Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Ankieta] Dział Motoryzacja - tak, czy nie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Motoryzacja (31 użytkowników oddało głos)

Czy warto stworzyć w HydeParku dział "Motoryzacja"?

  1. Tak. (11 głosów [35.48%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 35.48%

  2. Głosowano Nie. (11 głosów [35.48%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 35.48%

  3. Głosowano Jest mi to obojętne. (9 głosów [29.03%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 29.03%

Głosuj

#16

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3018
  • Tematów: 2591
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem, że adminem jest D.K. ale Eury to Tech Support, więc pomyślałem że też się takimi sprawami zajmuje. W ogóle jak to jest, że Eury jest założycielem VRP a nie jest adminem? Był kiedyś i zrezygnował czy jak? Czy D.K. też jest od początku? Ciekawi mnie jak się to wszystko zaczęło :D . Wybaczcie mały offtop.


Sprawa jest prosta -- Eury faktycznie jest założycielem VRP i wieloletnim adminem forum. Trzy lata temu podjął decyzję o sprzedaży forum i to z grubsza byłoby na tyle. Jedni kupują samochody, domy, biżuterię, a inni fora :szczerb:

Ja na forum jestem od ponad 6 lat jako użytkownik, jako czytacz będzie z 8.


  • 0



#17

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozumiem, ciekawe :D . Spodziewałem się raczej, że założyliście VRP z Eurym jako wspólnicy, a on potem się wycofał pozostawiając resztę szefostwa Tobie czy coś w ten deseń. No nieważne. Trzy lata temu to niedawno, czyli że pamiętam czasy szefostwa Eurego, bo jako czytacz na forum jestem od jakichś 5-6 lat. Ale wtedy w sprawy szefostwa nie wnikałem więc tych kwestii nie kojarzę. Po prostu czytałem - ach, te wspomnienia tych wielu wieczorów i nocy spędzonych na forum  :) . Dlatego choć użytkownikiem jestem dopiero od jakichś 2 tygodni, to już od dawna czuję się tu jak w domu. Dzięki za wyjaśnienie i kończę offtopic. Bez odbioru.


Użytkownik Legend@rny edytował ten post 09.07.2015 - 21:44

  • 0



#18

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zrobić dział a jak będzie żywym trupem to zlikwidować i tyle. Co za problem.


  • 1

#19

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3018
  • Tematów: 2591
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli wyrazić swoje zdanie. Wynik wskazuje na remis: 11 - 11 - 9. Czyli postąpię zgodnie z Waszymi sugestiami, stworzę taki dział i zobaczymy, czy będzie się w nim coś działo, czy po prostu umrze śmiercią naturalną z braku zainteresowania.


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych