Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Ankieta] Dział Motoryzacja - tak, czy nie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Motoryzacja (31 użytkowników oddało głos)

Czy warto stworzyć w HydeParku dział "Motoryzacja"?

  1. Tak. (11 głosów [35.48%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 35.48%

  2. Głosowano Nie. (11 głosów [35.48%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 35.48%

  3. Głosowano Jest mi to obojętne. (9 głosów [29.03%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 29.03%

Głosuj

#1

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3018
  • Tematów: 2591
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich.

Właściwie całe zagadnienie wyczerpuje wiersz tematu, ale dla porządku wspomnę tylko, że doszły mnie słuchy o propozycji stworzenia nowego działu w Hydeparku poświęconemu motoryzacji.

 

Nie wiem, czy uważacie taki dział za potrzeby, czy nie, ale chętnie się dowiem -- proszę więc wykazać się aktywnością w ankiecie. Temat jest otwarty do dyskusji, więc jeśli ktoś ma chęć podzielenia się przemyśleniami, proszę się nie krępować. Szkoda sznurka :)

 

Czas przydatności ankiety do spożycia: niedziela, 12 lipca, godzina 20:00.


  • 1



#2 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli tylko jest jakaś grupa osób jawnie zainteresowana motoryzacją to czemu nie? Natomiast nie opłaca się robić nowego działu dla 2-3 osób bo to mija się z celem.


  • 0

#3

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę, że o tym czy dział jest potrzebny i przydatny najdobitniej przekonamy się w praktyce, po jego założeniu. Poczekamy trochę i zobaczymy. Ale dobrze, że jest i ankieta, żeby się przekonać jakie mniej więcej jest zainteresowanie.
  • 0



#4

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja jestem przeciwny. Tak to nam się zrobi zaraz z para forum o wszystkim i o niczym. Jest tyle for motoryzacyjnych w sieci, że spokojnie można się wszystkiego dowiedzieć o każdej marce i modelu.


  • 0



#5

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To samo można napisać o nowym dziale dotyczącym survivalu ;)


  • 0



#6

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też racja i mam podobne obawy, chociaż mamy już przecież w hydeparku działy o sporcie, komputerach i grach, muzyce...
  • 0



#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To samo można napisać o nowym dziale dotyczącym survivalu ;)

 

Zgadza się, ja tylko napisałem swoje zdanie :)


  • 0



#8

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi tam w sumie lotto. Ja się  w ogóle na samochodach nie znam. Ale jakby było poczytać coś ciekawego? kto wie...


  • 0



#9

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O motoryzacji można sobie pisać w dziale "inne". Jeżeli chodzi o survival, może się przydać w przypadkach apokaliptycznych typu "zombi", zresztą już jest i nie będziemy go chyba wywalać. Pozostałe działy uznaliśmy jakiś czas temu za potrzebne i się sprawdzają. Szefowa pozwala wybrać demokratycznie, więc wybierajmy.

Lubię motoryzację, ale głosuję na "nie".





#10

NiePewny.
  • Postów: 32
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze można stworzyć taki dział i sprawdzić czy ludzie będą na nim się wypowiadali oraz zamieszczali nowe tematy. Jeżeli się nie sprawdzi, to zawsze można dział usunąć i po problemie.


  • 0

#11 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Akurat dziś uniwersalność jest podstawą. Paranormalne.pl musi być w gruncie rzeczy forum wielotematycznym żeby iść do przodu. Przecież jest mnóstwo stron o tematyce paranormalnej, ale tutaj jest też historia, technologia, medycyna i wiele, wiele innych więc to powoduje, że strona jest atrakcyjniejsza niż inne. To my wszyscy mamy możliwość wyboru które działy dokładnie się tu pojawią i musimy wybrać dobrze ale nie na siłę. 

 

Ja zagłosowałem, że jest mi to obojętne, bo jest, aczkolwiek jeśli mało osób interesuje się tu motoryzacją to nowy dział nie ma racji bytu.


  • 0

#12

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z Critterem, aczkolwiek Staniq też słusznie zauważył, że o motoryzacji można już pisać w dziale Inne. Moim zdaniem można też w Technika i Odkrycia. Tak jak już pisałem i ktoś jeszcze po mnie wspomniał, najlepiej by było po prostu założyć i zobaczyć czy ktoś będzie w nim pisał, dać jakiś okres próbny. Nie planujemy tu przecież żadnych wielkich roszad, to tylko Hydepark, kategoria istniejąca właśnie dla takich luźnych tematycznie działów nieparanormalnych i nienaukowych.

Critter, wybacz za minus, chciałem dać plusa. Już trzecia ofiara mojego nietrafiania w guziczek, tak to jest kiedy się je próbuje wciskać na ekranie dotykowym smartfona (całkiem sporego a jednak), ale ja najczęściej na Paranormalne wchodzę właśnie ze smartfona bo tak mi wygodnie. Wystosuję propozycję, żeby dodać możliwość zmiany oceny ocenionego postu, tylko się zastanawiam czy założyć wątek w propozycjach zmian, czy napisać bezpośrednio do D.K. albo Eurego.
  • 0



#13

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Adminem jest D.K.





#14 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

W porządku Legend, zdarza się.

 

Poczekajmy na wynik ankiety, choć i tak najwięcej wyjdzie w praniu. Póki co 11 głosów na nie i 8 obojętnych czyli takich którzy raczej i tak nie będą zaglądać do tego działu. Dyszka na tak.

 

W sumie można otworzyć dział na próbę np. 1-2 miechy.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 09.07.2015 - 17:22

  • 0

#15

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dokładnie, najwyżej potem się usunie.

Wiem, że adminem jest D.K. ale Eury to Tech Support, więc pomyślałem że też się takimi sprawami zajmuje. W ogóle jak to jest, że Eury jest założycielem VRP a nie jest adminem? Był kiedyś i zrezygnował czy jak? Czy D.K. też jest od początku? Ciekawi mnie jak się to wszystko zaczęło :D . Wybaczcie mały offtop.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych