Skocz do zawartości


Zdjęcie

#PissForEquality czyli jak głupie potrafią być feministki

PissForEquality feministki feminizm piss for equality

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Prawdą absolutną jest fakt, że tym kobieta jest ładniejsza i atrakcyjniejsza tym mniej w niej z feministki.



#47

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak samo nie będzie upokorzeniem, że czasem baba będzie mogła wnieść szafę a facet zrobić pedicure.

 

Zresztą, co wy ciągle z tym wnoszeniem mebli...

1380116_610376085708964_459242535_n.jpg?





#48

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Prawdą absolutną jest fakt, że tym kobieta jest ładniejsza i atrakcyjniejsza tym mniej w niej z feministki.

 

czy ty właśnie zasugerowałeś że jestem nieładna i nieatrakcyjna...?

o.O





#49

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, zasygnalizował, że bardzo łatwo ulega stereotypom.





#50 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Nie, zasygnalizował, że bardzo łatwo ulega stereotypom.

 

Pokaż mi te grupy pięknych feministek.



#51

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie chodzą grupami, trzymają sobie swoje życie w swoich rękach albo zbierają je właśnie do kupy w taki czy inny sposób lub pracują jako deweloperki, księgowe, dyrektorki i lekarki itp...

schodzę z tematu, zanim mu zrobię krzywdę...


Użytkownik Enetra edytował ten post 12.04.2016 - 20:43




#52 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Ja mówię o radykalnych feministkach, które strajkują w grupach po miastach.

Feminizm to bardzo szerokie pojęcie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Feminizm

 

Prawdę mówiąc nabijam się z ludzi którym feministki przeszkadzają w jakiś sposób.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że to nie jest jeden organ a feministką może być każda. I to co wrzucił Urgon, że jakieś kobiety się posikały w gacie nic mi nie mówi o kobietach tylko o tym, że w internecie jest pełno debili. Dlatego @Zaciekawiony stereotypy to jest ostatnia rzecz jaką ulegam. Lubię prowokować dyskusję.



#53

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 


To jest dokładnie jak z muzułmanami. Jeden dwóch się wysadziło i teraz każdy to terrorysta.

 

http://euroislam.pl/...o-terrorystach/
Dalej żyj w swojej obłudzie, że tylko ci co się wysadzają są źli.
Ps: Jeden, dwóch się wysadziło :v Jak widać dla nie których liczy się tylko skala okrucieństwa, no bo co te 100, które zginęło, mała liczba do statystyki. Czasem się zastanawiam kto jest gorszy, ten co chcę tu tych uchodźców czy sami uchodźcy ale chyba z głupotą nic nie wygra.


Użytkownik Last Sicarius edytował ten post 12.04.2016 - 16:04




#54 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Czasem się zastanawiam kto jest gorszy, ten co chcę tu tych uchodźców czy sami uchodźcy ale chyba z głupotą nic nie wygra.

 

Gdzie ja w swojej wypowiedzi Ci napisałem, że ja chcę albo popieram uchodźców? Ani razu na forum paranormalne.pl nie napisałem, że popieram uchodźców, którzy dostają się do Europy bez dokumentów nielegalnymi szlakami.



#55

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

lubię gry komputerowe, nie ma to jak pójść i ponawalać w jakieś smoki :P i motoryzację- tu szczególnie motocykle- ścigacze, oglądam top gear 100 razy częściej niż trudne sprawy

 

O, to się dobrze składa - oglądałaś już może TG z tymi nowymi prowadzącymi? Jakbyś oceniła w porównaniu do starych? Ja jeszcze nie miałem okazji, a ciekawy jestem jak sobie radzą. Serio pytam, to nie żaden test :D .

 

Podoba mi się Twoje podejście Enetro. Ja bym Cię po swojemu nazwał po prostu normalną kobietą znającą swoją wartość i możliwości, a nie feministką. Co do definicji feminizmu, to wygląda na to, że obie strony tutaj mają rację o ile Wikipedia nie kłamie - feminizm ma po prostu mnóstwo nurtów. To o czym ja mówię, to chyba tzw. feminizm radykalny:

 

" Radykalny feminizm przyczynę opresji kobiet upatruje w męskiej dominacji opartej na patriarchalnych strukturach społeczeństwa. Obejmują one nie tylko system polityczny, ale także gospodarkę i kulturę. Opresja wobec kobiet jest wszechobecna i występuje we wszystkich społeczeństwach. Dlatego też radykalne feministki odrzucają metody reformistyczne i dążą do całościowego, rewolucyjnego przekształcenia społeczeństwa. Przekształcenie takie dotyczyć musi nie tylko struktur politycznych i gospodarczych, ale przede wszystkim tradycyjnych ról płciowych."

 

Urgon wspomniał o feminizmie lesbijskim:

 

"Feminizm lesbijski jest nurtem feminizmu, wskazującym, że heteroseksualizm jest jednym z elementów patriarchatu[21]. Tym samym każdy związek kobiety z mężczyzną jest traktowany jako opresywny. Z tego też powodu należy zastąpić takie związki związkami lesbijskimi, które pozwolą zachować wolność kobiety. Feminizm lesbijski gloryfikuje wolność seksualną i wskazuje, że ma ona charakter ściśle polityczny."

 

Enetra mówi o feminizmie liberalnym (najstarszym, reprezentowały go m.in. sufrażystki):

 

"Najstarszy i najpopularniejszy nurt feminizmu, biorący swoje początki jeszcze w XVIII w. Przyjmuje tradycyjne rozdzielenie sfery prywatnej i publicznej. Jest nastawiony reformistycznie i uznaje, że poprzez prawo, działalność polityczną, zmiany mentalności i programy społeczne można doprowadzić do faktycznej równości mężczyzn i kobiet. Wiele elementów programu liberalnego (np. prawo wyborcze dla kobiet, czy równość w dostępie do edukacji), zostało zrealizowanych. Jest on jednak krytykowany za próby uczynienia kobiet podobnych mężczyznom, a także niedostrzeganie głębszych (niż tylko prawne) przyczyn nierówności i opresji."

 

 

Tak samo nie będzie upokorzeniem, że czasem baba będzie mogła wnieść szafę a facet zrobić pedicure.

 

Dla mnie robienie sobie pedicure byłoby upokorzeniem. Jest to po prostu niemęskie i tyle. Jak jakiś facet chce se robić, to niech se robi, ale mam wtedy prawo uważać go za zniewieściałego. A baba która wniosłaby szafę, takich załóżmy rozmiarów jak ta na obrazku, to musiałaby mieć niezbyt kobiecą posturę, że tak powiem. Nie jest to upokorzenie - ale takie panie raczej większości mężczyzn się nie spodobają, tak samo jak zniewieściały mężczyzna robiący sobie pedicure raczej nie spodoba się większości kobiet. A dlaczego paniom z reguły podobają się najbardziej panowie o męskich cechach - dobrze zbudowani, silni, zaradni? Dlaczego panom podobają się panie o kobiecych cechach jak smukła budowa ciała, pewnego rodzaju delikatność, subtelność, opiekuńczość? Bo mamy zakodowane w mózgach, że takie osobniki będą najlepszym kandydatem na spłodzenie z nim potomstwa, będą miały dobre geny które to temu potomstwu przekażą, a następnie będą się dobrze sprawdzać w roli rodzica i głowy rodziny. Natury żadna ideologia nie oszuka.





#56 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Dla mnie robienie sobie pedicure byłoby upokorzeniem. Jest to po prostu niemęskie i tyle. Jak jakiś facet chce se robić, to niech se robi, ale mam wtedy prawo uważać go za zniewieściałego.

 

Zapraszam do lektury co to jest "pedicure" https://pl.wikipedia.org/wiki/Pedicure

I weź mi powiedź co tam jest niemęskiego dbać o stan i wygląd swoich paznokci, rąk i stóp. Widocznie u Ciebie męskie jest mieć żółte i wrośnięte w pięty paznokcie.



#57

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Dla mnie robienie sobie pedicure byłoby upokorzeniem. Jest to po prostu niemęskie i tyle. Jak jakiś facet chce se robić, to niech se robi, ale mam wtedy prawo uważać go za zniewieściałego.

 

Zapraszam do lektury co to jest "pedicure" https://pl.wikipedia.org/wiki/Pedicure

I weź mi powiedź co tam jest niemęskiego dbać o stan i wygląd swoich paznokci, rąk i stóp. Widocznie u Ciebie męskie jest mieć żółte i wrośnięte w pięty paznokcie.

 

 

Mi do dbania o stan paznokci wystarcza zwykły obcinacz, co bym se mógł obciąć przydługie paznokcie i łuszczący się przy nich naskórek ;) . Nie wiem jakie inne specjalne zabiegi są do tego potrzebne, no chyba że rzeczywiście chce się mieć dłonie i stopy gładkie jak pupcia niemowlęcia a paznokcie niczym wyrzeźbione laserowo. No ja sobie jeszcze smaruję ręce specjalnym kremem, bo mam na nich zapalenie skóry, ale to przez to że się go nabawiłem nie nosząc rękawiczek na mrozie.





#58 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Mi do dbania o stan paznokci wystarcza zwykły obcinacz, co bym se mógł obciąć przydługie paznokcie i łuszczący się przy nich naskórek

 

No to robisz sobie pedicure przecież. Tak to się nazywa Twoje czynności w jednym pojęciu.



#59

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak samo nie będzie upokorzeniem, że czasem baba będzie mogła wnieść szafę a facet zrobić pedicure.

No faktycznie, jak Ty tak się odnosisz do płci przeciwnej to się nie dziwie. Jakaś "baba" z warzywniaka z łapą wylewającą się z rękawka koszulki, brudna i z odciskami, że noga się w bucie nie mieści, może faktycznie by taką pralkę zatargała na plecach. Ja jednak miałem na myśli troszkę inny rodzaj kobiecości.

Ja czułbym się upokorzony, gdybym miał robić pedicire.

Ja bym chciał, by moja kobieta była kobieca, ale o gustach się nie dyskutuje, "babochłopy" też znajdą swoich adoratorów jak widać.





#60 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Ja czułbym się upokorzony, gdybym miał robić pedicire.

 

Czyli masz zarośnięte stopy i paznokcie, że musisz buty o 3 rozmiary większe brać? Bo pedicure to zwyczajnie pojęcie czynności dbania m.in. o paznokcie u stóp. A manicure to u rąk.




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: PissForEquality, feministki, feminizm, piss for equality

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych