pryzmat zrozumiałam :)

P.S. Marchewki jako owocu nie będę tolerować choćby nie wiem co :D



całe szczęście ze większość ludzi nie myśli jak ty za liberalna jesteś , robi się coś złego ty patrzysz wolisz zobaczyć co będzie nie mówię tego do tematu z homo ale nie lubię liberałów
  • 0

#213

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

link , jesteś nietolerancyjny , mówiąc ,że gej jest głupi :/ Tylko nie wiem czy wiesz że człowiek się z tym rodzi ... Nie obrażaj innych ,bo być może któryś z użytkowników jest homoseksualistą ...
  • 0

#214 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Tylko nie wiem czy wiesz że człowiek się z tym rodzi

Oj, tu akurat zdania są podzielone. Jedni twierdzą, że homoseksualizm jest wrodzony, inni natomiast, że nabyty z wiekiem. Ja sam myślę, że prawda leży gdzieś pośrodku (jak w większości przypadków ;) ).
  • 0

#215

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

link , jesteś nietolerancyjny , mówiąc ,że gej jest głupi :/ Tylko nie wiem czy wiesz że człowiek się z tym rodzi ... Nie obrażaj innych ,bo być może któryś z użytkowników jest homoseksualistą ...


żebyś wiedział ze jestem nietolerancyjny i nie pouczaj mnie wiem ze to jest dziedziczone genetycznie ale może też być "nabyte " wg mnie to jest wybór człowieka nie żadne uwarunkowania genetyczne , wiesz co robili majowie z każdym takim przejawem ;) , po zatem nie nie lubię pedalów , i cala ta moda na jego lansowanie rzygać mi się chce , kiedyś to było przestępstwo i tak było dobrze , po zatem roznoszę rożne choroby ;) jakby ktoś miał jednego partner to by się nie mówiło o pandemii hiv prawda
  • 0

#216

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Link, idź sie powieś :3 Przez takich jak Ty ten świat jest do dupy.
Każdy ma prawo wyboru, każdy jest wolny. Jak facet woli faceta, to nie masz prawa mu zabronić. Możesz się rzucać ile chcesz, ale jak przejdziesz do czynów, to zastanów się kto tak na prawdę jest tym złym.
  • 0

#217

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Drodzy przedmówcy toleruję wasza nietolerancję, ale proszę - bo wszak przecież można, wypowiadajcie sie przyzwoicie.
Przecież swoje zdanie można wyrazić w sposób kulturalny, nawet jeśli jest diametralnie różne od zdania innych.
  • 0



#218

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wielu gejow bylo wybitnymi osobami. I czy to sie nam podoba czy nie, maja ogromny wplyw na swiat.
  • 0



#219

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Osobiście toleruje homoseksualizm.
Homoseksualiści , to też ludzie .... co prawda nie chciał bym zawierać znajomości z homoseksualistą lecz , dopóki tego typu osobnik , nie będzie mi się wcinał w życie ... BĘDE DLA NIEGO ODNOSIŁ SIĘ Z SZACUNKIEM.

Jeśli człowiek jest innego koloru skóry , nie widze w tym problemu ... człowiek jak człowiek , może być zły , ale może też być dobry.Aczkolwiek , nie podoba mi sie że ludzie takich ludzi nie tolerują ... w końcu , za co można nie lubić ludzi z innym kolorem skóry , za to że są inni ZEWNĘTRZNIE ? - kompletny idiotyzm.

A co do głupoty , tego nie toleruje.
Nie toleruje płytkości , i szarości życia tzn.ludzi którzy są pochłonięci modą , i nie mają własnego rozumu - a to sie kwalifikuje to głupoty (choć jest jej wiele rodzajów).
  • 0

#220

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja oczywiście wobec niższego ilorazu IQ, chodzi mi o upośledzenia, myślę że takich ludzi dla dobra gatunku, żeby uniemożliwić rozmnażanie się powinno się usuwać jak najwcześniej, sory że taki okrutny jestem ale tylko ludzie ze wszystkich zwierząt są zdolni do opieki nad niedorozwiniętym potomstwem, tylko po co ?

do reszty jestem tolerancyjny, przynajmniej dopóki żaden homo mnie nie zacznie podrywać :P
  • 0

#221

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wg mnie to jest wybór człowieka nie żadne uwarunkowania genetyczne


Wybacz, ale gorszej glupoty jeszcze nie slyszalem. Sugerujesz ze geje sa gejami bo sobie tak wybrali ? idac tym tokiem myslenia, hetero sa hetero bo sobie tak wybrali. Wiesz co to jest poped i orientacja seksualna ? tego sie nie wybiera jak modelu samochodu. To sa rzeczy niezalezne od czlowieka, tak jak to, ze jestes brunetem, a nie blondynem. Moda na homoseksualizm, dobre sobie. Ktos jest gejem bo to jest trendi, zaraz z krzesla spadne. Pozatym nie mylcie homoseksualistow z tymi kolorowymi pajacami na paradach, ktorzy faktycznie chca stworzyc jakas powalona subkulture, to sa pseudohomoseksualisci.
  • 0

#222

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja oczywiście wobec niższego ilorazu IQ, chodzi mi o upośledzenia, myślę że takich ludzi dla dobra gatunku, żeby uniemożliwić rozmnażanie się powinno się usuwać jak najwcześniej, sory że taki okrutny jestem ale tylko ludzie ze wszystkich zwierząt są zdolni do opieki nad niedorozwiniętym potomstwem, tylko po co ?

do reszty jestem tolerancyjny, przynajmniej dopóki żaden homo mnie nie zacznie podrywać :P


Niepełnosprawni , mają takie samo prawo do życia jak Ty !.
  • 0

#223

Trajan.
  • Postów: 358
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wybacz, ale gorszej glupoty jeszcze nie slyszalem. Sugerujesz ze geje sa gejami bo sobie tak wybrali ? idac tym tokiem myslenia, hetero sa hetero bo sobie tak wybrali. Wiesz co to jest poped i orientacja seksualna ? tego sie nie wybiera jak modelu samochodu. To sa rzeczy niezalezne od czlowieka, tak jak to, ze jestes brunetem, a nie blondynem.


W takim razie niewiele słyszałeś na ten temat przyjacielu. Nieznane są nam przyczyny homoseksualizmu, jednakże hipoteza o ewentualnych genetycznych uwarunkowaniach tegoż, jest no właśnie... hipotezą, Nikt tego nie udowodnił, chociaż wielu próbowało. Jest to modna politycznie poprawna bajeczka mająca zamknąć usta osobom akcentującym wtórne przyczyny homoseksualizmu. Za twierdzenie, że homoseksualizm nie jest uwarunkowany genetycznie można w dzisiejszych czasach zostać strąconym w publiczny niebyt, nie wspominając już o sankcjach karnych za "homofobię" w niektórych krajach. Ale jest to jedynie nieudowodniona hipoteza podniesiona z powodów ideologicznych, do rangi dogmatu. To tyle a propos przewodniej roli nauki w XXI wieku :D

Wśród znanych nam przyczyn mogących wpływać na homoseksualizm są np.
a. nadopiekuńcza matka przy złych kontaktach z ojcem (w przypadku chłopców)
b. pedofilskie gwałty o charakterze homoseksualnym
c. wpływ środowiska, np. wmawianie komuś w okresie, w którym jego seksualność się kształtuje, że homo to nic złego itp. namawianie kogoś do takich praktyk. Dlatego tzw. propaganda homoseksualistów jest niebezpieczna.

Moda na homoseksualizm, dobre sobie. Ktos jest gejem bo to jest trendi, zaraz z krzesla spadne.

d. moda, wyobraź sobie, że właśnie moda. W jednej z ankiet wśród kanadyjskich młodych homo spora część z nich jako przyczynę ich homoseksualizmu wskazała właśnie to, że jest to modne!
Ma to zresztą ścisły związek z punktem c. dot. niebezpieczeństw propagandy i agitacji.
I inne przyczyny wskazywane przez psychiatrów badających owo zjawisko. Nie da się powiedzieć co warunkuje homoseksualizm, pewnie są to różne przyczyny w przypadku różnych osób, ale hipoteza o genetycznych skłonnościach jest na razie jedynie marzeniem politycznie poprawnych.
Wiadomo, że oriętacja może ulec zmianie, np. znane są przypadki homoseksualistów, którzy podjęli terapię i stali się heteroseksualistami, założyli normalne rodziny, mieli dzieci, żyli długo i szczęśliwie itd.

Pozatym nie mylcie homoseksualistow z tymi kolorowymi pajacami na paradach, ktorzy faktycznie chca stworzyc jakas powalona subkulture, to sa pseudohomoseksualisci.

A to ciekawe, oni zatem nie są homoseksualistami? Co oznacza termin "pseudohomoseksualiści"?
Tak się składa, że w niektórych krajach oni właśnie nadają ton publicznej debacie na takie tematy, a jakoś nie spotkałem się z tym, ażeby ogół homoseksualistów stosował wobec tych kolorowych i obleśnych zresztą pajaców jakiś ostracyzm, raczej wręcz przeciwnie.
  • 0

#224

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chciałam delikatnie zauważyć, że temat nie dotyczy homoseksualizmu, a tego wobec czego jesteśmy nietolerancyjni.
Tak więc proponuje powrócić do tematu.
  • 0



#225

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekaw jestem który z tych obrońców czystości zrezygnuje z dobrej pracy jeśli się dowie że jego pracodawca jest homoseksualistą :mrgreen:  Będzie siedział cicho i udawał że nic nie widzi i nie słyszy.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych