Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ataki w Paryżu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
346 odpowiedzi w tym temacie

#316

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

We Francji też są szczęśliwi już od stycznia szczególnie. A w tym tygodniu cała Europa świetuje swoję 'szczęście', że odwołują wszystko gdzie jest duża ilość ludzi oraz wprowadzają caraz wyższe stopnie zagrożenia terrorystycznego. Jak nic 130 ludzkich istnień" znów pójdzie na marne". Ciekawe czy drugie 9/11 by ludziom w końcu oczy otworzyło. Ale Amerykańska mentalnośc jest inna od Europejskiej, to w sumie wątpie.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 22.11.2015 - 23:53

  • 2



#317

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

u nas ci co krzyczą na stadionach pierwsi przywitają dzicz ,która będzie chciała wprowadzać nam swoje prawa i to mnie cieszy..ps.dawno mnie nie było więc najszczersze pozdrowienia dla wszystkich fanów multikulti,twierdzących ,ze należy przyjmować wszystkich bo są biedni i kochają kozy..


Użytkownik luk26 edytował ten post 22.11.2015 - 23:55

  • 0

#318

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeciez Szwecja jest jak wy to nazywacie "lewacka", powinni miec zamach za zamachem. Tymczasem jest jednym z krajow, ktore szczyca sie najliczniejsza grupa szczesliwych obywateli. Cud! Moze warto sie "poddac", jesli mozna byc szczesliwym ;)

Tak to było może z 10 lat temu, kiedy Skandynawowie byli najszczęśliwszymi ludźmi, było czysto i spokojnie, a miejsce to kojarzyło się niemal z utopią, piękne fiordy, czyste rzeki, tłuste łososie, itd.

Całkiem niedawno był opublikowany raport, że jeśli Szwecja nie zmieni swojej polityki to w ciągu kilku lat po prostu upadnie i skończy jako kraj trzeciego świata.


  • 0



#319 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Wg. Wikipedii tam jest tylko 250 tysięcy muzułmanów jeżeli chodzi o Szwecję a nie zapomnijmy, że z ponad miliarda wyznawców 250 mln to Arabowie. Nie wiadomo jak z tymi gwałtami jest gdyby serio to był jakiś problem myślę, że kobiety wyszły by na ulicę. Żadne nowoczesne społeczeństwo nie żyło by w strachu bo jakieś półgłówki pojawiły się znikąd i robią eldorado. Nie wieże, że Szwedki by były aż tak uległe. Wystarczająco nasłuchałem się opowieści o Polkach zagranicą i ich wyczynach z czarnymi czy arabami, która dają się bić robią z siebie ofiary a dwa dni później z takim lezie.


Użytkownik .Uzurpator. edytował ten post 23.11.2015 - 00:38

  • 0

#320

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wg. Wikipedii tam jest tylko 250 tysięcy muzułmanów jeżeli chodzi o Szwecję a nie zapomnijmy, że z ponad miliarda wyznawców 250 mln to Arabowie. Nie wiadomo jak z tymi gwałtami jest gdyby serio to był jakiś problem myślę, że kobiety wyszły by na ulicę. Żadne nowoczesne społeczeństwo nie żyło by w strachu bo jakieś półgłówki pojawiły się znikąd i robią eldorado. Nie wieże, że Szwedki by były aż tak uległe. Wystarczająco nasłuchałem się opowieści o Polkach zagranicą i ich wyczynach z czarnymi czy arabami, która dają się bić robią z siebie ofiary a dwa dni później z takim lezie.

Nie wierzysz? Ale w co tu wierzyć? Nie widziałeś co się działo i dzieje we Francji? Czy widzisz tam jakieś protesty? Ludzi na ulicach? No fakt, wyszło 7 osób i jeszcze zostali zwyzywani od rasistów. Te kraje mają już tak wyprane mózgi, że nic ich nie uratuje. Oczywiście o tej 14sto letniej dziewczynce zgwałconej też nie słyszałeś i że szkoła prosiła, żeby nie interweniować?

To też jest problem...ludzie nie wierzą, więc nikt nie reaguje, a to się dzieje naprawdę.

A jak już podałeś, że w Szwecji jest 250 000 muzułmanów to dodaj, że katolików o 100 000 mniej, jeszcze tylko 150 000 islamistów i będą największą religią w Szwecji.


  • 1



#321

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Najwięcej muzułmanów w Europie mieszka we Francji, ok.7% ludności. Co ciekawe Europejczycy poproszeni o oszacowanie ilu muzułmanów mieszka w ich kraju zwykle podają szacunki kilkukrotnie wyższe - 20-30%. Podobny efekt dotyczy innych słynnych mniejszości.

Mi sie wydawalo, ze w Niemczech mieszka ciut wiecej, ale ja w zadne statystyki nie wierze z jednego powodu -  chocby i fakt, ze Bernard Emie podal liczbe Francuzow bezposrednio zwiazanych z Algieria i wynosi ona 7 milionow + ponad milion z obywatelstwem Maroko, ktorych liczba od lat 90 wzrosla we Francji dwukrotnie. Duza czesc z nich to muzulmanie tylko "kulturowi", sa troche zsekularyzowani, na pewno duzo mniej niz Francuzi, ale troche sa. No i jeszcze sam fakt, ze posiadanie obywatelstwa jakiegos kraju z wiekszoscia muzulmanska nie determinuje tego, ze jestes muzulmaninem, a na tym czesciowo sie to wszystko opiera. Wiekszosc jednak zapewne wywodzi sie z rodzin muzulmanskich, ale to jeszcze nie oznacza, ze za muzulmanow sie uwazaja. We Francji nigdy nie policza ile ich jest, bo wedlug nich liczenie ludzi ze wzgledu na religie, czy narodowosc, to jakies mroczne czasy.

 

Co do Szwecji i Belgii, to sa to kraje jeszcze bardziej stracone niz Francja ze wzgledu na swoja malutka populacje i jeszcze gorsza lewizne, ktora tam panuje.


Użytkownik owerfull edytował ten post 23.11.2015 - 00:50

  • 0

#322

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Całkiem niedawno był opublikowany raport, że jeśli Szwecja nie zmieni swojej polityki to w ciągu kilku lat po prostu upadnie i skończy jako kraj trzeciego świata.

Słyszę to już od 15 lat. "Szwecja upada", "System państwa opiekuńczego niedługo skończy się katastrofą" itd.


  • -1



#323

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

 

Całkiem niedawno był opublikowany raport, że jeśli Szwecja nie zmieni swojej polityki to w ciągu kilku lat po prostu upadnie i skończy jako kraj trzeciego świata.

Słyszę to już od 15 lat. "Szwecja upada", "System państwa opiekuńczego niedługo skończy się katastrofą" itd.

 

Szwecja juz upadla, tam gdzie sa muzulmanie nie ma wartosci szwedzkich i juz nigdy nie bedzie, ale to dobrze, bo muzulmanskie wartosci beda lepsze.


Użytkownik owerfull edytował ten post 23.11.2015 - 02:18

  • 0

#324 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Słyszę to już od 15 lat. "Szwecja upada", "System państwa opiekuńczego niedługo skończy się katastrofą" itd.

 

Szwecji już nie ma. Ale Ja nie bedę mówił, pozwólmy, że sami Szwedzi przemówią:

 

 

Starczy rzec, że były już przypadki, gdzie ludzie bywali aresztowani za samo negatywne wypowiadanie się o muzułmanach i islamie, z powodu krytyki, nie jakiejś tam wulgrnej, normalnej, obiektywnej krytyki.

 

Plus Światowe Dni Młodzieży w Krakowie w przyszłym roku.

 

Wątpię aby zaatakowali. Zdemaskowali by się że jest to wojna religijna i atak religijny. Siła muzułmanów jest naginanie definicji niektórych pojęć i gra pozorów.


  • 5

#325 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Czyli po co atakować swój kraj (Szwecja). Ta III Wojna Światowa to kpina, kilku się bije reszta dyskutuje w internecie. Cyber społeczeństwo to jest samobój cywilizacyjny, ale tylko dla tych, którzy ulegli wierze, że intelekt to nowa era. W czasie realnej wojny 90% nie wie co zrobić, czy to gra czy jaja a muzułmanie dobrze wyszkoleni w procesie migracji do struktur UE i korzystanie z praw człowieka wobec siebie realizując przy tym swoje próby przeciągania liny wobec ich możliwości względem białych cybernetyków.

 

Jeżeli postęp będzie się trzymał to nic nie zostaje jak emigrować na Białoruś.


Użytkownik .Uzurpator. edytował ten post 23.11.2015 - 06:15

  • 1

#326

NexaT.
  • Postów: 116
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja polecam nauczyć się składać zdania, bo nic nie rozumiem z wypowiedzi powyżej.

 

W przypadku realnej wojny to ISIS nie ma żadnych szans w starciu z Francją, tudzież innym większym krajem europejskim.


  • 0

#327

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja polecam nauczyć się składać zdania, bo nic nie rozumiem z wypowiedzi powyżej.

 

W przypadku realnej wojny to ISIS nie ma żadnych szans w starciu z Francją, tudzież innym większym krajem europejskim.

Jak najbardziej ma, a poza tym obce siły nie mogą wiecznie kontrolować Iraku np. Państwo Islamskie jest u siebie, Francja by nie była.


  • 0

#328 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Ja polecam nauczyć się składać zdania, bo nic nie rozumiem z wypowiedzi powyżej.

W przypadku realnej wojny to ISIS nie ma żadnych szans w starciu z Francją, tudzież innym większym krajem europejskim.

 

 

Marny atak z Twojej strony. Jeżeli Ci nie odpowiadają moje poglądy, napisz to bezpośrednio nie taniochą podjeżdżaj. 

 

Nie wiem czy regularne naloty ze strony od dłuższego czasu kilku mocarstw jak USA, Rosja i Francja są czymś innym jak realnym konfliktem zbrojnym. Jak widać odbił się on w Paryżu dość szerokim echem. Na terenie Syrii straciło życie już ponad 250 tysięcy osób. Kilka mln uchodźców ucieka z terenów okupacji.

 

Możesz podać jakieś Twoje widełki kwalifikujące pod realna wojnę? Nawet jeżeli Zachód dzisiaj zmiecie całe ISIS to zaraz przyjdą nowi. Te tereny nie mogą być non-stop kontrolowane przez Zachodnie siły bo gdzie tutaj jest sens?


Użytkownik .Uzurpator. edytował ten post 23.11.2015 - 23:12

  • 0

#329

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mam ciotki w Szwecji i Hamburgu,jak tak dalej pójdzie to chyba będziemy się częściej widywać.Wujas pracuje w Hamburgu w ośrodku dla syryjczyków,fajna lekka robota do czasu,teraz nie idzie tego bajzlu ogarnąć.


  • 0

#330

Cait Sith.
  • Postów: 685
  • Tematów: 159
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby Rosja, Usa czy nawet Francja "CHCIELI" zakończyć konflikt w Syrii, zakończyliby go w tydzień. Czemu tego nie zrobią?

USA- bo z tego jest kasa - tak mi się wydaje.

Rosja,bo kto korzysta najbardziej na tym konflikcie jak nie Putin? Komu na rękę są uchodźcy i burdel w Europie? Francja już zapowiada współpracę z Rosją. Inne kraje też zmieniają swój stosunek. O Ukrainie już nikt nie pamięta.

 

Ot i tyle warte są gwarancje Zachodu i tym podobne bzdety. Ośmielam się stwierdzić, że Putin rozgrywa to wszystko jak partię szachów i zawsze jest krok do przodu. 


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych