Skocz do zawartości


Zdjęcie

Unikalne Video z Facetami w Czerni?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
100 odpowiedzi w tym temacie

#46

opłoczeniec.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Faceci w czerni są "facetami w czerni" w takim samym stopniu ja czarne skrzynki w samolotach które w rzeczywistości są pomarańczowe lub czerwone. Ja się tak na codzień ubieram i niestety ufokiem nie jestem...


  • 0

#47

Akira.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich, konto mam od dawna, ale nigdy jakoś nie pisałem. Zauważyłem tutaj ostrą dyskusję na temat tego filmiku i zdecydowałem się dorzucić film dokumentalny, który kiedyś oglądałem, a którego częścią jest właśnie ten materiał z "facetami w czerni" (gdzieś pod koniec filmu). Nie oceniam czy są to faceci w czerni czy nie, bo tego nie wiem, ale materiał możecie przejrzeć i sami ocenić jego przydatność.

 


  • 3

#48

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co ciekawe materiał powyższy materiał kanału History omawia rozpatrywany w tym wątku przypadek - jest nawet analiza wideo z OP - okazuje się, że wizytę wspomnianych "panów" poprzedzała obserwacja trójkątnego NOLa "wielkości boiska futbolowego" w okolicach wodospadu Niagara.

 

edit: od 39:45 min


Użytkownik fussy edytował ten post 10.08.2015 - 21:40

  • 0

#49

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hahaha xD nie dziwię się, że takich ludzi nikt nie bierze na poważnie. 41:30 i słowa, że to dowód na istnienie tychże facetów w czerni.

43:00 "Młody chłopiec sparaliżowany widokiem mężczyzn". Nie no naprawdę niech oni biorą tam połowę lub zmienią dilera bo dochodzą do takich wniosków  jakby" widzieli coś ponadto" :v Ale cóż aby materiał się sprzedał dobrze w TV musi być dobrze podkolorowany "dziwnymi" faktami : D

 

W końcu było widać to UFO to gdzieś w sieci jest o tym  wzmianka czy tylko w filmikach o facetach w czerni?


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 10.08.2015 - 21:54

  • 0



#50

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Ostrzewtlumie nie musisz kpić, wiem że to łatwe ale równie łatwo można to określić mianem ignorancji.

Jakbyś prześledził wątek to byś zauważył, że nie traktuję sprawy poważnie i jej wiarygodność uzależniam od "ewentualnej manifestacji NOL w okolicy i związku pracownika hotelu ze zdarzeniem". Powyższy materiał filmowy zdaje się wskazywać, że coś takiego miało miejsce i na ten fakt zwróciłem uwagę, abstrahując od merytorycznej zawartości programu History...

Jeśli masz ochotę wnieść coś do tematu to doceniłbym (jak i każdy odwiedzający ten wątek) jakbyś poszukał odpowiedzi na postawione przez siebie pytanie.


Użytkownik fussy edytował ten post 10.08.2015 - 23:47

  • 0

#51

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic dotyczącego twojej wypowiedzi nie zawarłem w swoim poście, jedynie przedstawiłem swoje rozbawienie po obejrzeniu interpretacji tego video i tej za iście filmowej historyjki.

poszukał odpowiedzi na postawione przez siebie pytanie.

 

O nie nie nie. Pytanie już było tu przerabiane parę razy i nikt nie odpowiedział na nie, a Pishor ładnie takie coś skomentował w tym poście http://www.paranorma...zerni/?p=649256

 

Jedyną prawdziwą rzeczą w tym całym wątku jak na razie jest nagranie video, całą reszta historyjki może być równie wymyślona jak prawdziwa z obserwacją tego UFO o wielkości boiska włącznie.


  • 0



#52

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Ostrzewtlumie, żeby była jasność :)

 

Moja powyższa wypowiedź - nie była tak ofensywna, tak jak zdaję sobie sprawę - że nie do mnie się odnosiłeś.

Intencją mojego komentarza było jedynie wskazanie, że biorąc pod uwagę merytoryczny poziom tego forum, osoba z twoją ( z całym szacunkiem) reputacją powinna swoim komentarzem wynieść dyskusję na wyższy poziom, zamiast kpić z popkulturowej papki serwowanej w massmediach. Jakie są media przeznaczone na amerykański rynek. wszyscy wiemy ale, co wykazałem w swoim komentarzu nawet z tak "marnych" źródeł możemy wyłapywać poszlaki pomocne w poszukiwaniu faktów. Zamiast wybacz kolokwializm "rechotać" z przekazu, który nie był skierowany do odbiorcy na twoim poziomie.


  • 0

#53

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Można wynieść fakty czy poszlaki jeśli one nimi są. Dalej nikt nie przedstawił  informacji jakiejkolwiek potwierdzającej, że była tam obserwacja UFO.

Moje podejście do tego filmiku od początku jest takie samo bo taki historyjka jest strasznie naciągana. Jedyną rzeczą która na razie jest pewna  to, że na tym filmiku widać dwóch panów o podobnej posturze ubranych w czarne stroje a'la z X Files. No i tyle ale niestety w tv lubią dodawać do tego dodatkowe smaczki aby widz się danym kanałem zainteresował. Już nawet rozumiem filmiki na których widać "UFO" bo coś tam dziwnego widać ale tu? Sam na początku nie wiedziałem co tu trzeba zauważyć.

Ale cii oni pewnie chcą abym tak myślał....

Ode mnie EOT i czekam na jakiś rozwój w tym temacie może jakaś informacja o tym UFO lub filmik z innej kamery. Cokolwiek....


  • 0



#54

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jedyne nagranie z hotelu Sheraton. Nawet nie wiem z jakiego. Innych nie ma.


  • 0



#55

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze dlaczego oni uważają ptaka za UFO? A po drugie chodziło mi o wzmiankę o tym UFO wielkości boiska do footballu.


  • 0



#56

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

UFO wielkości boiska do footballu

:facepalm:
Jak nikt nie uchwycił obiektu takich rozmiarów to śmiem sądzić, że to zwykła prowokacja.
  • 0



#57

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

UFO wielkości boiska przeleciało przez nikogo niemal niezauważone? Jak Godzilla w filmie Emmericha.
Szkoda słów...
  • 0

#58

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich, konto mam od dawna, ale nigdy jakoś nie pisałem. Zauważyłem tutaj ostrą dyskusję na temat tego filmiku i zdecydowałem się dorzucić film dokumentalny, który kiedyś oglądałem, a którego częścią jest właśnie ten materiał z "facetami w czerni" (gdzieś pod koniec filmu). Nie oceniam czy są to faceci w czerni czy nie, bo tego nie wiem, ale materiał możecie przejrzeć i sami ocenić jego przydatność.

 

 

 

Tutaj mamy kolejne ciekawe fakty. Reakcja boya hotelowego i chłopca. Korekcje obrazu. Ja dalej jestem skłonny przyznać że to jednak faceci w czerni. 


  • 0



#59

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta historia to fejk, co widać na kilometr.
  • 0



#60

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ta historia to fejk, co widać na kilometr.

 

 

Możesz uzasadnić swoje stanowisko. Czy już ograniczaasz się do wchodzenia w wątek i masakracji od niechcenia.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych