Skocz do zawartości


Zdjęcie

23 września 2015 - Co nadchodzi?

cern illuminati 23 september września 2015 koniec świata abyss

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
195 odpowiedzi w tym temacie

#121

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dzień diabła, ciekawe. A czy w poprzednich latach w tym dniu wydarzyło się coś strasznego, że i w tym roku mamy się obawiać?


  • 0



#122

LotusFeet.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydarzyło, w zeszłym roku Mikołaj przyszedł do mnie dzien wcześniej ;p
  • 0

#123

Oomek.
  • Postów: 138
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przestałem wchodzić na Paranormalne.pl po 21.12.2012
Dziś znów zajrzałem, ale trochę w innym celu.

Załączone grafiki

  • image.jpg

  • 0

#124

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przestałem wchodzić na Paranormalne.pl po 21.12.2012
 

To pewnie nawet nie wiesz, że ktoś używał twojego konta przez te półtora roku - nawet ze dwa upomnienia złapał.

Może nie była to jakaś szalona aktywność ale coś tam jednak w twoim imieniu napisał.

Sugerowałbym kontakt z adminem w celu sprawdzenia IP tego kogoś - być może to haker jest.


  • 1



#125

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziś o 14 urządzono ewakuację sklepu Ikea w Krakowie w której miałam okazję uczestniczyć.

Ciekawe czy ma to jakiś związek. :D


  • 0



#126

poranek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Uwielbiam te komentarze "nic się nie stao!" w momencie gdy w Nowym Jorku dochodzi dopiero godzina 13 i druga połowa dnia dopiero przed nami. Przed nami jeszcze ten szczyt klimatyczny. Co ciekawego ze strony zniknęło to co podawałem wcześniej...

http://www.climatewe...s/under-one-sky    a strona action2015 zmieniła wygląd i... wygląda w ten sposób: http://action2015.org/

 

Franciszek wspominał o klimacie, więc chodzi o aspekty klimatyczne a nie żadne tam asteroidy i końce świata. To dla każdego bystrego umysłu powinno być jasne.

Aha i niosąc świece i światło tak jakby witasz Lucyfera, wszakże to on jest ,,niosącym światło''. Ciekawe ile lemingów się na to nabierze i wylezie na ulice żeby go przywitać w niby obronie planety?


Użytkownik gryninG edytował ten post 23.09.2015 - 17:55

  • -2

#127

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurna, czy ciężki dzień w pracy można podciągnąć pod koniec świata? Bo innego nie doświadczyłem. Meteor żaden też mnie nie trafił...ale szlag za to tak. Na kierowców warszawskich. Meh, dzień jak co dzień. 


  • 0



#128

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uwielbiam te komentarze "nic się nie stao!" w momencie gdy w Nowym Jorku dochodzi dopiero godzina 13 i druga połowa dnia dopiero przed nami.

No jasne - masz rację.

Przecież na każdym filmie katastroficznym, niezależnie czy jego fabułą jest  przebiegunowanie, meteoryt, epoka lodowcowa, atak kosmitów, czy co tam jeszcze, wszystko zaczyna się w USA.

Nawet Godzilla największą rozpierduchę właśnie tam robi.

 

A my naiwni myśleliśmy, że tym razem od Europy się zacznie  :facepalm:

Nie traćmy zatem nadziei i sprawdzajmy wieczorne (ich wieczorne) wydania CNN - na pewno coś powiedzą.


  • 4



#129

poranek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

W Nowym Jorku zaczęła się wojna z terroryzmem zatem czemu nie miałaby się tam zacząć wojna ze zmianami klimatycznymi? Póki co wszystko na to wskazuje, że tak właśnie będzie i właśnie dlatego warto mieć na uwadze wydarzenia które mają miejsce w NY, a nie na  Madagaskarze.

 

 

 

 

 


  • 0

#130

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Uwielbiam te komentarze "nic się nie stao!" w momencie gdy w Nowym Jorku dochodzi dopiero godzina 13 

nic się nie stao !

 

I nic się nie stanie! Mamy jeszcze jakieś 10 godzin ( na oko ) a tu 2,5km asteroidy ani widu, ani słychu chociaż każdy by ja już widział gołym okiem!

5ty koniec świata zaliczony, pozdro dla frajerów :)


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 23.09.2015 - 22:03

  • 2

#131

poranek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Dzisiaj będzie transmisja na żywo z przemówienia Franciszka w kongresie Stanów Zjednoczonych i na dodatek będzie ją transmitować telewizja publiczna, ehem. Ciekawe. Chyba nie mają co z czasem antenowym robić, tym bardziej że transmisja będzie lecieć na TVP2, o godz. 16:00. Jest to o tyle ciekawe, że przemówienie z ONZ które będzie miało miejsce 25 września nie będzie transmitowane. To chyba będzie bardziej znaczące przemówienie, bo papież w kongresie przemawia do tamtejszych polityków i amerykanów, a nie Polaków, no a jednak nie działa to na zasadzie prostej logiki.

 

http://www.telemagaz...czonych-ameryki

 

Harmonogram na dzisiaj:

 

16:00-17:15 Przemówienie Franciszka w kongresie.

18:00-20:00 Papa Franciszek będzie przemawiał na Uniwersytecie Columbia http://www.climatewe...-pope-economics (jest tam mowa o drastycznej zmianie stylu życia) - WOW.

Od 18:00 do 20:30 jest akcja "światełko do lucyfera", także dzisiaj może mieć miejsce coś ciekawego skoro będą to transmitować.

 

 


  • 0

#132

Draarkx.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ja sądzę że to kwestia rytuałów, a nie żadnego końca świata, papież franciszek to potwierdza kult lucka etc.
Papa - Fałszywy prorok, Obama - antychryst? :D

Trzeba wiedziec gdzie, na co i kiedy zwrocic uwage. Dla wiekszosci nic sie nie wydazylo a papiez Franiszek pare razy pozdrowil lucyfera.

Tu przykładowy tekst ze strony ...reszta jak kogos zainteresuje w linku ponizej
September 23 2015
Yom Kippur -- The Day of Atonement
Pope Francis Faces the Washington Obelisk
The Shaft of Baal
Today, Pope Francis was very comfortable facing one of the most powerful symbols known to man - THE OBELISK
THE OBELISK is an ancient symbol. It is a representation of a Penis. It is the penis of God. In the myths of Baal and Osiris we hear how the enemy of God cut off his Penis, causing God to be unable to reproduce offspring. --- In the end, it is the Goddess who wanting to become pregnant fertilizes her self, in what is known as the IMMACULATE CONCEPTION. (the Pope will say mass at 4:00 this afternoon, at the Basilica of the National Shrine of the IMMACULATE CONCEPTION, how appropriate).
And yes, Pope Francis should be comfortable facing the Shaft of Baal/Osiris....... Pope Francis was born in Buenos Aires, Argentina where there is a 221 foot Baal Shaft. Also, Pope Francis works and lives in Rome, at the Vatican, where they too have a Baal Shaft of 148 feet, that was originally from the temple of Amun in Karnak, Egypt. However, it is Washington DC that has the biggest Penis, the Washington Monument--- it measures 555 feet, convert to inches and it is synchromystically becomes 6,660 inches or 666.
Today is September 23 (9/23)- the Day of Atonement
THE WASHINGTON OBELISK = 236 ~ 239 = 239 = Sept 23
Last night 9/22 September 22-- was the beginning of the Fall Equinox when the Sun starts its decent into the Underworld---
It was then that Pope Francis first beheld in person the Worlds greatest Baal Shaft-- the Washington Monument
BAAL SAHFT = 229 = 22/9 = Sept 22
FRANCIS = 229 = 22/9 = Sept 22
Today is Yom Kippur, the Day of Atonement, it is the day when God impresses his "SEAL" upon Mankind.
THE SEAL = 229 = 22/9 = Sept 22
As the POPE faces the Obelisk in Washington DC, halfway around the World in Mecca, Saudi Arabia --- Millions of Muslims are performing the Hajj --- at the Kaaba --- the CUBE. The Kaaba is home to the Worlds biggest CLOCK.
CLOCK AT MECCA = 229 = 22/9 = Sept 22
The Kaaba or Cube and its CLOCK are related to the God of TIME - SATURN
Do not forget --- the Washington Obelisk is also a CLOCK,
a SUN DIAL.
When we face the OBELISK - we face the God of TIME-- that is why the Pope Francis Mega Ritual is occurring on the Fall EQUINOX-- 9/23
And TIME does one thing in the END.
TIME destroys LIFE.
But TIME also has a beginning---
And the Beginning is called the CONCEPTION.
Pope Francis will depart the Washington Obelisk, and later, hold Mass at the Basilica of the National Shrine of the Immaculate CONCEPTION.
There he will Canonize a Saint. The FIRST ever on American soil.
SAINT JUNIPERRO SERRA.
THE FATHER OF CALIFORNIA
https://www.facebook.../PopeFrancisMeg ... 22?fref=ts


http://www.dailymail...v-4502628919001

To wymowne spojrzenie franciszka na tą kobietę, kobieta zignorowała franiszka(wg. mnie).


No i ta skromność na pokaz. Jazda fiatem zamiast cadillaciem. 


Użytkownik Draarkx edytował ten post 24.09.2015 - 02:58

  • 0

#133

emwu.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wywiad z polską jasnowidz na temat tego tematu i nie tylko w PorozmawiajmyTV http://porozmawiajmy...5-renata-engel/

Tapatalk & Samsung Galaxy S5
  • 0

#134

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Koniec świata 23 września został odwołany. NASA tak skutecznie utajniło tę gigantyczną asteroidę, że asteroida się rozmyśliła i poleciała na kawę. "Ja tu się staram, Armageddon oglądam, a te świnie mnie utajniają i nikt nawet nie panikuje! Toż to jakaś granda!" stwierdziła asteroida. "Może powinnam dołączyć do Plutona i zaprotestować przeciw NASA" dodaje.

Ja tam jestem ciemnowidzem i przewiduję, że jasnowidzka kłamie dla kasy i sławy. Tylko frajerzy wierzą jasnowidzom i innym prorokom.

Użytkownik Urgon edytował ten post 24.09.2015 - 07:43

  • 1



#135

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nikt nie powiedział, że konkretnie 23.09.2015, większość źródeł podaje - w końcówce września. Nie odwołujemy jeszcze alertu :) 


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: cern, illuminati, 23, september, września, 2015, koniec, świata, abyss

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych