Skocz do zawartości


Zdjęcie

Unikalne Video z Facetami w Czerni?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
100 odpowiedzi w tym temacie

#76

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Nawet nie wiemy czy to nie jest podstawiony koles, a video jest prawdziwe. A nawet jeśli nie jest podstawiony, DLACZEGO BOY HOTELOWY I CHŁOPIEC PATRZĄ SIĘ JAK SZALENI W STRONĘ TYCH DWÓCH TYPÓW?

Tak, bo przy tej jakości filmu widać i wzrok dziki, i suknię plugawą.
Zabawne w tym temacie jest to, że starczy byle rozmyty filmik i trochę bajdurzenia o kosmitach, facetach w czerni i tym podobnych rzeczach, by zaraz zlazła się chmara wierzących w te idiotyzmy, którzy będą bronić prawdziwości tej bajki niezależnie od tego, jak bardzo jest ona naciągana. Taki OpenYoutMind na przykład przywodzi mi na myśl taki cytat ze Świata Dysku:

Magrat pierwsza byłaby skłonna przyznać, że posiada otwarty umysł. Był otwarty jak pole, jak niebo. Żaden umysł nie mógłby być bardziej otwarty bez specjalnej interwencji chirurgicznej. I ciągle czekała, aż coś go wypełni.


  • 3



#77

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Robi się coraz śmieszniej :D Niedługo okaże się, że na filmie poza facetami można dostrzec też Chupacabrę, papieża i Harry'ego Pottera.

Ale oczywiście - oni CHCĄ żebyśmy tak myśleli! My się śmiejemy, a gdzieś tam na pewno powstaje plan inwazji na Ziemię!
  • 2

#78

BassKat.
  • Postów: 172
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak wytłumaczyć że ci dwaj wyglądają tak samo? Przecież to zwykli gangsterzy albo agenci z FBI czy innej agenci a nie jakieś klony.
My też mamy swoich ''facetów w czerni'' np z ABW.
I jak oni mogli mieć ''wielkie oczy''?
Nikt nie pomyślał że to mogli być zwykli agenci prowadzący jakieś zwykłe śledztwo? Universe, wierząc w tą teorię, ośmieszasz się.

Użytkownik Snaker edytował ten post 13.08.2015 - 14:23

  • 0

#79

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ci dwaj to pewnie biznesmeni albo politycy. W hotelu było umówione spotkanie.
  • 1



#80

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Żadni biznesmeni, już wspominałem - to "cholerne bliźniaki" w "sprawie"

 

W hotelu było umówione spotkanie.

 

...skąd ta wiedza?


  • 0

#81

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak można pisać, że śa to bliźniacy po takiej jakość video? No chyba, że jak już pisał Pishor, mają tak samo rozmazane twarze to ok.

 

EDOT: Z takim materiałem dowodowym i taką historyjką, to jesli byłaby to jakaś sprawa w sądzie to by was nawet sędzia pewnie nie wysłuchał : D


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 13.08.2015 - 16:53

  • 0



#82

BassKat.
  • Postów: 172
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapytam jeszcze raz... Co to znaczy że mieli wielkie oczy? Jak można mieć duże oczy? Wszyscy mają takie same. I skoro to kosmity to skąd mieli ziemskie, ludzkie garnitury? Jak wspomniałem, to biznesmeni, politycy, gangsterzy, agenci prowadzący dochodzenie.
  • 0

#83

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żadni biznesmeni, już wspominałem - to "cholerne bliźniaki" w "sprawie"

 

W hotelu było umówione spotkanie.

 

...skąd ta wiedza?

 

A skąd ta wiedza, że to identyczne bliźniaki z wielkimi jak jajka oczami? Opamiętajcie się ludzie, bo to staje się żenujące. Zwykły film na którym nic nie widać i nic nie ma a analiza jakby wam do domu Szarak zapukał :facepalm:


  • 0



#84

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie twierdze, że widać, nie wspomniałem również ani słowem o "wielkich oczach" - musiałeś mnie z kimś pomylić.

Po prostu powyższe stwierdzenie kolegi Wszystko zabrzmiało bardzo autorytarnie, a ja lubię poznawać nowe fakty - dlatego spytałem.

 

 

edit: wydawało mi się, że forum służy między innymi do zadawania pytań


Użytkownik fussy edytował ten post 13.08.2015 - 17:11

  • 0

#85

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oglądałem ten filmik jeszcze raz. Boy hotelowy tam co prawda jest ale stwierdzenie że szalenie się na nich patrzy to nie mam pojęcia skąd to wytrzasnąłeś. Też nie wiem o jakim chłopcu mówisz. Zrób screena, może chowa się tam jakiś dzieciak ramą od okna i go nie widać.

Przypomiał mi się ten filmik gdzie koleś przebrany za małpę przebiega przez ekran i nikt go nie widzi. Tutaj jest odwrotnie uniwers widzi to czego nie ma.
  • 0



#86

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oglądałem ten filmik jeszcze raz. Boy hotelowy tam co prawda jest ale stwierdzenie że szalenie się na nich patrzy to nie mam pojęcia skąd to wytrzasnąłeś. Też nie wiem o jakim chłopcu mówisz. Zrób screena, może chowa się tam jakiś dzieciak ramą od okna i go nie widać.

Przypomiał mi się ten filmik gdzie koleś przebrany za małpę przebiega przez ekran i nikt go nie widzi. Tutaj jest odwrotnie uniwers widzi to czego nie ma.

 

 

Chłopie, a zadałes sobie chociaż troche trudu żeby rozkminić że nie chodzi o video na stronie głównej, tylko film dodany później? I minute bodajże 35 >?


  • 0



#87

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cała akcja dzieje się na tym drugim filmie od 41:30 (post Akiry #47) i to jest dokładnie ta sama scena, którą mamy w filmie z pierwszego posta. Plus jakiś urywek z jakimś dzieciakiem wychodzącym z hotelu. Jakiś brodaty pseudo ktoś tam interpretuje to jako "przerażające wgapianie się" w tych dwóch mężczyzn wchodzących do budynku. Tyle tylko, że to gruuuba nadinterpretacja i ściema na potrzeby odcinka dla History Channel. Tam nic takiego nie ma miejsca. Boy hotelowy patrzy na nich to prawda, ale czemu nie miałby patrzeć? A jak patrzy za kobietą wchodzącą do hallu, to znaczy, że jest ona kosmitką? :D

 

Dzieciak z późniejszego urywku filmu, po prostu wychodzi oglądając się. Z tym, że nie wiemy za czym, może go mama zawołała a może PO PROSTU się odwrócił :D nie wiemy też czy to w ogóle miało miejsce tego samego dnia albo miesiąca :)

 

Serio, analizowanie tego w ten sposób to jakiś absurd roku...tak to możemy wszystko podciągnąć pod UFO i MiB...

Szczerze mówiąc ręce mi opadły jak widzę taki program, taką interpretację zwykłych czynności, zwykłych ludzi...a potem kogoś, kto tego broni i uwierzył :D jak naiwnym trzeba być, żeby w coś takiego uwierzyć? Trochę to smutne...


  • 0



#88

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja jestem zawsze przeciwnikiem tępego sceptycyzmu, polegającego na mówieniu, że "to niemożliwe bo niemożliwe i kropka", ale tutaj też zaczynam się przerażać. Z luźnej gadki szmatki czy to może są MiBy czy nie, temat się przerodził w heroiczną próbę obrony jakiejś niestworzonej teorii spiskowej i co po niektórzy a zwłaszcza autor tematu zaczynają już w jakąś obsesję popadać. Najpierw skrajny sceptycyzm, a teraz skrajne "zwolennictwo", oj nie lubię skrajności...


  • 1



#89

BassKat.
  • Postów: 172
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najgłupszy temat roku to jest chyba. Universe, to nie jest tak że będziesz bronił jakiejś głupiej teorii i dostaniesz fejm na forum. Kosmici nie noszą garniturów.
  • 0

#90

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja jestem zawsze przeciwnikiem tępego sceptycyzmu, polegającego na mówieniu, że "to niemożliwe bo niemożliwe i kropka", ale tutaj też zaczynam się przerażać. Z luźnej gadki szmatki czy to może są MiBy czy nie, temat się przerodził w heroiczną próbę obrony jakiejś niestworzonej teorii spiskowej i co po niektórzy a zwłaszcza autor tematu zaczynają już w jakąś obsesję popadać. Najpierw skrajny sceptycyzm, a teraz skrajne "zwolennictwo", oj nie lubię skrajności...

A może po prostu mam talent do wzbudzania bezpodstawnej sensacji... :szczerb: thug life. Chcę tylko podkreślić, że każdy z was może być agentem .. :topic:


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych